Author Topic: Los Angeles Rams - The greatest show on turf  (Read 430713 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1470 on: December 12, 2014, 01:22:18 am »
gde gledas tekmu ? baci neki link ili tako nesto

inace, nahvalise nas na ESPNu malopre ju ju ju. Na par mesta sam slusao i vecina nam daje vece sanse za pobedu. To je znak da cemo da izgubimo posto sta god da ovi konji na ESPNu kazu, u glavnom bude obrnuto....

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1471 on: December 12, 2014, 01:24:44 am »
I na kladionici ste favoriti. Negde i za TD.  :D

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1472 on: December 12, 2014, 02:11:03 am »
.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1473 on: December 12, 2014, 02:19:14 am »
Ajmo ramsi, nemo ovce da ispadnete  :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12747
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1474 on: December 12, 2014, 02:21:21 am »
gde gledas tekmu ? baci neki link ili tako nesto

Preko game passa






Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1475 on: December 12, 2014, 02:41:01 am »
steta . samo 3 poena od ovog finog drive-a...

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1476 on: December 12, 2014, 03:28:52 am »
Ja bih testirao Petersona. Malopre ga je Brit lagano prošao. Dozvolio je on solidan broj dugih TDa ove sezone.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1477 on: December 12, 2014, 04:58:28 am »
ne mozemo da pomerimo napad, pritisak na QBa nepostojeci i ne mozemo da zaustavimo trcanje. dobro je da smo jos uvek u igri...

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1478 on: December 12, 2014, 05:30:14 am »
A bre raminatori, prodadoste nas, ocu reci, pa sto izgubiste  ;)

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1479 on: December 12, 2014, 07:17:08 am »
Ramsi dosta lice na Cardse iz prosle sezone, u smislu da stvari dolaze na svoje mesto i da bi mogli da se ukljuce u borbu za NFCW sledeće godine, ako održe formu.

Sa druge strane, ono, kako da vam kažem - Ryan Lindley, Kerwynn Williams.
QB i RB su nam počeli sezonu na PS.

Nećemo mi daleko u PO.
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1480 on: December 12, 2014, 08:58:02 am »
nadam se samo do Ga Domea :D

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12747
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1481 on: December 12, 2014, 12:10:48 pm »
Ne mogu da verujem da su obe linije Cardsa dominirale u 80% situacija i resile mec.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1482 on: December 12, 2014, 01:04:29 pm »
Ne mogu da verujem da su obe linije Cardsa dominirale u 80% situacija i resile mec.

tako bilo. imali smo jedan ljudski piritisak DLa u celoj tekmi, i povredise coveka. ostalo nula. dal su se opustili misleci da ce biti lako ili sta... ne znam. silovalo se trcanje ,a videlo se da ne ide. I ono kad je bio fumble mason-a, to je moglo da pukne za TD.. jebes ga. samo da ubije Giantse sledeci vikend da mozemo lepo na 7-9 sezonu..

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15012
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1483 on: December 12, 2014, 06:51:11 pm »
Šteta za sinoć, bila je lepa šansa za pobedu. Ništa, sledeće sezone SB!
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1484 on: December 12, 2014, 07:55:02 pm »
Ne mogu da verujem da su obe linije Cardsa dominirale u 80% situacija i resile mec.
aaron donald  :rock:

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1485 on: December 13, 2014, 11:45:46 am »
Ne mogu da verujem da su obe linije Cardsa dominirale u 80% situacija i resile mec.

Ajde za OL, ali šta te čudi oko DL ? Dan Williams je više nego solidan NT, Campbell je godinama jedan od najboljih 3-4 DEova, Frostee Rucker je i prošle godine bio solidan kada je igrao, a ove godine je prilično dobar, naročito u poslednjih par mečeva. Još se i pass rush popravio, pošto se Alex Okafor setio da ume da igra.

OL je prosečna, ali ima tu solidnih igrača koji mogu, kada im je dobar dan, da odlično odigraju. Cooper se odlično pokazao, cenim da će sledeće godine biti starter.
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12747
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1486 on: January 05, 2015, 05:21:11 pm »
Rams owner Stan Kroenke plans to build an NFL stadium in Los Angeles.

We've all heard countless rumors and blueprints over the last 20 years of an NFL franchise returning to Los Angeles. But this one appears real. Kroenke's announcement comes with a site he already owns in Inglewood and a plan (80,000-seat stadium). Per the L.A. Times, it also marks the first time an existing NFL owner has controlled a local site large enough for a stadium and parking. It appears Kroenke is angling toward bringing the Rams -- who left L.A. in 1995 -- back to the nation's second-largest market by 2016. He still will have plenty of NFL relocation hoops to jump through.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1488 on: January 05, 2015, 06:10:08 pm »
Bilo je i vreme. Ja se ponekad pitam zasto umesto Ramsa i Chefsa nisu ubacili Texsanse i Minesotu u zapadne divizije.

Offline sashadpb

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1489 on: January 07, 2015, 10:01:32 pm »
Quote

Rams OC Brian Schottenheimer has left the team to become the University of Georgia offensive coordinator and QBs coach.
Rams fans had grown tired of Schottenheimer's vanilla scheme and passive attack. But he wasn't given much in St. Louis, especially after losing Sam Bradford for 25 games the past two seasons and being forced to work with guys like Austin Davis, Shaun Hill, and Kellen Clemens. Schottenheimer ran the Rams' offense the past three seasons, but they finished 25th, 21st, and 21st in points scored. He got the offense off to strong starts in games, but rarely made in-game adjustments. Coach Jeff Fisher has rarely hired exciting offensive coordinators, so we're not getting our hopes up this time, either. It's not a particularly attractive destination. The Rams don't have a long-term quarterback or No. 1 receiver, play in the NFC West, and may relocate within a year.

 :jupi: :svi: :rock: :thumbsup: :worthy: :staja: :y :A :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :tus: :tus: :tus: :tus: :tus: :tus: :tus: :tus: :tus:

 :y :y :y :y :y :y :y :y :y :y :y :y :y :y :y :y :y :y :y :y :y :y :y

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1490 on: January 07, 2015, 10:22:48 pm »
Raduješ se zbog poslednje dve rečenice?

Quote
Coach Jeff Fisher has rarely hired exciting offensive coordinators, so we're not getting our hopes up this time, either. It's not a particularly attractive destination. The Rams don't have a long-term quarterback or No. 1 receiver, play in the NFC West, and may relocate within a year.

:A

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15012
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1491 on: January 07, 2015, 11:02:11 pm »
Znači superbol sledeće godine.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1492 on: January 07, 2015, 11:43:40 pm »
 :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12747
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1493 on: February 20, 2015, 09:28:49 pm »
Report: Browns will try to trade for Bradford
Bleacher Report's Jason Cole reports the Browns will "take a real run" at trying to trade for Sam Bradford.
Relaying Combine buzz, Cole reports the Browns will aggressively pursue quarterbacks, and Bradford is at the "top of their list," with free agent Josh McCown as a fallback option. Cole floats a second- or third-round pick as potential trade compensation. Bradford has reportedly informed the Rams he will not take a pay cut, which may complicate his future in St. Louis. If he falls out of the Rams' plans -- which still seems unlikely -- the Browns would love to be there to catch him.

 :ohmy:

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1494 on: February 20, 2015, 10:53:28 pm »
Carevi. Trebo sam za njih navijati :(

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1495 on: February 23, 2015, 01:10:11 pm »
Report: Browns will try to trade for Bradford

 :ohmy:

'bem ti lebarnik, kakva zapetljancija. Kao da se gleda neka venecuelanska sapunica. pazi ovo:
Iznenadjujuce tradujemo Bradforda za neki pik, onda taj pik iskombinujemo sa nekim postojecim i sve to tradejumo da se popnemo na draftu i uzmemo Mariotu.. au sine  :novak:

Offline sashadpb

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1496 on: February 24, 2015, 09:25:10 pm »
Quote
Yahoo's Rand Getlin reports the Bills are "pursuing a trade" for Sam Bradford.

Quote
A "source in the know" tells the Buffalo News that the Bills are not pursuing Sam Bradford.

Klasična fora "Svi me traže, ne smanjujte mi platu". Ekstremno pederski za igrača koji je propustio skoro 2 cele sezone zaredom zbog povreda  :facts:

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12747
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1497 on: February 25, 2015, 05:40:22 pm »
Ekstremno pederski za igrača koji je propustio skoro 2 cele sezone zaredom zbog povreda  :facts:

Ja mislim da smo mi proklet tim koji se nikad nece dici iz govana. Pazi to je bila poslednja godina kada je prvi pick donosio 50M garantovanih, prakticno ropstvo kada gledas danasnje ugovore. Nas niko i ne pominje nigde u analizama ozbiljnim. Prethodne 3 sezone sa Fisherom su bile ispod proseka a ova poslednja je bila najgora sa 6-10. Mislim da su se svi navikli da su Ramsi govno od ekipe.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1498 on: February 25, 2015, 08:48:46 pm »
Ako pogledas osam godina unazad, naci ces cetiri godine sa 1-3 pobede i cetiri sa 6-7 pobeda. Ne vidim kako su vam ove zadnje tri sezone bile ispod proseka  :cool: :cool: Vama je u stvari najveci problem sto igrate u NFCW. Prve Fisherove godine imali ste i dobar skor u diviziji, ali u sledece dve ste imali 3-9, a sa tim ne mozete nigde. Ako ove godine SF malo padne, imate sansu za 8-8 sezonu.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1499 on: February 25, 2015, 11:14:14 pm »
Ja mislim da smo mi proklet tim koji se nikad nece dici iz govana. Pazi to je bila poslednja godina kada je prvi pick donosio 50M garantovanih, prakticno ropstvo kada gledas danasnje ugovore. Nas niko i ne pominje nigde u analizama ozbiljnim. Prethodne 3 sezone sa Fisherom su bile ispod proseka a ova poslednja je bila najgora sa 6-10. Mislim da su se svi navikli da su Ramsi govno od ekipe.

Ramsi jesu govno od ekipe generalno i realno, ja sam jos pre nekoliko godina pisao da tu fransizu treba ukinuti ali...mislim da su poslednje dve sezone donele boljitak, bez obzira na skor koji je uz malo srece mogao biti i primetno bolji. Sada sam nekako misljenja da ste na dobrom putu i da uz par cutova i dva dobra drafta to moze da bude dobro. Videcemo, od svih krs ekipa Ramsi mi sada deluju kao favoriti da se izdvoje iz tog drustva.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1500 on: February 26, 2015, 12:23:57 am »
pa jebi ga, nisu zaboli QBa plus skilled igraci su im ispod svakog nivoa...ali zato imaju straobalan defense i s jos jednim solidnim defanzivnim bekom to moze biti top 5 defense.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1501 on: February 26, 2015, 12:45:35 am »
Definitivno imaju odbranu koja može da ih drži u igri. SF i SEA su iskoristili svoje godine jeftinih kvotera kada su mogli da dovode još 2-3 kvalitetna igrača pa će uz kvalitetan draft i St Louis biti u igri za plejof. Ako ne StL onda makar LA. :D

Offline nik_sloter

  • Starter
  • **
  • Posts: 193
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1502 on: March 05, 2015, 11:08:16 am »
Da copy/past jedan twit:
So, Peyton Manning can accept a paycut, but Sam Bradford won't? Or at least, his agent is fighting it. Both represented by Tom Condon.

Sta god da uradimo sa njim zeznucemo se. Stvarno je ispao jajce, tolike pare uzeo, nista odigrao a smanjenje odbija. Pa za tu razliku bi mogli da mu dovedu jednog solidnog wr sto bi njemu najvise i znacilo pa da se opet proda za neke dobre pare, koliko toliko.

Mozda bolje da ga cut-ujemo, i sa njim i bez njega tuga samo sto nam ovako vise para ostaje. Ko ce ga znati.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15012
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1503 on: March 05, 2015, 08:55:05 pm »
Šta god da uradite, sledeće sezone ulazite u SB.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: St. Louis Rams - The greatest show on turf
« Reply #1504 on: March 05, 2015, 11:40:52 pm »
Da copy/past jedan twit:
So, Peyton Manning can accept a paycut, but Sam Bradford won't? Or at least, his agent is fighting it. Both represented by Tom Condon.

Sta god da uradimo sa njim zeznucemo se. Stvarno je ispao jajce, tolike pare uzeo, nista odigrao a smanjenje odbija. Pa za tu razliku bi mogli da mu dovedu jednog solidnog wr sto bi njemu najvise i znacilo pa da se opet proda za neke dobre pare, koliko toliko.

Mozda bolje da ga cut-ujemo, i sa njim i bez njega tuga samo sto nam ovako vise para ostaje. Ko ce ga znati.

ja sam verovao u njega dugo, ali sta da se radi. to je sport. mislim da i Davis i Hill su bolje opcije. Plus, to sto si rekao da se dovede neki kvalitetan igrac u napadu i milina...