Author Topic: Dvojbe  (Read 43227 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #35 on: October 28, 2011, 08:58:43 pm »
Ajd' da i ja pitam za Dynasty:

Koja dvojica od ove četvorice:

Sproles
Pasuljko (ako bude igrao)
Advokatska kancelarija
Tolbert

i još, koja trojica od ove šestorice:

Steve Breaston
Reggie Wayne
Deion Branch
Brandon Lloyd
Sidney Rice
Torrey Smith

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #36 on: October 28, 2011, 09:21:26 pm »
Ajd' da i ja pitam za Dynasty:

Koja dvojica od ove četvorice:

Sproles
Pasuljko (ako bude igrao)
Advokatska kancelarija
Tolbert

Sproles je ubedljivo najbolja opcija, tako da ti je on siguran starter (jos ako ne bude Ingram igrao bice top 10 RB). Pasuljko koliko mi se cini skoro sigurno nece igrati, a iskreno znajuci kako lose "podnosi" povrede (odnosno kako igra kada je povredjen) bolje i da ne igra. Izmedju BJGE i Tolberta je malo diskutabilno, ali realno mislim da moras da startujes zdravijeg igraca, a to je u ovom slucaju BJGE.

Quote
i još, koja trojica od ove šestorice:

Steve Breaston
Reggie Wayne
Deion Branch
Brandon Lloyd
Sidney Rice
Torrey Smith

Lloyd, Branch, Wayne... mada Breaston mozda bude igrao protiv rookie CB-a jer je cini mi se Cason benchovan obzirom da ga je Burress oduvao sa 3TD-a, tako da...

BTW Pisi protiv koje ekipe igra koji igrac (npr. Lloyd vs. NO, Branch @PIT).

Offline djomlao

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1627
  • ;)
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #37 on: October 28, 2011, 10:18:08 pm »
Breaston (vs SD)
Gaffney (vs Buf)
Garcon (vs Ten)
Decker (vs Det)

Stvarno imam zesce dileme.
Za RB-ove sam se lako odlucio. al ovde nemam pojma koga da stavim u postavu.

E da :
Shiancoe (vs Car) ili
Ballard (vs Mia)

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #38 on: October 28, 2011, 10:29:16 pm »
ma Scott bre  :rock:

Online Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #39 on: October 28, 2011, 10:46:53 pm »
Sto rece onaj lik sto je izmislio fantasy (rotisserie baseball), nema nista dosadnije od tudjeg fantasy tima.  :facts:

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #40 on: October 28, 2011, 10:49:01 pm »
@ zujo
sačekaj pablo da odgovori, pa onda kontra uradi ;)

ja bih probao Tolberta, a Sproles je sigurica
kod WR se slažem sa nidžgetom

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #41 on: October 28, 2011, 10:51:38 pm »
Breaston (vs SD)
Gaffney (vs Buf)
Garcon (vs Ten)
Decker (vs Det)

Stvarno imam zesce dileme.
Za RB-ove sam se lako odlucio. al ovde nemam pojma koga da stavim u postavu.

E da :
Shiancoe (vs Car) ili
Ballard (vs Mia)

garcon, decker, ballard

Offline Jason

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 999
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #42 on: October 29, 2011, 10:36:03 am »
daniel thomas ili ryan torain
the loudest one in the room is the weakest one in the room

Offline djomlao

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1627
  • ;)
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #43 on: October 29, 2011, 10:40:10 am »
garcon, decker, ballard

Neki hint zasto bas oni ?
 :hm:

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #44 on: October 29, 2011, 10:57:35 am »
pa deluju bolje od onih drugih trenutno ;)

Offline markos

  • Starter
  • **
  • Posts: 175
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #45 on: October 29, 2011, 11:23:00 am »
BenJarvus Green-Ellis @ PITT
Jackie Battle - SD
Daniel Thomas @ NYG

koga od ove trojice,obzirom da je Tomas malo rovi.Ja bih ubacio Jackie-a,ali mi je problem to sto izgleda ne trci TD situacije iz ne znam kog razloga... ?

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #46 on: October 29, 2011, 11:38:20 am »
Breaston (vs SD)
Gaffney (vs Buf)
Garcon (vs Ten)
Decker (vs Det)

Stvarno imam zesce dileme.
Za RB-ove sam se lako odlucio. al ovde nemam pojma koga da stavim u postavu.

E da :
Shiancoe (vs Car) ili
Ballard (vs Mia)

Sto se tice WR-a svi su po meni u prilicno ujednaceni. Svi imaju dobre razloge zasto da ih startujes ali i zasto da ih benchujes. Breaston ce verovatno igrati kao sto rekoh protiv rookie CB, obzirom da je Cason benchovan posto ga je Burress oduvao, ali mozes li verovati Casselu da osim Bowe-a uposli jos nekog igraca da on bude fantasy relevantan? Gaffney je posle povrede Moss-a druga hvatacka opcija u Washingtonu (posle Fred Davis-a), i za njega mozes gotovo sigurno da garantujes da ce imati 5-6 hvatanja za 60-tak jardi. Problem je sto nema veliki "ceiling" sto znaci da je mala verovatnoca da ce ga ukenjati tekma u kojoj ce imati 120+yds i 1-2 TDs. Garcon je bio omiljena meta Paintera u prvih par startova, ali ocigledno se sada odbrane vise koncentrisu na njena umesto na Wayna i Clarka tako da mu je proporcionalno i ucinak opao. Decker jednostavno nije tip igraca koji odgovara Tebow-om "stilu" igre. Ima odlicne ruke ali nije big play threat kao Demeryus Thomas ili WR koji je dobar u rutama ka "outside" kao Royal tako da je tu glavni problem. Doduse Tebow ga je proslu utakmicu promasio za metar a bio je sam kao duh iza secodnaryja tako da bi to zavrsilo sa TD-om od 40-50 yds. Sve u svemu mislim da bi ti najbolje bilo da bacas novcic i pomolis se da te ukenja  :lol:

Ako si favorit u duelu sigurno bih startovao Gaffney-a, posto kao sto rekoh tu su ti sigurna 5-6 poena (tj. ne verujem da ce te iznenaditi sa krompirom kao sto moze ostatak ove ekipe). Drugi starter bi mi verovatno bio Garcon.

Sto se tice TE-a (da ne duzim) startovao bih verovatno Shiancoe-a, koji je imao odlicnu saradnju sa Ponderom u njegovom prvom startu. Proveri samo da li ce igrati (posto je cini mi se questionable).

Srecno ;)

Offline djomlao

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1627
  • ;)
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #47 on: October 29, 2011, 01:09:55 pm »
Sto se tice WR-a svi su po meni u prilicno ujednaceni. Svi imaju dobre razloge zasto da ih startujes ali i zasto da ih benchujes. Breaston ce verovatno igrati kao sto rekoh protiv rookie CB, obzirom da je Cason benchovan posto ga je Burress oduvao, ali mozes li verovati Casselu da osim Bowe-a uposli jos nekog igraca da on bude fantasy relevantan? Gaffney je posle povrede Moss-a druga hvatacka opcija u Washingtonu (posle Fred Davis-a), i za njega mozes gotovo sigurno da garantujes da ce imati 5-6 hvatanja za 60-tak jardi. Problem je sto nema veliki "ceiling" sto znaci da je mala verovatnoca da ce ga ukenjati tekma u kojoj ce imati 120+yds i 1-2 TDs. Garcon je bio omiljena meta Paintera u prvih par startova, ali ocigledno se sada odbrane vise koncentrisu na njena umesto na Wayna i Clarka tako da mu je proporcionalno i ucinak opao. Decker jednostavno nije tip igraca koji odgovara Tebow-om "stilu" igre. Ima odlicne ruke ali nije big play threat kao Demeryus Thomas ili WR koji je dobar u rutama ka "outside" kao Royal tako da je tu glavni problem. Doduse Tebow ga je proslu utakmicu promasio za metar a bio je sam kao duh iza secodnaryja tako da bi to zavrsilo sa TD-om od 40-50 yds. Sve u svemu mislim da bi ti najbolje bilo da bacas novcic i pomolis se da te ukenja  :lol:

Ako si favorit u duelu sigurno bih startovao Gaffney-a, posto kao sto rekoh tu su ti sigurna 5-6 poena (tj. ne verujem da ce te iznenaditi sa krompirom kao sto moze ostatak ove ekipe). Drugi starter bi mi verovatno bio Garcon.

Sto se tice TE-a (da ne duzim) startovao bih verovatno Shiancoe-a, koji je imao odlicnu saradnju sa Ponderom u njegovom prvom startu. Proveri samo da li ce igrati (posto je cini mi se questionable).

Srecno ;)

Hvala.
Lepo si me nasmejao s jednim delom analize.
Al stvarno hvala, znaci mi ovakva prica, duel misljenja, itd, itd ...
Hvala i tebi Toniče, iako tvoja nije bila bas toliko iscrpna kao Nidzgeova, al je bila od srca.   :mr.green:

Offline Jason

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 999
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #48 on: October 29, 2011, 03:27:08 pm »
the loudest one in the room is the weakest one in the room

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #49 on: October 29, 2011, 03:36:04 pm »
D. Thomas, mada ne verujem da ce i jedan od njih dvojice da predje 7 poena
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #50 on: October 29, 2011, 04:51:41 pm »


Ja bih se odlucio za Toraina. Iako je Shany lud i moze se svasta ocekivati od njega(kao npr. da Helu ima mnogo vise nosenja i samim tim smanji vrednost Toraina), nekako mi odbrana Giantsa mnogo ozbiljnije deluje nego odbrana Billsa (narocito znajuci da se vraca Tuck). Uz to Thomas je koliko znam questionable, a i Bush je imao vecu ulogu proslu utakmicu tako da kada se sve sabere i oduzme moj pik je Torain.

Srecno  ;)

Offline Jason

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 999
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #51 on: October 29, 2011, 04:55:30 pm »
Nidzge moj burazer, sve potvrdio sto mi se motalo po glavi...

Ima ti da sakupish na ovakvim topicima 50 % tvojih ukupnih postova :D
the loudest one in the room is the weakest one in the room

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #52 on: October 29, 2011, 09:03:16 pm »
@Zujo
Problem kod Cartera je taj sto Indy je jedan od najgorih timova ove godine i naravno da veci deo utakmice ce juriti prednost. U toj ulozi Carter se lose snalazi nije dobar "receiver out of backfield". Uz to Brown je dosta bolji u pass protekciji, tako da iako ne bude Addai igrao, Brown ce mu "krasti" snapove iako je Carter mnogo bolji igrac. Hardesty sa druge strane je totalni promasaj. Imao je svoju priliku - nije je iskoristio. Sada se jos vraca Hillis i pitanje je koliko ce biti efikasan. Ako bih morao da biram, mislim da bih izabrao Cartera

@Dildo
Ti si lud. Dao bi McCoya za Bradyja straight up u ligi u kojoj postoji FLEX pozicija (pretposatvljam da na flexu moze da se startuje samo RB/WR/TE a ne i QB), a uz to njemu je najbolji RB Hardesty a ti imas 5-1-1 skor? Za pocetak McCoy >>>> Brady u svakoj ligi i svakoj situaciji, a pogotovo u ovoj tvojoj. Njemu gori pod nogama, iskoristi to jebiga. Napisi koji je njegov tim pa cemo nesto smisliti  :mr.green: BTW Nemoj prodavati Mendy-ja  ;)

McCoy 112 poena, Brady 139 i to sa Bye Weekom. Nemamo PPR. Kao sto rekoh RB-i File uvek nestanu u drugoj polovini sezone. Zato sam ga i dao.

Ipak se dogovorili straight up Brady za McCoya, gotova prica :D

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #53 on: October 29, 2011, 09:03:43 pm »
Nidzge moj burazer, sve potvrdio sto mi se motalo po glavi...

Ima ti da sakupish na ovakvim topicima 50 % tvojih ukupnih postova :D

Ma jok, to sam sad bio raspolozen da piskaram  :mr.green:

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #54 on: October 29, 2011, 09:18:49 pm »
McCoy 112 poena, Brady 139 i to sa Bye Weekom. Nemamo PPR. Kao sto rekoh RB-i File uvek nestanu u drugoj polovini sezone. Zato sam ga i dao.

Ipak se dogovorili straight up Brady za McCoya, gotova prica :D

Valjda Brady ima 164 poena posto pretpostavljam da vam je isto bodovanje kao u nasim ligama. Hoces da kazes da su po toj logici i Fitzpatrick, Pussika Mladji i Mark Sanchez bolji od McCoya jer imaju vise poena? Dildo uozbilji se  :mr.green: Najednostavnije sto ti mogu reci zbog cega su top RBs mnogo vredniji od top QBs je ovo: U ligi ima 32 startna QB i 32 "startna" RB-a. Tebi treba u fantasy timu 1 QB kao starter, a 2 RB-a (odnosno 3 u tvom slucaju ako racunas flex). Matematika je jasna  :dipl: RB-ovi se takodje mnogo cesce povredjuju pa je potraznja za njima i zbog toga povecana (narocito za durable RB-ovima kao sto je McCoy). Ja se nadam da si upravu i da ces profitirati u trejdu, ali ja realno ne bih trejdovao straight up, narocito znajuci u kakvoj si ti, a u kakvoj on situaciji (ti si na vrhu tabele i imas lak raspored do kraja, a on nema krstenog RB-a, fuck him). Morao si to da iskoristis.

BTW I McCoy i Brady su imali vec BYE  ;)

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #55 on: October 29, 2011, 09:50:53 pm »
Nije isti settings. INT je -6 a ne -2, otud i manji broj poena...

Ja gledam vrednost nekog igraca spram svog tima, a posto sam imao 4 odlicna RB choica ovo mi ima smisla. Tako da mogu i dalje da startujem RB u flexu. Sada sam video na FA jos jednog dobrog malca RB, koji ce ubrzano da se preseli kod mene da cuva strah od povreda :D

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #56 on: October 29, 2011, 10:17:30 pm »
Slazem se da treba da unapredjujes na taj nacin tim (prodajes ono cega imas puno, a kupujes ono sto ti treba). Samo kazem da je trebalo vise da trazis za McCoya  :j  :D

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #57 on: October 29, 2011, 11:06:31 pm »
Pazi evo mozemo ovde da se kladimo.

Like je imao u prvih 7 kola 112 poena.

U narednih 9 nema shanse da skupi 100-ku, to ti je Fila pazi sta ti kazem. Da mi je nudio nesto za Jacksona, oteo bi mu pola ekipe :D

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #58 on: October 29, 2011, 11:22:04 pm »
Priznacu da sam pogresio, naravno, ali mislim da ako se McCoy ne povredi zasigurno prelazi tu cifru. Videcemo  :D

Offline Jason

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 999
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #59 on: October 30, 2011, 12:04:17 am »
Slazem se, McCoy je zlato...imam ga u svim ligama...

Isto tako Dream kada vec mislis da ces odigrati lose trebao si da izvuces jos vise, sto si i mogao, jer u ovom trenutku vredi vise...
the loudest one in the room is the weakest one in the room

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #60 on: October 30, 2011, 12:12:44 pm »
Nudi mi covek Fortea, a trazi Shockeya. Da li da prifatim?


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #61 on: October 30, 2011, 12:45:25 pm »
Dvojica od Morena, Lyncha i Scotta?

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #62 on: October 30, 2011, 12:59:40 pm »
Nudi mi covek Fortea, a trazi Shockeya. Da li da prifatim?
Hahhaha  :lol: :lol:

@bdj
Moreno i Scott
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Jason

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 999
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #63 on: October 30, 2011, 02:45:06 pm »
ajd ovako sad :D

reggie bush ili maurice morris ?

po meni bush
the loudest one in the room is the weakest one in the room

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #64 on: October 30, 2011, 02:48:12 pm »
Pazi evo mozemo ovde da se kladimo.

Like je imao u prvih 7 kola 112 poena.

U narednih 9 nema shanse da skupi 100-ku, to ti je Fila pazi sta ti kazem. Da mi je nudio nesto za Jacksona, oteo bi mu pola ekipe :D
E, ali ne zaboravi da je Fila ujebala start ove sezone i da ce morati da se vade na kraju. Realno, imaju tim za to, pa ocekujem bolje igre pred kraj nego prosle sezone. Sad, jedino ako Debeli resi da digne ruke opet od igre trcanjem kompletno i pusti Vick-a da baca i trci kad hoce.

Online Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #65 on: October 30, 2011, 03:09:50 pm »
Dal' postoji McCoy owner koji ne psuje Reida iz nedelje u nedelju?

Mislim, ljudi imaju 1st and goal za jedan jard i sta mi imamo prilike da vidimo: sneak, fullback, Ronnie Brrown, fullback, turnover on downs.
Sateram li mu mamu malo retardiranu.
Mike McCarthy je idiot.

Online Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #66 on: October 30, 2011, 04:46:49 pm »
Inace, Stafford ili Flacco veceras?
Mike McCarthy je idiot.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #67 on: October 30, 2011, 04:51:46 pm »
Evo ovako, Dildo kao prvo, delimicno si u pravu da mi bataljujemo igru trcanjem u drugoj polovini sezone, mi to relativno batalimo prvog dana sezone.    :mr.green: Kao drugo Shady stvarno igra odlicno ove sezone i ima naznaka da mi igru trcanjem ipak vise koristimo nego proslih godina. Plus ovo sto Gold kaze, aj' da vidimo kako ce sad Reid da pristupi.

E sad fora je, sto ja mogu da palamudim ovde do sutra, a Reid-u se cefne u trenutku da zaboravi na trcanje i ode mast u propast. Ipak i pored svega mislim da je cifra koju si ti zacrtao niska, a i isto mislim da si odradio solidan posao i da je to fin trejd. Ko je bio vise u pravu videcemo, bice zanimljivo.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Jason

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 999
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #68 on: October 30, 2011, 05:06:10 pm »
Inace, Stafford ili Flacco veceras?

flacco
the loudest one in the room is the weakest one in the room

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #69 on: October 30, 2011, 05:20:35 pm »
@rule zahvaljujem, lynch ce da sedne znaci
ajd ovako sad :D

reggie bush ili maurice morris ?

po meni bush
Slazem se, Keiland Williams ce vise uzeti Morrisu nego Hilliard Bushu, a D.Thomas je out izgleda