Author Topic: Nije Njuz  (Read 348195 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2310 on: April 21, 2019, 04:03:01 pm »
Rekao sam u trenutnom sistemu :D. Ako se ikada nešto promeni, onda će se rešavati valjda i stvari u Jagodini.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2311 on: April 21, 2019, 05:39:02 pm »
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3493
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2312 on: April 21, 2019, 08:37:28 pm »
Kupujmo domaće.
Turski autobusi su odavno u Beogradu, to je bio jedan od razloga što su svi i ostali gradski "po glasovima publike" prefarbani u famoznu bordo boju.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2313 on: April 22, 2019, 09:22:28 pm »
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2314 on: April 23, 2019, 12:24:14 am »
Ko beše resorni ministar?

Quote
"Mi jesmo nekoga osudili jer nije evakuisao zaposlene iz RTS. Mi smo nedavno, osudili one strukture, u samoj državi, koje su ubijale zbog reči i mišljenja", navela je Brnabić.

Osudili smo žrtveno jagnje, pravi krivci nisu nikad osuđeni.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3493
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2315 on: April 24, 2019, 09:42:26 am »

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2319 on: May 01, 2019, 03:58:34 pm »
Poznat je po ulozi u seriji Srećni Ljudi...
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2320 on: May 01, 2019, 04:24:46 pm »
A u kafani na zidu uramljeni dresovi AJ Hawk i Chad Clifton


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2321 on: May 01, 2019, 05:30:54 pm »
I Majklence Adams.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2322 on: May 03, 2019, 02:28:14 pm »
Вучић: Идеја о разграничењу одбачена, то ће нас скупо коштати
„Моје идеје су пропале. То ће скупо коштати наш народ, нашу земљу за 20-30 година. Од тога што ћу имати личну утеху што ће неко да каже да сам био далековид, нећу имати ништа. Нисам био довољно убедљив, нисам успео да објасним какво је реално стање, да је од емоција најважнија реалност”, указао је Вучић.


Ja, ja, ja, ja, ja, ja, pa ja.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2323 on: May 03, 2019, 02:48:37 pm »
Moći će da kažu da je dalekovid samo zbog eventualne dioptrije...

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2324 on: May 03, 2019, 02:59:21 pm »
Tito je govorio mi jbt, ali ovaj ne prestaje da velica samoga sebe.
On zna, narod je glup.
Svi su glupi, samo on vidi sta je najbolje.
Idi bre u picku materinu.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2325 on: May 03, 2019, 04:00:53 pm »
Trebalo je da preneseš celu izjavu. Ovaj deo je još jači:
"Ja ću biti upamćen po veličanstvenim mostovima i putevima, po tome što ću za kratko vreme da realno udvostručim plate i penzije kako bi ljudi mogli da žive bolje a neko drugi će morati da saopštava teške i loše vesti za Srbiju u narednom periodu"
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2326 on: May 03, 2019, 05:21:42 pm »
Ma to je neverovatno.
Neverovatno je da optuzuje gradjane da su krivi za odbijanje predloga jer oni niti znaju sta je predlagao, niti ih je bilo sta pitao.
Neverovatno je da je nesto tako uopste i moguce.  :w

Pravi pokazatelj nivoa iluzija u kojima taj covek zivi je upravo recenica: "Ja ću biti upamćen po veličanstvenim mostovima i putevima, po tome što ću za kratko vreme da realno udvostručim plate i penzije kako bi ljudi mogli da žive bolje..."
Pa ja mislim da je pokojni Sloba bio blizi realnosti nego ovaj ludak.
Zemlja se raspada, ljudi beze glavom bez obzira, nemastina veca nego ikada ranije, gradjani stegnuti sa svih strana jedva disu, mortalitet medju najvecima na svetu, gotovo smo najstarija nacija na planeti... i on pise o velicanstvenosti koja ce ostati iza njega.
Pa covece...  :palm:

Ovo, i ne samo ovo, vec i mnoge druge autokrate sirom sveta, samo pokazuju da je postojeci demokratski sistem tresko sranje.
Nema tu trunke istine ni slobode. Gradjanima su uskracena najvrednija demokratska prava: referendumi i glasanje na izborima.
Sve mora biti kako kaze onaj ko je na vlasti, a gotovo svako je zloupotrebio svoje cetiri godine (i vise) na najgori moguci nacin.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2327 on: May 03, 2019, 07:16:59 pm »
Padaju mi na pamet izjave čerčila
- "  History will be kind to me for I intend to write it.  "
- "  history is written by the victors "
- " The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter."

Ali vi ljudi, jel shvatate da je politika prethodnih ~30 godina (kruna politike 20 veka) dovela do toga da srbija nema izbor? Nikakav. Jeb'o Vučića.  On igra kako mu se svira. Problem je što mu sviraju i Rusi i USA/EU. Znači ima dve opcije  - ili da se igra po notama drugih,  što će da srbiju dovede u stanje funkcionalne zavisne kolonije moćnika (jeftina radna snaga i poligon za bacanje osiromašenog uranijuma, recimo) ili da se ide potpuno samostalno, što će da dovede do stvarno nezavisne samostalne države i kompletnog kolapsa svega u njoj (srbija nema resursa dovoljno da bude samostalna a i okružena je zemljama EU).

Nema nade, apsolutno nikakve..

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2328 on: May 03, 2019, 10:39:55 pm »
Nisu nama krivi ni Putin, ni Obama, ni Tramp. Korupcija i nepotizam su toliko uzeli maha, da se svakoga dana čudim kako uopšte funkcionišemo kao država. Srbija je brod na okeanu kome su otkazali motori. Kada je mirno more, sve naizgled funkcioniše. Prvi talasi kada krenu, curi na sve strane, počinje tumbanje sa enormnim amplitudama i napravi se velika šteta. Kada stane nevreme, umesto da se krene u popravku broda, kreće se o hvalospevima kapetanu, njegovim pomoćnicima, šefu kuhinje i ostalima što su uspeli da održe brod nepotopljenim. I tako u krug, dok ne dođu Indijci, Kinezi i Sirijci i preuzmu brod.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2329 on: May 05, 2019, 12:28:05 pm »
Nisu nama krivi ni Putin, ni Obama, ni Tramp. Korupcija i nepotizam su toliko uzeli maha, da se svakoga dana čudim kako uopšte funkcionišemo kao država. Srbija je brod na okeanu kome su otkazali motori. Kada je mirno more, sve naizgled funkcioniše. Prvi talasi kada krenu, curi na sve strane, počinje tumbanje sa enormnim amplitudama i napravi se velika šteta. Kada stane nevreme, umesto da se krene u popravku broda, kreće se o hvalospevima kapetanu, njegovim pomoćnicima, šefu kuhinje i ostalima što su uspeli da održe brod nepotopljenim. I tako u krug, dok ne dođu Indijci, Kinezi i Sirijci i preuzmu brod.

Ne funkcionisemo, dopustili smo da drzavom upravljaju oni koji ne znaju nista o tome. Alternativa su nam neki drugi koji ne znaju nista o tome. Bez zelje da zvucim previse optimisticki, najebali smo.  :D
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2330 on: May 05, 2019, 02:52:34 pm »
Pa ti ni ne znaš zašto ja plačem? Klasična situacija kada ti devojka počne da rida iz čista mira, a ti nemaš pojma zašto. Najgore što možeš da pitaš je: Zbog čega plačeš? Onda kreće još veća kuknjava, vređanje i ko zna šta još. Tako radi i ova primadona. Vi ste svi krivi, zbog svih vas ćmo izgubiti Kosovo. Ja sam najpametniji, a niste hteli da saslušate moj predlog, koji neću da vam kažem ni sad. Samo ja nisam kriv. Ovoliko lošeg "vođu", kako to popularno zna narod da kaže, nisamo imali odavno u istoriji, ako smo ikada imali. Čovek jednostavno ne prihvata odgovornost ni za šta, a sve zasluge pripisuje sebi. Sve pogrešno što može da uradi, on radi. Zapad ga obožava, ne moraju da ulože mnogo, a dobijaju i više nego što su se nadali. Rusi ga vole još više. Kada bude bilo potrebno, moći će bez većih problema da destabilizuju Srbiju.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2331 on: May 05, 2019, 05:13:50 pm »
Čoveka na vlasti podstiču kukavice, bodre laskavci, podržavaju lopovi i njegova predstava o sebi je uvek lepša nego istina.
Sve ljude smatra glupim jer kriju pred njim svoje pravo mišljenje, a sebi prisvaja pravo da sve zna i ljudi to prihvataju.

Meša Selimović

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2332 on: May 06, 2019, 02:07:06 am »
Ako sam dobro skapirao prvorodjenog, ja ispunjavam sve uslove da se mogu smatrati direktnim krivcem sto ce Kosovo i dalje biti ono sto jeste vec dugo, nezavisno od bilo kakvog srpskog uticaja, sada i zvanicno. Odlicno, to sam oduvek zeleo, nisam ni znao da kurcem necu morati da mrdnem, a da cu dati doprinos. Dovoljno je bilo da samo nemam pojma sta je prvorodjeni zamislio u svojoj sizofrenoj glavi i da cekam da ga zbog toga namazu govnima u Berlinu.

Pada mi na pamet ona grupa covekolikih idiota koji su pesice isli do BG da ga podrze na mitingu. Ne bih pitao za cenu kad bi mi sad bili ovde, da se samo sat vremena zajebavam na njihov racun i gledam im face.

E, dobro sad i to je gotovo i svi smo krivi, rame uz rame sa Merkelovom i Makronom i jbm li ga kime vec pa sad mozemo da se pozabavimo bitnijim stvarima. Za pocetak bi me zanimalo koliko jos moramo da cekamo da bi se otcepile i ovakve budale pa da ne krecemo iz minus situacije, dobro ce biti i od nule.

http://rs.n1info.com/Vesti/a481412/Desnicari-opet-u-Borci-Orlicu-nije-bitno-ko-je-u-strahu-stakla-nisu-slomljena.html
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2333 on: May 06, 2019, 11:42:04 am »
Најбољи пример какви мишеви су у власти је то што они не смеју да кажу оно што заиста мисле ни између себе, јер се цинкаре за боље позиције. Једна колегиница ме 20 пута молила да не причам никоме шта је изланула, а рекла је оно што сви знају, дакле не да мисле, него знају. Који је то страх, од кубитка посла, губитка позиције у странци. Неког далеког дана када ови сјашу са власти, исти ти људи ће бити у новој победничкој странци, наши људи једноставно немају карактер нити прагматично размишљање, наш народ ће радије да им неко каже како лепо живе него да сами закључе да живе као робови.
Честитам свакоме ко је отишао из овог брлога, највећи успех у Србији је тренутак када решиш да одеш одавде, из ове вукојебине у којој се никада више неће боље живети, а ментални болесници ће нас водити.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2334 on: May 06, 2019, 12:22:16 pm »
Gledam ove likove u Borči. Znam takve njuške iz Niša. Sve za Majku Srbiju, idemo da bijemo pedere, Kosovo je Srbija, Amerika je najveće zlo na svetu... sve to do 2012. godine. Onda su odjednom prestali da mrze LGBTQ populaciju, počeli da podržavaju ideju normalizacije života izmešu Srba i Albanaca, a par njih je pronašlo uhlebljenje u SAD, čim im se ukazala prilika. Ne treba trošiti više reči o njima.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2335 on: May 06, 2019, 01:45:34 pm »
Može ukratko i tome u Borči? Maltretiraju pekara samo zato što je ne-srbin ?

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2336 on: May 06, 2019, 02:24:05 pm »
Može ukratko i tome u Borči? Maltretiraju pekara samo zato što je ne-srbin ?

Brat, koji je i radio kod njega pokazivao dvoglavog orla (Saciri verzija) negde zimus po Beogradu.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2337 on: May 06, 2019, 02:28:08 pm »
Nije orla nego kokošku. Budi politički korektan.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4317
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2338 on: May 06, 2019, 02:28:27 pm »
Ne, nego što mu se burazer slikao pokazujući dvoglavog orla u jednom novogodišnjem ukrasu u Knez Mihajlovoj...

Mi ga 'lebom 'ranimo (figurativno, jer on nama zapravo prodaje hleb), a on nama tako... Slogan je "Kad nema poštovanja, nema ni poslovanja".

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2339 on: May 06, 2019, 02:29:11 pm »
Nije zimus nego 2017. ali to je manje bitno u celoj prici.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2340 on: May 06, 2019, 02:34:02 pm »



Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2341 on: May 06, 2019, 03:11:31 pm »
Hvala na pojašnjenju
Ne, nego što mu se burazer slikao pokazujući dvoglavog orla u jednom novogodišnjem ukrasu u Knez Mihajlovoj...

Mi ga 'lebom 'ranimo (figurativno, jer on nama zapravo prodaje hleb), a on nama tako... Slogan je "Kad nema poštovanja, nema ni poslovanja".

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
Isto se i ja slikao kod Kipa Slobode sa 3 prsta, svi su se strašno potresli i hteli da me proteraju..


Dobro, ima malo drugačiju konotaciju, znam. Namerno nisam našao ništa slično.... ali koga za to stvarno treba da zabole? Jel plaća porez? Jel ne truje narod? Sve dok se ne radi direktno protiv države i naroda , samo piči.

Stvar je što se ljudi zamajavaju tako malim stvarima, drži se mozak okupiran glupostima da nemaš vremena da razmišliš i vidiš krupne probleme. Kao mađioničar , pažnju ti privuče na levu ruku dok desnom  pravi "magiju". Svuda je to isto...

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2342 on: May 06, 2019, 04:32:08 pm »
Ovde je poenta da taj lik nije nista uradio, njegov brat je. Sve je namestaljka na koju se opozicija peca, ovi pravoslavni paunovi se gadjaju svinjskim glavama u vreme uskrsnjeg posta, brane Kosovo u Borci, policija stoji sa strane i tvrdi da su mirni protesti jer se ne razbija staklo, debilizam. A sve to je pokrenuo ovaj majmun koji je i organizovao ova goveda da galame.

https://www.facebook.com/sasa.borojevic.313
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4317
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2343 on: May 06, 2019, 06:04:04 pm »


Stvar je što se ljudi zamajavaju tako malim stvarima, drži se mozak okupiran glupostima da nemaš vremena da razmišliš i vidiš krupne probleme. Kao mađioničar , pažnju ti privuče na levu ruku dok desnom  pravi "magiju". Svuda je to isto...

Kažu da je cela stvar i odrađena u režiji Službe, da se skrene pažnja sa samita u Berlinu i onoga što je njegov rezultat...


Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #2344 on: May 06, 2019, 06:07:44 pm »
Veoma cesto se pitam da li smo sami krivi za sve sto se desava ili je zapravo sve izrezirano iz inostranstva i od strane raznih mocnika (verovatno je lakse razmisljati na ovaj nacin...).
U vezi toga mi je pala na pamet jedno vrlo zanimljiva ideja.
Evo ja sam sada bio u Norveskoj koja je po mnogo cemu izvanrendna zemlja. Bogata, uredjena, socijalno odgovorna, sigurna...

Pitanje je sledece: sta bi se desilo kada bi neko rekao "Evo narode Srbije, dosta je bilo patnje i muke i svega kroz sta ste prosli, narod Norveske je odlucio da zameni mesta sa vama, pa da vi od naredne godine zivite u Norveskoj, a Norvezani u Srbiji. Sve vam ostaje: pare, fondovi, fabrike i firme, sva nafta prelazi u vase vlasnistvo. Od danas je Norveska vasa nova zemlja."

1. Da li bi se Srbija izvukla i postala mocna?
2. Da li bi se opet pojavile podele, novi Vucici, Djilasi, tajkuni, navijaci, lopovi i mafijasi?
3. Da li bi za 50 godina Norveska spala na Srbiju sada ili bi ostala na istom nivou?
4. Sta bi se desilo sa Srbijom za 50 godina ako bi se u nju doselili Norvezani?

Sampion IIIb lige za 2016. godinu