Author Topic: 2018 FIFA World Cup Россия  (Read 104141 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1015 on: July 17, 2018, 08:11:24 pm »
Omiljeni, sad ti preteruješ, ili možda u ovom slučaju - umanjuješ. :)

Fudbal jeste ubedljivo najpopularniji sport na planeti, a WC titula je daleko najznačajnija, naročito zato što se igra samo jednom u četiri godine. Samim tim uspeh Hrvata je fenomenalan, naročito kada se pogleda veličina zemlje i broj stanovnika.

Tenis je realno top 5 sport po popularnosti. Novakovo istovremeno držanje sve četiri GS titule je uspeh za anale, nešto što su samo dva igrača pre njega uspela. Sportovi sami po sebi nisu za poređenje ali ako baš insistiraš na poređenju nekog našeg sportiste, evo ti pa poredi. Hrvati su uspeli ono što uspeva nekoj reprezentaciji svake četiri godine, Novak je uspeo ono što uspe jedan čovek svakih 40 godina.

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1016 on: July 17, 2018, 08:35:16 pm »
betula, šta to bulazniš?  :lol:

finale u nedelju je gledalo verovatno ~ milijardu ljudi
tenis ima isto toliku publiku...ali kada se saberu svi mečevi u 4 godine. i muška i ženska konkurencija. i bukvalno svi turniri, i vimbldon i jues open i atp zaječar i čelendžer u bugojnu

taj isti ivanišević zna o čemu pričam. on je tog leta 1998 igrao finale (ili je možda i osvojio vimbldon) i dobro zna kako se to kotiralo u poređenju sa 3. mestom fudbalera.

nolo, federer ile nadal su ti kao onaj tajger vuds. dosta ljudi je čulo za njih jer su zaradili puno para baveći se nekim sportom za bogatunske šupčiće, ali niko nikad nije gledao njihovu utakmicu.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1017 on: July 17, 2018, 09:46:45 pm »
A, evo nama starog dobrog zadrtog Betule, a to samo znači da mi je vreme da polagano pakujem kofere. Do početka NFL/fantasy sezone neće biti bitnih dešavanja, pa će se pisati gluposti...

Nijedno pravilo nije moguće 100% sprovesti u praksi, uvek će se desiti neka greška. Englezi su '66 postali prvaci nakon sumnjivog gola u produžecima. Lampardu nije priznat čist gol u Južnoj Africi. Brih je priznao gol kada je lopta ušla u gol sa spoljne strane kroz rupu u mreži...

Kod presuđivanja ofsajda se greške primećuju češće zato što se cela igra vrti oko njega. Napadači paze da ne budu u ofsajdu ali žele da budu na granici. Odbrambeni igrači se trude da budu u liniji da bi lakše mogli uhvatiti protivničke igrače u ofsajd zamci. Kada se mnogo igrača mota u liniji onda su greške neizbežne. Ukidanje ofsajda bi taktički promenilo igru u drugom pravcu, borba bi se vodila oko nekog drugog pravila i onda bi se sudijske greške dešavale na tom delu.

Ova situacija sa Skolsom se definitivno ne viđa svaki dan i možemo nagađati da li je reč o grešci ili "grešci" linijskog sudije. Ono što sigurno znamo je da ovo pravilo nije nikakav izuzetak, sudije greše kod svih ostalih pravila a sigurno je i nakon nekih grešaka, naizgled nebitnih, dolazilo do značajnih promena. Npr, onaj košarkaš, Janković?, koji je iznerviran sudijskom odlukom udario glavom u konstrukciju koša i ostao nepokretan. Da li to znači da treba ukinuti lične greške u košarci da se još neki ne bi iznervirao i možda ostao nepokretan?

Da li si ti zaista u raspravi o ofsajdu uspeo da ubaciš Bobana Jankovića? I ostale događaje koji se dešavaju jednom i nikad više? I šta sada ti očekuješ da ja repliciram na ovo?

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1018 on: July 17, 2018, 09:55:53 pm »
lol pablo
jebate ivanišević, on to gleda iz perspektive tenisera. on je tebi mio jer si i ti teniser, ali oni su realno sportisti C ili D kategorije.
ono što je istina je da se svi sećaju mađara i holanđana, svi znaju da je pele pobedio švede, svi će se sećati kako je mesi izgubio finale...a broj ljudi koji znaju ko je prošle nedelje osvojio vimbldon je simboličan.

ljudima će trebati neko vreme da skontaju šta se na ovom sveckom desilo i koliki je to uspeh hrvata.

a ovo za barije i atine lupetaš samo zato što silno propatio u poslednjih mesec dana.  :(
realno, finale sveckog se posere i po 16 barija i 10 indijanapolisa i atina. nisam siguran ni da li je neki naš pojedinačni uspeh mogao da parira i njihovoj bronzi iz francuske, a sad im možemo staviti samo soli na rep što se toga tiče

Da počnem sa ovim boldovanim: Nikada ovako nisam uživao, a sve se završilo sjajno, Nole pobedio, Hrvatska nije pobedila, Rusija najbolji organizator u istoriji SP. Ja ne mrzim Hrvate, zaista ne, ali ne bih mogao da podnesem to nabijanje na nos do kraja života da su postali prvaci, to je nova dimenzija života koju ti ne razumeš. Hrvati bi se ondak sa nama igrali kao što se mi Cigani igramo sa vama Grobarima samo na još mnogo većem nivou, a to se nikako nije smelo desiti.

I kako ja sada sa tobom dalje da razgovaram kada si ti navikao da poraze u finalu poistovećuješ sa uspehom, pogotovo što ti imaš višedecenijsku tradiciju slavljenja poraza u finalima koja traje i dana danas:

2018: Poraz Hrvata na SP
2017: Poraz u finalu Dynasty lige od čika Zuje
2016: Poraz u finalu izbora Hilari Klinton

Da ne idem sada dalje, obrazac je jasan  :smile3:

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1019 on: July 17, 2018, 10:41:26 pm »
ma ok, u ovoj državi je veći uspeh kad nišlija pobedi u partiji fortnajta nego kad hrvati igraju finale sveckog.
aham


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1020 on: July 17, 2018, 10:43:54 pm »
Omiljeni, koji si ti debil, majko mila... :bigfunny:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1021 on: July 17, 2018, 10:45:01 pm »
A, evo nama starog dobrog zadrtog Betule, a to samo znači da mi je vreme da polagano pakujem kofere. Do početka NFL/fantasy sezone neće biti bitnih dešavanja, pa će se pisati gluposti...

Da li si ti zaista u raspravi o ofsajdu uspeo da ubaciš Bobana Jankovića? I ostale događaje koji se dešavaju jednom i nikad više? I šta sada ti očekuješ da ja repliciram na ovo?

Janković je ekstremni primer ali ti očigledno nemaš ništa pametno da kažeš pa se vadiš.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1022 on: July 17, 2018, 10:55:55 pm »
I kako ja sada sa tobom dalje da razgovaram kada si ti navikao da poraze u finalu poistovećuješ sa uspehom, pogotovo što ti imaš višedecenijsku tradiciju slavljenja poraza u finalima koja traje i dana danas

Da ne bude da branim omiljenog ali morate shvatiti da on na ovo gleda iz ugla branitelja, ne nekoga ko prati sport.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1023 on: July 17, 2018, 11:25:26 pm »
Janković je ekstremni primer ali ti očigledno nemaš ništa pametno da kažeš pa se vadiš.
Klasicno izvlacenje najupitnijih par reci iz posta od 15 redova i ignorisanje argumenata iz ostatka posta. Ofsajd je majka. Tackatm.

Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1024 on: July 17, 2018, 11:54:41 pm »
Омиљени је у праву за трофеје у кошарци и тенису да не могу да се пореде са фудбалом, треба бити реалан. Неозбиљно је поредити Вимблдон са свеЦким, ем је неупоредиво мања конкуренција ем се игра сваке године.  Фудбал се игра свуда на планети где има 20 квадратних метара слободног простора и лопта, док је за озбиљну каријеру тенисера потребно стратешко улагање у појединца. Ово што је Хрватска направила је епски успех, али као што је Иванишевић рекао на крају се ипак памте победници...срећа наша што су изгубили у моменту кад им се поклопило да имају најјачи могући тим са најјаднијим распоредом након групне фазе.

Оспоравање Барија је друга прича  :)

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1025 on: July 18, 2018, 12:42:21 am »
Naravno da je fudbal no1, i da je SP ultraplanetarni događaj, ali ne radi se ovde o gradaciji sportova...

...pokušaću da objasnim našim primerom... izgubljenim finalom na EP u basketu prošle godine. Da li je to uspeh? Pa naravno da jeste, i svi to dobro znamo, Sale je napravio čudo i dogurao do finala...ali to nije 0,1% onoga što znači pobediti u finalu, i to sam Sale najbolje zna jer se naosvajao. Ili si jebeni šampion ili nisi, i to je to.

Ima nas raznih, neću da kažem, ali ja bih radije bio Delpo koji je osvojio 1GS u karijeri nego Marcos Rojo kome je najveći domet finale SP 2014...

Osećaj biti prvi u nečemu, osećaj biti šampion, a da ne govorim o Novaku koji je bori za epitet GOAT i u trci je za obaranje svih mogućih rekorda...

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1026 on: July 18, 2018, 01:18:22 am »
na atp listi ima 1970 igrača
od tenisa živi u vr glave 250 ljudi.
500. na tabeli zarađuje manje od osrednje plaćenog igrača FK Bratstvo 1946 iz majke Prigre.
Od 1970 aktivnih tenisera 1966 zarađuje manje od Duška Karleuše Tošića.
 
i onda meni dođu kraljevi sa endzone i porede Njoleta i Federera sa Sveckim prvenstvom  :lol:


Osećaj biti prvi u nečemu, osećaj biti šampion...

https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/download


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1027 on: July 18, 2018, 01:21:05 am »
Osvojiti drugo i trece mesto na SP je velika stvar, ali osim zemlje koja je to uradila i fudbalskih fanatika (i eventualno onih kojima se to stalno nabija na nos) niko ne zna kad je hrvatska osvojila trece mesto. Kroz 3-4 SP pola ljudu ce zaboraviti da su francuzi pobedili hrvatsku. To ce postati samo titula br 2 za francuze.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1028 on: July 18, 2018, 01:26:37 am »
na atp listi ima 1970 igrača
od tenisa živi u vr glave 250 ljudi.
500. na tabeli zarađuje manje od osrednje plaćenog igrača FK Bratstvo 1946 iz majke Prigre.
Od 1970 aktivnih tenisera 1966 zarađuje manje od Duška Karleuše Tošića.
 
i onda meni dođu kraljevi sa endzone i porede Njoleta i Federera sa Sveckim prvenstvom  :lol:

Da zaključujemo, ja tebi uopšte ne branim da ti uživaš u II mestu Hrvata, i ne samo to nego i ja uživam u tome što ti uživaš ali stvarno  :)



https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/download

Druže, nemoj mi nametati svoje bitke. Javi se kada budeš osvojio Dynasty NFL, tada možemo sesti za isti sto...  :mr.green:
« Last Edit: July 18, 2018, 01:28:57 am by Pablo »

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1029 on: July 18, 2018, 01:38:00 am »
Omiljeni manse priče, i dalje je slavlje diljem lijepe vaše, glej fešte od jučer:


Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1030 on: July 18, 2018, 02:07:39 am »
Омиљени је у праву за трофеје у кошарци и тенису да не могу да се пореде са фудбалом, треба бити реалан. Неозбиљно је поредити Вимблдон са свеЦким, ем је неупоредиво мања конкуренција ем се игра сваке године.  Фудбал се игра свуда на планети где има 20 квадратних метара слободног простора и лопта, док је за озбиљну каријеру тенисера потребно стратешко улагање у појединца.

Оспоравање Барија је друга прича  :)

Potpis. Ja u svojoj okolini (moj matori mi prvi pada na pamet) stalno imam taj problem da ljudi stalno omalovazavaju bilo kakav uspeh sto se tice fudbala, narocito reprezentativnog. Prvo basket, na stranu sto je meni evropska kosarka vise zenski sport, koliko stvarno vrede ti trofeji kad znas da bi te Lebron i ekipa da se skupe nakantali 100 razlike sa pola snage? Ne omalovazavam ja te nase titule ali da smo u fudbalu velesila, one bi svima bile manje znacajne. A tek vaterpolo, mislim koga bre boli kurac za vaterpolo? Jos kad cujem "nas najtrofejniji sport", prisere mi se odmah. Nebitno je sto ga igraju retko gde na planeti, puno manje nego karling ali bitno je da mi razvaljujemo.

A ovo za Bari, to je najbolnija tema grobarima, siptarima i hrvatima i tako treba i da ostane. Omiljeni stalno istice da je sve od ova tri pa ga treba razumeti vise no druge.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1031 on: July 18, 2018, 02:24:56 am »
A tek vaterpolo, mislim koga bre boli kurac za vaterpolo?



 :lol:

Online mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1032 on: July 18, 2018, 10:38:44 am »
http://mondo.rs/a1119234/Mundijal-2018/Vesti/Ernan-Dario-Gomez-nije-vise-selektor-Paname.html

Samo da je nama Mladjo siguran na poziciji...ko jebe ove propalitete

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1033 on: July 18, 2018, 11:00:45 am »


Ima nas raznih, neću da kažem, ali ja bih radije bio Delpo koji je osvojio 1GS u karijeri nego Marcos Rojo kome je najveći domet finale SP 2014...


Zar Rojo nije osvojio Ligu Evrope? I Argentinsko prvenstvo? Ili se to ne racuna? Sem toga GS je samo jedno "kolo" u teniskoj sezoni, tom logikom Rojo je bio i prvi u grupi na svetskom prvenstvu.
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1034 on: July 18, 2018, 11:26:28 am »
Bolje je živjeti cijeli život kao bogatun, nego nedjelju dana kao siromah. Fudbal jeste najpopularniji sport, ali daleko od toga da je najinteresantniji, najlepši za gledanje, fizički najzahtevniji. Popularan je zato što svako sa IQ 70+ i blagim zaostatkom u fizičkom razvoju može da ga igra. Postaviš dva kamena na livadu, skineš se u gaće i juriš za loptom. Aj probaj takvima da daš da igraju basket, odbojku... JK je jedne godine imala najčitaniju knjigu, grand paradu mnogo više ljudi gleda nego bilo koji džez festival u Srbiji, a i za "knjigu" JK i grand paradu se slobodno može reći da su sranje. To što Nole radi je za bar klasu bolje nego što su uradili nogometaši, košarkaške zlatne medalje ne bih dao za fudbalsku srebrnu nikada, a Bari je bio vrhunac Balkanskog fudbala. Ko je danas jači, fudbalska reprezentacija Francuske, ili Real, Barsa, Bajern, Juve, Jedinstvo, Siti, Liverpul?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1035 on: July 18, 2018, 11:44:06 am »
 :rofl: :rofl: :rofl:
Al se sada ti nalupa Sundjeru, fudbal jeste najpopularniji sport bas zato sto je najinteresantniji i najlepsi za gledanje. Nole stoji sam i prebacuje loptu preko mrezice,  video bi ga da mora da se ukopli sa jos 10 igraca od kojih makar pola imaju blagi zaostatak u fizickom i mentalnom razvoju sto ti kazes. Dok su npr Anderson i Izner vrhunac fizickog razvoja u odnosu na vecinu vrhunskih fudbalera zar ne? Fudbal je napopularniji zato sto za razliku od vecine ostalih sportova pobedu donosi tim i timski rad a ne individualac. U kosarci Lebron ce od Lakersa napraviti play off tim dok npr Messi da predje u Stoke oni bi se i dalje borili za opstanak
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1036 on: July 18, 2018, 12:12:03 pm »
Ne lupa sundjer. Ima poentu da je fudbal stocarsko kafilerijsku populaciju. Najinteresnantniji i najlepsi? Puh-lease, pokusaj molim te da mi docaras jedan kvalitetan i ultra zanimljiv duel sa ishodom 0-0. E sad to pokusaj da prikazes jednom prosecnom amerikancu na primer :D

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1037 on: July 18, 2018, 01:32:50 pm »
Aj probaj takvima da daš da igraju basket, odbojku...
Lebte :rofl:

Zbog ovakvih stavova nikad i necemo imati fudbal, i uvek ce nas u njemu gaziti sve iole civilizovane nacije.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1038 on: July 18, 2018, 01:39:29 pm »
« Last Edit: July 18, 2018, 01:41:54 pm by masterplan »
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1039 on: July 18, 2018, 02:15:33 pm »
nesto su mi bledi Pogba i Mbape :D

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1040 on: July 18, 2018, 02:22:45 pm »
a đe utrčavanje opozicije?

btw stadiončić je fin. čak i dosta veći od većine na kojima se igralo pravo svecko.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1041 on: July 18, 2018, 02:43:21 pm »
Ne lupa sundjer. Ima poentu da je fudbal stocarsko kafilerijsku populaciju. Najinteresnantniji i najlepsi? Puh-lease, pokusaj molim te da mi docaras jedan kvalitetan i ultra zanimljiv duel sa ishodom 0-0. E sad to pokusaj da prikazes jednom prosecnom amerikancu na primer :D
Zanimljiviji je od Anderson-Izner, nekog af/hokej meca van NFL-a/NHL-a, prosecnog rukometnog/vaterpolo/odbojkaskog meca, formule u Monte Karlu, NBA meca regularnog dela sezone gde je rezultat 140-110...
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1042 on: July 18, 2018, 02:46:39 pm »
ma fudbal jeste zanimljiv.
e sad, to što su svecki prvaci tim koji je u teškom problemu ako mora povezati više od 3 pasa, to nije problem fudbala nego...krivo je društvo.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1043 on: July 18, 2018, 02:56:03 pm »
Pitaj Argentince povodom toga. To sto im uglavnom ne treba ne znaci da ne mogu
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1044 on: July 18, 2018, 03:31:04 pm »
Zanimljiviji je od Anderson-Izner, nekog af/hokej meca van NFL-a/NHL-a, prosecnog rukometnog/vaterpolo/odbojkaskog meca, formule u Monte Karlu, NBA meca regularnog dela sezone gde je rezultat 140-110...

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1045 on: July 18, 2018, 03:34:40 pm »
Pa naravno, pricamo o lepoti i zanimljivosti. Nadam se da ne mislis da je tvoja recenica:

Ima poentu da je fudbal stocarsko kafilerijsku populaciju

cinjenica???
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1046 on: July 18, 2018, 05:29:18 pm »
Dal zaista raspravljate o lepoti i zanimljivosti sportova? To su subjektivne stvari koje ne možete nikome nametnuti.

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1047 on: July 18, 2018, 06:01:28 pm »
Dal zaista raspravljate o lepoti i zanimljivosti sportova? To su subjektivne stvari koje ne možete nikome nametnuti.
Просто да не поверујеш шта читамо пар страна уназад.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1048 on: July 18, 2018, 09:12:32 pm »
Просто да не поверујеш шта читамо пар страна уназад.
5 puta sam se uhvatio da napišem nešto . .. i svaki put sam uspeo sebe da ubedim da nema potrebe. Ovo je stvarno bila dno dna konverzacija.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: 2018 FIFA World Cup Россия
« Reply #1049 on: July 19, 2018, 02:20:46 pm »
@Vladarule:

Evo ovo je i lepše i zanimljivije od svakog fudbalskog meča. A ti ako voliš Mandinga gledaj Francusku  :hitler: