Poll

Novi šampion će biti...

Carolina Panthers
11 (61.1%)
Denver Broncos
7 (38.9%)

Total Members Voted: 18

Voting closed: February 07, 2016, 06:59:35 pm

Author Topic: Super Bowl 50  (Read 56977 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #210 on: February 08, 2016, 02:20:13 pm »
ozbiljno degutantno  :krst:

Bice ovo tezak offseason za tebe i tebi slicne. Veruj mi, dacu sve od sebe.  :napalm:

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3439
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #211 on: February 08, 2016, 02:25:46 pm »
Dal ima neko iz NS da ode do Omiljenog da vidi kako je... da mu se odnese neka corbica ili pomorandze...

nek mu Nikša odnese onaj kulen ako je ostalo nesto...
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #212 on: February 08, 2016, 02:53:16 pm »
ozbiljno degutantno  :krst:

S druge strane, kada je sin nacije osvojio titulu, njegovih 24312 instagram postova o tome kako on i brazilska konjoslava jasu divlje pastuhe po plazama neistrazene juzne amerike, kako zive zivot iz snova u vili od 824 kvadrata sa svojih sedmoro potomaka, i kako bezbrizno doruckuju svoj bezglutenski jogurt od jutros izmuzenog mleka kavkaskih koza, uz dodatak muslija sa cia semenkama, kamu kamuom i mlevenom sveze ubranom sibirskom aronijom, to je bilo skroz okej...

Peyton lepo prvo uzo pivo pa tek onda sve ostalo, ПЕЈТОНЕ СРБИНЕ!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #213 on: February 08, 2016, 02:56:06 pm »
Da li sam ja jedini koji misli kako je 3rd down and long mislio na sliku Thomasa Davisa? :hm:

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #214 on: February 08, 2016, 02:58:24 pm »
Da li sam ja jedini koji misli kako je 3rd down and long mislio na sliku Thomasa Davisa? :hm:
Jesi.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Super Bowl 50
« Reply #215 on: February 08, 2016, 02:58:42 pm »
Da li sam ja jedini koji misli kako je 3rd down and long mislio na sliku Thomasa Davisa? :hm:

I ja sam tako pretpostavio.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #216 on: February 08, 2016, 03:00:53 pm »
I ja sam, al cemu propustiti priliku.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #217 on: February 08, 2016, 04:07:41 pm »
Superbowl izvestaji domace stampe...

Quote from: B92
Sasvim zasluženo, titulu najkorisnijeg igrača SB dobio je Von Miler. Ofanzivni lajnbeker Bronkosa je nagrađen za fantastičnu sezonu (nije dobio nagradu za defantivca godine) i dominantnu predstavu u Santa Klari. Uz šest obaranja imao je i 2,5 seka. Sve vreme je pritiskao Njutna i isforsirao fambl (ukupno izborio dva) za prvi tačdaun na meču. Uz pomoć Vera, Malika Džeksona i Dereka Volfa "stavio je u džep" najbolji napad lige.

ovaj je k'o ichiro, napreduje unazad.

Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #218 on: February 08, 2016, 04:08:46 pm »
:A :A :A :A :A :A

alal vera Paytonu. sad ima isto SBa kolko i onaj muljavi brat..

Драго ми је што је Денвер узео титулу, али једино што ми је жао је баш та чињеница што си споменуо. Било би царски да је Илај узео дупло више титула од буразера  :cackalica: мада има шансу да га опет престигне једног дана.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #219 on: February 08, 2016, 04:10:23 pm »
Superbowl izvestaji domace stampe...

ovaj je k'o ichiro, napreduje unazad.

Bilo je i časova geografije... Negde sam saznao da je Santa Klara predgrađe San Franciska. :D

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #220 on: February 08, 2016, 05:05:22 pm »
Na poslednjih dvanaest SB ovo je jedanaesti put da tim u belim dresovima osvaja titulu.



 :zvizdanje:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #221 on: February 08, 2016, 05:21:27 pm »
Cestitke, po obicaju Niksi i Fejvoritu ovaj put uz pesmu

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11690
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #222 on: February 08, 2016, 05:27:37 pm »
Na poslednjih dvanaest SB ovo je jedanaesti put da tim u belim dresovima osvaja titulu.



 :zvizdanje:
1 in 12...
 

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #223 on: February 08, 2016, 05:28:09 pm »
kod mene u kući se kult Peytona Manninga brižljivo neguje i vekovima prenosi sa kolena na koleno.
malopre smo u njegovu čast imali Vince Lombardi Trophy presentation




Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #224 on: February 08, 2016, 05:30:56 pm »
nego...Freaka jel' neko video ?

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #225 on: February 08, 2016, 05:39:13 pm »
Cotchery me ujeo zasrceTM više puta tokom utakmice, ali sudije su baš ispale slepci kad nisu onaj challenge na početku promenili u complete.
2 playa posle toga Miller udara Mudovište po facemask, otima loptu, fumble, TD...
Mora liga da se pobrine da u budućnosti suđenje bude mnogo bolje.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #226 on: February 08, 2016, 05:41:04 pm »
nego...Freaka jel' neko video ?

Nije smeo sinoc da dodje, imao je neke planove sa Dildom i podjebavanjem, ali mu ne ide u poslednje vreme. Inace da se zna ko bira Von-a Miller-a 3 sezone vec u Def ligi...

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #227 on: February 08, 2016, 06:25:50 pm »
Negde sam saznao da je Santa Klara predgrađe San Franciska. :D
tehnicki jeste.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #228 on: February 08, 2016, 06:31:45 pm »
tehnicki jeste.

Pa ne bih se slozio, Santa Clara ima i svoj county cak, osim ako ne zelis da kazes da je deo neke masovne konurbacije sto jeste tacno, ali nije bas 'predgradje'. Mislim, san fran ima svoj jasno odredjen metro area i santa clara county nije u njemu.

https://en.wikipedia.org/wiki/San_Francisco%E2%80%93Oakland%E2%80%93Hayward,_CA_Metropolitan_Statistical_Area

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #229 on: February 08, 2016, 08:14:53 pm »
pa sad, mosh' se gadjamo sa semantikom do prekosutra. u US se to smatra predgradjem, doduse dalekim. Mada je geografski blize i San Jose-u ako se ne varam... al se nisam prevario da uzmem da citam ovaj wiki clanak. nisam lud

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #230 on: February 08, 2016, 08:23:56 pm »
pa sad, mosh' se gadjamo sa semantikom do prekosutra. u US se to smatra predgradjem, doduse dalekim. Mada je geografski blize i San Jose-u ako se ne varam... al se nisam prevario da uzmem da citam ovaj wiki clanak. nisam lud

oma pored je san josea zapravo.

wiki clanak je kratak. :D nije pitanje semantike, mislim, tom logikom i Pancevo je predgradje Beograda. :D

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #231 on: February 08, 2016, 08:43:43 pm »
pa ovde bi se i smatralo predgradjem. ma ameri vole da izmisljaju. sta oni znaju sta je grad a sta selo?

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #232 on: February 08, 2016, 08:57:33 pm »
A kao postoji uopste QB na visokom nivou u NFL-u trenutno?

pa i totalnim fudbalskim analfabetama, kakvima ovaj forum obiluje, je potpuno jasno da su Mudovište i Big Ben bar 3 lige iznad najbliže konkurencije.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #233 on: February 08, 2016, 09:06:44 pm »
nisam zaista gledao NFL previse posl. 5-6 sezona, ali pratim na nivou statistike i pogledam neke hajlajtse kad stignem. sad nisam najrelevantniji al ne znam zasto Newton ne ulazi u "qb na visokom nivou" diskusiju. okej usro se u SB al i bolji su pre njega.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3439
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #234 on: February 08, 2016, 09:10:59 pm »
Mudovište bar 3 lige iznad najbliže konkurencije.

Patnja kao takva. :kafa:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4317
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #235 on: February 08, 2016, 09:11:40 pm »
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #236 on: February 08, 2016, 09:22:13 pm »
Upravo procitah da je Newton "self proclaimed pescetarian", povlacim svaki vid podrske. Ko ga jebe.

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #237 on: February 08, 2016, 10:11:22 pm »
okej usro se u SB al i bolji su pre njega.

Ma daj bre...
on je sinoć zapravo odigrao dobru utakmicu. Remmers nije mogao da blokira Millera, očajna utakmica Ohera, Cotchery nije hvatao a i kad jeste sudije su mu ukrale completion, Ginn je usrao ključan INT a i onaj dug pas u 2. poluvremenu je morao da bude homerun, top target Olsen totalno uštopovan i je imao možda 3-4 hvatanja od kojih jedno za 1st down.
Brown, koji je odigrao najbolje od svih hvatača, se povredio na pola utakmice, kao i levi guard Norwell. Turner, koji im je inače najbolji O-lineman, ima personal foul kaznu u kritičnom momentu.
Trčanje, osim Camovog, nije postojalo. Stewart se odmah povredio i ostatak utakmice je bio neprimetan, Tolbert je imao fumble, a najbolji trkač sinoć im je bio jebeni Fozzy Whittaker.

Napad Caroline je ove sezone neverovatno overachievao. Ginn je njima #1 WR, a u bilo kom drugom timu u ligi možda ne bi imao ni mesta na rosteru. Sa Cotcheryem, Brownom i Funchesom čini sigurno najgori WR corps koji je igrao u Super Bowlu.
Remmers je došao u ligu pre 2-3 sezone i uspeo je da promeni 10ak timova jer nikome nije trebao. U Carolini je starter.
Svaka tim momcima čast na uspehu ove sezone i ponekad je izgledalo da su ipak dovoljno talentovani da igraju protiv svakoga i svaka čast coaching staffu koji im je pomogao da to urade, ali sinoć je takav napad igrao protiv odbrane koja nema slabe tačke i ekstremno je talentovana u svim linijama. Možda i najbolja odbrana IKAD.
Mudovište se sinoć jebački držao, neka priča ko šta hoće. I falilo mu je još samo 1 ili 2 čoveka u napadu koji će da ga isprate, pa da pobede.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11690
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #238 on: February 08, 2016, 10:18:47 pm »
Evo sad "stručnjaci" objašnjavaju kako je 5ft pored njega bio igrač DEN koji je rekao " we shutdown Cam" i to ga je potreslo i zato je ustao....
Prosto čovek "nije spreman" u glavi. Da li je to trajno ili treba da prođe to videćemo.
Meni je bio loš znak kad je krenuo sa "rasnim pitanjem"...
Ne znam kakva je situacija sa rosterom, jasno je da grade tim oko njega, koliko njih ide a ko ostaje...
Front ofis CAR mora dobro da razmisli
 

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #239 on: February 08, 2016, 10:22:19 pm »
Ma daj bre...
on je sinoć zapravo odigrao dobru utakmicu. Remmers nije mogao da blokira Millera, očajna utakmica Ohera, Cotchery nije hvatao a i kad jeste sudije su mu ukrale completion, Ginn je usrao ključan INT a i onaj dug pas u 2. poluvremenu je morao da bude homerun, top target Olsen totalno uštopovan i je imao možda 3-4 hvatanja od kojih jedno za 1st down.
Brown, koji je odigrao najbolje od svih hvatača, se povredio na pola utakmice, kao i levi guard Norwell. Turner, koji im je inače najbolji O-lineman, ima personal foul kaznu u kritičnom momentu.
Trčanje, osim Camovog, nije postojalo. Stewart se odmah povredio i ostatak utakmice je bio neprimetan, Tolbert je imao fumble, a najbolji trkač sinoć im je bio jebeni Fozzy Whittaker.

Napad Caroline je ove sezone neverovatno overachievao. Ginn je njima #1 WR, a u bilo kom drugom timu u ligi možda ne bi imao ni mesta na rosteru. Sa Cotcheryem, Brownom i Funchesom čini sigurno najgori WR corps koji je igrao u Super Bowlu.
Remmers je došao u ligu pre 2-3 sezone i uspeo je da promeni 10ak timova jer nikome nije trebao. U Carolini je starter.
Svaka tim momcima čast na uspehu ove sezone i ponekad je izgledalo da su ipak dovoljno talentovani da igraju protiv svakoga i svaka čast coaching staffu koji im je pomogao da to urade, ali sinoć je takav napad igrao protiv odbrane koja nema slabe tačke i ekstremno je talentovana u svim linijama. Možda i najbolja odbrana IKAD.
Mudovište se sinoć jebački držao, neka priča ko šta hoće. I falilo mu je još samo 1 ili 2 čoveka u napadu koji će da ga isprate, pa da pobede.

sve 5 ali njegov govor tela nije bas oslikavao coveka koji je spreman tu malo da se potuce. izgledao je i nervozno, a i onaj fumble vec mnogo pisani je dosta rekao o karakteru. o pressu posle da ne govorimo.

imace dovoljno prilika da se ispravi, svakako.

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #240 on: February 08, 2016, 10:26:08 pm »
Vidim ko ce uskoro biti najomrazeniji qb u nfl.


Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #241 on: February 08, 2016, 10:27:31 pm »

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #242 on: February 08, 2016, 10:36:26 pm »
Meni je bio loš znak kad je krenuo sa "rasnim pitanjem"...

race card   :D

Ja sam gledao pre game show i njegov intervju. Čak i u tako nameštenom segmentu nije znao da objasni šta je mislio i šta je želeo da postigne sa tim. Tipično proseravanje...

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #243 on: February 08, 2016, 10:42:15 pm »

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Super Bowl 50
« Reply #244 on: February 08, 2016, 10:47:08 pm »