Author Topic: EZ Force Trade 2017  (Read 32551 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #175 on: December 06, 2017, 09:39:17 pm »
Pavlo jebe mi se za tvoje misljenje, tvoj moralni kompas i tvoje forumsko trolovanje. I dalje cu igrati i pisati onako kao mislim da treba. Ako imas problema sa tim mozes da sisas kurac. :yes:

 :bigfunny: Puko


Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #176 on: December 06, 2017, 09:42:36 pm »
Slicno je bilo i sa nekim odbranama koje si ispalio na w koliko me sjecanje sluzi.

Sećanje te odlično služi, evo recimo trenutno u auctionu imam 5 odbrana. Iz nekog samo njima znanog razloga ljudi očekuju da samo njih čeka na waiveru pick koji im treba onda kada se oni sete da im treba, obično je to u nedelju pred deadline...a istina je da su waiveri podjednako dostupni svima, trošadžijama malo ranije, štedljivijima malo kasnije...

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #177 on: December 06, 2017, 09:52:41 pm »
I koliko vidis samo dva od 14 clanova liga imaju problem sa mojim stavom po ovom pitanju.

To što se neki ne javljaju ne znači da nemaju problem sa tvojim postupkom. ;)


edit
Ne mislim na sebe, nisam pratio ligu i nemam mišljenje o ovom slučaju.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #178 on: December 06, 2017, 09:56:26 pm »
Htio sam namjerno da izgubim. Pet puta sam to napisao, cijele sedmice drzao igraca na O i prazan slot, objasnio logiku iza takvog poteza.

AP nije bio O cele nedelje, bio je GTD a pred sam meč je deaktiviran. Poraz uopšte nije bio izvestan i siguran ni pre početka mečeva a ni pre početka MNFa. Sinsi je krenuo moćno a PIT se nije mogao sastaviti, tvoj mečap je bio neizvestan, ipak u jednom trenutku je sinsi stao a stilersi proigrali to je odlučilo mečap, bilo je gusto od starta pa do pred sam kraj...daleko je to "hteo sam namerno da izgubim"...

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #179 on: December 07, 2017, 12:40:41 am »
Jesi ti to povukao analogiju izmedju pravila u profesionaloj sportskoj ligi i ff lige?  :lol: :lol: :lol:

ne, govorio sam o obrazu u igri ili realnosti, to je bio primer.

a pablo je u međuvremenu uzeo stvar u svoje ruke i benčovao ceo tim.

dzaba mu, kad ja uradim isto, on je u PO, mada i sa porazom ce verovatno.

i ne možeš porediti nameru da uništavaš druge i ligu zato što ti se ne igra,
sa namerom da svoj tim održiš u što boljoj poziciji.

ok, recimo da se Pablu igra i ja sa njim napravim te trejdove, za koje ne pise u pravilima da su zabranjeni. tu je potpuno jasna moja namera, a to je da moj tim bude u sto boljoj poziciji. to bi bilo legitimno?

Sto se tice muskosti, stava i pokazivanja namjera i ja i ti smo vise puta pokazali iste na ovom forumu. I koliko vidis samo dva od 14 clanova liga imaju problem sa mojim stavom po ovom pitanju.

To što se neki ne javljaju ne znači da nemaju problem sa tvojim postupkom. ;)

upravo tako. to sto se vecina ljudi ovde, a tako i u realnom svetu ponasa ekstremno tolerantno, precuti i "savije sipke", to je razumljivo i normalno jer nismo svi isti. postoji, na veliku zalost bezobraznih i bahatih ljudi i onaj drugi soj persona koji se ne sklanjaju i nisu ravnodusni na takvo ponasanje pa u virtualnom svetu dobiju kritike koje im se ne svidjaju, a u realnom dobiju po nosu.

Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #180 on: December 07, 2017, 11:09:54 am »
Zemlja zove mastera! Zemlja zove mastera!  :bigfunny:
Kakva cutanja, zalost, radost, soj ljudi, lupanje po nosu? Pricamo o FF i dosli smo do ovoga. Koja je tebe paranoja uhvatila stari?  :lol:

Posto mi ovo sve vise zvuci irealno probacu da sumiram. Ono sam sebi.
-Odlucim da izgubim mec, ostavim kikera na klupi i igraca O u postavi.
- Cijele sedmice niko nista, prodje kolo. Ja izgubim i krece prigovaranje.
- Prigovaraju mi dva lika. Ni jedan ne osporava pravo da izgubim (jedan je to i sam radio). Osporavaju nacin na koji sam izgubio.
Prvi ne moze da se odluci da li sam htio namjerno da izgubim ili ne uz konstataciju da sam to probao da sakrijem (naravno bez argumenata) i da sam trebao da ispraznim cijeli roster.
Drugi ima problem sa tim sto nisam namjestio pun roster na nacin da izgubim. Njemu je ok da se namjesta sa punim rosterom sto je u teskoj kontradikciji sa prvim koji priznaje poraz samo sa praznim rosterom.

Na kraju rasprave dolazimo do kvalifikacija, sojeva, zalosti, radosti, gadosti.   :bigfunny:

PS Mislim da bi tonyk mogao da prebaci ovo u HOF FF topik.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline username

  • Rookie
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #181 on: December 08, 2017, 08:18:31 pm »
Eee pravo da vam kazem evo gledam ovu prepisku i setih se kako su to amerikanci resili u basketu.

Ajde sad da ne pominjem promenu dimenzija reketa zbog dominantnosti Wilt-a, odnosno Shaq-a, ali i to govori o tome da su ljudi videli da postojeca pravila nisu dobra.
Nego setih se dva primera koja su dosta slicna nasem slucaju.

Promena pravila za slobodna bacanja.
Uvedeno jer je Wilt Chamberlain pravio malu decu svima.....nabaci loptu na obruc i pritrci i zakuca. Danas neostvarivo jer igrac ne sme da predje liniju bacanja pre nego lopta dirne obruc. Mislim da je tad uvedeno pravilo bilo da uopste ne moze prelazi liniju, pa se posle modifikovalo.

Druga promena je skorijeg datuma i to je cuveno "Hack-a-Shaq".
Ko se seca, a i ne mora da se seca jer u Evropi vazi jos to pravilo, doduse malo modifikovano ovim tumacenjem namernog/nesportskog faula(koje ja BTW nikako ne moga da razumem ili se ne primenjuje isto na svim tekmama!!!! :wall:). Ali da vratimo u US of A. Oni su to lepo promenili i sad u zadnja dva minuta ne moze da klepa igrac bez lopte, naravno kad se izadje iz bonuda, jer u bonusu nesto i nema svrhe.

Sloziti ce se svima da su ovakvi potezi(posebno ovaj drugi), neposteni, dzukacki, pederski ili sta god vec.....
E sad dolazimo do onog najinteresantijeg za mene. Ljudi koji su iskoristavali ove rupe u pravilima, Wilt Chamberlain ovo prvo i Gregg Popovich koji je najvise koristio ovo drugo, nikako ne mogu da podarim ovim pridevima koje sam naveo gore, cak sta vise te ljude izuzetno cenim(posebno Popa) jer su doveli do napredka igre. 

Tako da je meni ovde sve jasno. Moramo da menjamo pravila.

Ako cemo menjamo pravila.
Moj je predlog da se poveca broj dzokera jer ce se tako smanji vrednost trejda, a oni koji su imali losiji draft nece biti odmah u prvom ili drugom kolu drasticno oslabljeni. I da igrac koji se nudi u trejdu mora biti aktivan najmanje 1 kolo pre trejda. Ove godine se nudilo sve i svasta. To mi je malo bzv.

i daaaaa
Ljudi!!!! Sabotage je ima skor 9-3! Znaci "izgubio" je 6 igraca u trejdovima. Pa to je cela ekipa osim dzokera!!! Svaka cast coveku na igri i kupovini igraca sa FA.



Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #182 on: December 08, 2017, 08:58:03 pm »
Jok.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #183 on: December 12, 2017, 09:49:37 am »
Ingram - Abdullah

Offline username

  • Rookie
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #184 on: December 12, 2017, 01:24:28 pm »
Smith <----> Stafford

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #185 on: December 13, 2017, 08:06:06 pm »
Antonio Brown <----> Mike Wallace

novi jocker Alex Collins
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #186 on: December 13, 2017, 08:46:40 pm »
Sanders <-> Jeffery
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #187 on: December 13, 2017, 09:54:39 pm »
Antonio Brown <----> Mike Wallace

novi jocker Alex Collins

 :sick: :thumbdown:
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #188 on: December 13, 2017, 10:03:50 pm »
Nisam ni citao pravila, niti bilo sta drugo, ali kakva je to liga gde mozes dobiti ubedljivo najbolje WR lige u vidu AB i to jos u playoffu ?  :rofl:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #189 on: December 13, 2017, 10:19:38 pm »
Nije do lige i pravila...
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #190 on: December 13, 2017, 10:21:55 pm »
Nije do lige i pravila...
Hahah ne znaju ni to izvesti. Joker se postavi prije pocetka kola. :)
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #191 on: December 13, 2017, 10:23:35 pm »
Nigde ne pise da ne mozes trejdovati svog dzokera, samo da ne mozes trejdovati za dzokera. Ali to je potpuno nebitno u ovoj situaciji
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #192 on: December 13, 2017, 10:46:59 pm »
Nigde ne pise da ne mozes trejdovati svog dzokera, samo da ne mozes trejdovati za dzokera. Ali to je potpuno nebitno u ovoj situaciji
Pa dobro moze i tako da se gleda. Ali su opet smjesni sve sa podrskom vjernih Pats fanova. :D
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #193 on: December 13, 2017, 10:55:21 pm »
Nisam ni citao pravila, niti bilo sta drugo, ali kakva je to liga gde mozes dobiti ubedljivo najbolje WR lige u vidu AB i to jos u playoffu ?  :rofl:

sprdnja liga, sta drugo?!
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #194 on: December 13, 2017, 11:49:33 pm »
Nisam ni citao pravila, niti bilo sta drugo, ali kakva je to liga gde mozes dobiti ubedljivo najbolje WR lige u vidu AB i to jos u playoffu ?  :rofl:

Ovo je liga gde su se na koncu susrele 2 fundamentalno različite škole mišljenja.
Prva škola mišljenja zastupa stav da je dozvoljeno sve ono što pravilima lige nije zabranjeno. Taj stav zastupa prvoplasirani, a taj stav je i sam tonyk potvrdio (btw, žao mi je što se tonyk našao u "nebranom grožđu" jer je uvek za rešavanje problema i prvi koji gasi vatru ali ovde je stao na pogrešnu stranu)
Druga škola mišljenja zastupa stav da se neke stvari podrazumevaju bez obzira na pravila.

E sad, pošto prva škola odnela prvobitnu prevagu, evo im kako liga može da izgleda.


Inače kod oportunizma je jako bitna jedna stvar, da li on donosi samo korist ili je još pride i na štetu drugih. Na žalost ovo potonje je ovde slučaj, jer je bio direktan uticaj na play off picture, a to ne može, jer mi ostali koji smo igrali kako valja ovu ligu 3,5 meseca ne želimo da budemo idioti ni sada ni ubuduće...

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #195 on: December 14, 2017, 08:55:39 am »
Nikada ne bih rekao da ce se Pablo "pokupio sam sve odbrane da protivnik nema koga da startuje" zalagati protiv oportunizma. Inace kod oportunizma jeste bitna jedna stvar, ali ne ova koju si napisao vec da li donosi korist ili samo nanosi stetu drugima sto je ovde slucaj. Tako da mozda ne zelite da budete idioti ali se ponasate kao deca od 12 godina
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #196 on: December 14, 2017, 09:43:42 am »
ovde sam jedini ja oštećen, i to na svaki mogući način.
što se same igre tiče, za 1 poen sam izvisio.

molio bih samo još jednom objašnjenje zašto je toliko različito izbaciti ceo tim u cilju poraza ili izbaciti samo jednog?
očigledno ceo sme, jer niko nije komentarisao sunđera. ili je to zato što je protiv sabotagea? pa je onda u redu.
kakve veze ima da li je čekao MNF  pa izbacio igrača, kad je svakako od početka namera bila poraz.
pa sve i da je hteo da sakrije nameru, ne vidim razliku.

ovo vaše jeste klinački potez, pa nek je i opravdan. u rangu napuštanja lige ako...
osim što je pretnja i ostvarena. kako god, nije zabranjeno, ali radi baš ono što vama smeta, a to je direktan uticaj na ishod lige.

takođe, potpuno je random situacija u poslednjim kolima, da li bi isto reagovali da se zadesilo da igra protiv nekog ko je ispao ili takođe obezbedio?

i u normalnim ligama se dešava da neko izbaci igrača pred MNF, da ne bi bilo fambla i sl.
pa se niko ne buni. isto može uticati na ligu, iako je naravno beskonačno realnije da K ubode X poena, nego da RB ode u minus.

bitno mi je da znam zbog sledeće godine, ako je bude.
ja ionako nisam planirao da igram, to sam rešio još odavno, samo bih odradio ovaj forumski deo posla, uključujući i pravila. ali više nisam siguran da će biti išta.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #197 on: December 14, 2017, 10:18:35 am »
i u normalnim ligama se dešava da neko izbaci igrača pred MNF, da ne bi bilo fambla i sl.
pa se niko ne buni. isto može uticati na ligu, iako je naravno beskonačno realnije da K ubode X poena, nego da RB ode u minus.

Niko se ne buni jer taj koji izbacuje igrača to čini da bi pobedio u tom kolu. Ogromna razlika.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #198 on: December 14, 2017, 10:37:21 am »
Pa ne bas, zbog formata lige Sabotage je imao vecu korist od toga da zadrzi igrace nego sto bi imao od pobede. Tako da je u sustini isto, radis ono od cega imas najvise koristi
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #199 on: December 14, 2017, 11:05:21 am »
Niko se ne buni jer taj koji izbacuje igrača to čini da bi pobedio u tom kolu. Ogromna razlika.

u pravu si, ipak se nisam skroz razbudio

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #200 on: December 14, 2017, 11:32:00 am »
tonyk voli da se lige igraju, a pravila i ostalo će se već nekako sklepati u toku sezone ili možda neće nikad ali hej koga zabole za pravila važno je samo da se igra neka nova egzotična liga  :thumbsup:

pablo koji drži slovo o pravdi i pravu  :rofl:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #201 on: December 14, 2017, 11:45:38 am »
Niko se ne buni jer taj koji izbacuje igrača to čini da bi pobedio u tom kolu. Ogromna razlika.
Sem kad je pobjeda u u tom kolu zadrzati igraca a ne upisati w? :)
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #202 on: December 14, 2017, 01:52:22 pm »
Sem kad je pobjeda u u tom kolu zadrzati igraca a ne upisati w? :)


Ovo je specifična liga, pravilima bi se takve situacije trebale regulisati. Ono što ja kao kibicer mogu da primetim, izostavljanje jednog ili više igrača da bi izgubio meč je besmisleno i daje nefer prednost igračima koji su ranije obezbedili plejof.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #203 on: December 14, 2017, 01:56:02 pm »
Ovo je specifična liga, pravilima bi se takve situacije trebale regulisati. Ono što ja kao kibicer mogu da primetim, izostavljanje jednog ili više igrača da bi izgubio meč je besmisleno i daje nefer prednost igračima koji su ranije obezbedili plejof.
Meni vise nefer da obezbjedis PO dva kola prije kraja i da kao nagradu dobijes oduzimanje dva igraca pored onih koje si izgubio dok si uopste dosao do prvog mjesta?
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #204 on: December 14, 2017, 02:01:02 pm »
Znaci kada npr Patriote odmaraju startere u poslednjem kolu jer su obezbedili prvo mesto to nije fer?
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #205 on: December 14, 2017, 03:10:59 pm »
Znaci kada npr Patriote odmaraju startere u poslednjem kolu jer su obezbedili prvo mesto to nije fer?
+ kada bi znali da drugi najbolji starter koji igra ide na IR sigurno. :D
msm nisam pristalica analogija izmedju sporta i fantazija ali eto.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #206 on: December 14, 2017, 03:29:59 pm »
Meni je to fer ako benchuju Peytona i ubace Paintera pa Jetsi udju u playoff, ali ako neko drugi to radi onda mi se povraca.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #207 on: December 14, 2017, 03:33:57 pm »
Inace kod oportunizma jeste bitna jedna stvar, ali ne ova koju si napisao vec da li donosi korist ili samo nanosi stetu drugima sto je ovde slucaj.

nije tacno. tebi je konkretno donela korist. ili mozda nisam u pravu?

ovde sam jedini ja oštećen, i to na svaki mogući način.

jesi ostecen ali nisi jedini. mada, obzirom da si cutao, stekao sam utisak da ti nije ni bitno kad neko hoce da te namagarci.

niko nije komentarisao sunđera. ili je to zato što je protiv sabotagea? pa je onda u redu.

da, protiv njega je u redu. a ja sam hteo ali zaboravio da prokomentarisem pa se izvinjavam zbog toga. Sundjer je najpametniji od svih nas, svima je rekao sta misli, a da nije napisao ni jednu rec, kraljina.

kako god, nije zabranjeno, ali radi baš ono što vama smeta, a to je direktan uticaj na ishod lige.

liga je zbog jednog stava koji je uticao na direktan ishod, vec izgubila bilo kakav pojam ozbiljnosti i drazi. ti si odlucio da precutis, mi da odgovorimo istom merom.

takođe, potpuno je random situacija u poslednjim kolima, da li bi isto reagovali da se zadesilo da igra protiv nekog ko je ispao ili takođe obezbedio?

apsolutno. mislim da to nikad nije ni dovedeno u pitanje.

Meni vise nefer da obezbjedis PO dva kola prije kraja i da kao nagradu dobijes oduzimanje dva igraca pored onih koje si izgubio dok si uopste dosao do prvog mjesta?

znaci da sam ja idiot. posto sam prosle godine prihvatio tu nagradu i izgubio igrace. trebalo je da izbacim par igraca i sjebem nekoga treceg da ostane bez PO.

Znaci kada npr Patriote odmaraju startere u poslednjem kolu jer su obezbedili prvo mesto to nije fer?

ne, to je razumljivo cak. ti meni objasni kako bi izgledalo da izadju na tekmu bez K i RB?

edit: e da, zaboravio sam da prokomentarisem i potez Loosers BK koji je izgubio mec za 1p tako sto je postavio najslabiji moguci roster. to je to, nije covek posegao pa izbacio pola rostera da bi osigurao poraz.
« Last Edit: December 14, 2017, 03:37:43 pm by masterplan »
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #208 on: December 14, 2017, 03:45:18 pm »
nije tacno. tebi je konkretno donela korist. ili mozda nisam u pravu?
Nisam mislio na Sabotage-a, to je donelo njemu korist. Dal je nekom jos islo na ruku ili nekom nije odgovaralo njega bas briga, covek igra za sebe ne za tebe ili mene. Mislio sam na tebe, kakvu korist, takmicarsku makar, ti imas od ovog trejda koji su poslao Pablu? To je cisto klinacko ponasanje idem ja i nosim loptu sa sobom da ne mozete da se igrate.

ne, to je razumljivo cak. ti meni objasni kako bi izgledalo da izadju na tekmu bez K i RB?
U sustini forma je totalno nebitna, dal izgubio ostavljanjem praznog slota, celog tima ili startovanjem nekih levaka isto se hvata. Profesionalci ne bi verovatno ni igrali mec da nemaju obavezu prema ligi, navijacima ili prema kome vec.

Da se razumemo mislim da to sto je Sabotage uradio nije fer, ja licno ne bih tako postupio. Ali to je njegovo pravo i mogu da razumem jer je zeleo da dovede sebe u najbolju poziciju da pobedi ne birajuci sredstva. Liga je kompromitovana tek kada ste vas dvojica, u stvari ne znam jel pablo ovde odgovoran, ti si poslao trejd tako da je moguce da je on samo oportunisticki iskoristio situaciju, dakle kada si ti resio da se ponasas kao dete
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: EZ Force Trade 2017
« Reply #209 on: December 14, 2017, 04:06:34 pm »
da probam ovako...Sabotage je to uradio i konkretno ste vas dvojica imali korist od toga, a ja i Tonyk stetu. u ovoj drugoj situciji Pablo ima korist, moja steta nije velika jer sam izvisio za PO. i kad smo kod toga, ja sam mogao u PO da sam pobedio Pabla, unapred sam mu rekao da mi nije stalo vise do lige i da cu izgubiti, da ne misli neko slucajno da sve ovo pisem zbog plasmana, osvajanja lige i slicno, to uopste nije poenta, isto bih pisao da sam prvi ili poslednji.

Da se razumemo mislim da to sto je Sabotage uradio nije fer, ja licno ne bih tako postupio. Ali to je njegovo pravo i mogu da razumem jer je zeleo da dovede sebe u najbolju poziciju da pobedi ne birajuci sredstva. Liga je kompromitovana tek kada ste vas dvojica, u stvari ne znam jel pablo ovde odgovoran, ti si poslao trejd tako da je moguce da je on samo oportunisticki iskoristio situaciju, dakle kada si ti resio da se ponasas kao dete

znam da ti ne bi tako postupio, doduse, nikad mi na pamet ne bi palo ni da bi on postupio kao sto jeste ali jbg. poenta je da kad me neko zajebe ili bar pokusa, ja uvek uzvratim i to visestruko. siguran sam da ce biti jos ovakvih prilika ubuduce. neka bude da sam vaspitan kao dete, ne zalim se sto sam takav.

i jos jednom, Loosers BK je u poslednjem kolu napravio po meni sasvim legitiman potez, zbog koga si i ti imao koristi i to je to. kapiras razliku koja bode oci ovde?
« Last Edit: December 14, 2017, 04:09:04 pm by masterplan »
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu