Poll

Novi šampion će biti...

Carolina Panthers
11 (61.1%)
Denver Broncos
7 (38.9%)

Total Members Voted: 18

Voting closed: February 07, 2016, 06:59:35 pm

Author Topic: Super Bowl 50  (Read 56998 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #245 on: February 08, 2016, 10:52:20 pm »
sve 5 ali njegov govor tela nije bas oslikavao coveka koji je spreman tu malo da se potuce. izgledao je i nervozno, a i onaj fumble vec mnogo pisani je dosta rekao o karakteru. o pressu posle da ne govorimo.

imace dovoljno prilika da se ispravi, svakako.

Ma koga boli uvo za pressice. Oko toga se cima samo Velja i vi ostali iz te press branše.

Za fumble je tu trebao da skoči, ali je verovatno procenio da bi možda trebao da ostane na nogama pa sačeka neki odbijutak, jer je video da već stižu ljudi na loptu, a tu onda često zatreba čovek na nogama. Možda bi se to lukavstvo i isplatilo, ali jbg...pitanje je kod koga bi ta lopta završila da Miller nije uradio nešto što dosta podseća na penalty.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #246 on: February 08, 2016, 11:00:44 pm »
trebao je da ukliza kao ilija najdoski

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #247 on: February 08, 2016, 11:10:10 pm »
Ma koga boli uvo za pressice. Oko toga se cima samo Velja i vi ostali iz te press branše.

Pa gle u Srbiji zaista to nema odjeka ali to itekako igra ulogu u US. Njegov negativan nastup na pressu, koji je ukombinovan sa prethodnim nastupima gde se kurcio ko blentav, mogu (i hoce) totalno okrenuti celu javnost protiv njega, sto moze biti minus faktor u psiholoskoj stabilnosti nekih igraca. Videcemo da li je on taj neki igrac, ili ce umeti da se izdigne iznad toga.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #248 on: February 08, 2016, 11:12:06 pm »
Sve je to priuceno kvoterbekovanje, Brady neku tekmu se podseti sta to znaci pa odradi ostatak lige kurcina klasicna. statistike su nevazne u ovoj ligi koja ih vestacki budzi i smislja stalno pravila kako bi rasle. U tome je i jos veci usoeh ove odbrane, koja da mozda je i najbolja ikada.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #249 on: February 08, 2016, 11:27:47 pm »
Dal' je najbolja ikada ne znam, ali najbolja od 2001. na ovamo svakako. A bilo je zaista dobrih...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #250 on: February 08, 2016, 11:37:56 pm »
ma može javnost samo da se naduva njegovih ogromnih muda.
nikad njega neka šira javnost nije ni volela, pa mu to nije smetalo da izraste u najboljeg igrača lige.
a ne znam ni na kakva kurčenja misliš. ne gledam nikad pressice, ali sam video na nfl networku i par dana pre utakmice inserte gde pizdi zbog stvarno imbecilnih novinarskih pitanja, pa mi je i skroz ok da batali to sranje, ode i ako baš mora da plati ligi kaznu zbog toga. 


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #251 on: February 09, 2016, 12:53:14 am »
Naročito su bila imbecilna pitanja posle SB, da popizdi čovek...

Quote
What's your message to Panthers fans?
"We'll be back."

[Carolina coach] Ron [Rivera] said Denver two years ago had a tough time and they bounced back. Do you take that to heart?
"No."

Can you put a finger on why Carolina didn't play the way it normally plays?
"Got outplayed."

Is there a reason why?
"Got outplayed, bro."

Was it pretty much what you had seen on film from Denver? Anything different they put in for this game?
"Nothing different."

Do we sometimes forget that defenses can still take apart the offenses in this game?
"No."

What did Ron Rivera say after the game?
"He told us a lot of things."

Anything in particular that was memorable?
"Nope."

Obviously you're disappointed. On the biggest stage it's difficult, I know.
[nods head]

Did you see anything that you didn't expect tonight?
"They just played better than us. I don't know what you want me to say. They made more plays than us, and that's what it comes down to. We had our opportunities. It wasn't nothing special that they did. We dropped balls, we turned the ball over, gave up sacks, threw errant passes. That's it. They scored more points than us."

Can you put into words the disappointment you feel right now?
"We lost."

Did Denver change anything defensively to take away your running lanes?
"No."

I know you're disappointed not just for yourself, but for your teammates. It's got to be real tough.
[shakes head] "I'm done, man."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #252 on: February 09, 2016, 02:08:29 am »
uf, evo ih još sa frozen tundra topića, mesta gde su pressice svetinja, analiziraju se reč po reč, čitaju se između redova...
nemam pojma, ja sam video insertić od 15-20 sec i to što ovde piše nije ta pressica. bio je ovaj "I don't know what you want me to say" deo, ali onda je valjda bilo pitanje o gameplanu denvera, o punjenju boxa i kao da su ga namerno terali da baca...tako neke nebuloze. tu je on ustao i otišao.
a i ovo što ovde piše je prilično debilno. koja je kazna da se ni ne pojaviš na tim sranjima posle utakmice? 


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #253 on: February 09, 2016, 02:36:05 am »
Za kaznu pitaj Lyncha, on zna. Jer naravno da zaposleni u firmi ima pravo da bira kada će se pojaviti na poslu i šta će da radi. Neće valjda neki tamo šef da mu naređuje. Bogohuljenje.

I ne znam o kakvim analiziranjima govoriš. Ti si ga prvi branio spominjući imbecilna pitanja. Ja sam samo video same old Cama, onog za koga su svi govorili da je odrastao (a nije), da je postao igračina (a nije), da je postao neko mudovište (a nije).

Da li je loš igrač? Daleko od toga, jedan od najboljih. Problem ješto ti, Nikša i svi ostali Cam fanboysi izgleda shvatate kao da vam neko pljune u oko kada se predoče neke činjenice koje ukazuju da nije najbolji, da verovatno nije ni među pet najboljih ali da je i takav dobar.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #254 on: February 09, 2016, 03:10:49 am »

 :(


 :worthy:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #255 on: February 09, 2016, 03:14:20 am »
ta pitanja su debilna, (ovakve) pressice su debilne same po sebi, Mudovište je otaljalo to sranje, ustalo i otišlo i sad se od toga pravi nešto. ako liga misli da je prekratko bio neka ga kazni, ali suština je: koga bole pimpek za press.
neka Javnost ga sad neće voleti zbog toga?
nije odrastao?  :lol:

daj bre, nemojte me zajebavati...

meni je stvarno žao Betulice jer tebe to izgleda baš tišti, ali on jeste najbolji igrač lige.  :(


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11690
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #256 on: February 09, 2016, 09:48:38 am »
Pa ta pitanja su uvek debilna, možeš reći. I kad su mu bila dobrodošla da se pred pressom pojavi sa stavom "look at me!" da drži tirade o novom i nikad viđenom itd...
Pravio je takvu atmosferu i sad će da ga jebe to...
Decko je pravio selfije sa celim timom dva minuta pre kraja utakmice, koja jeste bila odlucena ali baš zbog toga...
Prosto popio je bumerang u glavu, ako nešto izvuče iz toga dobro je, ako ne nije ni prvi ni poslednji...
BTW, ti imaš direktnu vezu sa svlačionicom pa imaš uvid van ovih nameštenih press-ova?
 

Offline 3rd down and long

  • Starter
  • **
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #257 on: February 09, 2016, 10:21:28 am »
Bice ovo tezak offseason za tebe i tebi slicne. Veruj mi, dacu sve od sebe.  :napalm:

Ti si jedini ukacio :). Jok brate, sad ono LFC all the way, tu smo na istim talasnim duzinama. Nego objasni mi...Dalton, pa pogibe Dalton, pa MekKeron, pa pogibe i on, pa Mudoviste, strrrrasno Mudoviste, pa zaglavi i ono...i ti na kraju stavis sliku raspalog dedice, sa peharom u cijem osvajanju ima udela koliko i Stole-ekonom i napises ispod nesto kao GOAT. Kad se probudis ujutru i pogledas u ogledalo, jel vidis sebe ili Maju Gojkovic?

A za mog brata Milosa....ne uzdrzavaj se nikad! :D

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #258 on: February 09, 2016, 10:32:02 am »
Pusti ga Veljo, on izgleda očekuje da pitanja postavljaju osvajači Pulicerove nagrade. Verovatno zato što je i Cam na tom intelektualnom nivou. :rofl:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #259 on: February 09, 2016, 10:33:18 am »
Sreca da Osvajler nije igrao. Niksa ne bi preziveo SB.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3439
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #260 on: February 09, 2016, 11:09:47 am »
uf uf omiljeni na kolenima.  :thumbsup:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #261 on: February 09, 2016, 12:32:29 pm »
Brate, ova pitanja sa pressa su nedostizna za nase uslove, gledam i divim se. A opet su prilicno imbecilna, ali jedno 3 razreda jaca od nasih.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #262 on: February 09, 2016, 12:40:02 pm »
Polako su izgmizali domoljubi posle teske noci. Jos Chipi i cubico...

Offline Chipi

  • Starter
  • **
  • Posts: 270
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #263 on: February 09, 2016, 01:00:03 pm »
Polako su izgmizali domoljubi posle teske noci. Jos Chipi i cubico...


The Brady Brothers have the same amount of Super Bowl rings as the Manning Brothers...

...and Tom Brady doesn't have a brother.  ;)

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #264 on: February 09, 2016, 01:07:24 pm »
Patriote su nam stare kurvice za karanje. Njih kad dobijemo u zrebu za PO to znamo da prolazimo.  Brady od onog PO iz 2005 na Mile High ima nocne more, s kojima ce i zavrsiti karijeru.

Offline 3rd down and long

  • Starter
  • **
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #265 on: February 09, 2016, 01:43:00 pm »
Patriote su nam stare kurvice za karanje. Njih kad dobijemo u zrebu za PO to znamo da prolazimo.  Brady od onog PO iz 2005 na Mile High ima nocne more, s kojima ce i zavrsiti karijeru.


Potpuno si u pravu. Isto i od onog divisional meca sa Baltimorom kad su nas razlupali kuci. Takodje krzmamo i od mocnih Giantsa, iz razloga opcepoznatih. Pitsburg-takodje frka. Sva sreca pa u ligi ima jos 20 i kusur timova koje mozes da pobedis i da zaglavis 6 SB u 13 godina (uz par konferencijskih finala).

i da uvedete dan obozavanja Stephena Gostkovskog. Znas, da on nije zasrao, ne biste uzeli ovaj SB i mozda bi se i zaboravilo na ovu odbranu, koja je verovatno najbolja svih vremena. To bi bila steta. Sto se Peytona tice, ja da sam na njegovom mestu, bih intenzivno izbegavao da se slikam sa onim peharom. Jednostavno, blam.

Sto se Camerona tice, sad cemo videti dal ima snage da suck it up, i krene dalje ili ga ceka neka RGIII/Kap varijanta. Navijam za njega.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #266 on: February 09, 2016, 01:51:45 pm »



Potpuno si u pravu. Isto i od onog divisional meca sa Baltimorom kad su nas razlupali kuci. Takodje krzmamo i od mocnih Giantsa, iz razloga opcepoznatih. Pitsburg-takodje frka. Sva sreca pa u ligi ima jos 20 i kusur timova koje mozes da pobedis i da zaglavis 6 SB u 13 godina (uz par konferencijskih finala).

i da uvedete dan obozavanja Stephena Gostkovskog. Znas, da on nije zasrao, ne biste uzeli ovaj SB i mozda bi se i zaboravilo na ovu odbranu, koja je verovatno najbolja svih vremena. To bi bila steta. Sto se Peytona tice, ja da sam na njegovom mestu, bih intenzivno izbegavao da se slikam sa onim peharom. Jednostavno, blam.

Sto se Camerona tice, sad cemo videti dal ima snage da suck it up, i krene dalje ili ga ceka neka RGIII/Kap varijanta. Navijam za njega.

Pazi mi smo ti koji su vam spustili roletnu na dynasty, a to sto posle razni Giantsi kesinari kupe mrvice, to batali :)

Prike da je igrao Osweiler, ne bi ni bill potrebe da bilo sta masi Gostowski. Sta ces jeban je taj razredjeni vazduh Denvera :)

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #267 on: February 09, 2016, 02:08:45 pm »
Peyton je unakazio Collinsa via Daniels.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3439
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #268 on: February 09, 2016, 02:25:31 pm »


 :worthy:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #269 on: February 09, 2016, 02:49:02 pm »

i da uvedete dan obozavanja Stephena Gostkovskog.

Bolje da uvedu obozavanje Burficta. Da nije Bellu pokidao tetive i da nije odvalio A.Browna ne bi oni ni stigli do SBa. Razmazali bi ih Steelersi u obe tekme ladno a ovako su samo u  jednj (i to sa solidnim Osweilerom u prvoj).  :kafa:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #270 on: February 09, 2016, 02:53:16 pm »
gde sam vas zaboravio.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #271 on: February 09, 2016, 03:12:42 pm »
ma dajte bre. kol'ko branite Cam-a ovde kao da ste iz NC. Mozda vi nemate komplet sliku, ali se on previse kurcio. svuda. sad je popio blokadu i umesto da odraste, on se ponasa kao deriste. DObar je QB to stoji i to mu niko ne oduzima, ali je mnogo jeo govna. Mislio sam da ce da mu se obije o glavu kad su ighrali sa Seahawks-ima. zamalo. Videcemo kakav je igrac sledece sezone.

Offline 3rd down and long

  • Starter
  • **
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #272 on: February 09, 2016, 03:16:07 pm »
Pazi mi smo ti koji su vam spustili roletnu na dynasty, a to sto posle razni Giantsi kesinari kupe mrvice, to batali :)

Prike da je igrao Osweiler, ne bi ni bill potrebe da bilo sta masi Gostowski. Sta ces jeban je taj razredjeni vazduh Denvera :)

Prike, kenjas realno :). Sad ces da mi zaspinujes pricicu da je Brock ozbiljan, mozda cak i sledeci franchise QB? Jes, isto kao Mek Keron ili onaj Lendri Dzons iz Pit. Takodje se nadam da se secas tvojih (ostvarenih) prognoza da cete biti jahani po tom razredjenom vazduhu od strane zlih Domoljuba ("jer, realno, smrdimo brate"). Tako da, ponasaj se shodno svojim godinama, ako moram da trpim kojekakve vecite mladje maloletnike, ne moram i tebe-konjinu od 35+ :)

I, naravno, sve jbne cestitke. Kao covek kome se kruti na brutalnu odbranu morao bih da idem debelo protiv sebe da omalovazim bilo sta vezano za ovaj trijumf Denvera. Jest da bih vise voleo da ste to odradili a da je iza centra bila posadjena jedna mlada breza (rezultat bi bio isti), al sta je, tu je.

I to da ste vi spustili roletnu na Dinastiju, to je ipak samo tvoj mali vlazan san. To ipak moras da das Giantsima, koji su nam upropastili 19-0 sezonu.
« Last Edit: February 09, 2016, 03:18:48 pm by 3rd down and long »

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #273 on: February 09, 2016, 04:08:38 pm »
Niko nije spustio roletnu na Dinastiju. Petu uzastopnih finala konferencije i SB prošle sezone. Dinastija nije ugašena, kao Dalasova devedesetih. Lepo smo čestitali pobedu, ne bih ulazio u dalje rasprave sa Žarkom. Na brkicu smo već svi oguglali. Ne verujem da ga neko shvata ozbiljno.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #274 on: February 09, 2016, 04:15:31 pm »
mene sve ovo podseća kad o fudbalu pričam sa Freakom. on ne voli Mudovište zato što prangija one njegove debilitete, a racionalizacije mu je "mrzim ga zato što je on je šupak i previše se raduje"
e to je taj nivo: previše se kurčio. loš je na pressicama. nije odrastao...

prethodni put kad nije bio odrastaoTM to je bilo letos kad se pošibao sa Normanom. pa je isto bilo nije odrastao, kurči se, propada, ne valja za atmosferu u svlačionici, poguban je po tim, kurac palac...pa i on i Norman odigraju MVP sezone, odu u Super Bowl i ta tuča kao da se nikad nije ni desila. Da su imali 4-12 sezonu onda bi i dan danas čitali o tuči i slušali brigu da li je odrastao, da li će ikad prestati da se kurči.
On je nova generacija i oni imaju svoj novi folklorTM, i glupo je da na njih primenjujete neke standarde ponašanja iz vremena Montane ili Unitasa.

Meni je bitno da igrač nije đubre. Cam je antiheroj jer je popizdeo na pressici, a nije Talib koji umalo nije namerno ubio čoveka kad ga je uhvatio Browna za facemask. Ili je glavno đubre ove sezone ispao taj Burfict koji je kao navodno namerno povredio Bella što je bullshit, a niko ne spominje kako je isti taj Talib prstom kopao jebeno oko jednom Coltu. Pa za to bih ja davao 800 yarda kazne, doživotna suspenzija i smrtna kazna udarcem maljem od 15kg u glavu. To je Patriot trademark. To je potez 1 debilčine Brandona Spikesa, to je potez debilčine Wilforka, kojeg inače predstavljaju debelog dobričinu. Zajebi me takve dobričine. Govnarčine domoljubne. Glavurdu na panj, dođe dwarf iz LotR ili Warcrafta i zamane pravednički čekićem i aukurac.
Ili kad se onaj pederčić usere pa digne nogu da povred Eda Reeda to je grown man football, a kad se Cam zajebava i deli dečici lopte posle TDs onda je to kurčenje i neodrastanje.
Gde su bili ovi što vode brigu o odrastanju igrača kad je Odrasli Bog fudbala Miller bio suspendovan zbog dopinga? Pa Wolfe? Oni su pali, ali su ustali i sad je sve ok? A Cam treba da odraste? Ajde nemojte zajebavati.
Poserem se ja svr vaše sposobnosti razlučivanja dobra i zla. Zezanja i podmuklog čina. Mudovišta i pederčića ljigavih. Eto  :yawn:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #275 on: February 09, 2016, 04:52:11 pm »
Nije ti lako :lol:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #276 on: February 09, 2016, 05:17:36 pm »
Njega je dugogodisnje kecanje od strane Patriota nacisto upropastilo. Sad je BB kriv za Talibov facemask. Cemu prozivka Milera i Volfa? Svi se rokaju, njih su uhvatili. Odgulili su svoje i vratili se.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Super Bowl 50
« Reply #277 on: February 09, 2016, 05:32:14 pm »
Ja mislim da Omiljeni cele sezone trolluje sa tim Newtonom.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #278 on: February 09, 2016, 05:44:12 pm »
ma koga boli kurac za presicu? ali ako se kurcio i kezio tokom cele sezone onda je isto tako morao da ostane i trpi fejlic.

vracamo se na ono o cemu je stari poceo - ni M od Mood-a  :facts: prvi pritisak i batine i postaje krcafgija kakvu smo videli samo jednom ove sezone - protiv Falconsa u Georgia Domeu. To ce biti blueprint sledece sezone, loaduj box i rushuj kao da nema sutra. Kad tad ces ga stici i udariti a posle nekoliko puta, pada klasican "uncle"  :thumbdown:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #279 on: February 09, 2016, 05:52:20 pm »
"osmijeh mu je nešto većih dimenzija za moj ukus, a zubi mu se cakle kano da su porcelanci"

 :rofl:

blueprint će biti: napravimo najbolju odbranu ikad i pomolimo se bogu

dal vi ljudi gledate te utakmice?  :blink:

a to za late hitove ćemo još da vidimo. Liga sad ipak mora da zaštiti svog MVP makar malo.  :yawn:
Ono što je uradio Wolfe je 15 yarda protiv svakog Rodgersa, Manninga, Bradya...

a tek ona sranja poput nedosuđenog DPI Robya na Ginnom. to je odlučilo utakmicu dobrim delom. 


ni M od Mood-a  :facts:

 :lol:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!