Author Topic: 12th man - Za nas navijace Seattla  (Read 79154 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #70 on: December 26, 2012, 04:47:38 pm »
Daj ime makar jednog, Green Baya ti!?
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #71 on: December 26, 2012, 04:48:25 pm »
Ahman Green.

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #72 on: December 26, 2012, 04:50:02 pm »
Dobar, dobar.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #73 on: December 26, 2012, 04:53:57 pm »
Za Taylora i Hornunga si sigurno čuo a od stare garde tu su Canadeo, Hinkle i McNally.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #74 on: December 26, 2012, 04:54:38 pm »
Kao neko iz NFC West-a mogu da kazem da ono sto sam ispratio od navijaca Seattla je da postoje samo dva protivnicka igraca koja ljudi postuju, a iz protivnickih timova su, a to su Jackson i Fitz. I mislim da velika vecina ljudi veruje da je Jackson HOF ali je imao nesrecu da igra u Ramsima u periodu njihovog sumraka. I po mom misljenju Jackson je bolji bruser dok Lynch ima malo bolju promenu smera i bolji second effort (mada ne vidim ko ima bolji second effort od njega). Ali u svom prime-u Jackson je boljo nego Lynch. I mislim da to skoro ni jedan navijac Seattla nebi opovrgao. (Alexander je iza njih dvojice, bar)

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #75 on: December 26, 2012, 04:56:52 pm »
Pa to je zato sto toliko mrze SF, pa ne primecuju kao njihove igrace. :P

Za Gore-a me ne cudi nista, jedan od najpotcenjenijih igraca u ligi.

Offline Ferrari

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 543
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #76 on: December 26, 2012, 05:00:15 pm »
Da ga nisu cuvali i vadili posle 10-12 nosenja i 100y imao bi to on odavno.

To sigurno. Covjek je zverka!

Cesto sam ga gledao zbog fantazija, pa tako i Sijetl, covek je zverina i zao mi je sto sam propustio zadnjih par sezona.

Marshawn Lynch i dalje siba u beast mode.
Imao je 9 utakmica od 100 yard-i ili vise.
Svakako je i Pete Carol uradio dobar posao sastavljajuci ekipu iz Seattle-a.

U posljednje vrijeme liga dominira pass-ovima, ali "ground game" je svakako jos uvijek prisutna i meni rado vidjena  :football:

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #77 on: December 26, 2012, 05:07:25 pm »
Za Taylora i Hornunga si sigurno čuo

Nisam ja toliko starr.

Za Gorea sam cuo.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #78 on: December 26, 2012, 05:10:01 pm »
Nisam ja toliko starr.

Za Gorea sam cuo.
Da ti objasnim, to je iz vremena kad je RB bio kljucni igrac tima. Tad su bili najbolji.
 Zadnjih 20 godina je QB kljucni igrac tima, i nas je najbolji. Kapish ? :D

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #79 on: December 26, 2012, 05:10:58 pm »
I da odmah stavim veto na vakuum period 1970-1990. :D

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #80 on: December 26, 2012, 05:14:31 pm »
I mislim da velika vecina ljudi veruje da je Jackson HOF ali je imao nesrecu da igra u Ramsima u periodu njihovog sumraka.

Jackson da je rodjen u drugo vreme (ranije) bio bi Walter Payton. Pozdrav za sve fanove Rams-a i Steelersa!
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Ferrari

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 543
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #81 on: December 26, 2012, 05:16:15 pm »
Jackson da je rodjen u drugo vreme (ranije) bio bi Walter Payton. Pozdrav za sve fanove Rams-a i Steelersa!

Hmmm ...ipak ne. Samo je jedan Sweetness! :facts:

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #82 on: December 26, 2012, 05:18:06 pm »
Jackson da je rodjen u drugo vreme (ranije) bio bi Walter Payton. Pozdrav za sve fanove Rams-a i Steelersa!

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #83 on: December 26, 2012, 06:34:14 pm »
Pa to je zato sto toliko mrze SF, pa ne primecuju kao njihove igrace. :P

Za Gore-a me ne cudi nista, jedan od najpotcenjenijih igraca u ligi.
Gore je dobar ali nije kalibar Jacksona. A Willisa ne vole, to ti garantujem.
A mislim da je ovo iznerviralo brojne fantasy vlasnike:
14   12/9/12   ARI   11   128   33   3
15   12/16/12   BUF   10   113   54   1

Broj nosenja od 11 i 10. Bilo je u stilu:"presao si 100y, sad izadji da odmoris ledja"

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #84 on: December 26, 2012, 06:54:06 pm »
Gore je dobar ali nije kalibar Jacksona. A Willisa ne vole, to ti garantujem.

I Gore ima momenata poput Lynch-a, vec neko vreme, uvek je tu change of pace back, ili tako nesto, a covek kida od kako je usao u ligu. Ti bi bar trebalo to da znas kao navijac Seattle-a. Seti se samo sezone gde je Sing bio HC, kako ste prosli, samo zahvaljujuci Gore-u. Ocajna je linija tad jos uvek bila, a on trci uvek jednako dobro.

A to sto ne vole Willis-a sta tacno treba da znaci? :) Najbolji ILB u ligi, svake godine od kako je usao u ligu je na Pro Bowl-u. Ali definitivno nije vredan pomena navijacima Seahawks-a. :D

Offline Ferrari

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 543
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #85 on: December 26, 2012, 07:32:59 pm »
I Gore ima momenata poput Lynch-a, vec neko vreme, uvek je tu change of pace back, ili tako nesto, a covek kida od kako je usao u ligu...

Ima samo pregrst RB-ova trenutno u ligi koji zasluzuju moju paznju. Napr. Texans RB Arian Foster, Ray Rice iz Ravens-a, Adrian Peterson iz Vikings-a i Marshawn Lynch Seahawks. Medjutim jos jedan back koji je underrated i nalazi se na toj istoj listi je i Frank Gore iz 49ersa.

Gore igra i kad je povredjen i istini za volju trci u najmanje 14 utakmica po sezoni u svih 8 NFL sezona.
http://www.nfl.com/player/frankgore/2506404/profile

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #86 on: December 26, 2012, 07:42:33 pm »
Gledaj samo kako ce Foster da nestane sa NFL poljana bez traga. Nije on za stavljanje u istu recenicu sa gospodinom Petersonom.

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #87 on: December 26, 2012, 07:52:33 pm »
Peterson je najjaci, nema dalje price. Igrao je protiv sve samih najjacih odbrana protiv trcanja ove sezone.
Lynch i Jones Drew su odmah iza. Rice igra najbolju sezonu do sada u karijeri i sve vise mi se svidja.
Fostera nisam puno gledao, moram da priznam.

Jackson-u i Gore-u, koji igraju u diviziji sa najjacim odbranama, svaka cast za konzistentnost. Jackson je car, pogledajte samo postovanje Petersona za njega  u mecu od pre par kola.

Sto se Lyncha i Jacksona tice, treba napomenuti da su oni jedini gazili 49ers za ove dve zadnje sezone njihove dominacije u run stoppingu.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #88 on: December 26, 2012, 09:31:05 pm »
Ima samo pregrst RB-ova trenutno u ligi koji zasluzuju moju paznju. Napr. Texans RB Arian Foster, Ray Rice iz Ravens-a, Adrian Peterson iz Vikings-a i Marshawn Lynch Seahawks. Medjutim jos jedan back koji je underrated i nalazi se na toj istoj listi je i Frank Gore iz 49ersa.

A MJD?
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Ferrari

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 543
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #89 on: December 26, 2012, 09:35:41 pm »
« Last Edit: December 26, 2012, 09:39:56 pm by Ferrari »

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #90 on: December 27, 2012, 12:21:12 am »
I Gore ima momenata poput Lynch-a, vec neko vreme, uvek je tu change of pace back, ili tako nesto, a covek kida od kako je usao u ligu. Ti bi bar trebalo to da znas kao navijac Seattle-a. Seti se samo sezone gde je Sing bio HC, kako ste prosli, samo zahvaljujuci Gore-u. Ocajna je linija tad jos uvek bila, a on trci uvek jednako dobro.

A to sto ne vole Willis-a sta tacno treba da znaci? :) Najbolji ILB u ligi, svake godine od kako je usao u ligu je na Pro Bowl-u. Ali definitivno nije vredan pomena navijacima Seahawks-a. :D
Gore je jedan vrlodobar igrac, reklo bi se vredno skuplja yarde, ali je malo drukciji tip nego Lynch. Lynchovi momenti su proslogodisnja utakmica protiv File ili PO sa NO-om. Lynch nema dobar burst pa mora na snagu da cisti, dok Gore ide vise na brzinu i nema toliku snagu. A Willisa narucito nevole od kada je Hasu napuko rebro, kada se ovaj bacio za neke yarde a Willis mu uklizao posto je ovaj vec bio na zemlji.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #91 on: April 19, 2013, 05:25:45 pm »
Week 1: Sunday, Sept. 8, at Carolina, 1: p.m.
Week 2: Sunday, Sept. 15, San Francisco, 8:30 p.m.
Week 3: Sunday, Sept. 22, Jacksonville, 4:25 p.m.
Week 4: Sunday, Sept. 29, at Houston, 1:00 p.m.
Week 5: Sunday, Oct. 6, at Indianapolis, 1 p.m.
Week 6: Sunday, Oct. 13, Tennessee, 4:05 p.m.
Week 7: Thursday, Oct. 17, at Arizona, 8:25 p.m.
Week 8: Monday, Oct. 28, at St. Louis, 8:40 p.m.
Week 9: Sunday, Nov. 3, Tampa Bay, 4:05 p.m.
Week 10: Sunday, Nov. 10, at Atlanta, 1 p.m.
Week 11: Sunday, Nov. 17, Minnesota, 4:25 p.m.
Week 12: BYE
Week 13: Monday, Dec. 2, New Orleans, 8:40 p.m.
Week 14: Sunday, Dec. 8, at San Francisco, 4:25 p.m.
Week 15: Sunday, Dec. 15, at N.Y. Giants, 1:00 p.m.
Week 16: Sunday, Dec. 22, Arizona, 4:05 p.m.
Week 17: Sunday, Dec. 29, St. Louis, 4:25 p.m.

Ja ne mogu da verujem. Djubran ni jednu utakmicu koja se igra izvan NFC West zone nisu stavili da igramo od 4. Sve je od 1!!!!!! Pa posle oko ravnopravnosti zapada J**** im sve po spisku.
A SF ima samo dve utakmice :\

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #92 on: April 28, 2013, 01:31:53 am »
I tako. Zavrsi se draft za nas. Sta smo uzeli, uzeli smo. I to redom:
    Round 2, Pick 30 (62) Christine Michael    RB    5'10"    220    Texas A&M
   Round 3, Pick 25 (87) Jordan Hill    DT    6'1"    303    Penn St.
   Round 4, Pick 26 (123) Chris Harper    WR    6'1"    229    Kansas St. 
   Round 5, Pick 4 (137) Jesse Williams    DT    6'3"    323    Alabama
   Round 5, Pick 5 (138)  Tharold Simon    CB    6'2"    202    LSU    
   Round 5, Pick 25 (158) Luke Willson    TE    6'5"    251    Rice    
   Round 6, Pick 26 (194) Spencer Ware    RB    5'10"    228    LSU    
   Round 7, Pick 14 (220) Ryan Seymour    G    6'5"    300    Vanderbilt    
   Round 7, Pick 25 (231) Ty Powell    DE    6'2"    249    Harding    
   Round 7, Pick 35 (241) Jared Smith    DT    6'3"    302    New Hampshire       
   Round 7, Pick 36 (242)  Michael Bowie    OT    NE Oklahoma St.
Ako se i ocekivalo da se uzme RB nije se ocekivalo da budu dva i to jedan u drugoj rundi. Uzet je WR za razvoj, TE koji je kanadjanin, par OL-ova u sedmoj rundi (naiso sam negde da i DT Smitha smatraju da prebace u OL), par DT-ova, visoki CB, ali samo jedan DE/LB hibrid. Verovatno da Pete zna nesto vise nego mi ostali pilici ili je mozda umrljao papir na kome su mu pisale potrebe tima, pa je umesto LB procitao RB. Dosta cudan draft, ponarucito sa Jesse WIlliamsom u 5 rundi. Jedno je zajednicko za mozda pola pikova, igrali su druge pozicije pre nego sto su upisali koledz. Tako da mi deluje da je ideja da se pokusa neki razvoj pikova, pa da se vidi ko ima potencijala a ko nema. Neka malo podrobnija razrada pikova docnije, ali po meni, osnovna potreba ima sanse da bude zadovoljena, a to je 3-tech DT.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #93 on: April 28, 2013, 11:11:23 am »
Michael je sjajan trkac, ali ne bas i sjajan po ponasanju van terena. Pitanje glasi - zasto su ga uzeli pored Beast Mode-a i Turbin-a koji je sasvim dobro igrao. Change of pace RB OK, ali ne sa pick-om 2. runde.

Jordan Hill - DT je, takodje, odlican igrac. Na All star tekmi i treninzima je bio veoma dobar. Williams sa ALA je zid od coveka, ali zbog povrede je pao.

Ostale igrace ne znam bas. Ali kod timova koji su u situaciji kao SEA, da igraju dobro, imaju kvalitet i depth logicno je da draft-uju na ovaj nacin: BPA i value pick-ovi svaki put. Ako nista drugo, na osnovu prethodnih godina, treba im verovati da su odradili dobar posao.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #94 on: April 28, 2013, 11:17:38 pm »
Pa to je ono nejasno. Ocekivao se RB u 6-7 rundi, mozda UDF, ali uzeti u drugoj rundi, makar i ako ima najbolje ocene. Razumem sto su 9-ersi uradili, pa i mi da uradimo tako. I on jeste gladan, ali on je slican trkac kao i ova ostala dvojica. I dalje mi nije jasno al ajde.  :dry:

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #95 on: April 29, 2013, 01:03:11 am »
Utah State WR Matt Austin;       6'2, 202
Arkansas T Alvin Bailey;       6'3, 312
Tackle koji je jos uvek sirov. Pominju da je kojim slucajem ostao jos jednu godinu da bi isao u prvih 100
Southern Illinois DE Kenneth Boatright; 6'3, 235
Miami LB Ramon Buchanan;       6'2, 215
UNLV LB John Lotulelei;       5'11, 233
Colorado SS Ray Polk;          6'1, 219
Bowling Green G Jordon Roussos;    6'4, 307
Oklahoma RB Dominique Whaley;       5'11, 205
Doziveo povredu preprosle sezone i vratio se, ali mozda prerano. Kazu vredan i uporan. Moze da bude iznenadjenje.
Old Dominion LB Craig Wilkins      6'1, 238


Rumored signings (probably workout contracts for Rookie Mini-camp):

- QB Casey Brockman, Murray State - 6'2, 221
- WR Arceto Clark, Mississippi State - 5'10, 181
- WR Austin Coleman, St Francis (IN) - 5'8, 184

- WR Justin Veltung, Idaho - 5'11, 182
- OT Jake Jscherer, Minnesota-Duluth - 6'7, 305
- CB O'Hara Fluellen, Lincoln - 5'11, 193

- SS Akeem Davis, Memphis - 6'0, 201
- SS Jajuan Harley, Tennessee State 6'1, 213

- SS Preston Hadley, BYU - 5'11, 204
- DE Chancey Aghayere, LSU - 6'4, 256
- DE Chris Billingslea, Citadel - 6'4, 269
- LB Jaydan Bird, Oklahoma - 6'1, 231
- LB Jonathan Sharpe, North Greenville - 5'11, 217
- K Zach Brown Ramirez, Portland State - 6'0, 200

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #96 on: May 17, 2013, 11:47:47 pm »
The league announced that Seahawks defensive end Bruce Irvin has been suspended four games for violating the league’s policy on performance enhancing substances.


Odma' ga navatali...

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #97 on: May 18, 2013, 12:44:09 am »
Pa covek se nije posteno ni skinuo, mogli su da mu daju bar jos jednu godinu fore  :P

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #98 on: September 01, 2013, 11:18:22 am »
Otpusteni:

WR Phil Bates,
WR Arceto Clark,
WR Chris Harper, 
WR Bryant Walters,
Svi osim Harpera su topovsko meso. Harper je bio pik cetvrte runde ali se nije nesto pokazao u PS. Ako ga neko ne pokupi (cisto zato sto su ga imali na draft listi) verovatno ide u PS.

DE DeShawn Shead,
DT Sealver Siliga,
DT Michael Brooks,
DT Dewayne Cherrington,
DT Jaye Howard,
DT Clinton McDonald,
Otpusteni McDonald i Howard kao neki igraci koji su prosle godine i igrali. Siliga kao covek koji je dosao u trejdu sa denverom. Malo cudno posto su se nanizale neke sitne povrede, pa se pretpostavljalo da ce da ostave bar nekog zdravog linemana.

TE Sean McGrath,
TE Darren Fells,
TE Cooper Helfet,
Ovo je malo zabrinjavajuce. Ostavljena su samo dva TE na rosteru. Uz 1.5 FB ovo postaje klimava pozicija ako se neko povredi. Nadamo se nekom picku ili tradeu sto pre.

DB Winston Guy,
DB Ron Parker,
Previse ljudi na DB poziciji i neko je morao da plati. Guy je bio dobar u predsezoni i pretpostavljam da ce da zavrsi negde kao zamena. Recimo u Jaguarsima :p

LB Ty Powell, --- ruki Leo koji ce verovatno na PS da se da li ce biti nesto od njega.
QB Brady Quinn, ----     Kada je doveden TJackson pretpostavljalo se da ce Quinn da ode, mada je bio solidan u PS.
FB Michael Robinson,  ----Malo iznenadjenje, posto je bio jedan od vodja tima. A i imao je izvestaje iz svlacionice koje su svi voleli da gledaju.
G Ryan Seymour,
G Jared Smith,
G Rishaw Johnson,
Seymour i Smith su novajlije koje su uzete u zadnjoj rundi tako da im verovatno sleduje PS da se malo uvezbaju, ipak se ne moze zadrzati previse linijasa na rosteru.

CB Antoine Winfield - previse kvalitetnih ljudi na poziciji DB je dovelo da i on ode. Da li je prvo otisao pa se penzionisao ili obrnuto, to vise nije bitno.

Mozda jedina dva neocekivana otpustanja su Robinson i tri TE, sve ostalo se donekle i ocekivalo.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #99 on: September 01, 2013, 12:01:02 pm »
E sad ono sto je ostalo.

OFFENSE (24 PLAYERS)
Quarterbacks (2): Russell Wilson, Tarvaris Jackson.
Ocekujem da izguglaju nekog "nikad cuo" rukija i da ga stave na PS. Premalo je samo dva QB da se ima, makar ovaj drugi bio u stanu da igra i povredjen.

Running backs (5): Tailbacks – Marshawn Lynch, Robert Turbin, Christine Michael, Spencer Ware. Fullback – Derrick Coleman.
Ware je bio predvidjen kao neki switch izmedju RB i FB ali izgleda da je solidno trcao a lose blokirao tako da je zadrzan. Derrick umesto Robinsona je neocekivano ali izgleda da se momak solidno pokazao u PS.

Wide receivers (5): Sidney Rice, Golden Tate, Doug Baldwin, Jermaine Kearse, Stephen Williams.
I kada dodje Percy bit ce ih 6. Problem je sto su se i Kearse i Williams odlicno pokazali u PS pa su morali da ostanu. Da li cemo imati srece pa da se Williamsov potres mozga pokaze dovoljno dobar da ga tutnu na IR, videt cemo.

Tight ends (2): Zach Miller, Luke Willson.
Ovo zjapi prazno. Willson se pokazao kao vrlodobar u blokiranju u hvatanju tako da bi trebali da budu odlican duo. Ali bar jos nekog da nadju...

Offensive line (10): Russell Okung, Paul McQuistan, Max Unger, Breno Giacomini, J.R. Sweezy, Lemuel Jeanpierre, James Carpenter, Mike Person, Michael Bowie, Alvin Bailey.
Sta reci. Startna petorka, rezervni centar, stalno povredjeni pick prve runde, rezerva iz prosle sezone i dva rukija. Vise od ovog nije moglo da stane. Svi se nadaju da ce Carpenter ostati zdrav ove godine (kao i svake) tako da bi Zver mogla da ima jos bolju sezonu.

Dakle, od startera fali FB Robinson i TE McCoy. Sve ostalo je tu. Ako im zamene budu imalo vredele ovo ce da bude jos bolja sezona za napad.

DEFENSE (26 PLAYERS)

Defensive line (10): Chris Clemons, Brandon Mebane, Tony McDaniel, Red Bryant, Cliff Avril, O’Brian Schofield, D’Anthony Smith, Benson Mayowa, Jordan Hill, Michael Bennett.
dosta povredjenih igraca. Jos je dodat i Clemons u nadi da ce se oporaviti za prvih par utakmica. Doveden Smith koji je stalno bio povredjivan. Od 10 ljudi, Clemons, Avril, Schofield i Mayowa su tu da bi se testirali na Leo poziciji (dva su povredjena a jedan je stalno bio povredjivan) sto mu dodje da je Mayowa verovatni starter. Mislim da ce ovde jos malo morati da se iskristalise situacija.

Linebackers (7): K.J. Wright, Bobby Wagner, Mike Morgan, Heath Farwell, Malcolm Smith, Allen Bradford, John Lotulelei.
Ocekivalo se mozda 6 da ostane. Starteri su Wright, Wagner i Smith (bar dok se Irvin ne vrati), Morgan i Farwell su ST igraci, A bradford i Lotulele su se pokazali tokom PS. Ako nekog dovedemo verovatno Lotulelei ide medju rezerve.

Defensive backs (9): Brandon Browner, Richard Sherman, Earl Thomas, Kam Chancellor, Walter Thurmond, Byron Maxwell, Jeron Johnson, Jeremy Lane, Chris Maragos.
Velika guzva, nekisu prognozirali i 10 igraca da ce da ostane. Thurmond je bio zdrav i pokazao da je bolji od Winfielda. Jos da ostane zdrav. Verujemo da je lista dovoljno duboka i ako se i neko povredi ili nedaj boze bude suspendovan, da ima ko da udje umesto njega.

SPECIAL TEAMS (3 PLAYERS)
Jon Ryan, Steven Hauschka, Clint Gresham.
Ocekivano

INJURED RESERVE LIST: CB Chandler Fenner, TE Anthony McCoy, DT Jesse Williams, DE Kenneth Boatright.
Wiliams je stavljen da malo ladi kolena, ako mu to pomogne bit ce nesto od njega.

SUSPENDED LIST: LB Bruce Irvin

PUP LIST/NON-FOOTBALL INJURY LIST: DL Greg Scruggs, CB Tharold Simon, WR Percy Harvin, LB Korey Toomer.
A tu li se denuo Simon, nigde ga nisam video ni tokom PS ni posle. Sad da li je ono hapsenje potpalo pod Non footbal IR ili sta vec neznam. Harvin se ocekuje krajem novembra ili pocetkom decembra. O ostalima niko nista nezna, ali Scruggs bi nam trenutno dobro doso nazad.

Ovde bi mogao reci da nam je jedino DB od prosle sezone tu. LB-ovi imaju promene na SAM poziciji, kada posle cetvrte utakmice dodje Irvin i tu ce biti premestanja i testiranja. DL deluje povredjeno. Jos uvek nije nadjen dobar 3-tech, mada cemo da vidimo kako ce se snaci McDaniel. Hill bi trebalo da ga menja, eventualno Bennet, koji ce verovatno menjati Bryanta na pass akcijama. Neka zamena za NT bi nam dobro legla i zato je malo cudno otpustanje svih preostalih DT-ova, ali to tek treba da vidimo. Ako napokon nadju pravu kombinaciju ovo bi mogao da bude tvrd 4-men zid.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #100 on: February 03, 2014, 10:58:29 am »
Marasine, cestitam prijatelju  :)

A svi ostali mogu da se pognu  :svi:





"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #101 on: February 03, 2014, 11:08:34 am »
Cestitke, cestitke :) Odlicna sezona. Defence wins championships  :) :)
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #102 on: February 03, 2014, 11:10:11 am »
Fala, fala. Ni ja jos uvek ne verujem. Prosto covek nezna sta je lepse, osvajanje SB ili ruzno gazenje manninga  :)
Sto rekose: offanse win game, defanse win SB

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #103 on: February 03, 2014, 11:18:08 am »
Ali najbolje mi je bilo sto posle utakmice vidis tweet fidzeralda sa cestitkama i komentarom: NFCWest is legit now and in future. Onako dole u ekranu pored komentara bivsih igraca seattla.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 12th man - Za nas navijace Seattla
« Reply #104 on: February 03, 2014, 12:28:09 pm »
Čestitke na tituli. Apsolutno zasluženo, od prvog do poslednjeg kola.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.