Author Topic: Dynasty 2017 - 12. kolo  (Read 4147 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12747
    • View Profile
Dynasty 2017 - 12. kolo
« on: November 22, 2017, 06:47:36 pm »












S poštovanjem,

Vaš dokoni Pop  :D

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #1 on: November 22, 2017, 07:15:52 pm »
do playoffa neću provaliti sve detalje i simboliku

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4317
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #2 on: November 22, 2017, 09:35:32 pm »
Dobro, bre, ljudi, to je u tom trenutku izgledalo krajnje logično, s jedne strane hot shot rookie kome su predviđali da će odmah da startuje kao WR2 preko puta Greena, s druge strane 3rd string RB koji ne bi ni video terena da ova dvojica pre njega nisu otišla na IR.



Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2335
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #3 on: November 23, 2017, 10:45:27 am »
hot shot rookie kome su predviđali da će odmah da startuje kao WR2 preko puta Greena

Prvo pravilo dynasty drafta: never draft "hot shot rookie kome su predviđali da će odmah da startuje kao WR2 preko puta Greena". Ja naucio na primeru Tylera Boyda prosle godine.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #4 on: November 23, 2017, 11:09:50 am »
Zujo ne dozvoli dripcima da te obeshrabe. Ross je avion za Samaže Pirajna.

Nego, muči me dilema još od sinoć. Nikako da skontam sa ovih Pablovih slika ko ima veću glavu, Betula ili Nidžge.  :hm:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12747
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #5 on: November 23, 2017, 04:06:35 pm »
Omiljeni je razvio fetiš merenja glavudže, kako se koja slika pojavi eto ti Omiljenog sa šestarom da ti izmeri zapreminu lobanje, jednog dana kada kćer bude udavao, prosci kada budu dolazili rećće sine deder ti meni reci koliki je tebi obim glavurde lako ćemo mi za ostalo... :ohmy:

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #6 on: November 23, 2017, 08:00:01 pm »
Do jaja sto sam izbacio Rudolfa sat vremena pre tekme.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4317
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #7 on: November 23, 2017, 08:21:16 pm »
Nemaš pojma koliko sam se obradovao kad sam video... :D

Doduše, kompenzovaće ti Jones...

Ja hteo da stavim Stafforda umesto Breesa, ali sam se ipak u poslednjem trenutku predomislio.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #8 on: November 23, 2017, 09:25:25 pm »
Dobro si to osetio.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4317
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #9 on: November 23, 2017, 10:44:47 pm »
Vreme će pokazati...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12747
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #10 on: November 24, 2017, 02:04:16 pm »
Šta se to dešava sa projekcijama za TE.  Prošle nedelje Evan Engram projekcije 8,74 ostvareno 0, ove nedelje projekcije 8,55 ostvareno 1, kada će oni to da srede??? Zujo i ostali pomagajte...

...when projections are life  :)

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #11 on: November 24, 2017, 02:21:26 pm »
Šta se to dešava sa projekcijama za TE.  Prošle nedelje Evan Engram projekcije 8,74 ostvareno 0, ove nedelje projekcije 8,55 ostvareno 1, kada će oni to da srede??? Zujo i ostali pomagajte...

#projectionsarelife  :)

Dobrodošao u 2017. :)

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12747
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #12 on: November 24, 2017, 02:28:55 pm »
Konkretan slučaj koji me nervira je Ray-Ray Armstrong, LB iz SF-a...

U W9 ga stavim u line-up, Y mu prognozira 7.72 FP, on završi sa 0. Naravno, nigde nema objašnjenja otkuda ta 0, da li je bio healthy scratch, nije na injury listama, pojma nemam. Naredne nedelje, projekcija mu je bila 7.87, opet 0 FP, opet bez objašnjenja... U W11 (prošla nedelja) su imali bye, a za ovu nedelju mu Y predviđa čak 9.43 FP. Kako ja sada da znam da li da ga stavim u postavu ili ne?

Bila je i pre neku nedelju potpuno ista situacija se još jednim igračem (mislim da je bio M. Farley, safety IND) gde je opet bio krompir bez ikakvog objašnjenja.

U prošloj nedelji je Wesley Woodyard, LB TEN imao samo 1.5 poena u odnosu na predviđenih 8+ (a redovno je pravio tih 8-9+ poena), uopšte ne znam šta je razlog - da li se povreido na početku utakmice, da li je bio žrtva toga što su Steelersi uglavnom bacali, da li ga je trener izvukao iz igre čim je počeo garbage time... Kod napadača bi sve lepo objasnili, kod defanzivaca ništa...

Ima li nekog leka za ovo, da li Yahoo planira da popravi situaciju, da li možemo da se snađemo na neki drugi način?

Poštovanje za čika Zuju, ali meni su yahoo projekcije skroz odgovarajaće, nemam zamerki, ja hoću da se realnost sredi a ne yahoo. Yahoo mi odredio sjajnih 9 poJena za Engrama i ja sam skroz zadovoljan sa tim brojem, a ono ispalo 1, tonyk i ostali sredite to ne zanima me  :pablo:

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #13 on: November 24, 2017, 02:36:29 pm »
OK.
ali onda ću srediti i za Tejta, smita i ostale moje buntovnike protiv projekcije

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #14 on: November 24, 2017, 03:24:20 pm »
#fixprojections

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4317
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #15 on: November 25, 2017, 09:01:26 am »
Poštovanje za čika Zuju, ali meni su yahoo projekcije skroz odgovarajaće, nemam zamerki, ja hoću da se realnost sredi a ne yahoo. Yahoo mi odredio sjajnih 9 poJena za Engrama i ja sam skroz zadovoljan sa tim brojem, a ono ispalo 1, tonyk i ostali sredite to ne zanima me  :pablo:
Auh, batice, koliko to nisi razumeo moju poentu... Ja se nisam bunio zbog "netačnih" projekcija, ja sam se bunio zbog nedostatka informacija i objašnjenja kod IDP-eva.

Kod ofanzivaca posle svake tekme imaš objašnjenje za njegov učinak, kod defanzivaca nemaš ništa, čak i u tako ekstremnim situacijama kad neko umesto 9 poena ima 0, pa nemaš pojma šta se desilo.

Jesu ljudi gore podelili neke korisne linkove, ali opet, moj rejdž se odnosio na Yahoo, koji je to do prošle sezone lepo davao, pa sam imao sve na jednom mestu, bez nekog dodatnog guglanja.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2335
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #16 on: November 25, 2017, 01:01:16 pm »
Vise neces morati da lomis glavu oko RayRay-a, Ninersi su ga upravo otpustili.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12747
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #17 on: November 25, 2017, 01:11:50 pm »
Auh, batice, koliko to nisi razumeo moju poentu... Ja se nisam bunio zbog "netačnih" projekcija, ja sam se bunio zbog nedostatka informacija i objašnjenja kod IDP-eva.

Razumeo sam te odlično, i lepo sam ti objasnio još pre 2 meseca o čemu je reč, evo po treći put:

Yahoo je povezan sa roto, a za roto je IDP nužno zlo, ili ti odrađuju onoliko koliko moraju i to je sve. To je glavni razlog zašto sam i prestao da kupujem njihov draft paket evo već 3 godine ima. Oni su imali rankingse za LB top 40, to nije dovoljno ni da se popune dynasty starteri, a o sliperima i rukiima da ne pričam. Sve u svemu, kada je IDP u pitanju nema leba od yahoo i roto, moraćeš da kombinuješ dosta različitih (besplatnih) izvora, ili da platiš pa da imaš sve na jednom mestu (ovo znam da psotoji ali nisam do sada plaćao, nije baš dotle došlo)

Ti si odlučio da potpuno ignorišeš ovo i evo nas ponovo na istom mestu 2 meseca kasnije...pa ne misliš valjda da ću te sada ozbiljno shvatiti? Naravno da je sada sve zajebancija.

moj rejdž se odnosio na Yahoo, koji je to do prošle sezone lepo davao, pa sam imao sve na jednom mestu, bez nekog dodatnog guglanja.

Nije davao ni prošle godine ni bilo kada. Ali da ne bude moja reč protiv tvoje nije me mrzelo i da proverim za tvojih top7 DEFova . No1 Benardrick McKinney ni jedna jedina vest tokom cele sezone, no2 K.J. Wright ni jedna jedina vest tokom cele sezone, no3 Kurt Coleman, 3 vesti krajem godine imao je potres mozga pa je to ispraćeno, no4 Vontaze Burfict e jedino on je masivno praćen iz očiglednih razloga jer je čova nekako stalno u centru pažnje, odličan igrač koji se stalno povređuje i stalno vraća, uvek na ivici incidenta i suspenzije...no5 Danielle Hunter ni jedna jedina vest tokom cele sezone, no6 Demario Davis ni jedna jedina vest tokom cele sezone, no7 Kam Chancellor vukao je groin povredu nekih mesec dana i to je sve vreme praćeno...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #18 on: November 25, 2017, 06:26:41 pm »
Omiljeni je razvio fetiš merenja glavudže, kako se koja slika pojavi eto ti Omiljenog sa šestarom da ti izmeri zapreminu lobanje, jednog dana kada kćer bude udavao, prosci kada budu dolazili rećće sine deder ti meni reci koliki je tebi obim glavurde lako ćemo mi za ostalo... :ohmy:

a šta misliš da napravim power rankingse?


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #19 on: November 25, 2017, 08:00:34 pm »
Cenim da će Pablito za Week13 uz sliku omiljenog da ubaci nešto poput ovoga...



:D

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #20 on: November 25, 2017, 08:04:28 pm »
Pravda za japanke.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12747
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #21 on: November 26, 2017, 03:05:11 pm »
Nije davao ni prošle godine ni bilo kada. Ali da ne bude moja reč protiv tvoje nije me mrzelo i da proverim za tvojih top7 DEFova . No1 Benardrick McKinney ni jedna jedina vest tokom cele sezone, no2 K.J. Wright ni jedna jedina vest tokom cele sezone, no3 Kurt Coleman, 3 vesti krajem godine imao je potres mozga pa je to ispraćeno, no4 Vontaze Burfict e jedino on je masivno praćen iz očiglednih razloga jer je čova nekako stalno u centru pažnje, odličan igrač koji se stalno povređuje i stalno vraća, uvek na ivici incidenta i suspenzije...no5 Danielle Hunter ni jedna jedina vest tokom cele sezone, no6 Demario Davis ni jedna jedina vest tokom cele sezone, no7 Kam Chancellor vukao je groin povredu nekih mesec dana i to je sve vreme praćeno...

Samo još da zaokružim misao juče sam potrošio ogromnu količinu dragocene energije zato što zujislav neće da priihvati da nema sve na jednom mestu već mora da traži okolo a to je već napor...

Uglavnom kao što se iz priloženog da videti od 7 igrača za 4 nije bilo vesti cele sezone dok su ostala 3 ispraćena na nivou povreda u smislu ili igra ili ne igra. U primeru Ray Ray Armstronga čika Zujo je bio ubeđen da je dobio LBa za celu sezonu ali avaj šta se tu stvarno desilo? Pa povredio se starter Reuben Foster i on je bio zamena i bio dobar fantasy asset ali kako se Foster vratio tako je RayRay benčovan a kasnije kako su Ninersi uvideli da je sezona out tako su već krenuli da se sređuju za narednu sezonu pa je RayRay na kraju cutovan, ništa od toga roto nije ispratio niti će ubuduće u sličnim situacijama, pa je čika Zujo ostavljen da se isčuđava watta fuck is going on around here. Samo za vrlo mali broj igrača možeš ispratiti pravu situaciju u timu koja ima uticaj i na fantasy.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #22 on: November 26, 2017, 03:25:16 pm »
Zato je meni pola odbrane iz GB jer, iako su beda, makar znam da li će da igraju. :yawn:

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #23 on: November 26, 2017, 10:57:47 pm »
Morace ovo Kamara da vadi kako zna i ume protiv Ingrama, kad je drugi interni duel Crabtree - Cooper vec gotov u prvoj.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #24 on: November 26, 2017, 10:59:21 pm »
Kamariljo. Strasno. Pogresan toping :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12747
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #25 on: November 26, 2017, 11:11:15 pm »
Toniče, ovo što radiš uopšte nije u redu sa tvoje strane, zašto se lepo ovi tvoje ne pripreme za kuglice umesto što postižu TDs??? Znaš kada ću sledeći put da ti pomažem oko zapisivanja pikova na live draftu, nikad  :pablo:

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #26 on: November 26, 2017, 11:13:21 pm »
ako je to cena za moj PO ove godine, pristajem da mi nikad ne pomažeš sa tim :)


evo i moj najsvežiji igrač, posle par sati u timu, 2 TD

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #27 on: November 26, 2017, 11:13:43 pm »
Kakav INT Navorro-a  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #28 on: November 27, 2017, 05:03:13 am »
Znao sam da ce AB da me sa'rani, zato i nisam ista pisao, ali dobro makar je od najboljeg u ligi i meni omiljenog kad je Calvin otisao u penziju (iako ovaj magarac tvrdi da je drugi njegov WR bolji).

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Dynasty 2017 - 12. kolo
« Reply #29 on: November 27, 2017, 10:16:22 am »
"game of the week"

 :napalm: