Author Topic: Arena NFL prenosi i internet streamovi  (Read 251427 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
gde trazis strimove ili sta vec za redzone?

Obično je u ponudi sa preostalim mečevima, gde god da se traži.

Ali ovde se konkretno misli na ovaj subreddit

Code: [Select]
https://www.reddit.com/r/nflstreams/

Offline Chipi

  • Starter
  • **
  • Posts: 270
    • View Profile
još bacate pare na gej pes pored živog Peje Mašine? :blink:
:stevan:

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Sinoc sam naleteo na youtube nfl kanal koji je vrtio min@sea. Jel neko zna dal je to za sve predsezonske utakmice? Delovalo mi je ko da je zvanican kanal, a mislim da je imao i druge utakmice.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Sinoc sam naleteo na youtube nfl kanal koji je vrtio min@sea. Jel neko zna dal je to za sve predsezonske utakmice? Delovalo mi je ko da je zvanican kanal, a mislim da je imao i druge utakmice.

Na zvaničnom kanalu ne prenose utakmice.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Nije bio direktan prenos, nego se vrtio snimak. Moja greska sto nisam naznacio. (jes da je pisalo LIVE) Ali opet, da NFL pusta cele utakmice, pa makar u reprizi, mi je cudno.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
evo, recimo sad sam naisao na Cle/nyg

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
To definitivno nije zvanični NFL kanal na YT, ovaj je, a nije ni NFL Network, ovaj je.

Verovatno će brzo biti ugašen. Samo da ga navataju. :D

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
BTW, kako vam se sviđa novi interfejs na GP?

....shit has hit the fan...
 

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
BTW, kako vam se sviđa novi interfejs na GP?

....shit has hit the fan...
Mogao si lepo niksi da posaljes pm a ne ovde da pitas :D

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Mogao si lepo niksi da posaljes pm a ne ovde da pitas :D

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
😁
 

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1130 on: September 04, 2017, 11:48:04 am »
8 utakmica na SK u prvom kolu...vidite da vam vrate pare od gej pasare... :kafa:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Andrej

  • Starter
  • **
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1131 on: September 05, 2017, 07:39:34 pm »
Moze, kada SK bude imao:

Red zone
condesed games

Btw game pass ima neki "light" paked koji daje upravo ovo pomenuto

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1132 on: September 06, 2017, 10:24:13 pm »
8 utakmica na SK u prvom kolu...vidite da vam vrate pare od gej pasare... :kafa:

dobro sad, u moru ozbiljnog sadrzaja valja nekad odgledati i neku urnebesnu komediju tipa Chicago ili Jetsi, a vidim to ovima sa SK nije interesantno.
« Last Edit: September 06, 2017, 10:27:15 pm by masterplan »
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1133 on: September 07, 2017, 12:17:59 pm »
Eno na SK jedan manje prenos, posto veceras daju "NFL Preseason : Kansas City - New England" po njihovom.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1134 on: September 07, 2017, 12:52:09 pm »
Eno na SK jedan manje prenos, posto veceras daju "NFL Preseason : Kansas City - New England" po njihovom.  :D

Sada piše "otvaranje sezone". Prate naš forum. ;)

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2334
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1135 on: September 07, 2017, 12:54:39 pm »
TEN-OAK umesto MIA-TB.

Offline djomlao

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1627
  • ;)
    • View Profile

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1137 on: September 07, 2017, 01:42:11 pm »
TEN-OAK umesto MIA-TB.

za to vreme na gej pasari reklame... :kafa: :P
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1138 on: September 07, 2017, 03:39:13 pm »
Kako je esbebeara uleteo sa ovim eonom 3 dana pred sezonu.  7 dana premotavanja na svim sk kanalima. Red zone i condesed ionako nikad nisam gledao pa je ovo skoro ko gejpasara.

Pa kaze, IZVIDNICA IZVIDNICA PEJE JURISICA !!!


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1139 on: September 07, 2017, 03:42:05 pm »
Mič TrubiNski  :worthy:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1140 on: September 07, 2017, 05:29:46 pm »
 :rofl:

Od kako je Bartuć D.O.O. otišao pod stečaj odjedared razni strimovi i SK postadoše sjajna opcija, joj sirotinjo i Bogu si teška  !!!

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1141 on: September 07, 2017, 07:15:35 pm »
a jesam ti pričo da su na eon svi športklub kanali u hd?


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1142 on: September 18, 2017, 05:02:47 pm »
Ljudi mogu da pričaju šta god hoće o Aci Stojanoviću, ali njegova priprema za mečeve koje prenosi, njegova informisanost, to jednostavno mora da se poštuje. Mene lično Aca nikada nije počeo da nervira kao druge, pogotovo što sad moram da pratim noćne mečeve američkog fudbala na SK. Kako one ljude nije sramota samih sebe ja ne znam, u stvari znam kad čovek ne zna da je glup nema se čega ni stideti. Počelo je openerom kada je Peđa rekao da su Beličik i Andi "najtrofejniji treneri po broju pobeda" ovo je maštovito čak i za čoveka Peđinog ranga, nastavilo se raznim glupostima, i ja reko ćuti pusti budale ali je to nemoguće. Sinoć lik ladno govori o situaciji u backfieldu Packersa i čudi kako to do nisu doveli nikog ni u FA ni na draftu (ljudi draftovali 3 RBa) ulazi Jamal i ovaj mrtav ladan ipak su draftovali RBa (kao da je draft bio kasno sinoć a ne pre pola godine) kakav amater treba da budeš pa sa sebi dozvoliš neobaveštenost u osnovnim stvarima. Još onda krene da kenja o Jamalovom učinku na koledžu, 2 sekunde ranije nije ni čuo za čoveka a kamoli gde je draftovan. Da na jedno uvo ne slušaju Kolinsvorta i Majklsa ne umeli reč da progovore  :wall:

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1143 on: September 18, 2017, 05:30:07 pm »
Ne slažem se.
Peđini prenosi su baš edukativni,sinoć je recimo više puta ponovio da je suština AF da se u 4 akcije pređe 10 jardi i da petorica ispred QB isključivo služe da ga štite.
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1144 on: September 18, 2017, 05:31:47 pm »
Au sta sam ja propustio sinoc

Sent from my P10 lite using Tapatalk


Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1145 on: September 18, 2017, 05:46:39 pm »
Niko od njih ne zna na listu neaktivnih igrača, koja se javno obznanjuje 90 minuta pre meča, tako da im se redovno priviđa McFadden, a jedan se čudio što nema Mike Williamsa koji je visoko draftovan, pojma on nema da je čova povređen i neaktivan.

Pola njih pojma nemaju da se OPI svira i kad igrač krene da blokira dok QB još nije bacio pas, pa se onda isčuđavaju...

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1146 on: September 18, 2017, 05:57:29 pm »
Ali zar nije fascinantno da ofanzivna linija treba da brani i ne sme da igra u napadu?

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1147 on: September 18, 2017, 06:29:16 pm »
Ljudi mogu da pričaju šta god hoće o Aci Stojanoviću, ali njegova priprema za mečeve koje prenosi, njegova informisanost, to jednostavno mora da se poštuje. Mene lično Aca nikada nije počeo da nervira kao druge, pogotovo što sad moram da pratim noćne mečeve američkog fudbala na SK. Kako one ljude nije sramota samih sebe ja ne znam, u stvari znam kad čovek ne zna da je glup nema se čega ni stideti. Počelo je openerom kada je Peđa rekao da su Beličik i Andi "najtrofejniji treneri po broju pobeda" ovo je maštovito čak i za čoveka Peđinog ranga, nastavilo se raznim glupostima, i ja reko ćuti pusti budale ali je to nemoguće. Sinoć lik ladno govori o situaciji u backfieldu Packersa i čudi kako to do nisu doveli nikog ni u FA ni na draftu (ljudi draftovali 3 RBa) ulazi Jamal i ovaj mrtav ladan ipak su draftovali RBa (kao da je draft bio kasno sinoć a ne pre pola godine) kakav amater treba da budeš pa sa sebi dozvoliš neobaveštenost u osnovnim stvarima. Još onda krene da kenja o Jamalovom učinku na koledžu, 2 sekunde ranije nije ni čuo za čoveka a kamoli gde je draftovan. Da na jedno uvo ne slušaju Kolinsvorta i Majklsa ne umeli reč da progovore  :wall:

+1
ja se u vezi Ace godinama vec raspravljam sa svima, narocito sa caletom. covek je u vreme dialupa znao da se iscima i pripremi gomilu informacija koje prijaju ako te zanima to sto gledas. pojma nemam odakle ta antipatija prema njemu jer "smara" sa informacijama.

so se tice majmuna sa SK, za 16 godina su samo nazadovali, ja sam pre 2 godine shvatio da gamepass nije skup, koliko god da kosta. da sam prinudjen da gledam SK, ne bih ni gledao vala, pratio bih "crtice".
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15002
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1148 on: September 18, 2017, 07:07:02 pm »
Da je suđen ofanzivni pas interfirens, lopta bi bila postavljena na jedan jard od end zone. Obzirom da je postignut tačdaun, nije bilo potrebe za time.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1149 on: September 18, 2017, 08:30:55 pm »
ja sam pre 2 godine shvatio da gamepass nije skup, koliko god da kosta.

Ja sam ove sezone ostao nepripremljen na Bartućov odlazak u stečaj pa sam uzeo samo Essential paket za 82,5 €, već u prvoj četvrtini openera sam išao da vidim jel ima upgrade. Donekle je moj bol ublažilo saznanje da TNFs prenosi Network.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1150 on: September 18, 2017, 09:01:22 pm »
Bilo je super i ono da postoje dva hvatača-levi i desni.
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1151 on: September 19, 2017, 08:50:48 pm »
ja se u vezi Ace godinama vec raspravljam sa svima, narocito sa caletom. covek je u vreme dialupa znao da se iscima i pripremi gomilu informacija koje prijaju ako te zanima to sto gledas. pojma nemam odakle ta antipatija prema njemu jer "smara" sa informacijama.
Nedavno sam uzeo i prelistao sta Aca prati na tviteru, i ima dosta dobrog materijala, prati mnoge jake novinare i fudbalske analiticare, ali i i prati sve moguce izvore ludih fun factova kojima voli da nas obasipa, zbog cega nervira ljude.

Mislim da bi bio bolji komentator da se ne cima toliko za fun factove. Verovatno i ne stize da isprati sve sto pokusava da prati, pa zbog manje bitnih stvari propusti neke vaznije, za samu igru na terenu.

Cesto me odusevi, kaze nesto u vezi necije igre sto sigurno nije mogao da zna da nije dobro gledao necije utakmice ili bar citao o bitnim detaljima. A zna i da me izneveri kad lupi neku glupost tipa Ter Stegen je nesiguran sa loptom u nogama ili nesto slicno. Inace ga smatram nasim najstrucnijim fudbalskim komentatorom..

Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1152 on: September 19, 2017, 10:15:32 pm »
Њега је било милина слушати на БК у 20. веку, касније је веома озбиљно полудео и постао неподношљив иако наравно има црњих.

Што се геј паса тиче, јел се мени привиђа или су значајно временски скратили скраћене снимке ове сезоне? Кад је било прво коло контао сам да се задесило да сам одгледао утакмице на којој су тимови давили време  па је било мање снепова, али сад сам прилично сигуран да су нешто променили само још нисам сигуран шта. Мало је дебилно и то што су укинули опцију за померање времена 10 секунди унапред.

Иначе, Чаки Груден наставља да доминира...невероватно колика милина је слушати његове упаде са најјачим могућим нагласком  :cool:. Да се најгора утакмица у сезони игра у мандеј најт термину вредело би је гледати само због њега.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1153 on: September 20, 2017, 08:54:06 pm »

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15002
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Sport Klub NFL prenosi, satelitski i internet streamovi (kepard, sopcast...)
« Reply #1154 on: September 20, 2017, 11:26:35 pm »
Fentazi poeni se računaju duplo za ovu tekmu?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.