Author Topic: Nije Njuz  (Read 344854 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Online Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1855 on: May 15, 2018, 04:24:18 pm »
Samo neka daju. Mislim da su Nemci na vrhu liste po datoj bespovratnoj pomoći od 2001. pa na ovamo. Rusa mislim ni da nema na listi.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1856 on: May 15, 2018, 04:27:01 pm »
Polako, bice.


Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1857 on: May 15, 2018, 05:32:52 pm »


Samo neka daju. Mislim da su Nemci na vrhu liste po datoj bespovratnoj pomoći od 2001. pa na ovamo. Rusa mislim ni da nema na listi.

Ako imaš uticaj, zašto bi bacao pare ? Ako nemaš e onda pomažeš "besplatno"...

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1858 on: May 16, 2018, 07:16:53 am »
Мој прадеда је стално причао "Јадан је онај кога Грк храни и Рус брани", ништа се није променило.

Online Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1859 on: May 16, 2018, 08:06:40 am »
Ah ta Rusija. Imaju manju robno-novčanu razmenu sa nama nego sa Hrvatskom, veće investicije imaju i u Bugarskoj i u Hrvatskoj i u Crnoj Gori (sve članice NATO pakta i uvele im sankcije), ali to je sve zbog toga što su nam prijateljska zemlja i kod nas već imaju uticaj. Očekujem da moja žena počne da se ljubaviše po zgradi, a mene zapostavi. Kod mene već ima uticaj, kod komšija ne.
Manite se tih glupih sputnjik/fakti argumenata. EU i SAD imaju za cilj miran Balkan, pre svega zbog ekonomskog interesa. Nismo veliko tržište, ali smo tržište. Nakon toga, imamao solidnu stratešku poziciju. Eksploatisaće nas koliko god mogu, ali će opet održati ekonomski relativno stabilan region. Korupcija će morati da se reši na lokalu. Rusija ima jedan jedini cilj na Balkanu, a i u Evropi. To je potpuna destabilizacija regiona, kako bi mogli da se potkosuravaju sa svojim oponentima kada im bude potrebno. Devedesetih smo već osetili na svojoj koži sve blagodeti saradnje sa Rusijom i zauzimanje njihove strane.
Moj deda, koji je bio i u četnicima i partizanima (u obe vojske na silu), voleo je da priča: "Tito dere, Draža kolje, pa ti vidi šta je bolje".
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1860 on: May 16, 2018, 01:23:45 pm »
Ah ta Rusija. Imaju manju robno-novčanu razmenu sa nama nego sa Hrvatskom, veće investicije imaju i u Bugarskoj i u Hrvatskoj i u Crnoj Gori (sve članice NATO pakta i uvele im sankcije), ali to je sve zbog toga što su nam prijateljska zemlja i kod nas već imaju uticaj. Očekujem da moja žena počne da se ljubaviše po zgradi, a mene zapostavi. Kod mene već ima uticaj, kod komšija ne.
Manite se tih glupih sputnjik/fakti argumenata. EU i SAD imaju za cilj miran Balkan, pre svega zbog ekonomskog interesa. Nismo veliko tržište, ali smo tržište. Nakon toga, imamao solidnu stratešku poziciju. Eksploatisaće nas koliko god mogu, ali će opet održati ekonomski relativno stabilan region. Korupcija će morati da se reši na lokalu. Rusija ima jedan jedini cilj na Balkanu, a i u Evropi. To je potpuna destabilizacija regiona, kako bi mogli da se potkosuravaju sa svojim oponentima kada im bude potrebno. Devedesetih smo već osetili na svojoj koži sve blagodeti saradnje sa Rusijom i zauzimanje njihove strane.
Moj deda, koji je bio i u četnicima i partizanima (u obe vojske na silu), voleo je da priča: "Tito dere, Draža kolje, pa ti vidi šta je bolje".
E vala , došao je dan kad mogu da kažem da se slažem sa skoro svakom reci koju je sunđer napisao

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1861 on: May 16, 2018, 02:34:53 pm »
Mislim da se na primeru sirije moze videti razmisljanje velikih sila.
Princip je: ako se negde nesto desava oni moraju da upetljaju prste jer mogu da izvuku korist iz toga.
Kada bi ikome odgovarao miran balkan, on bi bio miran. Sto u jednom postu rece ortak: ako bi stanje bilo mirno i politika zdrava, odakle bi zapad dobijao skolovanu radnu snagu. Ovako svako normalan bezi iz ovih podrucja.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1862 on: May 16, 2018, 03:59:07 pm »
pa Evropi odgovara miran Balkan. Oni su popizdili zbog naših izbeglica i 90ih, a sad posle ovih iz Sirije i Iraka bi im samo trebalo još milion ili dva izbeglica sa Balkana. Školovana radna snaga? Njih milion bi skupa jedan integral rešavali mesec dana, a školovanu radnu snagu zapad može da dobija i u miru,
A to šta kome odgovara i nije toliko bitno. Nije CIA poslala tenkove u Sloveniju ili pucala na miliciju u Borovu. Te "ma ko nas bre zavadi" priče su težak bullshit.

a biter je krvav sa zahtevima za ratnu odštetu. nama bi bilo najpametnije da se to pitanje nikad ne poteže jer bi nas to zauvek zakopalo.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Online Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1863 on: May 16, 2018, 04:10:10 pm »
Čak i u okviru same Nemačke ili SAD imamo migracije stanovništva iz ekonomski manje razvijenih krajeva u ekonomski više razvijene krajeve. Mir na Balkanu ne bi smanjio odliv stanovništva. Naprotiv, vizna i radna liberalizacija će samo pospešiti emigraciju iz bivše SFRJ. Potpuna vizna i radna liberalizacija su mogući samo kada Balkan postane miran. Dva su preduslova za to. Prvi je jasna pripadnost istočnom ili zapadnom bloku, a druga je smanjivanje korupcije na što manji nivo. Prvi uslov je u nekoj daljoj budućnosti ostvariv (Samo još Srbija zvanično jede lajna kako je neutralna, ostali su ne samo na zapadu već i u NATO), dok drugi nije. Pametni i pošteni odlaze, fukara ostaje jer ne ume da se snađe u uređenom društvu. Svako godine dobijamo određeni deo dobre dece koja mogu mnogo da doprinesu našem društvu, ali ih je iz godine u godinu sve manji broj. Ranije su se ljudi sa juga uglavnom selili u Niš. Onda su počeli da preskaču Niš i odlaze za Beograd. Pre neki dan pričam sa nekim studentim o budućnosti, poslu. Kažu, nemaju nameru da idu za Beograd. Ako ne nađu u Nišu odgovarajući posao, pale za Nemačku, Norvešku, Kanadu ili neku četvrtu zemlju za koju izbuše vizu.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1864 on: May 17, 2018, 03:44:44 am »
Pa po vasem Portugal, Island, Grcka... bi trebali da budu pusti i da su svi sto vrede pobegli za parama. Mnogo vise ljudi ce da ostane u zemlji ako mogu da dobiju i pola plate koje mogu napolje da zarade. Problem je sto ne moze. A da evropa oce da ovde bude mirno i da se sve ovaj deo razvija, ona bi mogla da kaze: evo vam nasi ljudi da vam organizuju drzavu, kroz godinu ulazite u evropu, kroz tri imate 1500e platu. I svih 15m ljudi bi glasalo za to. Ali nekako, svi koji su dolazili, vratili su se kao deo korupcije. A onda nastavili politicku karijeru u evropi ili svetu.
Ono sto je u tom postu bilo je dva razloga zasto zapad podrzava ovdasnje politicare. Prvi, jer su korumpirani i nesposobni pa su prinudjeni da slusaju da bi ostali na vlasti. A drugi, jer imas pokvareno drustvo i lose uzore. I onda mladi koji teze necemu boljem ne zele da ih poistovecuju sa time nego zele da postanu nesto i neko drugi. Tako da sposobni odlaze i asimiliraju se u sredinu koju odu.
Uostalom, uvek mogu da postavim pitanje vama napolju, kakvi to uslovi treba da dodju u zemlji da bi ste se vratili da zivite ovde. I ono sto vam fali bi trebalo da bude ono sto ni jedna zemlja ovog regiona nece nikad postici, bila ona u EU ili ne. I to zato sto nikome ne bi odgovaralo.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1865 on: May 17, 2018, 06:14:08 am »


Uostalom, uvek mogu da postavim pitanje vama napolju, kakvi to uslovi treba da dodju u zemlji da bi ste se vratili da zivite ovde.

Evo ja prvi - Može sutra da budu plate kao u švabiji i verovatno ni tad ne bi došao. Mislim da se u srbiju ne vraćam nikad pa ni u kovčegu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1866 on: May 17, 2018, 03:49:42 pm »

Evo ja prvi - Može sutra da budu plate kao u švabiji i verovatno ni tad ne bi došao. Mislim da se u srbiju ne vraćam nikad pa ni u kovčegu

Normalno. Meni je najveća žal u životu što 2002 ne odoh u London na studije (a to naravno posle podrazumeva i mogućnost zaposlenja i samim tim i života van Srbije), a sve je bilo samo do mene, međutim lenjost i kurcobolja odrediše moju sudbinu...

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1867 on: May 17, 2018, 07:54:02 pm »
Uostalom, uvek mogu da postavim pitanje vama napolju, kakvi to uslovi treba da dodju u zemlji da bi ste se vratili da zivite ovde.

Ili kakvi to uslovi treba da budu da bi mi koji smo još uvek ovde tu i ostanemo?

Recimo razvijeni mehanizmi za rešavanje problema, pravnih, zdravstvenih, birokratskih itd. Ovde može fino da se živi sve dok ti ne iskrsne neki problem, e onda si ga najebo, mali problem malo si najebo veliki problem puno si najebao. Ali, da ne mračim previše, svi znamo kakvo je stanje u zdravstvu, pravosuđu... za sve ti trebaju keš i/ili veze. Držimo se domena zabave i nfla.

Negde početkom oktobra prošle godine, dođem kući oko 19h i taman planiram da se na vreme uključim na GamePass kada ono neće, samo loaduje u nedogled, posle silnih resetovanja svega odoh na net kad ono "twitter gori" ne radi nikom, uglavnom njima je trebalo oko 90 minuta da to reše i posle sam i zaboravio šta je bilo. Kada ono sutra stiže mi mail sa izvinjenjem i info da će mi biti refundirano 20% od cene paketa koji sam kupio. Ej 20% zato što je GP pao na sat i po. I još kažu da će im trebati par nedelja da se sve to isprocesuira, i tako i bi poslali su mi u narednom periodu još par mejlova sa infom kako teče moj slučaj da bi mi na kraju javili da je novac uplaćen i stvarno za 5 dana je bilo kod mene. I na kraj sezone su još poslali i najzanimljiviju anketu koju sam ikada popunjavao, a tiče se paketa izgleda da hoće da prošire ponudu koja će biti više personalizovana (bar se ja tako nadam)

Eto koji je put prešao NFL sa svojim produktom, počev od audio passa tamo neke 2004 koji je bio hit pa do ovoga danas...


Sdruge strane, kod nas jedino što ima na netu da se kupi, jeste telekomov KLIK gde se utakmice kupuju pojedinačno za 50 dinara, sve je bukvalno isto kao i pre 5,6,7 godina ne znam tačno kada su pokrenuli online. Jeste se poboljšao kvalitet slike, ali zato ona puca jedno minimum 20x tokom utakmice. Liverpool Roma, nisam video 2 gola. Tehničkoj podršci se možeš obratiti a i ne moraš, isto ti se vata. Ako baš imaš strpljenja pa čekaš sredu da vidiš izveštaj sa utakmice na RTS, onda ti fino Strajnić kaže a detaljan izveštaj sa utakmica pogledajte posle dnevnika, pa fino ispratiš dnevnik, kulturni dnevnik pa ondak i sportski dnevnik uz jedno 20 minuta reklama, i tamo oko pola 4 ujutru kreće pregled lige šampiona. Ako kojim slučajem pratiš ligu evrope, bog otac ne zna kada oni puštaju pregled, jedino je sigurno da to nije četvrtak uveče, jer zašto bi tada puštali. I tako je već godinama, i biće čini mi se zauvek...

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1868 on: May 17, 2018, 08:18:23 pm »
Da ne govorim o forumskom fantasyu, gde je posle preko 15 godina igranja de facto legalizovano nenameštanje rostera kao legitimna taktika. Dok u isto vreme u ozbiljnim fantasy zajednicama ne samo da je nenameštanje rostera veliki no-no već se i zapostavljanje tima (kad se roster namešta radi reda čisto da nije prazan)  smatra neozbiljnim.

Generalno može da se kaže da je u našem društvu stagnacija divna stvar imajući u vidu potencijal da se sve učini lošijim u odnosu na trenutnu situaciju.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1869 on: May 17, 2018, 08:59:14 pm »
Uostalom, uvek mogu da postavim pitanje vama napolju, kakvi to uslovi treba da dodju u zemlji da bi ste se vratili da zivite ovde.

Nekorumpirani opštinari i inspektori koji rade svoj posao, gledaj ovu zgradurinu života ti rođenog:



Nekad sam mogao izaći na terasu i bacati pogled levo desno i ne videti kraj horizontu, sada me ne bi čudilo da mi pokucaju na vrata, e rušimo ti terasu i zatvaramo ulicu tu će sade zgrada da bude. Ali ova na slici je stvarno remek delo, 8 jebenih spratova, sprojektom od 5. Scena vraćam se ja pripit jedno veče kući dok su još bili blokovi i ona folija spolja, i gledam u onu tablu i sliku zgrade i krenem da brojim spratove vidim nešto se ne slaže, običnu kradu jedan sprat pa posle legalizuju šta je sada ovo, izađe čuvar ljubazno pita da li mi nešto treba, dan kasnije skinuli tablu, pa je onda posle vratili ali bez slike zgrade i sada tako stoji  :rofl:

Koko sam ja upućen, obično se dozvola daje za 4 sprata, pa se ukrade taj 5. ili se smanji visina stanova pa bude 6 spratova ali prvi put vidim da se u starom gradskom jezgru diže ovolika zgradurina.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1870 on: May 17, 2018, 09:49:11 pm »


Meni je najveća žal u životu što 2002 ne odoh u London na studije

P.S. 'bem ti čo'eka

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1871 on: May 17, 2018, 11:19:57 pm »
Upravo mi javljaju iz rezije da na vezi imamo naseg stalnog dopisnika iz gornjeg doma novosadskog parlamenta. Relja, da li se cujemo?

http://beogradski-glas.rs/nadrealni-naprednjaci/


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1872 on: May 17, 2018, 11:25:13 pm »
 :rock:

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4444
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1873 on: May 17, 2018, 11:58:06 pm »
Nego Mladenko, jel si ti dolazio skoro u Srbiju?

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1874 on: May 18, 2018, 12:01:19 am »
Mladenko, jel jos farbas kosu u roza boju?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1875 on: May 18, 2018, 05:15:20 am »
Pametni i pošteni odlaze, fukara ostaje jer ne ume da se snađe u uređenom društvu.
:worthy:
Definicija trenutnog stanja u Srbiji.
Ceo sistem je toliko truo da je to prosto neverovatno, a za mene koji vec duze vreme zivim u uredjenom sistemu sve to izgleda jos neverovatnije nego sto je bilo.
Na dobro se lako navici.


Evo ja prvi - Može sutra da budu plate kao u švabiji i verovatno ni tad ne bi došao. Mislim da se u srbiju ne vraćam nikad pa ni u kovčegu
:worthy:
Respect i za ovo.
Mada, ni inostranstvo nije za svakoga. Vecina onih koji su radili u drzavnim firmama nakon odlaska u neku stranu zemlju nisu mogli da veruju kolika je to promena.
Mnogi su zazalili sto su otisli preko i brzo su se vracali. Vecina je zelela da nastavi zivot iz Srbije u stranoj zemlji, a u uredjenim drustvima to je prosto nemoguce, jer nema sanse da ne radis nista i da za to primis neke pare.
Taj sistem u nasoj zemlji koji ti omogucava da primas pare i kada ne radis apsolutno nista - to je toliko strasno i pogubno da prosto nemam reci.
Ovde ima gomila ljudi iz Bosne, Srbije i Hrvatske koji godinama kukaju kako je uzas zivot u Americi, kako je nehumano i slicno, a nikada nisu niti prstom mrdnuli da to promene. Dobijaju nekakav super-minimalan government assistance jer se i dalje vode kao izbeglice i sve te pare potrose na pivo, kladionice, LOTO i slicne stvari. Jad i beda kako zive, a imali su sansu da promene svoj zivot iz korena.

Zapravo, gledano iz ovog ugla i sa ove distance, rekao bih da je najgora stvar u Srbiji cinjenica da se znanje ne ceni ama niti jednu jedinu trunku. Razni sabani, dodjem ti dodjes mi, prevaranti, neuki, lopovi, barabe i slicni njima zaseli su na celna mesta sirom Srbije i vedre i oblace i kroje zivote onima koji bi imali sta da kazu i koji bi umeli sta da urade.
To je razlog broj jedan zbog kojeg sam otisao iz zemlje.

Ne znam sta bi moralo da se desi, pa da se vratim.
Ako Amerika propadne, ako izbije rat ili sta ti ja znam, uvek cu pre otici u neku drugu uredjenu zemlju nego sto bi se vratio u taj polusvet gde vladaju stranacki botovi i ulizice koji gotovo da nemaju ni dana iskustva ili skole za funkciju koju obavljaju.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1876 on: May 18, 2018, 05:50:48 am »


Nego Mladenko, jel si ti dolazio skoro u Srbiju?

2010 bio 20 dana
2013 bio 10 dana
2018 bio 7 dana

Ovim ritmom ocekujem da 2022-3 budem svratio na dan-dva :)

.

Mladenko, jel jos farbas kosu u roza boju?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nikad nisam imao roze :facts:  sve nijanse  od crvene do ljubičaste. A i brate, malo sam odrast'o . Nema više mesta zajebanciji :D. Samo tad.. od 2004-5 posle nisam pokušavao ništa slično

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1877 on: May 18, 2018, 05:55:25 am »
Čika zeleni ,  koliko dugo si u US?

:worthy:
Definicija trenutnog stanja u Srbiji.
Ceo sistem je toliko truo da je to prosto neverovatno, a za mene koji vec duze vreme zivim u uredjenom sistemu sve to izgleda jos neverovatnije nego sto je bilo.
Sto bi ameri rekli " you can see the forest for the trees". Dok ne odeš na duže van srbije ne možeš ni da vidiš kakav je to "sistem"

.

To je razlog broj jedan zbog kojeg sam otisao iz zemlje.
Moja drugarica je lepo rekla - ljudi odlaze iz srbije zbog para a vi ste otišli zbog ljudi... 100% istina


Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4444
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1878 on: May 18, 2018, 08:27:28 am »

2010 bio 20 dana
2013 bio 10 dana
2018 bio 7 dana


Ucinilo mi se da sam te video...zato i pitam.

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1879 on: May 18, 2018, 11:51:34 am »
Ucinilo mi se da sam te video...zato i pitam.
Није то био он, то је била Брнабићка.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1880 on: May 18, 2018, 01:15:00 pm »
Ucinilo mi se da sam te video...zato i pitam.
Što me nisi pojurio ?  :)  Nisam imao vremena ni za šta jebeš ga. U Kg sam bio 4 dana cela (18-21 april)

Online Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1881 on: May 18, 2018, 02:12:59 pm »
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4444
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1882 on: May 18, 2018, 02:30:13 pm »
Što me nisi pojurio ?  :)  Nisam imao vremena ni za šta jebeš ga. U Kg sam bio 4 dana cela (18-21 april)
Ucinilo mi se da sam te video na WB utakmici sa Cirom, dovoljno neverovatno.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1883 on: May 18, 2018, 02:32:21 pm »
Ucinilo mi se da sam te video na WB utakmici sa Cirom, dovoljno neverovatno.
Onda ti se učinilo .  Bio sam izmedju tekme u inđiji i turskoj ;)

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1884 on: May 19, 2018, 02:52:50 am »


Zeleni, ovaj šampion je neki tvoj komšija? Oćeš li da glasaš za njega? :lol:

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1885 on: May 19, 2018, 04:40:20 am »


Zeleni, ovaj šampion je neki tvoj komšija? Oćeš li da glasaš za njega?
Dobar ovaj skroz ... ja ga gotivim extra. Ima da se preselim u Gruziju samo da bi za njega glasao....

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1886 on: May 19, 2018, 04:46:48 am »
Nema ni tri posto podrske.
Ali je olicenje prosecnog belog republikanca sa juga.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1887 on: May 19, 2018, 02:28:16 pm »
Sta mislite da li su ovog instalirale demokrate da drainuje glasove republikancima ili republikanci da bi neopredeljeni pomislili da ima gorih i od republikanaca?


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1888 on: May 19, 2018, 07:34:19 pm »
Sta mislite da li su ovog instalirale demokrate da drainuje glasove republikancima

Ne razumeš sistem :D Ne može da odvuče glasove ... on se takmiči sa svojim republikancima na lokalu pa na kraju ide najbolji republikanac na demokratu.. 1 na 1 ... (a u pozadini gruva Sunshine)

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #1889 on: May 19, 2018, 08:34:24 pm »
A mislio sam da je nezavisni


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!