Author Topic: Formula 1  (Read 49769 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nada Macura

• Starter
  • **
    • View Profile
Re: Formula 1
« Reply #420 on: December 06, 2020, 10:09:18 pm »
Да, то је негативна страна Раселове пропасти. Апсолутно се слажем  :mr.green:

Online ulero

• Global Moderator
    • View Profile
« Reply #421 on: December 08, 2020, 10:48:43 am »
Победио би Расел да се није издешавало хиљаду ствари, на челу са глупостима у боксу Мерцедеса.
Da da, "glupostima".

Offline Sundjer Bob Kockalone

• HOF
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
« Reply #422 on: December 08, 2020, 10:51:25 am »
Jesu ga sabotirali, ali videli smo dovoljno. Hamilton ima bolji bolid čak i od Botasa, ne samo od ostatka karavana.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Mimi

• Probowl
    • View Profile
« Reply #423 on: December 08, 2020, 11:04:22 am »
E zbog svih tih stvari o kojima ste pisali uvek će mi MotoGP biti bolje i zanimljivije takmičenje od Formule 1.

Победио би Расел да се није издешавало хиљаду ствари, на челу са глупостима у боксу Мерцедеса. Немам ништа против њега, али ми је драго што британски новинари неће(толико) давити о томе колико је добар мали, а није имао бод у каријери до данас. Овако је брат Перез уписао прву победу у каријери, а и нека је - човек вози нереално добро целе сезоне.

Иначе скроз занимљива трка која би била још боља да Леклер није избацио Ферштапена и себе у првом кругу  :palm:

Ja sam pa baš navijao za Džordžija, ali je ova trka ogolila ovo o čemu je Vlajza (SBK) pisao. U redu, Mercedes ima najbolji motor i bolid generalno, međutim ne sviđa mi se što je tim toliko okrenut Hamiltonu da je sve podređeno njemu. Imam utisak koji se graniči sa teorijom zavere da je Hamilton gledajući trku od kuće, videviši da je vrag odneo šalu i da će Rasel pobediti, zvao koga treba i rekao sabotirajte kako znate i umete. Pobedom Rasela u Hamiltonovom bolidu u koji je seo prvi put 3 dana pred trku i koji kako rekoste nije uzeo bod u karijera, ozbiljna senka bi se nadvila na Hamiltonovim prethodnim rezultatima.

Offline starr

• Global Moderator
    • View Profile
« Reply #424 on: December 08, 2020, 12:56:35 pm »
Ne mogu da verujem da bi se nešto takvo dešavalo u Formuli 1... :(

Kad se samo setim starih dobrih vremena :)

Offline Nada Macura

• Starter
  • **
    • View Profile
« Reply #425 on: December 08, 2020, 06:01:08 pm »
Можда сте у праву кад кажете да су плански саботирали Расела, али ја сам гледајући трку имао тотално обрнуту теорију. Ботаса су оставили негде 5 кругова више на истрошеним гумама кад је Раселова предност скочила са 2-3 на 9 секунди. Након тога је Ботас константно смањивао разлику колико се сећам, не знам да ли има неки сајт где може да се види разлика по круговима. Можда би у нормалним условима(без сејфти кара) отерали Расела на стајање више у току трке, али то би било баш изваљено, овако је мени деловало да им је баш стало да победи мали.

Offline Sundjer Bob Kockalone

• HOF
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
« Reply #426 on: December 18, 2020, 06:48:28 pm »
Sergio Peres u Red Bulu sledeće sezone. Ne znam koliko je Max srećan zbog novog kolege...

Poslato sa STK-LX1 pomoću Tapatoka

Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.