Author Topic: US Elections  (Read 44556 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #70 on: July 22, 2020, 10:03:17 am »
Naginjem ka levom centru, valjda će me prihvatiti?  :hm:

Ti socijalisti/levičari iz Kalifornije su obični liberali. Realno su desni centar ali oni misle da su neko ultralevičarsko mudo.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #71 on: July 22, 2020, 10:16:25 am »
Kao nekadašnji DS kod nas.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #72 on: July 22, 2020, 08:02:47 pm »
Kao nekadašnji DS kod nas.

DS je klasičan i najbolji primer da kod nas ne funkcioniše demokratija. Nikada nije niti će ikada. Pa gde ima na svetu da predsednik u 2 mandata izađe iz matične stranke, osnuje novu (gde btw niko ne zna ni jednog člana osim njega) i onda se pravi kao da je opozicija. I to je još izgubio od jebenog Tome Nikolića, da lik ima bar trunku morala nikada se ne bi na televiziji pojavio a kamoli nešto više...

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #73 on: July 22, 2020, 08:14:40 pm »
Više sam mislio na politiku.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #74 on: July 24, 2020, 07:19:09 am »
Ti socijalisti/levičari iz Kalifornije su obični liberali. Realno su desni centar ali oni misle da su neko ultralevičarsko mudo.
Prilicno su polupani, to se moglo videti oko ovih BLM demonstracija.
Ako nisi LGBT nisi kul

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #75 on: July 24, 2020, 10:51:12 am »
Ne sporim da su polupani, uništio ih je Džozef Mekarti pedesetih godina i još se od toga nisu oporavili. Zato su sada u situaciji da im je jedan Bajden "levičar" koji je u mnogo čemu pljunuta kopija Ronalda Regana.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #76 on: July 24, 2020, 07:01:43 pm »
Betula, ne znam da li si skoro gledao Bajdena na tvu, ali osim što je lik u očigledno početnoj/srednjoj fazi senilnosti, lik izgleda kao da će se u svakom trenutku srušiti. Liči na nekog ko prima infuziju pred svako pojavljivanje na javnoj sceni. Rekli su mu, slušaj, tvoje je samo da preživiš izbore, mi ćemo napraviti kompletan haos u svetu i ti o tome ne treba da brineš. Pa jel bilo ko normalan misli da bi ovaj metuzalem mogao da izdrži jednu celu kampanju sa Trumpom? Ako bi fizički i preživeo...

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #77 on: July 24, 2020, 08:42:43 pm »
Kada sam ga poredio sa Reganom mislio sam samo na politiku, ali i tu se može povući paralela.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #78 on: July 24, 2020, 09:49:07 pm »
Bajden vodi kampanju sa svog ranča. Što kaže Pablo, biće dobro ako doživi eventualnu inauguraciju.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #79 on: July 24, 2020, 10:06:25 pm »
Bajdenu je Korona legla ko budali šamar, zatvorili ga u podrum dok se Tramp samouništava. Pre neki dan Tramp se na TV hvalio kako je uspešno rešio kognitivni test koji je bio jako težak. :palm:

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #80 on: July 24, 2020, 11:19:06 pm »
Bajdenu je Korona legla ko budali šamar, zatvorili ga u podrum dok se Tramp samouništava. Pre neki dan Tramp se na TV hvalio kako je uspešno rešio kognitivni test koji je bio jako težak. :palm:
https://twitter.com/sarahcpr/status/1286675192585093126

Ova zenska kida!

Sent from my MI 8 using Tapatalk


Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: US Elections
« Reply #81 on: July 25, 2020, 12:21:59 am »
Bajden je idealan kandidat za demokrate u ovom trenutku. Veliko nezadovoljstvo Trampom postoji i medju republikancima i neodlucnim i Bajden kao "matora drtina" im je sigurno sasvim prihvatljiva opcija - nije levicar, zena, nacionalna manjina. Demokrate ce svakako glasati za bilo kog. Trebalo bi da ovo bude lagana pobeda za D, a sta ce posle biti sa Bajdenovim zdravljem je stvar nagadjanja. U svakom slucaju, nije ni Tramp mnogo mladji.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #82 on: August 07, 2020, 09:00:47 pm »
Bajden je idealan kandidat za demokrate u ovom trenutku.

Za demokratsku stranku me zabole qrac. Ja se brinem za svet i za sebe i nerođene sinove i dynasty ligu  :P :D



Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: US Elections
« Reply #83 on: August 12, 2020, 12:15:25 am »

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #84 on: August 12, 2020, 02:02:50 am »
Koja komedija... Pa nju mrze i u njenoj Kaliforniji. :lol:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #85 on: August 12, 2020, 07:25:59 am »
Tramp takve najviše voli.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #86 on: August 12, 2020, 07:56:47 am »
"Imam veliku čast da objavim da sam za kandidatkinju za potpredsedničko mesto izabrao Kamalu Haris, neustrašivu borkinju za malog čoveka, i jednog od najboljih javnih službenika u zemlji. Zajedno ćemo pobediti Trampa", naveo je Bajden na Tviteru.

Borkinju? Borkinju? Jebem ti više... Kako je to bilo u originalu? Fightress?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #87 on: August 12, 2020, 09:05:05 am »
Никад није победио нико кога су ови наши подржавали, тако да ће га Трамп издувати на овим изборима. Тако је онај "паметни" био паметан и финансирао Хиларину кампању, јер је паметан.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #88 on: August 12, 2020, 10:16:28 am »
Никад није победио нико кога су ови наши подржавали, тако да ће га Трамп издувати на овим изборима. Тако је онај "паметни" био паметан и финансирао Хиларину кампању, јер је паметан.
Zar nisu Srblji podrzavali i Busha i Trumpa?
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #89 on: August 12, 2020, 11:36:44 am »
Mislim da govori o Vlastima. Doduše, ne sećam se da se iko od prethodnika petljao u američke izbore pre nego što je Vladar rešio da se šlihta Klintonovima.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #90 on: August 12, 2020, 12:45:54 pm »
Evo malo izvestaja sa prvih linija fronta..

Bajden je idealan kandidat za demokrate u ovom trenutku.
Biden nije najbolji kandidat zato sto je on apsolutno kopija Trump-a samo u drugom dresu. Matore drtine bez politicke igre, i jedan i drugi. Isto kao kad bi rekao da je Bosko Obradovic odlican protivkandidat Vucicev. Kreteni i i jedan i drugi.


Veliko nezadovoljstvo Trampom postoji i medju republikancima
Mozda u politickim redovima, ne u "puchanstvu"


Trebalo bi da ovo bude lagana pobeda za D
Ovo ce da bude sve, samo ne lagana pobeda za demokrate. Na kraju je moj opis stvar i zasto mislim da ce Trump da pobedi

so, let's balance that out...

http://rs.n1info.com/Svet/a628874/Bajden-imenovao-Kamalu-Haris-za-potpredsednicu-SAD-ukoliko-pobedi.html
Ovo je bilo vidjeno iz aviona, da juri za glasove manjina i zena.

Koja komedija... Pa nju mrze i u njenoj Kaliforniji. :lol:
Jos jedan od razloga zasto je ova(ne)kampanja demokrata busan qrac. Ako nemas dobre igrache, nema ni dobre igre

Imao sam prilike da malo vozim ovih meseci i pricam sa ljudima van urbanog mesta gde zivim (zivela Korona!). I cim se izvuces iz grada, svude vise zastave "Trump 2020". Niko ne podnosi demokrate i sve su vokalniji u tome. Na drugu stranu, Trump se obozava i podrzava kao da je bogotac. Ovo sto gledate po vestima i www kako se Trump ismeva i koja sranja pravi, morate da razumete da to dolazi od ljudi koji ne bi glasali za Republikance nikad. Samo zbog intenreta i dostupnosti vesti i zajebancija, ispada da sad svi ismejau ludaka. Tako da se to ne racuna. Sa druge strane, ova Korona je oslabila i tako slabu poziciju demokrata. Na stranu Trump/Biden, na izborima se bira i lokalna vlast (ko ti je ncelu State-a). Tako da nije tako jedostavna igra kao kod nas, predednik i to je to. Tako da je bitno i sta ti radi state governor i kako on vodi tvoj state. Svaki demokratski governor je sjebao sve sto je moglo da se sjebe, svi su ljuti i nezadovoljni. New Jersey je demokratski nekoliko ciklusa, ali ovaj nas governor je kao autokrata, ne jebe nista. on je zapucao da uradi nesto i ne slusa nikoga. izadje na TV izbaci neke ko zna koje podatke i nastavi da radi bez objasnjenja. on je bog i batina. Tako da ce drzave koje su uvek na klackalici  da odu Trump-u. Ljudi su ovde vise potresheni sto im je oduzeto "pravo" da izadju na ulicu a ne zbog virusa. Tako da ova politika demokrata da sedi u cosku i pusti Trump-u da se samounisti je glupost. Sa druge strane Trump je u ofanzivi, reklame na sve strane, ali diskretne, ne previse napadne. Predvideo sam da ce Trump da pobedi pre 4 godine i sad mislim da ce da ostane jos 4 godine. Sa druge strane Biden je podjednako "dobar" za predesnika, tako da ameri, kao nacija, gube na ovim izborima 100%, ali oni nikad nece biti svesni toga




Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #91 on: August 12, 2020, 01:08:00 pm »
Najjače bi bilo da Demokrate preokrenu Senat, zadrže Kongres, ali da im ostane Tramp. :lol:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #92 on: August 12, 2020, 01:17:01 pm »
Pupu daleko bio. Pa da li vi znate da je korona napravljena da sruši Trampa? Ako Tramp ostane, ni ruska ni kineska ni gejtsova vakcina nam neće pomoći.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #93 on: August 12, 2020, 09:30:24 pm »

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #94 on: August 12, 2020, 09:37:26 pm »
Šta mislite kako bi svet izgledao da je psiho kučka i vlažni san od Omiljenog Hilari pobedila? Ja mislim da bi bliski istok goreo. Da bi Bejrut bio svakodnevnica. Što se tiče jevrope, tu bi bio po koji teroristički napadčić svaki mesec, dva čisto da se previše ne opuštamo.

Ako metuzalemizirani Bajden pobedi, ima da ga vodaju okolo u invalidskim kolicima i 2 boce kiseonika a u pozadini ima da pršti na sve strane. Pa ne izdvaja Amerika trilion dolara za vojsku da bi oni igrali karte u kampovima i gledali NFL preko besplatnog game passa?!?!?

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #95 on: August 12, 2020, 09:45:42 pm »
Šta mislite kako bi svet izgledao da je psiho kučka i vlažni san od Omiljenog Hilari pobedila?

Manje-više bi bilo isto.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #96 on: August 12, 2020, 10:27:39 pm »
vidi ga naivni Pablito... spoljna politika US nikad nije i nece zavisiti od ovoga više od 1%. retorika hoće doduše, ako ti je do toga stalo

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #97 on: August 12, 2020, 11:07:23 pm »
Ok, Ameri su u Riziku izvukli "osvojite aziju, okeaniju i kontinent po izboru" i sada su izbori samo farsa. Aj ti mene prvo ubedi da se stvari u Ukrajini i na Krimu odvijaju po unapred utvrđenom planu USA spoljne politike? Jok, oni bi najdraže Ukrajinu u Nato a Krim nato baza. Vreme 1991-2008 Američke surove dominacije je prošlo.

BTW, jel vama dvojici liče dešavanja skraja Obaminog mandata i početka Trumpovog glede Irana i izraela kao unapred pripremljen plan spoljne politike nevezano za to ko je precednik? Sirija?

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #98 on: August 13, 2020, 01:47:52 am »
Nije ih toliko briga kako se stvari odvijaju, najvažnije je da se odvijaju.

US dropped record number of bombs on Afghanistan last year

Quote
According to new figures released by US central command, US warplanes dropped 7,423 bombs and other munitions on Afghanistan, a nearly eightfold increase from 2015.
« Last Edit: August 13, 2020, 01:50:46 am by starr »

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #99 on: August 14, 2020, 10:32:32 pm »
« Last Edit: August 14, 2020, 10:38:01 pm by starr »
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #100 on: September 17, 2020, 11:29:07 pm »


Zamislite Bidena koji ne zna ni šta je podcast ni ko je Joe Rogan da mu kažu da mora da diskutuje sa Trumpom 4h bez da je pripremljen na pitanja otvorenog tipa  :rofl:

Prvo, lik ne bi preživeo ta 4h, strefio bi ga neki udar, drugo ako bi preživeo fizički psihički bi puko, treće ako bi preživeo i jedno i drugo politički bi umro. Jadan čovek.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #101 on: September 18, 2020, 12:07:26 am »
Ovde u Kaliforniji su toliko napaceni, ako nisi socijalista/levicar gledaju te kao mentola(bolje je reci da mrzis kerove, koju su u rangu prioriteta sa decom). Totalno polupana ekipa.

[1:41:35]



 :krst:


Šta se dešava sa Amerikom?!?!?  :sick:

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #102 on: September 18, 2020, 12:28:04 am »
[1:41:35]



 :krst:


Šta se dešava sa Amerikom?!?!?  :sick:
sta ti tačno nije jasno? opet pitam, svi se čudite a niko konkretno da kaže šta je za čudjenje...

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #103 on: September 18, 2020, 12:34:27 am »
Evo i ja sad gledam ovo što je Pablo postavio i pokušavam da shvatim zbog čega se čudi.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: US Elections
« Reply #104 on: September 18, 2020, 12:52:40 am »
Pa recimo, postoji li primer uspešne socijalističe države bilo gde na svetu na osnovu čega bi onda socijalizam zaslužio pažnju?