Author Topic: Raspored  (Read 1774 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12748
    • View Profile
Raspored
« on: June 17, 2018, 10:10:22 am »
Neću se apriori (obožavam što sam se setio baš sada ove reči, ne sećam se kada sam je poslednji put upotrebio, niti znam da li sam je sada pravilno upotrebio  :yawn: ) buniti protiv  ovoga već mi je cilj da prokomentarišemo situaciju.

Verovatno ste primetili, a možda i niste, ali od kada je yahoo krenuo sa auto obnavljanjem liga raspored je isti kao i prethodne sezone. To, a imajući u vidu postojanje nikada korišćenje komiš opcije raspored generatora može se diskutovati o tome.

Ono što mi prvo pada na pamet jeste da jedna od mogućih prednosti stvaranja mini rivalstva između timova koji igraju 2x tokom sezone i to naravno uvek na početku i na kraju kada je i najveće uzbuđenje.

Što se tiče negativnih stvari, možda je dosadno da unapred znaš raspored, a i nije u duhu fair playa, nigde u sportu ne postoji situacija gde je raspored uvek isti, već se koristi žreb.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Raspored
« Reply #1 on: June 17, 2018, 01:09:00 pm »
Dalo se primetiti, i u mom slucaju ja sam da ostane ovako, fino protiv Karavukova da se mlatimo 2 puta godisnje najmanje, a mozda i 3 kao prosle.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Raspored
« Reply #2 on: June 18, 2018, 11:03:30 pm »
koliko ja vidim, ovo je prvi put da je raspored isti kao godinu ranije.

što se mene tiče, random je OK.
mislim da to može na jedan klik.

upoznat sam sa alatom za to, mogu napraviti bilo šta, pa i da poletarci i orlovi igraju u svih 13 kola, a ostali međusobno.



Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12748
    • View Profile
Re: Raspored
« Reply #3 on: June 16, 2019, 12:48:59 am »
Niko nije skontao  :rofl: