Poll

Novi šampion će biti...

Carolina Panthers
11 (61.1%)
Denver Broncos
7 (38.9%)

Total Members Voted: 18

Voting closed: February 07, 2016, 06:59:35 pm

Author Topic: Super Bowl 50  (Read 57021 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #315 on: February 10, 2016, 07:46:46 pm »
Znao sam da nisi jedini Pejtonkem bendvagoner. Puna ih je i SAD.


Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #316 on: February 10, 2016, 09:15:47 pm »
Kada se bolje razmislim, ti si ipak najsrećniji navijač na forumu. Navijaš za sve ekipe osim Picburga i Patriota, pa imaš malu prednost u odnosu na ostale kada je radovanje u februaru u pitanju. Vidim i da isti princip primenjuješ i u PL. Ako Jedinstvo ili Plavci ne uzmu prvenstvo, opet sreća za tebe. Mala, ali vredna prednost nad nama ostalima.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #317 on: February 10, 2016, 10:38:30 pm »

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #318 on: February 10, 2016, 10:39:24 pm »
Kada se bolje razmislim, ti si ipak najsrećniji navijač na forumu. Navijaš za sve ekipe osim Picburga i Patriota, pa imaš malu prednost u odnosu na ostale kada je radovanje u februaru u pitanju. Vidim i da isti princip primenjuješ i u PL. Ako Jedinstvo ili Plavci ne uzmu prvenstvo, opet sreća za tebe. Mala, ali vredna prednost nad nama ostalima.
I Arsenal

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #319 on: February 10, 2016, 10:57:32 pm »
Vidim i da isti princip primenjuješ i u PL. Ako Jedinstvo ili Plavci ne uzmu prvenstvo, opet sreća za tebe. Mala, ali vredna prednost nad nama ostalima.
Jaka prednost, donela titulu Blekburna i dve Sitija

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #320 on: February 10, 2016, 11:16:30 pm »
https://streamable.com/8vjl?t=20.7

 :worthy:


OL najbolje zna ko je najzasluzniji za SB.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #321 on: February 10, 2016, 11:23:42 pm »
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #322 on: February 11, 2016, 06:28:35 pm »
 :lol:


Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #323 on: February 11, 2016, 06:51:59 pm »
Dobar :D
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #324 on: February 11, 2016, 07:25:22 pm »
On je na koledzu bio supermen i kao supermen je usao na draft i u ligu. Nemam nikakav problem sa bilo kojim apektom njegovog ponasanja i u pobedi i u porazu. Pokazuje osecanja, so what? Verujem da se nece raspasti i da ce nam sledece sezone pokazati da li su bili one season wonder.

svako ko ne voli Cama Newtona nema pojma o fudbalu, najblaže rečeno
ali to kažem bez ikakve zajebancije.

on je, za mene, postao Mudovište još na Auburnu. Za ovih 10ak godina koliko intezivno pratim ncaa fudbal, zaljubio sam se u dosta igrača, ali Mudovište i ta sezona je bila nešto specijalno. Prvu utakmicu koja sam gledao je protiv Clemsona. Išao prenos na ESPN America pa aj reko da pogledam, iako to nije zvučalo kao da će biti super tekma, a do tad nisam ni znao za Newtona (tj načuo sam za njega kad je bilo ono sranje na Floridi, ali...) i tu utakmicu su dobili dosta sretno u overtime. Posle toga je bila poslastica protiv South Caroline koja se nije smela propustiti. Fenomenalnom partijom je pobedio je Garciu, Alshon Jefferya, Lattimorea, Ingrama itd itd. Tu sam se već bio žestoko primio.
Utakmicu sa Kentuckyem sam sutradan skidao sa TYT jer nisam gledao live prenos.
Posle toga su bukvalno razbili Arkanzas, a onda je došla prva odlučujuća tekma protiv LSU. Mislio sam da će tu da izgube, ali posle te tekme sam već totalno odlepio na Mudovište.
Dobili su posle Ole Miss i Georgiu, a onda je došla utakmica nad utakmicama. Alabama...

Mark Ingram, 1st rounder, starter u Saintsima
Trent Richardson, 1st rounder
Julio Jones, 1st rounder, starter u Falconsima
James Carpenter, 1st rounder, starter u Jetsima
Chance Warmack, 1st rounder, starter u Titansima
DJ Fluker, 1st rounder, starter u Chargersima

odbrana:
Marcell Dareus, 1st rounder, starter u Billsima
Dont'a Hightower, 1st rounder, starter u Patriotsima
Courtney Upshaw, 1st rounder, starter u Ravensima
C. J. Mosley, 1st rounder, starter u Ravensima
Dre Kirkpatrick, 1st rounder, starter u Bengalsima
Dee Millner, 1st rounder, starter u Jetsima kada je zdrav
Mark Barron, 1st rounder, starter u Ramsima

To su samo 1st rounderi. U nižim rundama je bilo još gomila njih...Eddie Lacy, McElroy, Barrett Jones itd itd
Ta ekipa Alabame je bila nešto prejebeno. Ta ekipa bi danas bila redovan playoff tim u NFL.
Auburn je tada imao Newtona u napadu i Fairleya u odbrani. I to je bilo to od vrhunskog talenta. Tigers su tada bili program koji je imao novog head coacha i tek narednih sezona su trebali da igraju značajniju ulogu u SEC West, najjačoj diviziji NCAA fudbala. Ostatak tima su bili solidni/prosečni SEC igrači. Imena za koje ste moooožda čuli su Michael Dyer i Onterio McCalebb.  :D
Dee Ford je tada bio na rosteru, ali ne sećam ga se da je igrao nešto te godine.

Bama je krenula da ih krivi gadno, poveli su 24-0 i imali su loptu. Ingram je pred kraj poluvremena uhvatio kratak pas i imao livadu da ide sve do TD, ali mu je neko izbio loptu sa leđa i ona se 20-30 yarda kotrljala tik uz aut liniju sve do endzone i tek onda u aut i Auburn je nekim čudom dobio loptu jer je bio touchback. A onda se desio The Camback.
Te večeri je Cam postao Mudovište.
Posle te utakmice je počeo poznati pičvajz jer su navijači Auburna obukli Newtonov dres na statuu Paula Beara Bryanta (legendarni trener Alabame) a onda se neki redneck javio u radio Finebaumovu emisiju (čova koji je glavni novinar za SEC fudbal) i rekao da je kao vid odmazde otrovao stabla na Toomer's corner. Stabla su pokušali da spasu, ali je otrov bio prejak i sada navijači Auburna slave pobede bacajući papir na žicu sve dok ne izrastu nova stabla.

Posle toga su u finalu SEC rutinski dobili S. Caroline i na kraju u BCS finalu Oregon FG šutom u poslednjoj sekundi.

I dobio je Heismana, i bio 1. pick na draftu i od tad je Carolinu, koja je bio 2-14 tim za samo par sezona odveo do Super Bowla. Nije to uradio sam jer je tu i odlična i veoma talentovana odbrana i ofanzivna linija koju trenira John Matsko (trenirao OL u Ramsima u eri Greatest show on turf i posle toga u Ravensima gde je trenirao Yandu, Grubbsa idr) i ove sezone je odigrala iznad svih očekivanja.
A sledeće godine se vraća Kelvin Benjamin, Funchess i Brown bi trebalo da napreduju i Panthersi su generalno u odličnoj situaciji glede budućnosti. 
I ne može Cam Newton biti one season wonder. Od rookie sezone je odličan i posle toga je svake sezone sve bolji i bolji.
Ljudi generalno dosta lako previde da je on hard worker, grinder, da se razbija od treniranja i ne primećuju ogroman napredak u njegovoj igri.
Na Auburnu je on, recimo, bacao 15ak passova po utamici. Sada posle 5-6 godina on lagano cepa po 30+ passova po tekmi i to ne zato što je to isforsirano rezultatom, već se to dešava u 15-1 sezoni.

Kad bih morao da ga uporedim sa nekim, ja bih tu izabrao LeBrona Jamesa.
Obojica su supertalentovani athletic freak klinci, obojica osporavani bez ikakvog razloga, za sada im i karijere imaju sličnu priču, a na kraju će obojica u svojim sportovima ostati upamćeni kao legitimni GOAT kandidati, mmw


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #325 on: February 11, 2016, 07:35:57 pm »
:lol:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #326 on: February 11, 2016, 07:58:06 pm »

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #327 on: February 12, 2016, 12:45:34 am »
svako ko ne voli Cama Newtona nema pojma o fudbalu, najblaže rečeno
ali to kažem bez ikakve zajebancije.

on je, za mene, postao Mudovište još na Auburnu. Za ovih 10ak godina koliko intezivno pratim ncaa fudbal, zaljubio sam se u dosta igrača, ali Mudovište i ta sezona je bila nešto specijalno. Prvu utakmicu koja sam gledao je protiv Clemsona. Išao prenos na ESPN America pa aj reko da pogledam, iako to nije zvučalo kao da će biti super tekma, a do tad nisam ni znao za Newtona (tj načuo sam za njega kad je bilo ono sranje na Floridi, ali...) i tu utakmicu su dobili dosta sretno u overtime. Posle toga je bila poslastica protiv South Caroline koja se nije smela propustiti. Fenomenalnom partijom je pobedio je Garciu, Alshon Jefferya, Lattimorea, Ingrama itd itd. Tu sam se već bio žestoko primio.
Utakmicu sa Kentuckyem sam sutradan skidao sa TYT jer nisam gledao live prenos.
Posle toga su bukvalno razbili Arkanzas, a onda je došla prva odlučujuća tekma protiv LSU. Mislio sam da će tu da izgube, ali posle te tekme sam već totalno odlepio na Mudovište.
Dobili su posle Ole Miss i Georgiu, a onda je došla utakmica nad utakmicama. Alabama...

Mark Ingram, 1st rounder, starter u Saintsima
Trent Richardson, 1st rounder
Julio Jones, 1st rounder, starter u Falconsima
James Carpenter, 1st rounder, starter u Jetsima
Chance Warmack, 1st rounder, starter u Titansima
DJ Fluker, 1st rounder, starter u Chargersima

odbrana:
Marcell Dareus, 1st rounder, starter u Billsima
Dont'a Hightower, 1st rounder, starter u Patriotsima
Courtney Upshaw, 1st rounder, starter u Ravensima
C. J. Mosley, 1st rounder, starter u Ravensima
Dre Kirkpatrick, 1st rounder, starter u Bengalsima
Dee Millner, 1st rounder, starter u Jetsima kada je zdrav
Mark Barron, 1st rounder, starter u Ramsima

To su samo 1st rounderi. U nižim rundama je bilo još gomila njih...Eddie Lacy, McElroy, Barrett Jones itd itd
Ta ekipa Alabame je bila nešto prejebeno. Ta ekipa bi danas bila redovan playoff tim u NFL.
Auburn je tada imao Newtona u napadu i Fairleya u odbrani. I to je bilo to od vrhunskog talenta. Tigers su tada bili program koji je imao novog head coacha i tek narednih sezona su trebali da igraju značajniju ulogu u SEC West, najjačoj diviziji NCAA fudbala. Ostatak tima su bili solidni/prosečni SEC igrači. Imena za koje ste moooožda čuli su Michael Dyer i Onterio McCalebb.  :D
Dee Ford je tada bio na rosteru, ali ne sećam ga se da je igrao nešto te godine.

Bama je krenula da ih krivi gadno, poveli su 24-0 i imali su loptu. Ingram je pred kraj poluvremena uhvatio kratak pas i imao livadu da ide sve do TD, ali mu je neko izbio loptu sa leđa i ona se 20-30 yarda kotrljala tik uz aut liniju sve do endzone i tek onda u aut i Auburn je nekim čudom dobio loptu jer je bio touchback. A onda se desio The Camback.
Te večeri je Cam postao Mudovište.
Posle te utakmice je počeo poznati pičvajz jer su navijači Auburna obukli Newtonov dres na statuu Paula Beara Bryanta (legendarni trener Alabame) a onda se neki redneck javio u radio Finebaumovu emisiju (čova koji je glavni novinar za SEC fudbal) i rekao da je kao vid odmazde otrovao stabla na Toomer's corner. Stabla su pokušali da spasu, ali je otrov bio prejak i sada navijači Auburna slave pobede bacajući papir na žicu sve dok ne izrastu nova stabla.

Posle toga su u finalu SEC rutinski dobili S. Caroline i na kraju u BCS finalu Oregon FG šutom u poslednjoj sekundi.

I dobio je Heismana, i bio 1. pick na draftu i od tad je Carolinu, koja je bio 2-14 tim za samo par sezona odveo do Super Bowla. Nije to uradio sam jer je tu i odlična i veoma talentovana odbrana i ofanzivna linija koju trenira John Matsko (trenirao OL u Ramsima u eri Greatest show on turf i posle toga u Ravensima gde je trenirao Yandu, Grubbsa idr) i ove sezone je odigrala iznad svih očekivanja.
A sledeće godine se vraća Kelvin Benjamin, Funchess i Brown bi trebalo da napreduju i Panthersi su generalno u odličnoj situaciji glede budućnosti. 
I ne može Cam Newton biti one season wonder. Od rookie sezone je odličan i posle toga je svake sezone sve bolji i bolji.
Ljudi generalno dosta lako previde da je on hard worker, grinder, da se razbija od treniranja i ne primećuju ogroman napredak u njegovoj igri.
Na Auburnu je on, recimo, bacao 15ak passova po utamici. Sada posle 5-6 godina on lagano cepa po 30+ passova po tekmi i to ne zato što je to isforsirano rezultatom, već se to dešava u 15-1 sezoni.

Kad bih morao da ga uporedim sa nekim, ja bih tu izabrao LeBrona Jamesa.
Obojica su supertalentovani athletic freak klinci, obojica osporavani bez ikakvog razloga, za sada im i karijere imaju sličnu priču, a na kraju će obojica u svojim sportovima ostati upamćeni kao legitimni GOAT kandidati, mmw

Tebra sve to stoji i slazem, ali je jebeni ganci. On je Cristiano Ronaldo, NFL-a. I on radi ko konj, i mnogo je dobar, sve, sve isto kao Kemara ali na kraju kad podvuces ganci je. To je i Kemara.

BTW, ja sam fan Cam Newtona pa opet mogu da kazem da je ganfer najgori. Ako mi ne verujes pitaj decka Freaka, on ce potvrditi, kao i prognozu iz avgusta da ce Kemara biti MVP, da ce SB biti Denver i Carolina i da uzimamo SB. Slobodno proveri  :mr.green:

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #328 on: February 12, 2016, 01:22:50 am »

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #329 on: February 12, 2016, 02:52:24 am »
Ma kakav bre ganci, on je Mudovište.
Kristina je drugačiji. Kod njega se vidi da je to sve utrenirano. Cam je natural talent i sve izgleda kao da to tako treba i sve je lagano.
Ne može ganci otići u goste kod onih Sabanovih mamojeba i da ih tamo onako isprepuca. I ne samo njih nego i ceo SEC. Ne može ni ganci ovako kljakav napad Caroline napraviti u najbolji napad lige. Za to moraš biti mudovište.

A za ovaj Super Bowl sam ja navijao kad su ispali Jetsi. Carolinu sam i ja prognozirao, ali Denver ne bih turio osim možda kao neki dark horse. Vaša linija mi je bila mnogo sumnjiva. Doduše, posle ste pred sam početak sezone pokupili Mathisa, a to nisam uračunao za prognozu, ali ne bih se predomislio svakako. Elem, Bengals - Jets je bilo moje finale AFC  :)

Freaka sam inače lagano oladio za klopu. Igrali smo Jetse over/under 8.5 wins  :D

A Elwayu svaka čast. Čova je pokazao ostatku lige kako se to radi.
Manning se naigrao Super Bowla kod njega za ovih par godina koliko i kod one morončine Irsaya za 15 godina. Tom debilu treba oduzeti franchise.
Jebački draftovi, još jebačkiji free agency. Brutalan posao je uradio Elway. Neverovatno.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #330 on: February 12, 2016, 04:36:48 am »
Porediš GM-a sa vlasnikom? :D

U stvari si izgleda hteo da pljuneš na Poliana, HOF GM-a? :A

Ali jeste, Elway je odradio bogovski posao za ovih 5-6 godina. :worthy:

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11690
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #331 on: February 12, 2016, 08:56:57 am »
Čitao sam negde nekog od novinara koji prate DEN, da je Elway posle prošlog SB "shvatio" da nema sigurnosti koliko će Mening da igra uopšte i da se mora baciti na pumpanje odbrane. E sad da li je on to zvanično nekome rekao ili u neobaveznom razgovoru ili je to sad kićenje priče posle svega nemam pojma...
Mislim da njemu sad možda predstoji ozbiljan zadatak ako Mening krene da se "predomišlja" oko penzije...
 

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #332 on: February 12, 2016, 09:55:58 am »
Mening nije bitan, bitna je odbrana. U Tampi je jedan Bred Dzonson uzeo SB kao starter.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #333 on: February 12, 2016, 10:05:15 am »
Just let it go, Spuzvo. Brze ce proci...

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #334 on: February 12, 2016, 10:58:26 am »
Ne razumem.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #335 on: February 12, 2016, 01:36:52 pm »
Porediš GM-a sa vlasnikom? :D

Da, poredim. Najpre zato što Elway i porodica Irsay imaju istoriju.
A i Dildo i ja smo već jednom nešto pričali o tome, pa ga sad podsećam da je bio u krivu jer je branio Irsaya.  :)

Uglavnom, Elway je dao otkaz head coachu posle playoff sezone. Tačnije posle 4 vezane playoff sezone.
Ako GM ne može godinama da napravi tim oko Peytona onda možda i njemu treba dati otkaz, pa makar se zvao i Polian. Oni su tamo 10-15 godina imali draft gde je 1st round bio sve i tu uglavnom uzmu nekog stvarno dobrog, a posle toga sve truba. Za sve to vreme su u nižim rundama imali Mathisa, Betheu, Garcona i ne znam dal sam zaboravio nekog bitnijeg. Elway to lagano matchuje sa 2 drafta.
Sad posle sezone kad su bili raspad, taj isti Irsay zadrži head coacha i general managera. I sad opet verovatno čekaju free agency da potpišu missing piece nešto tipa raspali Andre Johnson, ili da Eaglesima ispred nosa otima raspalog Franka Gora kao da je LeVeon Bell  ili da trejduju 1st round za Trenta Richardsona, a da srećni owner izveštava o tome na twitteru play by play.
Jadni Luck ni ne zna gde je došao. Trebao je i on kao Elway da odjebe tu žgadiju. 


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #336 on: February 12, 2016, 03:09:17 pm »
Jesi ti svestan da su sve te gluposti rađene nakon odlaska Poliana?

A Irsay jeste budala ali ne bih išao toliko daleko da ga nazovem lošim vlasnikom. Njegov otac je već druga priča, otkako je preuzeo Coltse pa do smrti (a potrajalo je) bili su jebeni Bengalsi lige. Ili Brownsi, sada su ipak Bengalsi dobri. :D

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #337 on: February 12, 2016, 03:34:43 pm »
pa to mi je bila poenta. loše sa polianom, loše bez...a zna se koji debil je tu zajednički sadržalac. nije loš vlasnik već najgori.
imao je sreće samo što je Peyton ostao u Volsima i za senior year, pa je završio kod njih, a da nije draftovali bi ga Ramsi i sa njima bi uzeo bar 5 Super Bowls, a Coltsi bi smrdeli.
sad su svesno tankovali za Lucka, ali će se istorija ponoviti i sjebaće i tom momku šansu da ima veliku karijeru.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #338 on: February 12, 2016, 03:54:30 pm »
sad su svesno tankovali za Lucka, ali će se istorija ponoviti i sjebaće i tom momku šansu da ima veliku karijeru.
Taj momak ce da digne sidro imam osjecaj. :hm:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #339 on: February 12, 2016, 04:26:41 pm »
ma neće mu dati. nema šanse. već sam negde video naslov da je Irsay najavio ugovor sa shocking brojkama


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #340 on: February 12, 2016, 04:31:07 pm »
Hehe, kažeš ne valja Irsay jer je bio strpljiv i nije menjao Poliana. Tada se nije gurao mnogo, sada radi po tvom savetu pa zato i ne valja. :D

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #341 on: February 12, 2016, 05:01:39 pm »
Šta radi po mom savetu?  :D Zadržao je head coacha i GM posle očajne sezone gde su imali 8-8, a da ni sami ne znaju kako. U jačoj diviziji bi imali 5-11 uvr glave. To je to strpljenje. Samo polako.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #342 on: February 12, 2016, 09:17:40 pm »
Tu mora da se slozim sa omiljenim. Meni je velika glupost sto su ubacili Dungyja u HOF. Koliko sam ja video, okosnicu napada su napravili jos za vreme More, a odbrana je jedino bolje funkcionisala kada je uzeo SB. Ma koliko mrzio Pusiku, da je bio u nekom normalnijem timu uzeo bi bar 5-6 SB.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #343 on: February 12, 2016, 09:23:03 pm »
Da je Brejdi igrao u Pejtonovom Indiju, igrao bi bar 10 SB-ova. OL, WR, RB, TE... sve pozicije su bile nenormalne i pravljene isključivo za budženje statistike.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #344 on: February 12, 2016, 11:38:18 pm »
Bas zbog toga mislim da bi se desilo isto. Imao bi odlicnu statistiku ali bi pucali u PO.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #345 on: February 13, 2016, 12:08:25 am »
Bas zbog toga mislim da bi se desilo isto. Imao bi odlicnu statistiku ali bi pucali u PO.

Čekaj, ti hoćeš da kažeš da Brady sa No1 napadom ne bi osvojio titulu?!? U kakvoj zabludi ti živiš...

Pa on bi osvojio titulu i sa drugim a verovatno i trećim napadom.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #346 on: February 13, 2016, 12:45:12 am »
1 Matt Cassel je imao 11-5 2008 sa prebudzenom OL i nadrkanim WRs

Offline sixokss

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 746
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #347 on: February 13, 2016, 12:50:08 am »
Nije mi jasno kako uopšte možete da poredite Pejtona u Indianapolisu i Tomicu...Da nekažem da su se tu nešto pitali i Baltimor i Pitsburg..Teško je ući u super-bowl..

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #348 on: February 13, 2016, 01:45:28 am »
Koliko sam ja primetio, kada god tim ima neki strasan napad, uglavnom odbrana strada. Tako da bi jednostavno baldisali u PO.
A i Dungy bi mu bio trener a ne BB, tako da je i to jos jedna razlika.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #349 on: February 13, 2016, 09:01:14 am »
Stari je odlično primetio. Brejdi je sa odličnim napadima ulazio redovno u SB,  Pejton nije.  Treba samo pogledati ovu sezonu i videti sa kakvom OL,  RB i WR korpusom je Brejdi  zamalo ušao u SB. Jedina hvatačka  zvezda je Gronk,  a pre njega je bio Mos. Pre Mosa niko. Slepac može da vidi ko je Brejdi, ako želi. Ako ne želi,  možemo da pišemo postove u nedogled.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.