Author Topic: 2018 FIFA World Cup Россия  (Read 104137 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1085 on: July 23, 2018, 10:10:17 pm »
kad se vraćaš sa odmora brt? šta da čitam do tad?  :( ne mogu dočekati betulu


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1086 on: July 23, 2018, 10:47:54 pm »

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1087 on: July 23, 2018, 11:25:41 pm »
https://media.giphy.com/media/12aW6JtfvUdcdO/giphy.webp


Sent from Lt. Commander Data's console using LCARS


Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14997
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1088 on: July 23, 2018, 11:32:54 pm »
Hans i Kristijan Andersen nisu interesantni u našim godinama. Preporučujem braću Grim.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1089 on: July 23, 2018, 11:41:03 pm »
"Атина је мали град, Грци су пичке."

Од 1995. Грци су званично пичке, нема шта ту да се расправља о томе, то је у Уставу.  :facts:

Quote
Atina -- Požari širokih razmera zahvatili su grčku prestonicu Atinu, gde su spaljene kuće, stanovništvo beži, a evakuisani su dečiji letnji kampovi, navodi AP.

samo za "bracu grke" kao vid podrske...vatri.

Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1090 on: July 23, 2018, 11:58:31 pm »

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1091 on: July 24, 2018, 12:31:02 am »
gledaću bratića mog kako goni koze dok se betula ne vrati



M-V-P  :rock:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1092 on: August 19, 2018, 01:16:39 pm »
Quote
Sergej najplaćeniji Srbin u Seriji A, ali stižu i kritike
"Otimali" se Real, Barselona, oba Mančestera, Pari Sen Žermen i Milan, ko će da dovede Sergeja Milinkovića Savića i to je bila glavna vest tokom prelaznog roka.

Nova vest u italijanskoj štampi jeste da je Sergej bio najslabiji pojedinac meča u porazu od Napolija (1:2) na startu Serije A.

To je možda i očekivano jer je kasno počeo pripreme, ali sada su u Laciju promenili ploču i više ne traže 150 miliona za Savića, već žele da ga učine najplaćenijim srpskim igračem u Kalču.

"La Gazzetta dello Sport" piše danas danas da Lacio želi da poveća platu Sergeju, sa sadašnjih 1,8 na tri miliona evra, uz godinu dana duži ugovor, dakle do 2023. godine.

Da se vratimo malo na pricu o mocnom SMSu. Znaci on sada ima primanja kao raspali Lazar Markovic, a kad/ako potpise novi ugovor primace duplo manje para nego npr. Shaqiri ili Lovren. I svi se otimaju oko njega ali su i on i Lazio izgleda gadljivi na pare. Hau jes nou.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1093 on: August 19, 2018, 06:08:58 pm »
Znači igrači ipak vrede onoliko koliko dobro igraju, a ne koliko im se cene naduvaju?

Cela prica, koju su plasirali vrv njegov menadzer i predsednik Lacija, da mora da se pomene barem 10 puta u prenosu, tutnuli kintu bednim novinarcicima pa svaki dan se cita o njemu, i naravno da se ocekuje nesto od njega kada je toliko eksponiran.
Žao mi Lotitivih i Kežmanovih para koje su tutnuli, a niko nije naseo i neće da se otvori za Sergeja  :( Možda stvari ipak tako ne funkcionišu :(

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14997
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1094 on: August 19, 2018, 08:59:29 pm »
Marketing je bitniji od kvaliteta, to će ti reći svaki prodavac. SMS se sam ubio. Da nije išao na SP, ladno bi on i Mata uzeli kintu. Možda par miliona manje, ali su zbog pohlepe ostali sa kobasicom. Zbog njega se prema Muslinu FSS poneo džiberski, a rezultat je izostao.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1095 on: August 19, 2018, 09:31:29 pm »
Da nije išao na SP, ladno bi on i Mata uzeli kintu.
Sigurno tri utakmice u timu bez glave i repa sa selektorom amaterom presuđuju o kvalitetu igrača. I 50 utakmica u sezoni u sređenom, krštenom timu padaju u vodu.

Ko da pričamo u povrću na pijaci, pa je dovoljno da se baci oko i trpaj u kesu. Ako se radi o ciframa od 50 miliona pa naviše, smešno je ako verujete da kupci nemaju već odavno sve moguće podatke i stručna mišljenja o igraču.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14997
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1096 on: August 19, 2018, 09:40:40 pm »
Naravno da imaju podatke i stručna mišljenja. Imali su i ranije podatke kada su se izvršavali multimilionski transferi, pa su igrači ispali totalni promašaji. Na SP su verovatno svi koji su bili zainteresovani za njega videli nešto što im se nije svidelo i odustali od kupovine.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1097 on: August 19, 2018, 10:14:58 pm »
Ako se radi o ciframa od 50 miliona pa naviše, smešno je ako verujete da kupci nemaju već odavno sve moguće podatke i stručna mišljenja o igraču.

Ma i za manje vrednosti, samo se u Srbiji dovode igraci posto se odgleda kompilacija na youtubeu. Moja poenta price sve ovo vreme je da nema kupaca, kakav Real, Barca, Manchesteri, picke materine, SMS je trazena roba samo kad se cita nasa stampa i portali, u stvarnosti je nebitan! Smesno je da i dalje furaju tu pricu da bi se oprala smena Muslina i debilizam u savezu. Ali najjaca fora je da to ustvari pali kod glupog naroda, dovoljno je procitati komentare po portalima i onda skapiras da ljudi stvarno misle da se neko otima oko ovoga i da on vredi 150 mil, ludilo.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1098 on: August 19, 2018, 10:51:37 pm »
Ali najjaca fora je da to ustvari pali kod glupog naroda, dovoljno je procitati komentare po portalima i onda skapiras da ljudi stvarno misle da se neko otima oko ovoga i da on vredi 150 mil, ludilo.
Upravo ovo, i nije nijedan fudbaler kriv što ljudi koji ne prate fudbal, nego samo čuju neke cifre koje se pominju u medijima, ocekuju da budu nešto što nisu. Evo Sunđer tvrdi da se te ponude postojale, ali da su povučene posle 3 partije na SP. Ja verujem samo da ga je Juventus hteo dok nije našao druga pojačanja i shvatio da za SMS nema dovoljno mesta. U ovoj sezoni bar. Ostalo ništa ne verujem.

Takođe ga nije u redu nazivati govnarom što nije opravdao očekivanja koja u startu nisu bila realna.

Plakali smo tako i što Matić nije bio na spisku dugo, pa kad smo ga konačno dobili, evo nismo se naročito usrećili, čak naprotiv. Tako nije trebalo ni da očekujemo ni od Sergeja ne znam šta. Činjenica je da je on naš najbolji fudbaler i da mora biti neizostavni deo plana na duže staze. I to nikakve tri loše partije ne mogu da promene. Bez ikakvog planskog građenja tima i ozbiljnijeg rada ne pomaže nikakav individualni talenat, a pogotovo ne polušpic od 190cm.
« Last Edit: August 19, 2018, 10:54:50 pm by bdj »

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14997
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1099 on: August 19, 2018, 11:12:15 pm »
Ja ne verujem ni u šta. Mogu samo da imam osnovanu sumnju ili dokaz. Imam osnovanu sumnju da su za SMS-a postojale ponude, ali da su povučene nakon SP. Izvolte, dokažite mi da grešim.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1100 on: August 19, 2018, 11:26:04 pm »
Činjenica je da je on naš najbolji fudbaler

Obrazlozis sve i onda napises ovo?!

Na osnovu cega je on najbolji? Napisao sam vec pre da ne pratim cesto calcio ali veceras sam npr. gledao Sassuolo - Inter i Princ Boateng je delovao kao Messi i Bale zajedno na terenu. Od njega nisam video nista slicno gledajuci ga na malim utakmicama, velike mislim da nije ni imao prilike da igra.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1101 on: August 20, 2018, 01:34:04 am »
Za Sergeja sam obrazlagao ranije, sto moram ponovo, pogotovo ako kontra argumente nisam dobio.

Bio je uz Immobilea najvazniji igrac Lazia u sjajnoj sezoni, dali najvise golova u ligi, vise cak i od Napolija, u poslednjem kolu izgubili ligu sampiona od Intera. Napad Lazia sa SMS-Immobile-Luis Alberto je kidao. Individualnu statistiku me mrzi da vadim. Ko je od nasih predvodio svoj klub do vecih uspeha i igrao bolji fudbal od njega u prosloj sezoni?

Tadic mozda jeste nas najvazniji igrac u napadu, ali treba mu pomoci i teoretski bi mogao odlicno da se uklapa sa Sergejem s obzirom da se poslednjih godina pretvorio iz desetke u odlicno krilo. Uz to ima i 29 godina i treba da gledamo u buducnost, jer sadasnjost nemamo. Integrisanje Sergeja u nas tim je kljucno za to. Zatim idu Zivkovic, Milenkovic i Radonjic i ostali..

i Princ Boateng je delovao kao Messi i Bale zajedno na terenu.
Ne znam cemu ovakvo preterivanje, ceo Sasuolo je odigrao finu partiju. Tek ce da pruza jos bolje, sa De Zerbijem na klupi, jednim od najnaprednijih italijanskih trenera. Uz to Inter ni na sta nije licio veceras.

A sta je poenta uopste, da je slaba liga pa je Sergeju tamo lako?

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1102 on: August 20, 2018, 08:31:27 am »
На СП недостајали су нам Гаћиновић и Фејса, и стварно нема никаквог оправдања за непозивање истих. СМС-а је исто требало да зове, само није требало одмах да добије улогу првог играча коју су му сви наметнули, јер није природно да неко са 3 утакмице у репрезентацији буде тај играч. Говорити о цифри од 150 милиона је било контрапродуктивно по нашу игру јер су сви очекивали од њега нешто што он не може да пружи. Гледао сам доста утакмица које је одиграо у Лацију и нисам мишљења да вреди 150 милиона, тренутно он није играч који прави толику разлику.

Притом, нисам видео у страним медијима толику халабуку око њега, чак сам једном наишао на комичну ситуацију да је Журнал пренео насловницу италијанског портала где је крупно исписано "120 милиона за Сергеја", и у тексту су писали како се грабе око Сергеја, али пошто сам потражио тај портал у њему сам наишао да је извор српска новина Спортски журнал. Дакле, Спортски журнал је пренео у тексту као да је извор италијански медиј који је у свом тексу пренео да је извор Спортски журнал. То је баш смешно и ту се у ствари види да су то код нас монтирани текстови, и наравно да италијански медији преносе информације из наших, као и ми из њихових када су у питању њихови играчи.

Искрено желим Сергеју да узме гомилу новца, али таквим натписима могу само да га уназаде, полетеће као многи пре њега, а да је склон лету видели смо из његове оцене сопствених игара на СП.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1103 on: August 20, 2018, 12:11:03 pm »
Fejsa? Ajde Bitteru nemoj nas ovde zajebavati.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1104 on: August 20, 2018, 12:23:31 pm »
Ne znam cemu ovakvo preterivanje, ceo Sasuolo je odigrao finu partiju. Tek ce da pruza jos bolje, sa De Zerbijem na klupi, jednim od najnaprednijih italijanskih trenera. Uz to Inter ni na sta nije licio veceras.

A sta je poenta uopste, da je slaba liga pa je Sergeju tamo lako?

Nisam to hteo da kazem iako liga realno jeste slaba, do negledljivosti. Zadrzao sam se na tekmi zbog Boatenga da ga vidim malo i odusevio me igrom iako je tekma bila golo govno za moje standarde pa sam napravio poredjenje jer sam SMSa do sada gledao 6 puta u timu i 3 u reprezentaciji. I nije bio "najbolji nas igrac", nije bio ni za nasu ligu. S druge strane Felipe Anderson je bio bas dobar i skroz mi je logicno sto se West Ham otvorio za njega. Sad, mozda ja stvarno nemam srece pa ubodem kad je on los ali krajnji rezultat "otimanja" oko njega mi govori drugacije. Nisam gledao puno vise od toga ni Tadica, Mitrovica, Grujica pa je meni razlika u kvalitetu ocigledna.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1105 on: August 20, 2018, 01:06:38 pm »
Fejsa? Ajde Bitteru nemoj nas ovde zajebavati.
Мислиш ли на човека који 9 година уназад узима титуле у три државе у којима је играо? Да, зајебавам се.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1106 on: August 20, 2018, 01:31:43 pm »
U grckoj je za 3 godine skupio ukupno 20 nastupa u prvenstvu. U benfiCi je najvise meceva odigrao prosle sezone kad nisu uzeli titulu. Svakako jedan od najjacih igraca batadjorine akademije “pas unazad”.

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1107 on: August 20, 2018, 02:18:42 pm »
U grckoj je za 3 godine skupio ukupno 20 nastupa u prvenstvu. U benfiCi je najvise meceva odigrao prosle sezone kad nisu uzeli titulu. Svakako jedan od najjacih igraca batadjorine akademije “pas unazad”.
У Грчкој је играо две године, од којих је једну годину пропустио због повреде, и иначе стално има проблема са менискусом. Ту трећу сезону коју је играо у Грчкој само једну утакмицу јер је прешао у Бенфику и те године играо тамо. Иначе један од најбоље оцењених играча Бенфике годинама уназад. Али шта ћеш, игра слабу лигу, није био активан у топ лигама као Грујић и Радоњић.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1108 on: August 20, 2018, 02:30:53 pm »
Jbg, za ligu petice treba malo vise od pasa unazad. A te ocene ostavi za Zurnal.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1109 on: August 20, 2018, 02:44:57 pm »
SMS se provlacio po SkySportsu i BBCu transfer rubrikama, just sayin

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1110 on: August 20, 2018, 06:15:53 pm »
Nisam to hteo da kazem iako liga realno jeste slaba, do negledljivosti. Zadrzao sam se na tekmi zbog Boatenga da ga vidim malo i odusevio me igrom iako je tekma bila golo govno za moje standarde pa sam napravio poredjenje jer sam SMSa do sada gledao 6 puta u timu i 3 u reprezentaciji. I nije bio "najbolji nas igrac", nije bio ni za nasu ligu. S druge strane Felipe Anderson je bio bas dobar i skroz mi je logicno sto se West Ham otvorio za njega. Sad, mozda ja stvarno nemam srece pa ubodem kad je on los ali krajnji rezultat "otimanja" oko njega mi govori drugacije. Nisam gledao puno vise od toga ni Tadica, Mitrovica, Grujica pa je meni razlika u kvalitetu ocigledna.
Felipe Anderson je one-season wonder, na kog se ne može osloniti, koji od te sezone nije spojio mnogo kvalitetnih partija i nema naročitu zaslugu za rezultate Lazia prošle godine. Savršen za West Ham, uklapa se u ostale igrače koje dovede, koji su lagano mogli da budu na relaciji Parovi->Zadruga, a ne između fudbalskih klubova.

Držiš do visokih standarda, a ozbiljno shvataš WHU i ovaj transfer. Ja bih radije gledao Voždovac i Čuku nego njih, al bez zajebancije. U Laziu su verovatno još pijani od slavlja što su dobili 37m i od toga doveli J.Correu, Badelja, V.Berishu i Acerbija

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14997
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1111 on: August 23, 2018, 08:48:12 pm »
SRBIJA: Stojković - Rukavina, Veljković, Milenković, Kolarov - Matić, Milinković-Savić, Tadić, Ljajić, Kostić - Mitrović.

BRAZIL: Alison - Fagner, Miranda, Tijago Silva, Marselo - Paulinjo, Kazemiro, Kutinjo - Vilijan, Gabrijel Žezus, Nejmar.

Sudija: Alireza Fagani (Iran).


Bane, Karleuša i Luka na klupi.
Majko mila kakav menadžerski sastav.
Ne preteruj...
http://sportklub.rs/Blog/Vladimir-Vesic/a249269-Da-li-je-ovo-stvarno-privatna-reprezentacija.html
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1112 on: August 23, 2018, 09:28:27 pm »
Menadžerski sastav i nesposobnost nisu iste stvari.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1113 on: August 23, 2018, 10:19:06 pm »
Ovo drugo dođe posle ovog prvog, ali su deo istog paketa.

Sent from Lt. Commander Data's console using LCARS


Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1114 on: August 28, 2018, 08:37:53 pm »
UEFA president Aleksander Ceferin rejects claims VAR to be used in Champions League


UEFA president Aleksander Ceferin has said he is still "not convinced" by Video Assistant Referees (VAR) and rejected claims the technology will be implement in the Champions League.

Sources had told ESPN FC that UEFA's Competition Committee -- now a joint-venture between UEFA and the European Club Association -- had VAR on the agenda for its meeting on Monday in Monaco, with reports in The Times suggesting VAR could be introduced after the quarterfinals.

However, Ceferin rejected this idea and insisted not enough people understand how it works -- however he conceded that UEFA would one day have to introduce VAR.

"I don't know where it came from, but we haven't talked about it and I'm still not convinced about VAR," he told Ekipa, when asked about the reports VAR could be used in the Champions League. "There are still things that need clearing up.
"Who decides whether to see the VAR? The video referee or the main one? The fans don't understand it, neither do the journalists.
"What things do the referees see and what don't they see? Things are still unclear, but we know that one day it'll be necessary to use it."

Ceferin also reiterated claims he made in April that he felt the Champions League was "not ready" for the technology.
"I told Roberto Rosetti: 'When we're ready,'" he added. "We'll have to adopt it one day because we're playing all over Europe and the Champions League isn't just a tournament.
"We also need regulation. Look at the World Cup assistants who did nothing, other than just wait around.
"One referee told me: 'When there was a big incident, I put a finger to my ear and everyone left me alone.'

"Look at the case of Serbia, who weren't given a very clear penalty against Switzerland yet others did for much less."
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Predsednik UEFA je priznao da je bio penal. Sada mogu mirno da spavam.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14997
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1115 on: August 28, 2018, 09:26:11 pm »
VAR nije idealan, ali je bolje sa njim nego bez njega. Predsednik pravi namernu logički grešku u stilu najboljih radikalskih poslanika.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1116 on: September 04, 2018, 03:33:17 pm »
Quote
Krstajić je ovde objasnio da je ovo neka ideja koju ima već neko vreme, i kako je njegova vizija da čuveni "zlatni orlići" dobiju pravu šansu. Inače, ovu trofejnu generaciju srpskih fudbalera je opisao kao tim koji je "osvojio svetsko prvenstvo na Islandu". Ah, kojih petnajs' hiljada kilometara gore-dole...

ne treba ga mnogo osudjivati, realno je glup ko kurac i jos malo vise od toga.

Samo da ispravim sebe, ustvari mnogo, mnogo vise.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1117 on: December 20, 2018, 04:03:34 pm »
Postovacu ovde jer smo ovde i raspravljali o SMS-u.
A na SP je i počeo njegov sunovrat.


МИЛАНО – Српски фудбалер из Лација Сергеј Милинковић Савић слабим издањима ове сезоне у Серији А преполовио је своју тржишну цену, па је сада Интер једини спреман да понуди за њега 50 милиона евра у јануару, тврде италијански медији.

Сергеја су летос желели европски великани попут Јувентуса, Милана, Манчестер јунајтеда, Реал Мадрида, али је први човек римског клуба Клаудио Лотито одбио све понуде јер је захтевао астрономских 150 милиона.

На столу је имао понуду од 100 милиона, верује се Милана кроз позајмицу и каснији откуп уговора, али је Лотито инсистирао на већем новцу јер је веровао да ће бивши ђак Војводине само да увећа тржишну вредност у новој сезони, јавља Танјуг.

Како се то није десило, односно како Милинковић Савић не игра у складу са очекивањима, Интер је једини остао у реду за њега и то на захтев новог спортског директора Ђузепеа Мароте, који је Србина хтео да доведе у Јувентус.

Ипак, „нероазури” неће понудити више од 50 милиона и тога је свестан Лотито, али ће покушати да у том послу убаци одређене бонусе да потенцијални трансфер порасте.
_________________________________________________________



Ko traži veće - izgubi iz vreće.  :kafa:


Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1118 on: December 20, 2018, 04:13:54 pm »
Sada bi da ga uvale za 50 mil, a realno niko ni to nece da plati ni blizu. Ocekujem na leto tekst slican ovom u kome ce pisati da su imali na stolu i tih 50 ali da posle svega samo je Sampdoria spremna da plati 18. Ja sam se bas nadao da ce da ga kupi Mourinho ali jbg...
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1119 on: December 21, 2018, 07:43:35 am »
Шта значи то преполовио своју тржишну вредност? Ако ја купим телефон за 100 евра и почнем д ага продајем за 200 евра да ли је његова тржишна вредност 100 или 200 евра? Тако и СМС, за њега су у датом тренутку нудили неких 40 милиона чини ми се, а ови тражили 100 милиона, дакле његова тржишна вредност је била 40 милиона ане 100, и да буду срећни ако сада узму 30 за њега.