Author Topic: 2018 FIFA World Cup Россия  (Read 104857 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15021
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #735 on: July 03, 2018, 09:59:22 pm »
Mina :worthy: Kakava "clutch".
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline brm

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 2582
  • i tako...
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #737 on: July 03, 2018, 10:39:06 pm »
koji kurac vise, svako vece 150minuta fudbal, ko tenis da igraju, mora sabajle dustanem :(

Nejde brze...

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #738 on: July 03, 2018, 10:45:08 pm »
Колумбијци шутирају на страх. :)

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15021
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #739 on: July 03, 2018, 10:53:37 pm »
Vidim dve smrtne presude :D. Englezi kada se najmanje očekuje od njih guraju stepenik po stepenik.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #740 on: July 03, 2018, 10:59:52 pm »
Jebena engleska g..na nikad ih nisam volo.
Nadam se da će šveđe da gi ugaze.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #741 on: July 03, 2018, 11:10:14 pm »
navijao sam da englezi prođu. pre sveckog sam znao za njihova 3-4 igrača ali igraju solidnjikavo. kolumbija mi je bila mnogo bolja na prošlom prvenstvu. falio im je mnogo onaj mali što je bio u realu.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #742 on: July 03, 2018, 11:14:03 pm »
falio im je mnogo onaj mali što je bio u realu.
Sjebala ga MILFara...

Englezi cepaju sasvim lepo, meni su prijatno iznenadjenje, kao Grcka pre par godina kada je osvojila EP.

Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #743 on: July 03, 2018, 11:18:13 pm »
Сви су изгледи да ће се десити најужасније полуфинале свих времена  :palm:

Много бољи су били Енглези иако на маси позиција имају играче који не би ни у нашој реп`стацији били стартери. Хендерсон највећи деген, невезано за пенал што је промашио.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21043
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #744 on: July 03, 2018, 11:20:35 pm »
U petak će da bude do jaja... Francuska - Urugvaj pa Brazil - Belgija... :pantela:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15021
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #745 on: July 03, 2018, 11:44:37 pm »
Brazil - Belgija goleada. Francuzi i Urugvaj na rezultat, veoma malo golova, možda čak 0-1 golova.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #746 on: July 04, 2018, 01:59:35 am »
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-5914505/Phil-Neville-brands-Granit-Xhaka-disgraceful-fake-blames-midfielder-Sweden-goal.html

Sve se slažem kako je rekao  :yes:


I još je rekao: Xherdan Shaqiri was also a target for Neville's ire with the pundit labelling him a 'disgrace'  :foldi:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15021
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #747 on: July 04, 2018, 07:22:11 am »
Saće fejvorit da ti objasni kako si butthurt gedža i kako lečiš komplekse.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #748 on: July 04, 2018, 10:44:33 am »
butthurt gegulica koji leči komplekse i čita dailymail


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #749 on: July 04, 2018, 11:00:10 am »
Zamisli jaukanja kad im izbacimo bracu ruse. aoaoaoaoaoaoa


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #750 on: July 04, 2018, 11:10:09 am »

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #751 on: July 04, 2018, 11:16:03 am »
ja sam dugo mislio da je Mundijal jedna od onih reči koje se koriste samo u novinama i da ih niko ne koristi u svakodnevnom govoru, ali sam sad počeo da primećujem neke dileje koji stvarno koriste tu reč.  :w
jedan čak i za pehar od sveckog koristi reč Boginja  :rofl:



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21043
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #752 on: July 04, 2018, 01:28:53 pm »
ja sam dugo mislio da je Mundijal jedna od onih reči koje se koriste samo u novinama i da ih niko ne koristi u svakodnevnom govoru, ali sam sad počeo da primećujem neke dileje koji stvarno koriste tu reč.  :w
jedan čak i za pehar od sveckog koristi reč Boginja  :rofl:



Od 1978. do 1986. tri Mundijala (ređe Mondijal) su održana u zemljama sa španskog govornog područja. Tada engleski nije bio ni blizu popularan i poznat kao danas pa je španski izraz postao odomaćen i kod nas a naročito je opstao kod starijih generacija. Kao domaći izraz bio je uobičajen Svetsko prvenstvo, tek relativno nedavno je postao uobičajen izraz Svetski kup.

http://mondo.rs/a1116248/Sport/Fudbal/Savo-Milosevic-o-ucinku-Srbije-na-Svetskom-prvenstvu-u-Rusiji.html
 :dumrem: :dumrem: :dumrem: :dumrem: :dumrem: :dumrem: :dumrem: :dumrem: :dumrem:

A ti misliš da je Mundijal uspešan?

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #753 on: July 04, 2018, 03:48:15 pm »
A sta je merilo uspeha? Ako nije ono sta si postigao?
Po kom je to merilu ovo bio uspeh ako se ne gleda rezultat?
po "afirmaciji" SMSa?

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15021
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #754 on: July 04, 2018, 03:59:04 pm »
Ladno je i meni danas crkla baterija na zidnom satu.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4318
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #755 on: July 04, 2018, 04:01:03 pm »
Danas na radiju vest da je propao transfer u Juve, kažu Lacio i dalje traži 120 milliona, a Juve ne da više od 70.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15021
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #756 on: July 04, 2018, 04:04:50 pm »
Juve je pre neki dan rekao da im SMS ne treba, jer su sve pozicije popunjene. Možda su videli statistiku po kojoj je SMS pretrčao najviše kilometara na SP u grupnoj fazi, pa ga žele za atletski tim :hm: ?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #757 on: July 04, 2018, 05:09:41 pm »
Ladno je i meni danas crkla baterija na zidnom satu.

Rođaci, jel to Nišom hara mutirani virus koji napada zidne satove?

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #758 on: July 04, 2018, 08:25:30 pm »
Po kom je to merilu ovo bio uspeh ako se ne gleda rezultat?
po "afirmaciji" SMSa?
Hocemo li sjahati Sergeju vec jednom..

On je na svetskom mogao da se "afirmise" samo medju nasim ljudima koji su negde culi o njegovom talentu, a ne gledaju fudbal i nikad ga nisu gledali u Laziu. Pa su sudeci po pricama ocekivali da zavrsi grupnu fazu sa 4 gola i 2 asistencije minimum.

U ostatku sveta nema sta da se afirmise, jer ko god prati fudbal odavno zna za njega i ne treba mu nikakve 3 utakmice na svetskom da se uveri u njegov kvalitet, pored 94 utakmice u Laziu gde se vec dokazao svima.

Drugo, 100 miliona nije vise ni blizu sto je nekad bilo, bojim se da i to ljudi i dalje ne osete.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #759 on: July 04, 2018, 08:40:48 pm »
A sto bi sjahali? Predstavljaju ga ovde kao da je novi Messi, sad jos ide prica da Juve nije uspeo da ga dovede pa ce morati da se zadovolji Ronaldom na kraju. Ja ne pratim iskreno Calcio vec dugi niz godina ali sam samo zbog njega odgledao 5-6 tekmi Lazia ove godine. Na nekima je bio na klupi, na nekima medju najslabijima na terenu. Na WC su on i Matic bili toliko dobri da u Saudijskoj Arabiji ne bi sedeli ni na klupi. I sad nekima smeta sto ga narod kritikuje, a najvise je to sam izazvao svojom prepotentnom izjavom da je odigrao utakmice za 7,5-8, sto bi otprilike znacilo da moze Modric da mu zavidi na ucinku. Kad neko vredi 150 mil. onda on donosi i razliku, narocito ako u prve dve tekme vrednost svih protivnickih igraca oba tima nije ni blizu tolika kao ona sa kojom se on povezuje, kao na primer sto to radi Coutinho ili puno jeftiniji Mina. Ne kazem ja da on nije dobar, mozda se i zalomilo da ga nisam video u svetlu kako ga predstavljaju ali ovo sto je pokazao u reprezentaciji i ono sto se pise po novinama je nebo i zemlja, a njegov CR stil ponasanja nicim izazvan daje svima za pravo da ga mazu govnima gratis.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #760 on: July 04, 2018, 08:43:59 pm »
Ja kažem, taj je gledo da se ne povredi pred transfer. :novak: :novak: :novak:
Mike McCarthy je idiot.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #761 on: July 04, 2018, 09:38:31 pm »
Ja kažem, taj je gledo da se ne povredi pred transfer. :novak: :novak: :novak:
Ja kazem Muslin 100% u pravu sto ga nije zvao.

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #762 on: July 04, 2018, 09:47:46 pm »
Pa ko ga predstavlja kao Messija? :dumrem: Novine? Javnost?

Jel iko ko je imalo fudbalski strucan rekao da u njemu imamo Messija?? Jel obracate vi paznju uopste ko i sta govori?

Kad neko vredi 150 mil. onda on donosi i razliku
Ne donosi razliku, moze da vredi kolko oce, ako igra u ovakvom timu kao sto je Srbija, ne moze da napravi razliku. Onako naivan i neuigran presing da igra, sa onolikom prostorima izmedju linija, niko ne bi napravio razliku. Da imas 6 Kutinja napred, ako oni bi bili onako razbacani, ne bi nista uradili.

Treba kriviti nasu drzavu i sto su nam fudbalske skole nikakve, ljude u fudbalu kojima tu nije mesto i koje fudbal uopste i ne zanima, i zbog kojih nasi fudbaleri nista ne nauce ovde, sto najosnovnije stvari ne znaju da rade cim nisu u stranom klubu i sa stranim saigracima. Matic kod Murinja najdisciplinovaniji igrac, u reprezentaciji ne zna sta radi, ne zna gde srlja, cesce ispada iz pozicije nego ne.
Treba kriviti narod sto jos uvek od fudbalera trazi praistorijske stvari poput ostavljanja srca na terenu, neigranje bunkera i atraktivan napadacki fudbal, bez obzira na to sto imamo po kilazi najtezu reprezentaciju, nismo tehnicarska nacija, nemamo nijednog pasera, imamo najvisu reprezentaciju i najjace oruzje nam je prekid.
Treba kriviti strucni stab i igrace sto, umesto da ignorisu takve zahteve nacije i prilagode igru svojim igrackim (ne)kvalitetima, pokusavaju da ih ispune, i ginu visoko na protivnickoj polovini, redovno nam po 4-5 igraca ispada u prvoj fazi protivnickog napada i snage ponestaje vec u 60 minuta.

Da ovaj narod ima i truncicu fudbalske kulture, da, sjahao bi sa Sergeja. Ne bi teme bile ko je na spisku ko nije, da li Muslin ili ne, da li je jedan igrac igrao dobro ili ne, da li se branimo ko picke i da li je nekome porasla cena ili ne. Problemi su mnogo dublji i mnogo mnogo veci, ovo sve su sitnice.

Ni Messi, koji vredi beskonacno, ne moze dovoljno da napravi da od raspale Argentine bude nesto. Fudbal je timska igra.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #763 on: July 04, 2018, 09:58:57 pm »
Prosecan Srbenda ne ide u La Masiju, ili Ajaxovu akademiju, da ga uce fudbalu, ne savetuje ih Murinju ili Ferguson, vec ono sto vidi na TVu, ili procita u novinama.
A kod nas su vec mesecima narod trovali sa Sergejom, pun mi kurac malog govnara, sto kaze Master gledao sam nekoliko utakmica Lacija zbog njega, nije se video, pa kad je dobar zasto ga njihovi navijaci nisu izglasali za najboljeg igraca prosle sezone, nego je bio 3-4.
Cela prica, koju su plasirali vrv njegov menadzer i predsednik Lacija, da mora da se pomene barem 10 puta u prenosu, tutnuli kintu bednim novinarcicima pa svaki dan se cita o njemu, i naravno da se ocekuje nesto od njega kada je toliko eksponiran.

Zbog njega je smenjen Muslin, i dovedeno ovo govedo Krstajic bez dana trenerskog iskustva, da bi govno malo moglo da igra u reprezentaciji.
Tako da mi je on krivac i njegova govnarska ekipa menadzera i ostalih pratecih profitera.

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #764 on: July 04, 2018, 10:40:01 pm »
Prosecan Srbenda ne ide u La Masiju, ili Ajaxovu akademiju, da ga uce fudbalu, ne savetuje ih Murinju ili Ferguson, vec ono sto vidi na TVu, ili procita u novinama.
A kod nas su vec mesecima narod trovali sa Sergejom, pun mi kurac malog govnara, sto kaze Master gledao sam nekoliko utakmica Lacija zbog njega, nije se video
Pa dobro ti onda veruj TVu i novinama i pogledaj "nekoliko utakmica" i sudi o igracu. Nikakve La Masije i Murinji i Fergusoni nisu potrebni, ako se stvarno prati fudbal, domaca smeca od medija nisu potrebna.

zasto ga njihovi navijaci nisu izglasali za najboljeg igraca prosle sezone, nego je bio 3-4.
Link? O cemu pricas? Posle Immobilea koji je imao nestvarnu sezonu sa 29 golova, ubedljivo najbolji igrac Lazia. 14 golova i 9 asistencija na 48 nastupa u svim takmicenjima, pokretacka snaga tima. Uz trenera Simonea Inzaghija najzasluzniji za peto mesto (cetvrto izgubljeno u zadnjem kolu) i finale kupa. Ko je to bolji od njega u Laziu?? Pred kraj sezone sam video negde i podatak da je imao najvise dobijenih vazdusnih duela u ligi. Sjajno funkcionisao sa Luis Albertom iza Immobilea u 3-4-2-1. Odlican iz drugog plana, na skoku ali i po zemlji. Posebno pamtim dva gola Atalanti sa 20m razlicitim nogama, 3-3 bilo, Atalanta bila mnogo bolja, sam je izvukao Lazio.


U kom vi vremenu zivite da verujete da ce neki klub da nasedne na "prevaru" menadzera i naduvavanje cene preko nastupa na svetskom? Niko nece tolike pare uloziti u nesto, a da ne zna sta je to, skautovace, pregledace snimke i videce koliko nesto vredi. On apsolutno vredi tih 70m koje nudi Juve, mozda malo vise jer se Juve cenjka, eto transfermarkt kaze 90m, sve preko toga su naduvavanja domacih medija koja treba ignorisati, a ne o tome pricati kao o glavnoj temi

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15021
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #765 on: July 04, 2018, 10:58:00 pm »
Ajde malo ostavite SMS-a na miru. Ako ovako nastavite, čovek neće hteti više da igra za reprezentaciju.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #766 on: July 04, 2018, 11:12:50 pm »
Pa ko ga predstavlja kao Messija? :dumrem: Novine? Javnost?

Jel iko ko je imalo fudbalski strucan rekao da u njemu imamo Messija?? Jel obracate vi paznju uopste ko i sta govori?

Oni koji o njemu pricaju.

Koga smatras da je imalo strucan pa da ti odgovorim na ovo pitanje? Klopp, Mourinho, Allegri? Nijednu njihovu izjavu nisam procitao, priznajem jer nisam ni naisao da se prica na ozbiljnim sajtovima o njemu. Ustvari, video sam i na njima da se spominje njegov odlazak u neki od velikih klubova za velike pare ali se svuda navodi da je to preneseno iz nase ili talijanske stampe.

Da ovaj narod ima i truncicu fudbalske kulture, da, sjahao bi sa Sergeja. Ne bi teme bile ko je na spisku ko nije, da li Muslin ili ne, da li je jedan igrac igrao dobro ili ne, da li se branimo ko picke i da li je nekome porasla cena ili ne. Problemi su mnogo dublji i mnogo mnogo veci, ovo sve su sitnice.

Iako se delom slazem, smenjen je covek koji nas je odveo na WC sa svim tim problemima i doveden novi imbecil klase Pizona na njegovo mesto. Glavni uzrok te smene, a ne sporedan sto je i savez potvrdio je upravo taj jedan igrac koji je bio najslabiji na terenu u 2/3 utakmice i tebi smeta sto se o tome komentarise. O cemu onda da pricamo ako ne o tome, o navijacicama ili travi na stadionu? Za to imamo omiljenog koji nikada nije gledao Salaha i zna ukupno 4 engleza iako ih samo iz Tottenhama ima vise na terenu, a istovremeno voli da se ubacuje u diskusiju.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21043
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #767 on: July 04, 2018, 11:36:56 pm »
A sta je merilo uspeha? Ako nije ono sta si postigao?
Po kom je to merilu ovo bio uspeh ako se ne gleda rezultat?
po "afirmaciji" SMSa?

Uspeh je izuzetno subjektivna stvar. Mnogi sanjaju samo da se kvalifikuju. Pitaj Mesija da li su ostvarili uspeh prolaskom grupne faze, reći će ti da nisu. A možeš ga usput pitati da li su ostvarili uspeh pre četiri godine. Da je Srbija izgubila 4:3 od Francuske u osmini finala mnogi ovde bi bili zadovoljni. A o finalu bi se pričalo decenijama.

Savo je rekao da nije ostvaren uspeh a ti si se uhvatio za konstrukciju rečenice. :palm:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #768 on: July 04, 2018, 11:50:02 pm »
Za to imamo omiljenog koji nikada nije gledao Salaha i zna ukupno 4 engleza iako ih samo iz Tottenhama ima vise na terenu, a istovremeno voli da se ubacuje u diskusiju.

to je zato što omiljeni nije gledao utakmicu totenhema već bar 4-5 godina, ali zato kad on pogleda utakmicu i ošacuje igrača to je to.
sa druge strane, neko može gledati sve utakmice i čitati sve ozbiljne i neozbiljne sajtove i svu domaću i stranu štampuTM, al džabe mu.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21043
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #769 on: July 05, 2018, 12:07:34 am »
Mažić sudi Brazil - Belgija.