Author Topic: Mixed Martial Arts  (Read 66086 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Mixed Martial Arts
« on: November 04, 2011, 06:20:18 pm »
Ako ste nekada pomislili  da pocnete pratiti plemenitu sportsku disciplinu MMA sada je pravi trenutak. A zasto? Zato sto ce se 12.novembra boriti Cain Velasquez i Junior Dos Sanots. Ovo je vjerovatno najbolji mec u teskoj kategoriji od 2005. i meca Cro Cop vs Fedor.

Cain Velasquez- vladajuci sampion, fantastican rvac, eksplozivan, odlicno se krece a kada namirise krv onda je nezaustavljiv, njegov tempo borbe i kondicija je nestvarana za covjeka od 110+ kg, prakticno je pregazio borce poput Minotaura, Konga, Lesnara, Rotvela.... 


Junior Dos Sanots- izazivac, bokser olimpijskog kalibra, nosilac brown belta u BJJ (za samo 6 godina), odlican u stendapu, moze da podnese udarac, vrlo strpljiv i metodican, pobijedio je odlicne borce kao sto su S.Carwin, Big Country Nelosn, Cro Cop, Werdum, Gabi Gonzaga....



I kao sto rece jeb Dena White: Borba moze trajati 30 sec ili 25 min ali ovo ce biti rat!  :rock:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #1 on: November 04, 2011, 10:47:25 pm »
Prednost dajem Dos Santosu. Imao je sjajnu sezonu i u odličnoj je formi. Velaskeza je pocepao Lesnar, tako da sam oduševljen bio na koji način je Kain dobio meč. Nisam siguran da se oporavio od povrede. Ako na to dodamo i da nije imao meč od prošle godine, stavlja se veliki znak pitanja.
Ja brazilce ne mogu da smislim ni u jednom sportu, tako da navijam za Velaskeza.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #2 on: November 05, 2011, 09:08:58 am »
Mislim da ce biti dosta izjednacen mec. Ali i ja dajem prednost Dos Sanotsu iz vise razloga. Prvo Cain nikada nije pobijedio udaraca kalibra Cigana a koji usput moze da izbjegne obaranje pa cak u krajnjoj liniji i prihvati borbu u parteru. Drugo Cain se nije borio godinu dana i ne moze biti mentalno spreman kao Cigano. I trece mozda i najvaznije mislim da JDS mnogo cvrsci i fizickki i psihicki zbog veceg broja borbi kroz koje je prosao prije UFCa. Nadam se da ce overhajpovani cikano da popije nokaut!

Go Cigano! Go Brazil!  :rock:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #3 on: November 06, 2011, 04:49:21 pm »
Meni teska kategorija UFC-a nije ni izbliza zanimljiva kao light heavyweight...

A ovde cenim da ce Dos Santos da dobije...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #4 on: November 06, 2011, 05:30:49 pm »
Ma izmjesalo se to. Teska je sada ostala samo za ultra teske i spore majmune dok su iole agiliniji borci presli u lighthevy. Prosla su vremena Prajda kad je bilo normalno da covjek ne katuje vise od par kilograma. Ovo je danas ludilo, Bones Jones hoda sa 110 kila a bori se do 93, Anderson Silva ima preko 100 a bori se u srednjoj. Pickice! Nekada je bilo turnira sa open weight sistemom. I tako se npr suludi Wanderlei Silva sa svojih 90kg ladno zalijetao na ljude od 115. Znas kad ce ovi dansanji to da naprave?  :thumbdown:

Sinoc dosta dobar UFC u Birmingemu. Prepurucujem da pogledate Leben vs Munoz i Diabate vs Perosh.
http://www.mma-core.com/
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Vicke_bg

  • Starter
  • **
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #5 on: November 10, 2011, 08:09:42 pm »
Silva vs Sonnen 2!!! Fak yea. Sonnen je faca najjača, i još volim njegov stil borbe.



A u subotu vredi gledati i Clay Guidu protiv Hendersona. Očekujem, rat! :D

Inače, počeo sam da treniram MMA, i neverovatno je teško i složeno, ali zabavno  :brusli:

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #6 on: November 10, 2011, 11:56:58 pm »
Sonnen dobar stil ali decko je kritican. Da ima nesto u glavi bio bi opasan borac.



Inače, počeo sam da treniram MMA, i neverovatno je teško i složeno, ali zabavno  :brusli:

Gdje ? Sta? Kod koga? Ne vjerujem da ima kolega na forumu.  :thumbsup:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #7 on: November 12, 2011, 09:14:08 am »
Gledao sam sinoc na ES Fedora kako je izgubio od Dan Hendersona, a imao je dobijen mec.
Pre toga je izgubio jod dve, ovo mu je bio treci uzastopni poraz.

Najveci ikada, trebao je na vreme da se povuce. Do ovih poraza imao je skor 32-1.
Samo je od nekog japanca izgubio, doktor prekinuo mec. Pobedio je sve koji nesto znace.

"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #8 on: November 12, 2011, 11:45:38 am »
Gledao sam sinoc na ES Fedora kako je izgubio od Dan Hendersona, a imao je dobijen mec.
Pre toga je izgubio jod dve, ovo mu je bio treci uzastopni poraz.

Najveci ikada, trebao je na vreme da se povuce. Do ovih poraza imao je skor 32-1.
Samo je od nekog japanca izgubio, doktor prekinuo mec. Pobedio je sve koji nesto znace.
Po meni ni ovi porazi mu bitno ne mjenjaju status. Zasto zdrav borac od 33,34 godine da se povuce? Nije bilo nikakve logike. A ta tri meca za redom su izgubljena nevjerovatno nesrecno, Werdum je bio u nok daunu, Big Foot ga je posjekao pa je obnevidio a Hendo ga je nokaturirao udracem koji je toliko neortodoksan da nema ime. Jbg!
Pokazalo se da odlazak iz majcice Rusije i nije dobro uticao na njegovu fizicku pripremljenost. Poceo je da drzi otvorene treninge, da se slika, da gostuje a to nikada nije radio. Ocigledno se ne snalazi u tome i nije fokusiran na borbe. Nekako je tuzno kada gledas legende kako opadaju, kako se tijelo jednostavno trosi poslije 30, 40 meceva. Zaista je bilo privilegija gledati Fedju, Cro Copa, Minotaura, Wanda, Shoguna, Rendlmana, Basa u naponu snage. Mozda sam pristrsan ali nove generacije boraca me ne odusevljavaju srcem vec samo tehnikama.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #9 on: November 12, 2011, 02:50:07 pm »
Rece da se nece jos povuci.
Hendo je bio zajeban, ali ga je imao, bas nesrecan nokaut. Podvukao mu ga je ispod ruke pravo u vrh brade. Slusao sam ga kako kaze da to izvlacenje iz donjeg polozaja i taj udarac ispod ruke redovno vezba na treningu. Nista nije slucajno.

Iskreno se nadam da ce Fedor uspeti da se vrati, pre svega mentalno. Tesko je vratiti se na vrh.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Vicke_bg

  • Starter
  • **
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #10 on: November 12, 2011, 06:43:34 pm »
U Beogradu, kod Stefana Božića, ali ne u Kaizenu, već valjda u MMA sekciji Vukova (ne ovih sa Ade). :D Imam samo reči hvale za njega i metod po kome radimo. Ti, Sabotage?

Fedor, nesreća+njegov kamp. Mora da krene da pazi bolje na ishranu, a i da menja kamp. Da bi napredovao, moraš raditi sa dobrim (kick) boxerima, rvačima, BJJ-istima, a on to u svom zabačenom gradiću nema.

Prošlo je vreme Fedora, CroCop-a, Wandy-a, i ostalih iz 2. posta iznad mog. Problem je što sad nema toliko poznatih faca, ali boraca ima boljih. Na prste se mogu izbrojiti brci zbog kojih ljudi žele da gledaju borbe, a ne MMA kao sport. GSP, Tito Ortiz, Quinton (mada je i on pri kraju), Anderson Silva, Oveerem, i sad Sonnen, su moji omiljeni borci, i koje baš pratim.




Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #11 on: November 12, 2011, 11:13:36 pm »
U Beogradu, kod Stefana Božića, ali ne u Kaizenu, već valjda u MMA sekciji Vukova (ne ovih sa Ade). :D Imam samo reči hvale za njega i metod po kome radimo. Ti, Sabotage?
Sve najbolje sam cuo za Kaizen i Lajhnera. I sto se tice znanja, metoda i borbe ali i sto se tice pristupa. Super je kada imas pristup ljudima koji imaju znanje i hoce da ga podijele.

U BL ne postoji mma klub tek par grupica oko ljudi koji su se okusali u ringu. Premalo ljudi poznaje BJJ i rvanje da bi bili dobri borci. Nesto bolje je sa kik boksom i boksom (u BK Slavija se super radi, trenirarju te olimpijci tipa Josipovica, ranije i Benesa).

Ja treniram cisto kondicije radi sa manjom ekipicom prijatelja. Snalazimo se kako znamo, neki su trenirali dzudo, neki boks, neki sando pa se dijele tehnike i iskustva. Neki momci su to vise zagrizli pa planiraju da se oprobaju. Mozda dodju na neku od Kaizen klinika sledece godine. :)
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Vicke_bg

  • Starter
  • **
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #12 on: November 13, 2011, 01:07:41 am »
Sve najbolje sam cuo za Kaizen i Lajhnera. I sto se tice znanja, metoda i borbe ali i sto se tice pristupa. Super je kada imas pristup ljudima koji imaju znanje i hoce da ga podijele.

U BL ne postoji mma klub tek par grupica oko ljudi koji su se okusali u ringu. Premalo ljudi poznaje BJJ i rvanje da bi bili dobri borci. Nesto bolje je sa kik boksom i boksom (u BK Slavija se super radi, trenirarju te olimpijci tipa Josipovica, ranije i Benesa).

Ja treniram cisto kondicije radi sa manjom ekipicom prijatelja. Snalazimo se kako znamo, neki su trenirali dzudo, neki boks, neki sando pa se dijele tehnike i iskustva. Neki momci su to vise zagrizli pa planiraju da se oprobaju. Mozda dodju na neku od Kaizen klinika sledece godine. :)

Imaš na internetu milion klipova i materijala, što sa BJJ, što sa ostalim veštinama. Ako nađete rvača, obavezno da dodajte u ekipu. Rvanje je od svih tih veština, možda i najbitnija. Kontrolišeš gde ćeš da odvedeš borbu... Sa srećom!!  :brusli:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #13 on: November 13, 2011, 01:57:16 pm »
Izgleda da se Kain zaista nije oporavio od povrede, kao što sam i izrazio sumnju u prethodnom postu. Već na samom izlasku sam primetio da nije u najsjajnijoj fizičkoj formi, dok je Dos Santos izgledao fenomenalno, kako fizički tako i psihički. Krenuo je oprezno, zavalio dobar udarac i lagano rešio meč. Nadam se da će Lesnar-Overim biti bolji meč i da će borci biti spremniji. Lesnar je sinoć bio pun sebe, izjavljivao kako je 100% fit, ali nisam siguran u to.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #14 on: November 13, 2011, 02:24:30 pm »
Kako ga je otresao Cigano! Overhend, iznad uha, par udaraca na podu i gotovo. Imao sam utisak da Cain nije previse respektovao Ciganov boks, lagano je kruzio okolo, nije ni pokusao neko obaranje. Pokazivanje muda i vjera u svoje vjestine na nogama mu nije pomoglo. Pokazalo se da Cain nije toliko dobar u stendapu, sto sam i ocekivao. Idemo Cigano! Sledeci je Ubreem!  :teg:
PS Tek sada vidim kakav je frik Big Country Nelson. On je izdrzao tri runde ovakvih udraca od Dos Santosa. :cry:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Palmer

  • Starter
  • **
  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #15 on: November 13, 2011, 04:29:18 pm »
odlican udarac..posto borbe nije bilo  :D sad lesnar da otrese onu holandsku budalu,pa da gledamo jos jedan udarac  :dipl:
:rofl: :rofl: :rofl:
Malo je ruznjikava, ALI IMA DOOOOBRU DUSU  :1:

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #16 on: November 13, 2011, 04:50:24 pm »
ne mogu da verujem da je tako iskusan borac dozvolio da ga onako odvali po uvetu.
jes da je bila neka vrsta kontre, ali ono... nedopustivo za borca takvog kalibra.

dos santosa sam prvi put gledao protiv cro copa kada ga je ubio kao vola u kupusu, odlican je u stand up-u, ali ono sinoc je bilo bas bzvz.
cain se usrao.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #17 on: November 13, 2011, 11:31:51 pm »
gde vi to gledate?
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Palmer

  • Starter
  • **
  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #18 on: November 14, 2011, 01:02:08 am »
preko neta.. ima dobar nas forum, uvek ima brdo linkova
:rofl: :rofl: :rofl:
Malo je ruznjikava, ALI IMA DOOOOBRU DUSU  :1:

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #19 on: November 14, 2011, 08:56:00 am »
Pa jbt, daj link  :rant:
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #20 on: November 14, 2011, 09:24:59 am »
Imaš ovde
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #21 on: November 14, 2011, 10:33:38 am »

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #22 on: November 14, 2011, 01:54:13 pm »
Za arhivu borbi ides na mma-core.com.
Pomaze i google, narocito za starije borbe.


Posto se Cain i Cigano nisu borili red je da se pogleda i neka borba. :mr.green:

Moja preporuka Guida vs Henderson. Tempo+ tehnika+raznovrsnost+muda=odlicna borba!
http://www.mma-core.com/videos/_Ben_Henderson_vs_Clay_Guida_UFC_on_Fox_01?vid=10024312&tid=100
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Palmer

  • Starter
  • **
  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #23 on: November 14, 2011, 04:05:53 pm »
Pa jbt, daj link  :rant:

 :bb

www.borilacki-klub.com,u mma podforumu se otvara tema za svaki ivent i uvek neko okaci dobre linkove u temi kad krene..
:rofl: :rofl: :rofl:
Malo je ruznjikava, ALI IMA DOOOOBRU DUSU  :1:

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #24 on: November 14, 2011, 04:15:55 pm »
Moja preporuka Guida vs Henderson. Tempo+ tehnika+raznovrsnost+muda=odlicna borba!
http://www.mma-core.com/videos/_Ben_Henderson_vs_Clay_Guida_UFC_on_Fox_01?vid=10024312&tid=100
kakvo peglanje jbt!  :worthy: :worthy:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #25 on: November 14, 2011, 07:09:15 pm »
Na Total TV-u su ubacili hrvatski Fight Channel. Po ceo dan vrte sve poznatije MMA borbe u HD rezoluciji.

Offline Vicke_bg

  • Starter
  • **
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #26 on: November 14, 2011, 08:20:53 pm »
Rekoh da će Guida-Henderson biti zla borba :D JDS, objasnio Cain-u. Zaista me čudi da nije probao da se rve sa njim...

Lesnar vs Oveerem. Oveerem, kako god, samo da zvekne Lesnara po glavi malo, jer se on još nije navikao na udarce (meč protiv Cain-a). Lesnar, isfabrikovana zvezda, ništa više. Oveerem-JDS, to će biti klanje...

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #27 on: November 14, 2011, 11:23:33 pm »
Moguće je da Lesnar bude anderdog u decembru, ali nisam siguran da je isfabrikovana zvezda. Dobio je Kutura, Mira i Karvina. Kain ga je propisno sjebao, ali osećam da tu nije kraj. Ne bih ga ja tako rano otpisivao. A ako bude bio zver bar 99% kao ranije, ne piše se nikome dobro.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #28 on: November 15, 2011, 08:34:47 am »
:bb

www.borilacki-klub.com,u mma podforumu se otvara tema za svaki ivent i uvek neko okaci dobre linkove u temi kad krene..



Fala  :D
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #29 on: November 15, 2011, 09:28:17 am »
Moguće je da Lesnar bude anderdog u decembru, ali nisam siguran da je isfabrikovana zvezda. Dobio je Kutura, Mira i Karvina. Kain ga je propisno sjebao, ali osećam da tu nije kraj. Ne bih ga ja tako rano otpisivao. A ako bude bio zver bar 99% kao ranije, ne piše se nikome dobro.
Lesnar me iritira opasno, ali moram da se slozim sa ovim. Daleko je on od neke potrosene price...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #30 on: November 15, 2011, 10:57:54 am »
Ne vidim da je neko rekao da je Lesnar potrosen vec samo da se daje prednost Overemu.
Ja vjerujem da ce mu Overem zavrsiti karijeru u MMA.
1) Iskustvo- Overem ima 50 mma borbi od 99te a borio se protiv boraca kao sto su Minotaur, Arona, Sogun, Cro Cop. Na to treba dodati i veliki broj K1 meceva koji nisu ni malo lagani. Brok je imao 6 meceva do sada.
2) Overem je kompletniji borac. Visestruki K1 sampion koji trenira sa manijacima u Golden Glory, rvanje sa Basom Ruttenom, BJJ sa Pedrom Rizzom itd. Brok je rvac sa slabim bokserskim sposobnostima i tankim kardiom.
3) Lesnar je fabrikovana zvijezda. Dosao je iz wwe da poboljsa prodaju UFC kablovskim operaterima i zato ga Dana forsira. Jeste covjek fizicki frik, ima muda ali je jednostavno prosjecan borac. Da nije money faktora zna kada bi dobio uopste priliku da se bori u glavnim dogadjajima veceri. Te pobjede koje je ostvario meni nisu pokazatelj znanja. Rendi je jadna ruina koji se bori jer je bankrotirao(pogledaj samo sta mu Machida uradi, crtani film jbt), drogirani debil Carwin ga slomio ali je crko, a Mir je Mir.

Ukratko: Ako imate vremena pogledajte Overemove mma i k1 meceve zadnje dvije godine i pogledajte Lesnarove mma meceve. Sve ce vam se samo kasti. :D
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #31 on: November 15, 2011, 11:14:43 am »
Ima smisla. Over je možda malo manja životinja od Broka, ali je i dalje velika životinja. Ipak, ne mogu da zaboravim istorijsko vraćanje Ortiza i njegovu (ne)zasluženu pobedu. Može i Lesnar da napravi sličnu priču. Da li može dva puta za redom ne znam, videćemo.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #32 on: November 15, 2011, 12:04:27 pm »
Lesnar nece docekati kraj prve runde.  :facts:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #33 on: November 15, 2011, 12:31:14 pm »
Lesnar je ko onaj cirkus iz K1 Bob Sap. Ako te dovati gotov si.
A dovatice te samo ako si pglu.

Pogledati kako je Fedor resavao te ogormne. Do 15 sekundi.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Palmer

  • Starter
  • **
  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Mixed Martial Arts
« Reply #34 on: November 15, 2011, 01:57:39 pm »
vidi ove  :bb lesnar via gnp   :A
:rofl: :rofl: :rofl:
Malo je ruznjikava, ALI IMA DOOOOBRU DUSU  :1: