Author Topic: Fantasy Football 2018  (Read 13342 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #35 on: October 18, 2018, 02:14:33 pm »
Kako ovaj yahoo smara sa ovim auto-renewal ko da je to ne znam ni ja koliko bitna stvar. Iako sam isključio opciju oni mi debili svejedno pošalju poruku: Your league, EndZone II-A 2018, is set to auto-renew next season in Yahoo Fantasy Football. Odem i proverim i vidim da je selektovano "NO" a ono što najviše mrzim jeste kada mi debili oduzimaju vreme na gluposti zato misle da su pametni ili barem bitni. Debili  :rant:

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10711
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #36 on: October 18, 2018, 02:24:44 pm »
Ionako nista pametno ne radis u zivotu...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #37 on: October 18, 2018, 04:41:43 pm »
Ionako nista pametno ne radis u zivotu...


Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #38 on: October 22, 2018, 09:06:52 pm »
Nakon prošlonedeljnog debakla od 2-5 učinka mislio sam da je to nedelja koja se eto dešava jednom u sezonu a onda ove nedelje 0-7 to mi se nikada do sada nije desilo  :palm:

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1433
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #39 on: November 18, 2018, 03:43:06 pm »
Mnoge ekipe su on pace da obore all time rekorde po broju poena u sezoni cini mi se.

I to bas izgleda one ekipe koje su imale tu cast da biraju Todora Gurlija.
Mike McCarthy je idiot.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #40 on: November 20, 2018, 03:13:13 pm »
Obožavam sindrom krda. Obožavam da gledam ljude kako se u masovnoj histeriji grupišu i formiraju stampedo potpuno nemoćni da dokuče do samosvesti. Trenutno imamo 2 glavna dešavanja:

1) Yahoo bug - nema te lige gde ovo nije izazvalo haos i unelo nemir u nemoćne učesnike šta se ovo dešava  :j :rofl:

2) III-b - iako se članstvo ne menja, a čak je i tonyk rekao da za njih ne važe pravila, oni se kao lože da treba obezbediti opstanak u ligi izbegavanjem vrha tabele, to je krenulo od nekog i sada se većina loži  :bigfunny:


^____ Le moi watching pozorište u kući

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3437
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #41 on: November 20, 2018, 03:22:07 pm »
Kakva patnja,nenadjebivo! :worthy:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #42 on: November 20, 2018, 03:26:02 pm »
Patnja i pognise, 2 izraza ponavlja poslednjih 10 godina konstantno. Čak je i Žule na SK proširio rečnik  :lol:

Offline djomlao

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1627
  • ;)
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #43 on: November 20, 2018, 03:26:46 pm »
Patnja i pognise, 2 izraza ponavlja poslednjih 10 godina konstantno. Čak je i Žule na SK proširio rečnik  :lol:

 :rofl:

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #44 on: November 20, 2018, 03:28:04 pm »
2) III-b - iako se članstvo ne menja, a čak je i tonyk rekao da za njih ne važe pravila, oni se kao lože da treba obezbediti opstanak u ligi izbegavanjem vrha tabele, to je krenulo od nekog i sada se većina loži  :bigfunny:

Jebite me, samo me primite u IIIb!  :worthy:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #45 on: November 20, 2018, 03:36:55 pm »
Jebite me, samo me primite u IIIb!

Gile, ovakvu tvoju psihoanalizu do sada nismo imali prilike da pročitamo

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3437
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #46 on: November 27, 2018, 09:29:53 am »
U svim endzone ligama koje igram sam obezbedio PO.
Rutinski.  :kafa:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #47 on: November 27, 2018, 04:59:21 pm »
U svim endzone ligama koje igram sam obezbedio PO.
Rutinski.  :kafa:

Ne znam koje su to lige, ali znam da sam prošle sezone bio sa Otisom u jednoj od najjačih liga II-A i bio je expresno deportovan u niži rang  :yawn:

Dok sam igrao Dynasty NBA, redovno je bio poslednji do pretposlednji, tako da ja ne znam šta je sa ljudima u tim tvojim ligama  :w

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #48 on: November 27, 2018, 05:21:14 pm »
Ne znam koje su to lige, ali znam da sam prošle sezone bio sa Otisom u jednoj od najjačih liga II-A i bio je expresno deportovan u niži rang  :yawn:

Dok sam igrao Dynasty NBA, redovno je bio poslednji do pretposlednji, tako da ja ne znam šta je sa ljudima u tim tvojim ligama  :w
Patnja.  :kafa:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #49 on: November 27, 2018, 05:22:44 pm »
Ćuti betula iz Atlante  :yawn:

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3437
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #50 on: November 27, 2018, 06:44:50 pm »
Ne znam koje su to lige, ali znam da sam prošle sezone bio sa Otisom u jednoj od najjačih liga II-A i bio je expresno deportovan u niži rang  :yawn:

Dok sam igrao Dynasty NBA, redovno je bio poslednji do pretposlednji, tako da ja ne znam šta je sa ljudima u tim tvojim ligama  :w

 :A :wub:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #51 on: December 17, 2018, 03:08:02 am »
64x2  :pablo:

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #52 on: December 17, 2018, 02:15:45 pm »
Ne moze, da ga jebes. U jednoj ligi bez Gordona, pola tima mi ujebali trejdovi i povrede, vecina odigrala najgori mec sezone, Gore se povredio u 1/4. Sa svim tim mukama, 1/2 finale je ipak i vise od maksimuma.
U drugoj Allen se povredio kod prvog pasa plus sam izmasio sve sto sam mogao. Ne mozes uvek da se vadis iz takvih situacija. Slicno je bilo i prosle nedelje u IIa ali tu sam igrao sa tobom, to bih mogao i zmureci da dobijem.

Cestitke protivnicima, sve najbolje u nastavku! Cestitke i Pablu sto sam izgubio dva 1/2 finala u kojima za njega nije bilo mesta.  :D
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #53 on: December 18, 2018, 10:39:55 pm »
Три полуфинала, три пораза и још ми падне тикет за један поен...одличан викенд  :palm:

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #54 on: December 19, 2018, 12:28:27 am »
Macurin post treba da izgleda ovako:

Три полуфинала, три пораза и још ми падне тикет за један поен...одличан викенд   




:cackalica: :D

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #55 on: December 22, 2018, 06:02:50 am »
Jedno pitanje za Tonyka gospodara fantasy svemira, zatim za sve ozbiljne fantazi igrace (cenim da ovde samo Pablito upada u ovu kategoriju :hm: ) i sve ostale koji se tako osecaju, za vlasnike zivota i smrti komesare u ligama i za sve ostale koji se ovde nesto pitaju u vezi fantazija i u stanju su da donesu nekakve odluke.

LM, od Nove godine bih trebao da imam vise slobodnog vremena, te bih to vreme iskoristio za ucestvovanje u mnogobrojnim ligama na nasem forumu.
Oduvek mi je bila zelja da igram, recimo LLL ligu, ili tako neke egzoticne lige sa dalekih karipskih ostrva, ali nisam imao vremena da sve to ispratim.
Takodje ne znam koje su lige zatvorene i nisu za nas sa jeftinijim ulaznicama. Cenim da ce, npr, pre doci do otkrica vanzemaljskog zivota nego sto ce neko od nas obicnih smrtnika uci u Dynasty, ali verujem da negde drugde ima po neko mesto.

Ono sto planiram da igram naredne sezone je sledece:
  • kraljica svih liga, narodni Dynasty za nas seljake, Liga sampiona naseg foruma, elitna i jedinstvena, njeno velicanstvo - IIIb liga!  :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:
  • Pickem
  • Survival
  • College
  • NBA 19
  • Survival II
  • i po defaultu EndZone Kup XII

Ono sto bih voleo da probam, ako moze i ako ima mesta to su sledece lige:
  • LLL
  • All DEF
  • Auction league

Takodje se prijavljujem vec unapred da zelim da ucestvujem u prerano otpisanoj, neshvacenoj i odbacenoj Experimental ligi.
I pridruzujem se mudrim recima naseg druga Fejvorita:
ne igram, ali ću da pružim punu podršku ovoj ligi. mnogo mi se sviđa što ima dosta caps locka i reči poput experimental i transform

Molim nadlezne za odgovor.
Fala.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #56 on: December 22, 2018, 06:30:57 am »
Ja bih ti odgovorio, ali ne znam šta hoćeš?
Pomenute lige nisu zaključane, kako kažeš,  I obično bude mesta. Lll i def uvek traže i više ljudi.
Aukcija malo teže, ali nije nemoguće.
Računam te kao drugu rezervu ako neko odustane.
A ako želiš i vlk, tu će biti mesta.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #57 on: December 23, 2018, 02:42:34 am »
te bih to vreme iskoristio za ucestvovanje u mnogobrojnim ligama na nasem forumu.

Bravo Gile majstore  :rock:


Moji kriterijumi za poštena čoeka da ne kažem ljudinu:

1. Igra fantasy NFL (masovno)
2. Dolazi na draftove
3. Redovno namešta roster (gospodin čovek)

4. Trashtalkuje (drug, brat, prijatelj)

 :cool:

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #58 on: December 24, 2018, 12:02:52 am »
Sve najgore u životu želim ljudima iz yahooa koji su omogući da Samuels iz Picburga igra na TE iako je RB, dabogda im žene zatrudnele sa komšijom za vreme superbola  :rant:

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #59 on: December 24, 2018, 08:13:43 pm »
Ono sto bih voleo da probam, ako moze i ako ima mesta to su sledece lige:
  • LLL
  • All DEF
  • Auction league

Takodje se prijavljujem vec unapred da zelim da ucestvujem u prerano otpisanoj, neshvacenoj i odbacenoj Experimental ligi.
I pridruzujem se mudrim recima naseg druga Fejvorita:
Molim nadlezne za odgovor.
Fala.

1) LLL! Po mom mišljenju, ova liga se najbolje pokazala kada ima 8 članova, tako da ja ne bih proširivao ovu ligu nikako, mislim da bi se ubila dinamika ozbiljno. Ali sdruge strane ako ne svake ondak svake druge sezone imamo po jedno upražnjeno mesto, a sada po prvi put može da računamo na dopunu unapred, tako da računaj da je prvo sledeće mesto tvoje.

2) EXPERIMENTAL! Ovaj forum je relativno mrtav za nove ideje i lige, tako da ne znam šta da ti kažem osim da sam poprilično odustao od osnivanja novih liga, prebacio sam se na istraživanje vanforumskih liga.


Gile, jedva čekam da vidim kako se snalaziš u ozbiljnim ligama  :smile3:

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #60 on: December 24, 2018, 08:13:58 pm »
Aukcija malo teže, ali nije nemoguće.
Računam te kao drugu rezervu ako neko odustane.

Tko je prvi?  :hm:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7009
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #61 on: December 24, 2018, 09:01:25 pm »
Sve najgore u životu želim ljudima iz yahooa koji su omogući da Samuels iz Picburga igra na TE iako je RB, dabogda im žene zatrudnele sa komšijom za vreme superbola  :rant:

On je na college igrao svaštaTM. najviše kao TE (iako se ta njegova pozicija preciznije zove H-back) iako je igrao i dosta kao RB.
Na Combine je bio kao TE, na draftu je bio izlistan kao FB ako se dobro sećam. I verovatno ga je yahoo zbog toga stavio kao TE/RB

jbg Pablence, moraš takve stvari da znaš ako oćeš da budeš ozbiljan fantasy igrač. Ne možeš samo čekati nekog pacera sa rotoworld da ti u week 14 kaže da uzmeš nekog Samuelsa sa waivera jer ga je omiljeni uzeo još pre week 1


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #62 on: December 24, 2018, 09:29:43 pm »
On je na college igrao svaštaTM. najviše kao TE (iako se ta njegova pozicija preciznije zove H-back) iako je igrao i dosta kao RB.
Na Combine je bio kao TE, na draftu je bio izlistan kao FB ako se dobro sećam. I verovatno ga je yahoo zbog toga stavio kao TE/RB

Šta je lik radio u školi, uopšte me ne zanima. TE/RB? Nikad niko u NFLu. Ameri se veoma teško snalaze u nepoznatim situacijama kada ne postoji unapred utvrđeni protokol za rešavanje iste. Sećam se prošle sezone i Ty Montgomerya, čovek je prešaltan na RB, trenira sa njima, gleda sa RB grupom snimke i vežba ono što vežba RB grupa, yahoo trebalo 2 nedelje da skonta šta da rade, pa mu onda uz WR pridodali i RB. Samo što ovaj nije imao neki impact pa nikom ništa...Ja sam sinoć igrao 2x finale i 1x polufinale protiv protivnika koji svi imaju Samuelsa na TE. Bes koji sam osetio je strašan. Ipak, jedno finale dobijeno, jedno finale dobijeno skoro 99%, polufinale biće povuci a malo mi ga i potegni đole neizvesno večeras. I kao šlag borba za 3. mesto u Dynasty ligi i eto imaš i ti Samuelsa, "sva sreća" pa bi pobedio i bez njega.

jbg Pablence, moraš takve stvari da znaš ako oćeš da budeš ozbiljan fantasy igrač. Ne možeš samo čekati nekog pacera sa rotoworld da ti u week 14 kaže da uzmeš nekog Samuelsa sa waivera jer ga je omiljeni uzeo još pre week 1

Tačnije, uzeo si ga 14. novembra pred w11, ok uzeo si ga dosta ranije od ostalih koji su ga pokupili kada se Conner povredio, ali jopet daleko je to od neke vizije uzimanja pre početka sezone...

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3484
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #63 on: December 24, 2018, 09:36:59 pm »
Sve najgore u životu želim ljudima iz yahooa koji su omogući da Samuels iz Picburga igra na TE iako je RB, dabogda im žene zatrudnele sa komšijom za vreme superbola  :rant:
Ajde, ajde, šta mu fali :)

Sent from Lt. Commander Data's console using LCARS


Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7009
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #64 on: December 24, 2018, 09:42:16 pm »
Ti dečko lupaš gluposti.
Kada Yahoo otvara lige? U aprilu/maju? I tada treba da imaju za sve igrače određene pozicije. Šta da stave za igrača koji je na Combine bio TE, a na draftu FB? Da čekaju decembar pa da vide šta će Steelersi da rade sa njim
Chris Cooley ti je bio TE/RB prvih par sezone karijere i još mnogo igrača koji su tebi prošli ispod radara jer H-backs obično ne translirajuTM najbolje u NFL


btw
Quote
Added player  Jaylen Samuels Pit - RB,TE
Free Agent
Dropped player Brandon McManus Den - K
To Waivers
   
Karavukovo Poletarci Sep 6, 3:02 pm logo

 :yawn:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #65 on: December 24, 2018, 09:51:22 pm »
Ti dečko lupaš gluposti.
Kada Yahoo otvara lige? U aprilu/maju? I tada treba da imaju za sve igrače određene pozicije. Šta da stave za igrača koji je na Combine bio TE, a na draftu FB? Da čekaju decembar pa da vide šta će Steelersi da rade sa njim

Nek stave šta hoće  hebe mi se za april i maj. Kada se situacija na terenu promeni, da i oni promene u skladu sa tim, a ne da finale zavisi od njihovog debilizma. Čovek je RB koga u fantasy možeš staviti na TE. Ali boli me uvo, I won anyway, a tebi je u dynasty sve titule promašaj tako da...

btw
Quote
Added player  Jaylen Samuels Pit - RB,TE
Free Agent
Dropped player Brandon McManus Den - K
To Waivers
   
Karavukovo Poletarci Sep 6, 3:02 pm logo
:yawn:

Klasičan omiljenski troll, da uzo si ga tada samo da bi ga otpustio 6 dana kasnije  :lol:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7009
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #66 on: December 24, 2018, 10:03:05 pm »
nije to nikakav troll, to se zove vizija

neke vizije uzimanja pre početka sezone...

a nisam ja kriv što imamo samo 30 roster mesta pa moram da žongliram.

yahoo, u toku sezone, samo dodaje pozicije, nikad ne oduzima.
to pravilo im je na snazi već 15 godina otkad igramo kod njih, ne znam što se praviš lud.
ustvari znam. kmečiš jer te naguzilo.  :yawn:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #67 on: December 24, 2018, 10:30:00 pm »
Gile, jedva čekam da vidim kako se snalaziš u ozbiljnim ligama  :smile3:
Auuuuu kakav miskonfjuzn sleš misandersetending!  :ohmy: :ohmy: :blink:
My dear Pavao, let me be clear.
The jedina liga koja me zanima i gde zaista pokazujem želju da odigram dobro i obezbedim opstanak u istoj je njeno veličanstvo forumska liga šampiona - IIIb.

Ostale lige ću igrati zbog viška vremena i to samo zato da (zbog navednog viška vremena) ne bi pao u kandže droge, bluda, razvrata i nemorala.
Trudiću se da ne ostavljam nenameštene rostere da bi i dalje ostao u kategoriji "pošten čoek da ne kažem ljudina".
Takođe je moguće da mi se provuče po neki auto draft, ali uglavnom ću se truditi da ispoštujem iste.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #68 on: December 24, 2018, 10:58:38 pm »
da odigram dobro i obezbedim opstanak

E ovo kad pročitam dalje me više i ne zanima, odrastao čovek a uporan sa ovom Gebelštinom  :lol:

Jes mi bilo zanimljivo ali više nije sada već počinje da mi te biva žao koliko si uporan da izguraš ovu priču. Ti očigledno ne znaš kakav je "rush" kada igraš 6,7,8 liga i upališ Red Zone Channel pa sve pršti, i bukvalno svaka utakmica tokom sezone je sa fantasy impactom. Lično sam ove sezone igrao 7 liga, u 6 ušao u play off, u 5 u polufinale, možeš da zamisliš koliko su samo uzbudljive bile w15 i w16 i onda mi ti dođeš sa pričom o opstanku u tribelizi, idi bre Gile jbt, ajde srećna nova godina i Božićni praznici vidimo se dogodine

Offline cikamarko

  • Starter
  • **
  • Posts: 50
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2018
« Reply #69 on: December 26, 2018, 06:12:22 pm »
Lično sam ove sezone igrao 7 liga

Amateru jedan!  :D

24 liga na nfl.com i 10 na espn.com, plus ove dve ovde za opustanje  :zvizdanje:

Sad ozbiljno, aj napravi tu PPR ligu za sledecu sezonu, pa da bude pravo igranje.