Author Topic: Los Angeles Rams - The greatest show on turf  (Read 421584 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2030 on: April 29, 2018, 01:34:12 am »
Pablo evo malo kombinacije lala i zumbula. Vidi kako je lepo


Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2031 on: April 29, 2018, 01:56:57 am »
 :bigfunny: :thumbsup:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2032 on: April 29, 2018, 02:46:32 pm »
Mladenko, zaista veličanstven prizor  :mr.green:

Što se mog odnosa sa cvećem tiče, jednom sam imao bambuse u stanu, osušili su se, a vazu sam ostavio pored kontejnera, i na taj način se neslavno završila moja karijera u holtikulturi. Tužna priča  :(

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2033 on: April 29, 2018, 03:44:11 pm »
Mladenko, zaista veličanstven prizor  :mr.green:

Što se mog odnosa sa cvećem tiče, jednom sam imao bambuse u stanu, osušili su se, a vazu sam ostavio pored kontejnera, i na taj način se neslavno završila moja karijera u holtikulturi. Tužna priča  :(

A gde uzgajaš konoplju? :hm:

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2034 on: April 30, 2018, 06:25:57 pm »
A gde uzgajaš konoplju? :hm:
Ja bi to prepustio profesionalcima...

Nego Pablo, kako izgleda ovo? Meni baš ukusno za ulaz ispred zgrade... taman onako lepo al ne napadno :D


Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2035 on: April 30, 2018, 08:06:22 pm »
Nikad zanimljiviji draft u ovom delu foruma.  :thumbsup:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2036 on: April 30, 2018, 10:51:47 pm »
Nikad zanimljiviji draft u ovom delu foruma. 
Tebi krivo što vi tamo kod vas raspravljate o nekim taktikama i šta ti ja znam... pravite se da znate nešto. Mi lepo komentarišemo draft u jednom do dva posta i onda odmaramo oči ka ljudi. Nema šta da se foliramo... a i naši dobro biraju ove godine pa je još lakše . .. :facts:

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2037 on: May 01, 2018, 12:26:16 am »
Evo i mog skromnog doprinosa razvoju holtikulturološke svesti na forumu  :yes:


Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2038 on: May 01, 2018, 12:49:58 am »
*HoRtikultura :zvizdanje:

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2039 on: May 01, 2018, 01:02:08 am »
U međuvremenu krenuli mockovi za 2019, sudeći po prognozi za 32. pick nazire se i šampion, čestitke Poluxu  :lol:

MOCK 2019

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2040 on: May 01, 2018, 01:11:58 am »
Mislim da je sampion onaj koji je napravio mock sa 4 tima iz AFC i 8 iz NFC u PO. Ili ce mozda da promene neko pravili za draft za koje ja neznam,

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2041 on: May 01, 2018, 03:55:31 am »
Aooo bre jebeni ameri. Kako me nerviraju ovakve stvari. Kako im ne dosadi d a jedu govna ovako...


.



nazire se i šampion, čestitke Poluxu 

   
« Last Edit: May 01, 2018, 03:57:51 am by mladenko »

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2042 on: May 01, 2018, 09:39:54 am »
Mislim da je sampion onaj koji je napravio mock sa 4 tima iz AFC i 8 iz NFC u PO. Ili ce mozda da promene neko pravili za draft za koje ja neznam,

To nije mock po rasporedu timova nakon plejofa nego po spisku koji je izbacio Las Vegas za potrebe klađenja. Reč je o predviđanjima koliko će pobeda da ima svaki tim u regularnom delu takmičenja.

https://www.usatoday.com/story/sports/nfl/2018/04/29/new-england-patriots-projected-wins-2018/563285002/

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2043 on: May 01, 2018, 01:27:14 pm »
Mogli su bar da se malo potrude da zamene tih par timova da bude kako treba. Inace nije neka razlika od toga da pravim mok po imenima timova.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2044 on: May 01, 2018, 02:53:07 pm »
Mogli su bar da se malo potrude da zamene tih par timova da bude kako treba. Inace nije neka razlika od toga da pravim mok po imenima timova.

Mogli su ali opet bi se našli neki koji se ne slažu sa novim redosledom. Ovako Vegas radi svoj posao a ko misli da je pametniji od Vegasa može da uloži pare sada a da se smeje kasnije.

Mock "stručnjaci" prave svoju listu u odnosu na redosled koji im je ponuđen. Ko se ne slaže sa njihovim izborom može da napravi svoju listu. Ili da se kladi u Vegasu pošto je i to krenulo od ove godine. :)

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2045 on: May 01, 2018, 02:53:18 pm »
Nemo' da mi poganite moju temu sa cvećem !!!:D

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2046 on: May 01, 2018, 03:34:03 pm »
Mogli su ali opet bi se našli neki koji se ne slažu sa novim redosledom. Ovako Vegas radi svoj posao a ko misli da je pametniji od Vegasa može da uloži pare sada a da se smeje kasnije.

Mock "stručnjaci" prave svoju listu u odnosu na redosled koji im je ponuđen. Ko se ne slaže sa njihovim izborom može da napravi svoju listu. Ili da se kladi u Vegasu pošto je i to krenulo od ove godine. :)
Nije poenta da li se slazem, nego da je bez tradeova ovakva lista nemoguca.
Ko da pravis projekciju pobeda pa zavrsis sa zbirom od 300. Vegas je vegas, al aj se malo potrudi.

Da ne bude da nema cveca ;)

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2047 on: May 01, 2018, 04:23:55 pm »
Ko da pravis projekciju pobeda pa zavrsis sa zbirom od 300. Vegas je vegas, al aj se malo potrudi.

Prvo, Vegas ne pravi listu koja bi bila realna, pravi onu koja može da im donese najveću zaradu. Da li je realno, gledajući istoriju NFL-a, da najslabije plasirane ekipe imaju 4-5 pobeda? Da li je realno da najbolje plasirana ekipa ima samo 11 pobeda? Ne i ne ali za potrebe klađenja te su brojke morale da budu prilagođene.

Da su za New England stavili granicu na 13 pobeda onda bi imali mnogo veći broj uplata na minus, isto tako da su stavili na devet onda bi imali ogroman broj uplata na plus. Ono što oni žele je podjednak broj uplata da bi imali sigurnu zaradu. Isto to samo obrnuto važi za Brownse.

Nije poenta da li se slazem, nego da je bez tradeova ovakva lista nemoguca.

Ovakav raspored bez trejdova nije moguć ali nije poenta u listi timova nego u potencijalnim igračima. Da je Vegas napravio listu za raspored na draftu onda bi oni koristilu tu listu. Ovako koriste ono što imaju. Ne treba tu tražiti neku realnost. Ako napraviš listu za draft sledeće godine i pošalješ im je na mail možda od nekog dokonog "stručnjaka" dobiješ drugačiju listu. Njima je svejedno, važno samo da dobiju klikove.


Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2048 on: May 01, 2018, 05:50:17 pm »
Sve te price o sampionu godinu dana pre SB-a...  :sick:



Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2049 on: May 01, 2018, 07:22:31 pm »
Aooo bre jebeni ameri. Kako me nerviraju ovakve stvari. Kako im ne dosadi d a jedu govna ovako...

Opušti se brate Mladenko, ti mockovi služe da razbibrigu i za lagano čitanje uz popodnevnu kaficu. Realno, imajuću u vidu su Brownsi imali 1. i 4. pick svaki mock je bio unapred osuđen na propast, i na kraju Brownsi nisu razočarali  :mr.green:

Opšti je bio konsenzus da uzimaju QBa sa no1, a takođe je neki opšti konsenzus da ako izuzmemo QBs, top3 igrača su Barkley, Chubb i Nelson (i to NE ovim redom) ne sećam se da sam je bilo ko mockovao Warda ispred ove trojke a kamoli u top4.

Što se naših tiče, pre Cooks trejda, mockovi su bili 75% na LB i 25% na WR. Nakon trade imamo li smo prvog picka u trećoj rundi i ono malo mockova (oko 5,6) što je išlo tako daleko prognoziralo je LBa. Nemaju pojma, to su napisali samo zato što nam je to najveća potreba. Naš draft je bio baš onakav kakav su u nekim analizima rams poznavaoci i predviđali, i u skladu je sa filofofijom novog tima.

U stvari, još od onih davnih vremena ja ne pamtim da sam zadovoljan urađenim u FA i na draftu, i da verujem u ljude koji su u klubu da znaju šta rade. Imamo dobar tim i jedva čekam da krene sezona.


Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2050 on: May 01, 2018, 08:28:30 pm »
Opušti se brate Mladenko

Ma znam nego me opet nervira .  Šta da ti kažem kad sam tanak sa živcima  :)

Jeb'o ja ko je vikao LB kad svi znaju da nam glavni šraf napada može da cikne u svakom trenutku. Čovek ima 36 godina i još uvek igra. Svaka mu čast ali on je na jednu manje ozbiljnu povredu od penzije. Ako on ode propada sve... tako da, za promenu, i kao što si i ti rekao, imali smo dobar i FA i draft ... tako da jedva čekam da uzmemo SB da začepimo usta sundjeru jednom za sva vremena... barem na našem delu foruma..


Hvala za poštovanje nepisanog pravila da slika cveća mora da se stavi makar jednom dnevno !!!

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2051 on: May 02, 2018, 01:23:56 am »
Evo i mog skromnog doprinosa razvoju holtikulturološke svesti na forumu  :yes:



Jel bolelo ovo? Nisi hteo na rame da stavis?
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2052 on: May 02, 2018, 01:47:24 am »
Prvo, Vegas ne pravi listu koja bi bila realna, pravi onu koja može da im donese najveću zaradu. Da li je realno, gledajući istoriju NFL-a, da najslabije plasirane ekipe imaju 4-5 pobeda? Da li je realno da najbolje plasirana ekipa ima samo 11 pobeda? Ne i ne ali za potrebe klađenja te su brojke morale da budu prilagođene.

Da su za New England stavili granicu na 13 pobeda onda bi imali mnogo veći broj uplata na minus, isto tako da su stavili na devet onda bi imali ogroman broj uplata na plus. Ono što oni žele je podjednak broj uplata da bi imali sigurnu zaradu. Isto to samo obrnuto važi za Brownse.

Ovakav raspored bez trejdova nije moguć ali nije poenta u listi timova nego u potencijalnim igračima. Da je Vegas napravio listu za raspored na draftu onda bi oni koristilu tu listu. Ovako koriste ono što imaju. Ne treba tu tražiti neku realnost. Ako napraviš listu za draft sledeće godine i pošalješ im je na mail možda od nekog dokonog "stručnjaka" dobiješ drugačiju listu. Njima je svejedno, važno samo da dobiju klikove.

Ma ja kudim njih, ne vegas. Ako su vec malo ozbiljniji sajt i potrudili su se da naprave mock, onda su mogli i da malo preprave listu da bi bila iole realna. Jer onda je bolje samo da su napravili listu top 32 najbolja igraca za 2019. To bi onda pre pogledao. Ovako i to sto su se potrudili mi izgleda glupo.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2053 on: May 02, 2018, 02:27:35 am »
Jel bolelo ovo? Nisi hteo na rame da stavis?



Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2055 on: May 17, 2018, 04:19:55 pm »
Ništa cveće, samo trava?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2056 on: May 17, 2018, 06:18:25 pm »
Kako nema cveća? Vidi moje ljubičice kako poludele!!!

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2057 on: May 17, 2018, 07:28:14 pm »
Fotošop
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2058 on: May 17, 2018, 07:42:32 pm »
te ljubičice stoje neđe na prozoru ali ih je mladenko za fotkanje napenalio tu da bi se video i astal sa romantičnim fotkama sa romantičnih putovanja  :wub:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2059 on: May 17, 2018, 09:42:45 pm »


te ljubičice stoje neđe na prozoru

Vidi se da si n00b.... ljubičicama smeta direktno svetlo. Ona baš treba da bude daleko od prozora... c c c



napenalio tu da bi se video i astal sa romantičnim fotkama sa romantičnih putovanja  :wub:
Svako putovanje je romantično ako si normalan !!   A da si mi poslao neku tvoju sliku, i nju bi turio pod staklo... al ti si žena (u duši) pa nećeš. ...

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2060 on: June 13, 2018, 04:20:37 am »
Jury orders Rams to pay Reggie Bush $12.5M for 2015 injury

The Los Angeles Rams were ordered to pay former NFL running back Reggie Bush $12.45 million in damages on Tuesday for a knee injury he suffered in St. Louis in 2015, the St. Louis Post-Dispatch reported.
Bush, then playing for the San Francisco 49ers, ran out of bounds on a punt return in a game at the Edward Jones Dome on Nov. 1, 2015, and slipped on some concrete. He suffered a torn lateral meniscus, which ended his season.
"I'm very happy with the verdict," Bush told the Post-Dispatch. "The people spoke and decided very fairly."
Attorneys for the Rams said they plan to file a motion for a new trial. The team declined comment on the verdict.
Bush filed suit in 2016, alleging that the Rams and the public stadium authorities allowed a "a dangerous condition to exist at the Dome." Bush's suit called the area where he fell "a concrete ring of death.

A week before Bush suffered his injury, Cleveland Browns quarterback Josh McCown had been hurt on the same slab of concrete, sliding across it and into a wall and injuring his shoulder.
The St. Louis jury ordered the Rams to pay Bush $4.95 million in compensatory damages and $7.5 million in punitive damages.
Bush's original suit was against the St. Louis Rams, St. Louis Regional Convention and Sports Complex Authority and the St. Louis Convention and Visitors Commission. But on Friday, Associate Circuit Judge Calea Stovall-Reid dismissed the convention authority and sports complex, leaving the Rams as the sole defendant.
The Rams moved out of St. Louis to Los Angeles in 2016.
Bush signed a one-year deal with the Buffalo Bills in 2016 but finished with 12 carries for minus-3 yards, seven catches for 90 yards and one touchdown. That was the last year of his 11-year NFL career. He argued that he would have signed a bigger contract if not for the injury.
Bush, 33, is now working as an analyst for the NFL Network

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2061 on: July 18, 2018, 02:29:03 am »
Rams signed WR Brandin Cooks to a five-year, $80 million extension through 2023.
The deal includes a modest $20.5 million fully guaranteed. The Rams moved aggressively for Cooks after letting Sammy Watkins walk in free agency, and did not want to lose a field-stretching lid lifter for the second-straight free agency in 2019. It's a bold move considering Watkins' disappointing production with conservative Jared Goff, but the Rams spent the entire offseason talking Cooks up. Still somehow only 25 in September, Cooks is coming off three-straight 1,000-yard seasons, albeit with Drew Brees and Tom Brady at quarterback. He also has stiff target competition in Cooper Kupp, Robert Woods and Todd Gurley. Probably headed for a WR2/3 campaign in fantasy, Cooks will likely be more valuable on the real-life gridiron than virtual.



CBS' Jason La Canfora reports contract-year DT Aaron Donald has "told some close to him" he expects a new deal before the beginning of training camp.
The Rams surprisingly took care of Brandin Cooks before their franchise player. Donald held out of the Rams' offseason program. Donald held out until one day before the opener last season. There's been no word on his thinking on that front for 2018.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2062 on: July 18, 2018, 05:57:45 am »
Cooks is 1 of 2 players with 1,000 Rec yds & 7 Rec TD in each of the last 3 seasons. The other is Antonio Brown.

If Cooks has 1,000 Rec yards next season with Rams he'd be the 1st player in NFL history with 3 straight 1,000 Rec yards with 3 different teams.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2063 on: July 24, 2018, 08:48:52 pm »
Rams signed RB Todd Gurley to a four-year, $60 million extension through 2023.
ESPN's Adam Schefter reports the deal includes $45 million guaranteed, easily a new record for a running back. It completely resets what had been a stagnant market, and gives free-agent-to-be Le'Veon Bell and contract-year back David Johnson something to aim for. Big bucks are always risky for runners, but Gurley is still only 24 (in August). He is getting paid for the prime years of his career. A do-it-all back on a team with a more-limited quarterback, Gurley is the engine of coach Sean McVay's offense.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Los Angeles Rams - The greatest show on turf
« Reply #2064 on: July 24, 2018, 11:08:03 pm »
A kad će Donald potpis...

Kako je krenulo sve pare odoše na nekoliko ljudi. Ako ne odemo u SB (sunđeruuuu) džaba sve....

Možda pokušavaju da urade kao GSW, da privuku ljude na tim i uspeh  a ne na pare

Uspeh...ahahahahahaha