Author Topic: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)  (Read 47916 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #140 on: September 27, 2020, 12:28:51 am »
To i kazem, poklopile su se neke povrede, neki padovi, prosle godine je bio skoro nebitan.
Ove godine mu je skoro sve islo na ruku.
I Doviciozu, recimo, koji nista spektakularno nije uradio, a eto ga vodi u sampionatu.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #141 on: September 27, 2020, 03:50:33 pm »
Nisam stigao da ispratim nista danas, vidim da je i Banjaja potonuo, cenim da ce Mir opet da iznenadi.
Rosi je trebalo da se lepo povuce k'o covek.
Mir ispunio ocekivanja, Dovi samo ovako moze da ispdne iz trke.
Suzuki bas dobar.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #142 on: September 27, 2020, 05:57:38 pm »
Mir ispunio ocekivanja, Dovi samo ovako moze da ispdne iz trke.
Suzuki bas dobar.
Suzuki odlični, a i Kvartararo lepo izvezao. Vinjales opet prdnuo u čabar, šteta za Rosija, bezveze ispao. Dovija još jedna ovakva trka vraća gde i treba da bude ove sezone...

Sent from my Brew Monk using hops and malts


Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #143 on: September 27, 2020, 07:41:31 pm »
Sta rece komentator, vetar duva s'leve strane i hladi gume, zato je vise padova u levim krivinama.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #144 on: September 27, 2020, 08:33:39 pm »
Pomenuo sam na prošloj trci da se Kvartararo pojavio posle duže vremena. Nisam verovao da će danas do pobede, ali sam nakon prvog kruga, gde nije potonuo, pomislio da možda i može da pobedi. Ostatak trke je bio onaj Kvartararo sa početka sezone i zasluženo dobio. Mir ponovo fenomenalan. Lepo je Rosi rekao da Suzuki ima najkompletniji motocikl, a neki se čudili kako to može da zna, kada ga nije vozio. Rosi tragičar. Prognoziorao sam da neće da rizikuje, ali izgleda da je video da ima brzinu i pomislio da može do pobede. Pad je bio neminovan. Morbideli je dobro krenuo, ali je gubio tempo kako je trka odmicala. Prošlog puta je izdržao, sada nije. Trebaće mu još malo vremena da ovlada motociklom i postane konkurentan najboljim vozačima. Dovi pokupljen ni kriv ni dužan, kao mnogo puta ranije. Mislim da je danas bio prvi put da mi nije bilo žao zbog toga. Vinjales potonuo na početku i nikada ga više nismo videli. Mislim da je vreme da Suzuki traži zamenu i za njega. Ako uzme titulu, prethodna rečenica ne važi :D.
Još 7 trka do kraja, 175 poena u igri. Ništa još uvek nije gotovo. Biće ovo zanimljiva završnica.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #145 on: September 27, 2020, 10:30:09 pm »
Izbor guma je ovde bio jako bitan, i taktika.
Miler je krenuo da gruva, sjebao gume, i posle se samo odrzavao da ne potone.
Mir odlicnu taktiku ima.
I Rins koji je bas dosta dobro izvozio.
Kvartararo  nije jos uvek konstantan, oscilacije su bas velike, ali opet on je medju najmladjim vozacima.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #146 on: September 28, 2020, 09:26:21 am »
Slažem se. Kvartararo jedini ima više od jedne pobede ove sezone. Moraće da bude konstantan do kraja, jer se Mir pretplatio na postolja. Razlika je mala i jedna greška može skupo da ga košta.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #147 on: September 29, 2020, 02:29:03 am »
А шта ви толико имате против Довија, ја бих искрено баш волео он да узме титулу(ако већ Роси не може).

За ових 4-5 година колико пратим моторе, не знам да ли је човек једном имао инцидент где је он био крив, а избацивали су га са стазе безброј пута. Ево, само у претходне две трке је прво био жртва оног контакта Алеша Еспаргара и још некога и након тога ово за викенд са Зарком и донекле Петрућијем. Прошле сезоне је негде 5 пута завршио трку пре краја ни крив ни дужан, чак се повредио и није возио неколико трка након пада у Енглеској за који је крив тренутно првопласирани у шампионату. Правда за Довија, стоп величању Квартарара  :facts:

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #148 on: September 29, 2020, 12:34:33 pm »
Niko ovde ne velica Kvartarara, samo smo konstatovali da nije konstantno dobar.
Dovi je konstantno osrednje "dobar" ...sampion koji se za sezonu nije 3 puta popeo na postolje...OK.
To je kao one utesne nagrade za ucestvovanje.  :A

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #149 on: September 29, 2020, 12:48:40 pm »


А шта ви толико имате против Довија, ја бих искрено баш волео он да узме титулу(ако већ Роси не може).
Nemam ni ja ništa protiv Dovija, samo mi nije za titulu ove godine. Što se Kvartarara tiče, čak su mi Mir i Rins simpatičniji od njega, mislim na vožnju. Svakako dobra generacija vozača.

Sent from my Brew Monk using hops and malts


Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #150 on: September 30, 2020, 12:32:01 pm »
Peko Banjaja u Dukatiju, Zarko i Horhe Martin u Pramaku.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #151 on: September 30, 2020, 05:48:33 pm »
Dobar potez. Zarko nije vozač za Dukati.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline trboye

  • Starter
  • **
  • Posts: 110
  • It's a Philly thing
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #152 on: October 04, 2020, 08:53:01 pm »
Nemam ni ja ništa protiv Dovija, samo mi nije za titulu ove godine. Što se Kvartarara tiče, čak su mi Mir i Rins simpatičniji od njega, mislim na vožnju. Svakako dobra generacija vozača.


Za mene Mir postaje No1 do kraja sezone!

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #153 on: October 11, 2020, 01:13:24 pm »
Sve vreme nema problema sa slikom, trka počinje i raspad...
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #154 on: October 11, 2020, 02:10:26 pm »
Sjajna trka, kao što to obično biva kada padne kiša. Petrući iskoristio svoju šansu i zabeležio prvu pobedu za Dukati na Lemanu. Istorjia. Markez čaroban. Kakva pametna vožnja, kakva kontrola Honde Repsol. Em drugo mesto, em pobedio Espargara koji mu preuzima mesto u timu sledeće sezone. Biće nešto od njega i u GP klasi. Espargaro na podijumu, ali ponovo bez pobede. Bez obzira na to, odličan rezultat. Kvartararo i Mir odvozili, reklo bi se, na granici svojih mogućnosti. Na suvom su se dokazali. Ipak je kiša nešto što treba da dožive još nekoliko puta, pa da mogu da voze barabar sa ostalima. Rosi i Rins ponovo preko limita, a takva vožnja može da vam donese samo klizanje u krivini. Vinjales očajan ponovo, ali i dalje u konkurenciji za titulu. Gubitnik dana definitivno Dovi. Dobio je priliku da se u potpunosti vrati u šampionat, pobedi i vrati samopouzdanje. Šta je uradio? Vozio je kao baba, dozvolio Petruksu da mu odmakne, dozvolio Markezu da ga pretekne (ponižavajuće), a onda uspeo da izgubi i podijum od Espargara. Stvarno će biti šteta ako postane šampion.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #155 on: October 11, 2020, 07:04:32 pm »
Sve si lepo rekao, sve tačno, ništa za dodati ili oduzeti.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #156 on: October 12, 2020, 09:10:08 am »
Sjajna trka, kao što to obično biva kada padne kiša. Petrući iskoristio svoju šansu i zabeležio prvu pobedu za Dukati na Lemanu. Istorjia. Markez čaroban. Kakva pametna vožnja, kakva kontrola Honde Repsol. Em drugo mesto, em pobedio Espargara koji mu preuzima mesto u timu sledeće sezone. Biće nešto od njega i u GP klasi. Espargaro na podijumu, ali ponovo bez pobede. Bez obzira na to, odličan rezultat. Kvartararo i Mir odvozili, reklo bi se, na granici svojih mogućnosti. Na suvom su se dokazali. Ipak je kiša nešto što treba da dožive još nekoliko puta, pa da mogu da voze barabar sa ostalima. Rosi i Rins ponovo preko limita, a takva vožnja može da vam donese samo klizanje u krivini. Vinjales očajan ponovo, ali i dalje u konkurenciji za titulu. Gubitnik dana definitivno Dovi. Dobio je priliku da se u potpunosti vrati u šampionat, pobedi i vrati samopouzdanje. Šta je uradio? Vozio je kao baba, dozvolio Petruksu da mu odmakne, dozvolio Markezu da ga pretekne (ponižavajuće), a onda uspeo da izgubi i podijum od Espargara. Stvarno će biti šteta ako postane šampion.
Postedeo si me kucanja :)
Ali kako sam opsovao kad je Rins sleteo, taman sam minut pre toga pomislio "pa dobro, valjda se nece slupati ponovo". Inace, super je vozio, a steta sto je izleteo.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #157 on: October 18, 2020, 03:59:05 pm »
Auu jebote sto dobra trka.
Bukvalno svaka trka izbaci novog pobednika, i neke nove duele.
Na kraju ce ispasti da je A.Markez sabotiran iznutra, da je motor bio problem od pocetka.
Kvartararo se nije oporavio od pada juce.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #158 on: October 18, 2020, 07:00:48 pm »
Čekamo Vlajuzu da opet pogodi suštinu sa svojom analizom, međutim sve je to suvišno jer su po mom mišljenju dve reči najvažnije: Aleks Markez  :D

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #159 on: October 18, 2020, 10:50:14 pm »
Gledao sam trku uživo, ali nisam nikako stizao do računara.
Rins je odvozio onako kako sam ga opisao prošle nedelje. Na granici i maksimalno agresivno. Jednostavno danas niko nije imao šanse protiv njega. Sumnjam da je to dobra taktika za osvajanje prvenstva, ali se takvom vožnjom definitivno privlače navijači. Markez pokazao da Leman nije bio slučajnost. Da li je problem bio motor, da li je MM93 odlučio da mu otkrije tajnu kako se vozi Honda Repsol ili nešto treće, vreme će pokazati. Postavljen je pritisak već sada na Espargara za sledeću sezonu, tako da Polu neće biti lako do prvog dana. Još jednom, bravo za Aleksa. Mir ponovo vozio iskusno, zadovoljio se trećim mestom i preuzeo vodstvo u generalnom plasmanu. Njegova taktika pomalo liči na Dovijevu, videćemo da li će doneti rezultat. Sve u svemu, Mir je prvi Suzukijev vozač od 2000. godine koji vodi u generalnom plasmanu. Vinjales ponovo bez šanse da pobedi. Još uvek ima šanse za titulu, ali sve manje i manje. Dovi se uklopio u Dukatijevo sivilo, mada je to njegova realnost ove sezone. Još uvek je u konkuranciji, ali samo čudo može da mu pomogne. Kvartararo je imao fenomenalan vikend do trećeg kruga trke. Kako je sam rekao, pritisak u prednjoj gumi se promenio i ostao je bez potpune kontrole motocikla. Respekt za vožnju do kraja, jer verujem da bi se mnogi vozači povukli iz trke. Mislim da El Diablo i dalje ima najbolju formu i da je broj jedan favorit za titulu. Trebaće mu konstantnost do kraja i to je sve. I dalje sve zavisi od njega samoga i Petronasove Jamahe.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #160 on: October 18, 2020, 11:34:54 pm »
Mozda ja nisam dobro razumeo, ali cini mi se da su pomenuli da Alex M. sad vozi na novom motoru koji nema problem sa rezervoarom kao prethodna generacija.
KTM opet MIA.
Do kraja sezone Mir i Kvartararo ima da se kolju za titulu.
Rins je ispao iz trke zbog ona 3 pada i povrede sa pocetka sezone.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #161 on: October 18, 2020, 11:39:15 pm »
Šta znači "fabrički ugovor" ??

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #162 on: October 18, 2020, 11:49:09 pm »
Meni se sviđa ovaj stil vožnje kod Rinsa, takav je cele sezone, iskreno baš mi je drago zbog ove pobede. Naravno, nekad je preagresivan i to se nadam da će da koriguje. Da nije imao onih par, realno bezveznih izletanja, mislim da bi bio prvi favorit za osvajanje titule.
Mir je malo staloženiji od njega, ali na ovoj trci mislim da nije imao šansi za više od trećeg mesta. Izjavio je da tom pozicijom nije zadovoljan.
Markezu junioru svaka čast, iz trke u trku sve bolji i probija breme "mlađeg brata", svakako bolje od Filipa Čovića :D Biće nešto od njega, a kao što rekoste, videćemo da li je slučajno (što ne deluje), sabotaža ili nešto treće.
Vinjales, opet, pokazao da mu fali nešto da prelomi trku. To sad već predugo traje i mislim da (ako ne bude nekih iznenađenja) neće biti šampion i da će, s obzirom na sezonu kakva je, biti šteta da on uzme.
Kvartararo vozio koliko je mogao, nisam siguran da li je povreda u pitanju, ili kao što reče malopre SBK, kvar na motoru.
E da, Rosi pozitivan na Covid pa propušta možda i sledeću trku, čime će ova sezona da mu bude skoro pa za zaborav.

Sent from my Brew Monk using hops and malts


Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #163 on: October 18, 2020, 11:52:51 pm »
Šta znači "fabrički ugovor" ??
Valjda ugovor sa fabričkom ekipom. To su (Repsol) Honda, Dukati, Jamaha, KTM... Petronas (Jamaha), Pramac (Dukati) i Tech  (KTM) su privatne.

Sent from my Brew Monk using hops and malts


Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #164 on: October 19, 2020, 11:25:17 am »
Ranije je bila velika razlika između fabričkih i privatnih ekipa, jer su privatne ekipe dobijale ili prošlosezonske modele motocikala, ili ograničene verzije novih motocikala. Sada su i neki privatnici počeli da dobijaju kompletne nove modele
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #165 on: October 19, 2020, 12:41:01 pm »
Ne neki timovi, već svi privatni timovi imaju iste motore kao i fabrički timovi osim Avintie koja koristi Desmosedici GP19.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #166 on: October 24, 2020, 04:27:37 pm »
Taka na polu, na prošlogodišnjem motociklu MM93. Honde sve bolje i bolje. Očekujem da će se sutra za podijum boriti pored Markeza, Kračlou i Taka. Rins će juriti drugu uzastopnu pobedu i pokušati da se potpuno uključi u borbu za titulu. Biće mu mnogo teže nego prošle nedelje. Kvartararo može da ima dobru trku sutra, ako ga ponovo mehaničari ne upropaste. Mir je počeo da igra psihološke igrice i potpuno upropastio kvalifikacije. Krenuće sa 12. mesta. Mislim da treba da nastavi da vozi kao i do sada, sve ostalo će mu upropastiti sezonu. Dukati ponovo očajni. Jedini koji je prošao u Q2 je Zarko, što može biti opasno u prvim krivinama za vozače iz drugog i trećeg startnog reda :D. Sutra očekujem još zanimljiviju trku od prošlonedeljne. Hrabra prognoza, dve Honde na podijumu.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #167 on: October 25, 2020, 01:22:59 am »
Kad pocinje sutra ? U 13h?
Zarko je imao i izletanje na treningu, vraca se u njegov kamikaza mod.
Kvartararo ako je zdrav moze da juri podijum.
Dukati stvarno uzasno plasirani.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #168 on: October 25, 2020, 09:15:52 am »
Da, od 13č, da se ne bi preklapali sa F1. Moto 2 se poslednji vozi. Sem Lous preuzima prvo mesto u generalnom plasmanu, vredi gledati.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #169 on: October 25, 2020, 01:56:58 pm »
Urekao sam Honde. Šteta, videlo se da imaju dobar motocikl za trku. Morbideli pobedio drugi put ove sezone u istom stilu. Fenomenalna vožnja. Od početka trke je poveo i nijednog trenutka niko (Rins) nije mogao da ga ugrozi. Fabrička Jamaha ponovo izgubila od oslabljene Petronasove. Za Rinsa nije bilo teško pretpostaviti da će se boriti za pobedu, ali danas je drugo mesto bilo maksimum. Odličan rezultat. Mir ponovo na podijumu. Povećao je vodstvo u generalnom plasmanu nad Kvarataraom i Vinjalesom. Mir postaje sve ono za šta smo na početku sezone optuživali Dovija :D. Vozi koliko mu je potrebno, proračunato, a do kraja sezone ne vidim na kojoj trci može da pobedi. Slede paklene 3 trke za šampionat. U dobroj je poziciji jer će Jamahe morati da voze na ivici, a mislim da ni Diablo ni Vinjales nisu vozači koji mogu da izdrže pritisak. Espargaro vratio KTM u žužu. Nije se domogao podijuma, ali i četvrto mesto je danas odličan rezultat. Zarko najbolji Dukati na petom mestu, reklo bi se neočekivano dobar rezultat, obzirom na trenutno stanje Dukatijeve mašine. Kvartararo i Vinjales ponovo katastrofalni. Da Aleks i Taka nisu ispali, ne bi uzeli ni ovaj kikiriki koji su dobili danas. Dovi "fenomenalno" trinaesti. Mislim da ga ne vredi više pominjati.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #170 on: October 25, 2020, 06:16:47 pm »
To sam cele sezone pricao za Dovija.
Potpuno razlicita trka u odnosu na proslu nedelju.
Dosta manje uzbudjenja nego sto smo navikli.
Mir najozbiljniji kandidat za titulu.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #171 on: October 26, 2020, 08:30:52 am »
Zar stvarno očekujete od vozača, bilo da je u pitanju Dovi ili Vettel u F1, da imaju motivaciju da se trkaju u situaciji kad su im timovi jasno stavili do znanja još tokom sezone da ne računaju na njih? Za Dovija inače kruže glasine da je dosta težak čovek za saradnju i pregovore, stoga i ne čudi da je bez rešene situacije za sledeću sezonu iako se radi o "zvučnom" imenu. Ne bih se iznenadio da se penzioniše ako se ostane ovakva situacija. Ili da ode u SBK.

Generalno, poprilično dosadna trka izuzev iznenađujućeg ispadanje Take u prvom krugu i atraktivnog poteza Marqueza prilikom preticanja Vinalesa.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #172 on: October 26, 2020, 07:11:31 pm »
Ja bih se trkao zbog sebe, ne zbog tima. Dovi je ove godine imao najbolju šansu za titulu, a onda je mogao mirne duše da se penzioniše. Fetel je druga priča. On je višestruki svetski šampion, ima gomilu kredita i može da se ponaša kako želi.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #173 on: October 26, 2020, 10:48:02 pm »
Ovo sto je SBK rekao, trkas ze zbog sebe, i jer imas tu ludacku zelju da se nadmeces i pobedjujes. Ako on ovo vidi kao posao, ne bi trebalo vise ni da vozi.
A ako mu titula sampiona nije dovoljan motiv onda sta reci.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: MotoGP (Rossi i ostala boranija...)
« Reply #174 on: November 06, 2020, 04:35:05 pm »
Rosi vozi u nedelju, Jamahe kažnjene oduzimanjem bodova zbog nedozvoljenih ventila. Vozačima ostaju bodovi.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.