Author Topic: Dynasty 2017 - 2. kolo  (Read 2805 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Dynasty 2017 - 2. kolo
« on: September 14, 2017, 08:32:42 pm »
BGD Gravediggers vs Tonyk 77ers 8-3 W4
Alcatraz Jackals vs Časovi ljubavi 11-5 W2
Boyler Brigade vs V for ... 10-4 W2
Frozen Tundra Starrs vs Uzice Broncos 4-8 W1
Karavukovo Poletarci vs Shelpas UTD 6-7 L1
N Belgrade Straydogs vs Pozega Eagles 5-5-1 L2

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 2. kolo
« Reply #1 on: September 14, 2017, 09:09:40 pm »
Alcatraz Jackals vs Časovi ljubavi 11-5 W2



Iskoristio bih baš ovu priliku da se oprostim Gostkonje, od 11 dynasty sezona, kod mene je proveo 9, one 2 mi ga je lord ciljao oteo šta da se radi.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Dynasty 2017 - 2. kolo
« Reply #2 on: September 18, 2017, 02:52:31 pm »
RB u igri:
McCoy - 3 poena
Ezekiel - 1 poen

RB na klupi:
Devonta Freeman - 21
C.J. Anderson - 26

 :1:

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 2. kolo
« Reply #3 on: September 18, 2017, 03:06:16 pm »
Ako ti je za utehu i sa njima bi izgubio  :teg: :teg: :teg: :D
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Dynasty 2017 - 2. kolo
« Reply #4 on: September 18, 2017, 03:13:33 pm »
moz biti... ali... da sam pogodio i ostale nesrecnike koje nisam... stattracker kaze da bi sa optimal lineup imao 146..  cekali bismo Sheparda veceras  :)
« Last Edit: September 18, 2017, 04:37:18 pm by lordnex »

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 2. kolo
« Reply #5 on: September 18, 2017, 04:20:18 pm »
a koliko bi vlada imao sa optimal line-up? :D

Nego, jebem ti fantasy, da ti jebem fantasy... napet meč protiv grandija, završile se sve utakmice od 22:25, osim DEN-DAL zbog jednosatnog prekida zbog nevremena... tekma kao tekma je već bila rešena, ušlo se u garbage time, komotno sam mogao da idem da spavam, ali...

Y! pokazuje da vodim 7 razlike, a po poslednja dva igrača nam igraju u toj tekmi, i to gradniju Demetrius Thomas i Dez... OK, Thomas ode na klupu, jer je garbage time, a ja očekujem da će sad Dez i Dak da budže statistiku... Dez ima 59 jardi, i onda bilo koje TD hvatanje od 1-10 jardi mu donosi 7 poena, što će reći izjednačenje... sve duže od toga, grandijeva pobeda... da li bi posle tog TD išli na PAT, pa da Bailey meni donese taj još 1 poen, ili bi išli na 2-pt conversion? uhhhhh... na sve to, dođe do prekida signala kod mog provajdera, ostanem bez prenosa... već je 2:30... što ne idem da spavam? blejim u crtice na nfl.com... poslednji drajv, pas za Wittena, pa još jedan, dolaze na 6 yardi od EZ Denvera... sad će sigurno da gađa Deza, nerešeno će da bude... treći down, mogu li magarci da izdrže još dva pasa? Uh, napeto, napeto... očekivano, Dak2Dez, ali onda brat Akib (Šakib) Polumenta Talib preseca pas i vraća ga 103 jarde za TD...  :teg: :brusli: in your face... duvajte ga budžači statistike u garbage time-u!!!  :facts:

Ujutru se ispostavilo da su i neke stat corrections išle u moju koristi, pa bih verovatno pobedio i da je bio TD, ali nema veze... vredelo je čekati (i zevati danas ceo dan na poslu)...



Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 2. kolo
« Reply #6 on: September 18, 2017, 04:41:11 pm »
Barem mi je taj TD Taliba doneo pobedu u Def ligi, mada nije neka uteha. Nadao sam se od te dvojice nesto, ali realno Wilson me ugrobario protiv mucenog SF, jos smo imali izvestaca na licu mesta u Seattle-u.  :D

Takodje priznanje Crabtree-ju, svojski se trudio.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 2. kolo
« Reply #7 on: September 18, 2017, 08:25:02 pm »


Čestitke Nikši, sa ovako moćnim kikerom ni sa zdravim Luckom ne bih imao šta da tražim...

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 2. kolo
« Reply #8 on: September 18, 2017, 08:29:07 pm »
a koliko bi vlada imao sa optimal line-up? :D

Isto, svaka moja postavka je najoptimalnija  :1: :1:  :tus: :tus:
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 2. kolo
« Reply #9 on: September 20, 2017, 01:26:13 pm »
Grandi kakva je situacija u Karavukovu? Sa mog gledišta crno da ne može crnje bit, ali jopet brinem da omiljence ne padne u desperiju a tek je početak sezone  :(

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 2. kolo
« Reply #10 on: September 20, 2017, 02:01:18 pm »
Nego, šta se dešava sa Yahoo-om ove sezone, baš dosta brljave kada su u pitanju IDP...

Ja u timu trenutno imam 3 aktivna igrača koji su u prethodnim kolima donosili po 7-8 poena a kod kojih i dalje stoji projekcija od 0 poena. Takoše, vesti za IDP-jeve skoro da i nema, ranije je bilo skoro podjednako kao i za ofanzivne igrače. To je baš dosta pomagalo nama koji ne pratimo baš toliko celu situaciju, pogotovo kada su u pitanju defanzivci.
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Dynasty 2017 - 2. kolo
« Reply #11 on: September 20, 2017, 02:14:32 pm »
Yahoo je povezan sa roto, a za roto je IDP nužno zlo, ili ti odrađuju onoliko koliko moraju i to je sve. To je glavni razlog zašto sam i prestao da kupujem njihov draft paket evo već 3 godine ima. Oni su imali rankingse za LB top 40, to nije dovoljno ni da se popune dynasty starteri, a o sliperima i rukiima da ne pričam. Sve u svemu, kada je IDP u pitanju nema leba od yahoo i roto, moraćeš da kombinuješ dosta različitih (besplatnih) izvora, ili da platiš pa da imaš sve na jednom mestu (ovo znam da psotoji ali nisam do sada plaćao, nije baš dotle došlo)