Author Topic: Nije Njuz  (Read 123628 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline omiljeni

• Probowl
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2485 on: July 16, 2019, 06:44:24 pm »
diet coke?
da nije nedaj bože pu pu daleko bilo bolestan kad pije to?  :(

jes da je parlament al jebešga kad može limenka na govornicu što onda nije turio na čašu i suncobrančić, krišku limuna, par kocki leda da bude sve u fulu

Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Online mr.green

• Super Moderator
  • Scott Sterling!!! The Man! The Myth! The Legend!!
    • View Profile
« Reply #2486 on: August 16, 2019, 04:54:20 pm »
Braco draga, bezite dok je vreme, bezite dok jos mozete.

Вучићеви летећи тенкови

Делегација Министарства одбране Србије, предвођена министром Александром Вулином, обишла је фабрику за производњу хеликоптера Ми-35М „Роствертол” у Ростову на Дону.

Како се наводи у саопштењу Министарства одбране, министар Вулин састао се с руководством ваздухопловног завода и присуствовао статичком приказу и демонстрационом лету четири хеликоптера Ми-35М који ће бити испоручени Војсци Србије.

„Захваљујући политици председника Вучића, захваљујући политици штедње и томе што наша земља коначно може да издваја за најновија средства, ми имамо најбоље хеликоптере на свету. Они нису само нови, они су најбољи на свету у својој класи”, рекао је Вулин, пренео је Танјуг.

Он је додао да модернизацију ВС „прати и побољшање материјалног положаја пилота, летачког особља, све оно што је председник Вучић као врховни командант наредио да се ради”.

Војска Србије је добила једну потпуно нову способност, нешто што нисмо до сада могли, и сви они који ове хеликоптере зову 'Вучићеви летећи тенкови', јесу у праву. Ово јесу летећи тенкови и ово су средства која су у стању да заштите наш простор, која су у стању да појачају борбену готовост наше земље”, рекао је министар.

Он је додао да Србија јесте поносна на то, али је истакао и да нико не треба да се плаши наоружавања Србије.

„Србија ће се наоружавати и опремати и даље, спроводиће војно-технички споразум који је постигнут између председника Вучића и председника Путина, због чега смо веома поносни и захвални, али ово оружје никада неће бити злоупотребљено. Ово оружје служи само у сврху очувања мира и одвраћања било кога ко мисли да би са Србијом требало разговарати путем силе”, рекао је министар Вулин.

Samo da se pohvalim da ne gledam TV.
Dragan Torbica: Da ovi Sirijci gledaju naš Dnevnik ne bi ni išli u Nemačku, mislili bi da je ovo Nemačka.
Šampion IIIb lige za 2016. godinu.

Offline Sundjer Bob Kockalone

• HOF
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
« Reply #2487 on: August 16, 2019, 06:03:09 pm »
Jaka mi vojska kada elitne jedinice dobijaju po nosu od žandara, a tuku nenaoružane građane. Vojska je u gorem stanju nego 1999. godine, sudeći po pričama aktivnih lica.
Kum nazdravlja: Pa sledeće godine da nas bude više!
Kumašinka: Što u mene gledaš?

Online mr.green

• Super Moderator
    • View Profile
« Reply #2488 on: August 18, 2019, 06:01:39 pm »
Vučić: Mi smo 74 godine čekali na ovaj put FOTO

"Mi smo 74 godine čekali na ovaj put", rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom obilaska deonice auto-puta Miloš Veliki.

Dragan Torbica: Da ovi Sirijci gledaju naš Dnevnik ne bi ni išli u Nemačku, mislili bi da je ovo Nemačka.

Offline ulero

• Veteran
    • View Profile
« Reply #2489 on: August 21, 2019, 01:46:19 pm »
« Last Edit: August 21, 2019, 01:58:35 pm by ulero »

• HOF
    • View Profile
« Reply #2490 on: August 21, 2019, 05:51:50 pm »
Zašto bi se neko tangirao o nečemu što priča propali navijač kome je mama završila faks (za 6 godina), kojeg su postavili da verifikuje nezavisnost KiM i sa kojim pošten svet ne želi da se druži?

Online mr.green

• Super Moderator
    • View Profile
« Reply #2491 on: August 21, 2019, 06:24:11 pm »
sa kojim pošten svet ne želi da se druži?
Sve vise imam utisak da njega u realnosti zaista podrzava ne pola nego mozda cak i 65% Srbije.
Ne u smislu da bi sutra glasali za njega, vec da zapravo misle da je sve sto on radi uspesno i vredno hvale, a i da se desavaju promene.
Opozicija je mrtva, sramotno jadna i nedostojna bilo kakvog poverenja.
Gradjani nemaju za koga da se opredele osim da pocnu da vole onoga sto ih ubija u pojam i "daje im barem nesto".
Valjda se to zove Stokholmski sindrom.

Indoktrinacija za udzbenike.

• HOF
    • View Profile
« Reply #2492 on: August 21, 2019, 08:04:10 pm »
Dugotrajno robovanje i rdjava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otančaju i oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može više da razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju sopstvenu korist od očigledne štete.

Mislim da je pre u pitanju ova Andrićeva mudrost.