Author Topic: Dvojbe  (Read 43256 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Dvojbe
« on: October 28, 2011, 01:12:45 pm »
Neka ovo bude topic na kome ćemo iznositi svoje dvojbe oko toga koga startovati ili ne, neka vrsta našeg Start'em, sit'em...

Počeću ja... Dakle:

Andy Dalton ili Colt McCoy
Delone Carter ili Montario Hardesty?
« Last Edit: November 11, 2011, 04:11:24 pm by Gold Digger »
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #1 on: October 28, 2011, 01:29:08 pm »
AKo bas moras Dalton a do ove dvojice RBa ne bi ti preporucio ni jednog  :D
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #2 on: October 28, 2011, 01:31:04 pm »
Evo ovako, ajde i vas da cujemo. Treba mi savet

Igram QB/2RB/2WR/1TE/FLEX ligu u kojoj sam trenutno drugi, ali sam prosao najtezi deo rasporeda i sada do kraja bi trebalo lagano da dobijem sve.

od RB-a imam LeSean McCoya, Mendenhalla, Fred Jacksona i DeMarco Murraya

od QB-a imam Hasselbecka i Cutlera

od WR-a imam Reggie Waynea, Stevie Johnsona, Brandon Marshalla i Devin Hestera (return yarde se takodje boduju, 25yds 1 poen).

Posto je liga sa FLEX-om strategija mi je bila da dobro napunim RB-e koje ionako imam nameru da startujem u flexu 99% vremena. Zato su mi i prime QBs otisli. Odlicno sam prosao za sada sa 5-1-1 skorom. WR su mi na papiru bili odlicni ali u generali nisu neki top performeri. Dobio sam ponudu za trejd od lika koji nudi sledece:

Tom Bradyja i Hakeem Nicksa za LeSean McCoya i Murraya. On je u totalno kurcu sa RB, gde mu je Hardesty najbolji RB :D Da li bi ste vi prihvatili ovaj trejd? Ja razmisljam da mu ponudim Mendenhall-a umesto Murraya eventualno ili da umesto 2 RB ponudim nekog mog WR u razmenu. Ne bih da se odreknem dvojice iz ove 4-ke. Cak McCoya bih se i najradije odrekao s obzirom na tendenciju File da baca i Vick koji krade nosenja RB-u. A i poznato je da od Novembra nadalje trkaci File nestaju.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #3 on: October 28, 2011, 01:39:03 pm »
Neka ovo bude topic na kome ćemo iznositi svoje dvojbe oko toga koga startovati ili ne, neka vrsta našeg Start'em, sit'em...

Počeću ja... Dakle:

Andy Dalton ili Colt McCoy
Delone Carter ili Montario Hardesty?
old bi ti rekao Dalton, verovatno si primetio da je u dynastyju dropovao colta zarad andyja.
a to je ipak jače od pukog biranja startera...
ja se slažem sa tim, definitivno.
a bogami nismo jedini http://www.fantasypros.com/nfl/start/andy-dalton-colt-mccoy.php?source=yahoo

za RB bih birao Cartera, ali tu sam malo pristrasan.
voleo bih da bude igračina, ali da to pokaže tek sledeće sezone ;)

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #4 on: October 28, 2011, 01:41:15 pm »
Evo ovako, ajde i vas da cujemo. Treba mi savet

Igram QB/2RB/2WR/1TE/FLEX ligu u kojoj sam trenutno drugi, ali sam prosao najtezi deo rasporeda i sada do kraja bi trebalo lagano da dobijem sve.

od RB-a imam LeSean McCoya, Mendenhalla, Fred Jacksona i DeMarco Murraya

od QB-a imam Hasselbecka i Cutlera

od WR-a imam Reggie Waynea, Stevie Johnsona, Brandon Marshalla i Devin Hestera (return yarde se takodje boduju, 25yds 1 poen).

Posto je liga sa FLEX-om strategija mi je bila da dobro napunim RB-e koje ionako imam nameru da startujem u flexu 99% vremena. Zato su mi i prime QBs otisli. Odlicno sam prosao za sada sa 5-1-1 skorom. WR su mi na papiru bili odlicni ali u generali nisu neki top performeri. Dobio sam ponudu za trejd od lika koji nudi sledece:

Tom Bradyja i Hakeem Nicksa za LeSean McCoya i Murraya. On je u totalno kurcu sa RB, gde mu je Hardesty najbolji RB :D Da li bi ste vi prihvatili ovaj trejd? Ja razmisljam da mu ponudim Mendenhall-a umesto Murraya eventualno ili da umesto 2 RB ponudim nekog mog WR u razmenu. Ne bih da se odreknem dvojice iz ove 4-ke. Cak McCoya bih se i najradije odrekao s obzirom na tendenciju File da baca i Vick koji krade nosenja RB-u. A i poznato je da od Novembra nadalje trkaci File nestaju.

Ako je tom liku takva situacija sa RB-ovima, sumnjam da ce on hteti da prihvati ponudu gde mu ti dajes WR, kad ti i ovako salje Nicks-a. Sto bi menjao WR-a za WR-a samim tim. Sad, to bi mene ostavilo u nedoumici da li ostaviti Murray-a ili Mendenhall-a. Murray je imao odlicnu proslu tekmu, ali je pitanje koliko ce biti konzistentan nadalje, dok Mendenhall ne igra na nivou od prosle sezone, tako da i on nije sigurica vise. Na kraju, mislim da bih mu ipak ponudio Mendenhall-a, a ostavio Murray-a.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #5 on: October 28, 2011, 01:43:48 pm »
Tom Bradyja i Hakeem Nicksa za LeSean McCoya i Murraya. On je u totalno kurcu sa RB, gde mu je Hardesty najbolji RB :D Da li bi ste vi prihvatili ovaj trejd? Ja razmisljam da mu ponudim Mendenhall-a umesto Murraya eventualno ili da umesto 2 RB ponudim nekog mog WR u razmenu. Ne bih da se odreknem dvojice iz ove 4-ke. Cak McCoya bih se i najradije odrekao s obzirom na tendenciju File da baca i Vick koji krade nosenja RB-u. A i poznato je da od Novembra nadalje trkaci File nestaju.
njemu treba RB, i hoće trejd = uvali mu bilo kojeg, tj. bilo šta što ti odgovara. prihvatiće verovatno svašta...
i ta ponuda je više nego OK, ali vidi samo jednog RB + wr da mu daš. ili 2 RB po tvom izboru

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #6 on: October 28, 2011, 01:43:58 pm »
Neka ovo bude topic na kome ćemo iznositi svoje dvojbe oko toga koga startovati ili ne, neka vrsta našeg Start'em, sit'em...

Počeću ja... Dakle:

Andy Dalton ili Colt McCoy
Delone Carter ili Montario Hardesty?
Dalton. McCoy igra u losem napadu, a jos idu na odbranu SF-a (nisam homer sad, ali igra odbrana dosta dobro).

Carter, opet jer je napad Cleveland-a ocaj.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #7 on: October 28, 2011, 01:44:53 pm »
ali vidi samo jednog RB + wr da mu daš.
Ja da sam na mestu tog lika, ne bih prihvatio tako nesto, ali moze da proba.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #8 on: October 28, 2011, 01:47:04 pm »
Ako je tom liku takva situacija sa RB-ovima, sumnjam da ce on hteti da prihvati ponudu gde mu ti dajes WR, kad ti i ovako salje Nicks-a. Sto bi menjao WR-a za WR-a samim tim. Sad, to bi mene ostavilo u nedoumici da li ostaviti Murray-a ili Mendenhall-a. Murray je imao odlicnu proslu tekmu, ali je pitanje koliko ce biti konzistentan nadalje, dok Mendenhall ne igra na nivou od prosle sezone, tako da i on nije sigurica vise. Na kraju, mislim da bih mu ipak ponudio Mendenhall-a, a ostavio Murray-a.

Pa vidis sta sam napisao ne bih da se odreknem 2 od 4 RB-a ako bas ne moram. Posto do sada sam uvek startovao RB-a u FLEX poziciji i tako sam dobijao dosta poena. Mnogo su konstantniji od WR-a. Ja od mojih WR-a dobijam solidne poene ali nemam ni jednog ono bas Top Performera.

On ima 3 odlicna WR-a, Austina, Nicksa i Welkera, zato i nudi jednog jer sa ovom dvojicom moze da pregura a vec su mu prosli bye weeks. Mislio sam da mu ponudim RB i WR da bi ja zatvorio dve potrebe, on bi bio jaci na RB a ujedno ga ne bih osakatio na WR jer bi mu dao Marshalla ili Wayne i sl.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #9 on: October 28, 2011, 01:48:32 pm »
njemu treba RB, i hoće trejd = uvali mu bilo kojeg, tj. bilo šta što ti odgovara. prihvatiće verovatno svašta...
i ta ponuda je više nego OK, ali vidi samo jednog RB + wr da mu daš. ili 2 RB po tvom izboru

Lik hoce McCoya po svaku cenu, a ovaj drugi i nije neki prioritet, tu mogu da biram. Ja mu ponudio trejd straight up McCoy za Bradija ali to nece da prihvati. Ako ce da zrtvuje Bradija, onda hoce da se cementira na RB, na WR je vec dobar a startovao bi Tebowa :D

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #10 on: October 28, 2011, 01:52:14 pm »
Pa vidis sta sam napisao ne bih da se odreknem 2 od 4 RB-a ako bas ne moram. Posto do sada sam uvek startovao RB-a u FLEX poziciji i tako sam dobijao dosta poena. Mnogo su konstantniji od WR-a. Ja od mojih WR-a dobijam solidne poene ali nemam ni jednog ono bas Top Performera.

On ima 3 odlicna WR-a, Austina, Nicksa i Welkera, zato i nudi jednog jer sa ovom dvojicom moze da pregura a vec su mu prosli bye weeks. Mislio sam da mu ponudim RB i WR da bi ja zatvorio dve potrebe, on bi bio jaci na RB a ujedno ga ne bih osakatio na WR jer bi mu dao Marshalla ili Wayne i sl.
Pa vidim, samo kazem da bi mi bilo cudno da on prihvati, jer se tako trade svede na to da on tebi daje Brady-a za RB-a, a onda jos reda radi zamenite dva WR-a. Jos bi on tebi ucinio dodatno da ti njemu das Wayne-a, a on tebi Nicks-a. :) Ali, ako on hoce tako, ono, go for it, apsolutno.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #11 on: October 28, 2011, 01:56:06 pm »
Mislim da bi ti dao i za WR-a jer ima Tolbert-a da ga zakrpi na drugom RB-u. ALi ako vec zapeo za Rb-a ja bi mu pre dao Murrey-a. A ionako ti sve to dzabe kad ces da puknes u play-off-u   :P
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #12 on: October 28, 2011, 01:57:23 pm »
Mozda od Nina, posto ti play off videti neces  :rofl:

Ti i Lezbojsha ste pola Ramsa draftovali nije ni cudo sto ste se podavili...

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #13 on: October 28, 2011, 01:59:47 pm »
Mislim da bi ti dao i za WR-a jer ima Tolbert-a da ga zakrpi na drugom RB-u. ALi ako vec zapeo za Rb-a ja bi mu pre dao Murrey-a. A ionako ti sve to dzabe kad ces da puknes u play-off-u   :P
Pa Dildo ne rece da ima Tolberta. Tolbert kao FLEX opcija je sasvim dobro resenje. Tako bi mogao da mu uvali WR-a umesto drugog RB-a. Znam da ima Hardesty-ja jos na RB-u, koji je starter, moze da ga usere dobra tekma ponekad. Ali nece sledeci mec, posto igraju protiv odbrane koja nije dopustila gomilu meceva igracu da istrci 100 jardi, a ove sezone jos nisu primili TD trcanjem.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #14 on: October 28, 2011, 02:00:45 pm »
3 za redom and counting  :cheer: :cheer:
A trenutno na rosteru imam samo Bredforda  ;)
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #15 on: October 28, 2011, 02:01:14 pm »
@Digger
Pa dal moras i ovde da ih hvalis  :palm: :D
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #16 on: October 28, 2011, 02:01:45 pm »
Ne mozes se pouzdati, pogotovo u nekom finalu, na jednog od trojice u Cowboys rotaciji. To je mozda 20 a mozda 0 poena. Mendi ce da taba, pogotovo na zimu, pogotovo kad odbrana udje u ritam. RB+WR je odlicna opcija, ali ako bas mora 2 rb,. ja bi ga malo ucenio da jos nesto pljune i dao McCoya i Murraya. Svakako ne treba tek tako propustiti Murray hype.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #17 on: October 28, 2011, 02:03:34 pm »
@Digger
Pa dal moras i ovde da ih hvalis  :palm: :D
Samo kazem da ce tesko ovo kolo da stekne utisak da moze nesto sa Hardesty-jem. Tj. da mu Dildo fino objasni da je Hardesty vredan cuvanja, ali da mu obrazlozi zasto nece ovo kolo biti dobar. :)

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #18 on: October 28, 2011, 02:04:54 pm »
Dildo, ako budes na kraju morao da das dva RB-a, vidi da izvuces Welker-a umesto Nicks-a bar. Nikad se ne zna kad ce Eli da krene sa svojim tripovima da gadja DB-ove umesto WR-a.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #19 on: October 28, 2011, 02:06:42 pm »
Pazi Murray je jedini big back koga ima Dallas koji hoce da trci between the tackles tako da ce cena samo da mu raste i vishe da ga forsiraju.

Felix Jones je FA nakon sezone i mislim da nemaju nameru da ga guraju, posto ce biti skup da se ponovo potpise. Plus je sada povredjen.

Ne svidja mi se toliko ideja da dajem Murraya. McCoya bih se odreko zbog Bradija i plus mi ostaju tri dobra RB. Pre bih Mendenhalla, posto je Pitt bukvalno proverio svoju ofanzivnu shemu a i Redman je poceo da mu krade shortyardage i EZ noshenja.

Uglavnom ponudicu mu ja varijantu McCoy i Marshall za Bradyja i Nicksa. Mislim da ce da prihvati jer je u losoj situaciji sa RB i nema gde...

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #20 on: October 28, 2011, 02:09:24 pm »
A sto ne ponudis onda McCoy za Brejdija???
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #21 on: October 28, 2011, 02:10:36 pm »
Ja zaboravih da se Hillis verovatno vraca za ovaj vikend, tako da tuki ima od Hardesty-ja. :D

Probaj tako, najbolje bi bilo, ako to prihvati. Ako ne, definitivno Murray > Mendenhall trenutno.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #22 on: October 28, 2011, 02:10:51 pm »
A sto ne ponudis onda McCoy za Brejdija???
Pa rece da nece lik to da prihvati...

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #23 on: October 28, 2011, 02:14:40 pm »
A sto ne ponudis onda McCoy za Brejdija???

Ne prihvata. Hoce jos da se ojaca. Ovo mu nudim ili Nista. Ja mogu da podnesem i da Cutler gura. nece imati 25 poena po tekmi ali na kraju to i nije potrebno...

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #24 on: October 28, 2011, 02:16:05 pm »
A kakva je situacija sa Delone-om? Hoće opet biti starter?

Ako se ovo sa Hillisom dalje zagovna, Montario će opet dobiti 25+ carries, što je ipak pristojan potencijal kad ti je frka sa RB-om (možda 70-ak jardi, i ako ubode i neki TD, to je više nego dobro).

To mi je najveća dilema.
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #25 on: October 28, 2011, 02:23:27 pm »
A kakva je situacija sa Delone-om? Hoće opet biti starter?

Ako se ovo sa Hillisom dalje zagovna, Montario će opet dobiti 25+ carries, što je ipak pristojan potencijal kad ti je frka sa RB-om (možda 70-ak jardi, i ako ubode i neki TD, to je više nego dobro).

To mi je najveća dilema.
Hillis se vraca, navodno su zavrseni pregovori do kraja sezone i samo se fokusira na igru.

Carter je starter ali slaba valjda od njega mislim. Ima neki mizeran ypc tako da i sa najmanjim mogucim dijeljenjem nosenja postaje slaba opcija.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #26 on: October 28, 2011, 02:24:15 pm »
A kakva je situacija sa Delone-om? Hoće opet biti starter?

Ako se ovo sa Hillisom dalje zagovna, Montario će opet dobiti 25+ carries, što je ipak pristojan potencijal kad ti je frka sa RB-om (možda 70-ak jardi, i ako ubode i neki TD, to je više nego dobro).

To mi je najveća dilema.
U Indianapolisu jos ne znaju koliko i da li ce moci Addai da igra, tako da od toga dosta zavisi sta ce Carter uraditi.

A Hillis bi trebalo da igra i da ima bar nekih 20-ak nosenja. Hardesty samim tim nece imati neki uticaj, a kao sto rekoh, ove nedelje ce im biti posebno jebeno za trcanje, koje ionako ne ide bas nesto.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #27 on: October 28, 2011, 02:25:22 pm »
Ima neki mizeran ypc tako da i sa najmanjim mogucim dijeljenjem nosenja postaje slaba opcija.
Mizerne 4 jarde po nosenju. :D

http://www.nfl.com/player/delonecarter/2495269/profile

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #28 on: October 28, 2011, 02:40:03 pm »
Mizerne 4 jarde po nosenju. :D

http://www.nfl.com/player/delonecarter/2495269/profile
Pa bio je do zadnjeg kola jedva 3, a i ovde je 8,nesto u zadnjem kolu naprvavio na jednom trcanu od 42y. Poneta, ja ga ne bih startovao ako ne moram. :)
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #29 on: October 28, 2011, 04:35:31 pm »
Ne prihvata. Hoce jos da se ojaca. Ovo mu nudim ili Nista. Ja mogu da podnesem i da Cutler gura. nece imati 25 poena po tekmi ali na kraju to i nije potrebno...
Pa na koju foru ce da ojaca ako ti da pride Nicks-a za Marshalla kad je Nicks trenutno bolji  :hm: :hm:
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #30 on: October 28, 2011, 07:26:57 pm »
Mendenhall bez razmisljanja. OL PIT je q ove sezone. Nece nista uraditi trcanjem.
Ne znam kakvo cudo da se desi da prorade. Mislim da Mendenhall ima neki mizeran broj jardi po nosenju.

Znaci, mene da pitas, slobodno ga posalji da drugom jede nerve.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #31 on: October 28, 2011, 08:03:15 pm »
@Zujo
Problem kod Cartera je taj sto Indy je jedan od najgorih timova ove godine i naravno da veci deo utakmice ce juriti prednost. U toj ulozi Carter se lose snalazi nije dobar "receiver out of backfield". Uz to Brown je dosta bolji u pass protekciji, tako da iako ne bude Addai igrao, Brown ce mu "krasti" snapove iako je Carter mnogo bolji igrac. Hardesty sa druge strane je totalni promasaj. Imao je svoju priliku - nije je iskoristio. Sada se jos vraca Hillis i pitanje je koliko ce biti efikasan. Ako bih morao da biram, mislim da bih izabrao Cartera

@Dildo
Ti si lud. Dao bi McCoya za Bradyja straight up u ligi u kojoj postoji FLEX pozicija (pretposatvljam da na flexu moze da se startuje samo RB/WR/TE a ne i QB), a uz to njemu je najbolji RB Hardesty a ti imas 5-1-1 skor? Za pocetak McCoy >>>> Brady u svakoj ligi i svakoj situaciji, a pogotovo u ovoj tvojoj. Njemu gori pod nogama, iskoristi to jebiga. Napisi koji je njegov tim pa cemo nesto smisliti  :mr.green: BTW Nemoj prodavati Mendy-ja  ;)

Offline sashadpb

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #32 on: October 28, 2011, 08:08:19 pm »
Peyton Hillis
Bernard Scott
Jonathan Stewart
Maurice Morris


Koju dvojicu odabrati  :hm:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #33 on: October 28, 2011, 08:26:25 pm »
Za ovu nedelju ja bih startovao Stewart-a i Morris-a.

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dvojbe
« Reply #34 on: October 28, 2011, 08:27:14 pm »
Peyton Hillis
Bernard Scott
Jonathan Stewart
Maurice Morris


Koju dvojicu odabrati  :hm:

Stewarta sigurno, a od ove trojice je bukvalno toss-up. Mislim da bih izabrao Hillisa (naravno pod uslovom da ce igrati u nedelju). Scott igra protiv jedne od najboljih odbrana protiv trcanja u gostima, a Morris pored toga sto takodje igra protiv dobre (run) odbrane u gostima, delice nosenja sa onim slepcem Williamsom.

Srecno  ;)