Author Topic: Nije Njuz  (Read 344895 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #455 on: March 03, 2016, 08:52:43 am »
Cuj Michuna, sto su ga izmanipulisali ko Pekica onomad da izadje protiv Vojvode. Pa majku vam jebem imali ste 22 godine vlasti na Vracaru da mu dignete spomenik... Lepo je Pekiceva zenska odgovorila zutima posle. Ovo je njihova sramota.

Mali izašao iz ormara. Bra'o, bra'o klapklapklap
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #456 on: March 03, 2016, 11:00:56 am »
ma mali skuplja bodove u fortressu



3. beogradska, bista postavljena pre par meseci
to je 50 metara od cvetnog trga đe su Boškićevi juče napravili još jedan spomenik

 :rofl:



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Online Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #457 on: March 03, 2016, 11:14:50 am »
Quote
Odluka o podizanju spomenika Pekiću doneta je na inicijativu njegove porodice, a spomenik je podignut sredstvima Fondacije "Borislav Pekić".


Quote
Bilo je dovoljno vremena, kaže Ljiljana Pekić, da se demokrate sete da odaju počast, ali nisu. Zato je ovaj spomenik njenom suprugu za nju, kaže, velika čast.

Quote
"Mislim da bi rekao da je šamar koji je ovim gestom dodeljen demokratama zaslužen".


 :kafa:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #458 on: March 03, 2016, 11:36:21 am »
To što ta gospođa priča su ti otprilike kao ona saopštenja KK Patizan. Saopštiš nešto što veze nema sa činjeničnim stanjem, zato što moraš to da saopštiš. A sutradan podnosi ostavku.

Ova bista je postavljena ranije. Ćerka je bila inicijator postavljanja. Ta devojčica na slici je Pekićeva unuka. Moguće da su se supruga i ćerka nešto raspičkale, pa svaka postavlja svoju bistu. Ne ulazim u to i nije to ni bitno za celu priču, ali stvarno treba biti žestoka botina pa ne videti šta je po sredi. Porodica inicira, Fondacija finansira, a ovaj debil došao da otkriva spomenik.  To su ta delivery unit sranja. Oni to verovatno zovu "izglađivanje odnosa sa neistomišljenicima" ili tako nekako.



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Online Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #459 on: March 03, 2016, 11:40:16 am »
Pekic svakako zasluzuje vise od biste u Beogradu, kao i Svetozar Miletic u glavnom gradu Vojvodine ili prosjak Jusa u Sremskoj Mitrovici.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Nije Njuz
« Reply #460 on: March 03, 2016, 12:10:52 pm »
Ta devojčica na slici je Pekićeva unuka.
Ja prvo pomislio Aleksandra Jerkov  :hof:

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #461 on: March 03, 2016, 01:28:49 pm »
Pa majku vam jebem imali ste 22 godine vlasti na Vracaru da mu dignete spomenik...

bukvalno.

EDIT : al kad vidim premijera kako otkriva nesto...mrtva trka izmedju njega i zutih koga bih pre uzazid.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #462 on: March 03, 2016, 01:32:11 pm »
Porodica inicira, Fondacija finansira, a ovaj debil došao da otkriva spomenik.

:D ovo je uvezbano na vrticima i tome slicno kojima je djitler udario temelj, a mali dosao i otkrio. rutinska operacija :D :D :D :D

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #463 on: March 03, 2016, 02:07:04 pm »
Pekic svakako zasluzuje vise od biste u Beogradu

Naravno da zaslužuje više od biste u Beogradu. Zato sad ima 2 biste u Beogradu. I to u krugu 50 metara.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #464 on: March 03, 2016, 02:25:26 pm »
Biće odlično za Ingress. :D
Mike McCarthy je idiot.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #465 on: March 03, 2016, 02:46:58 pm »
p.s.

a super je kako su Boškić i Mikser konsternirani jer za 22 godine vlasti na Vračaru žuti nisu napravili bistu. predsednik Opštine Vračar u društvu žute bratije prisutnih u svojstvu sekretara, sovjetnika i VD-ova drugih sinekura, da oda počast Pekiću. to je nešto što je nama, a najviše Boškiću, nedostajalo sve ove 22 godine. ili bar da je BoTa u jeku kampanje između 2 teljenja krava u društvu sa Krloom uleteo da preseče vrpcu na bisti. kao kad je otkrivao bistu Paviću i onom nekom predsedniku Turkmenistana. to bi u Mikseru dovelo do duševnog mira.
ono, tačno ću se usrati.

ali još više super je to da se boškić seća kako su žuti Pekića svesno bačili lavovima u rakovici te daleke 1991. god. 
a ne seća se sa kim je zvezda te godine igrala u 1/4 finalu kupa šampiona
e sad, da li sve to više govori o žutima ili o boškiću ili o glasačkom telu rakovice...to treba ostaviti istoriji da ona da svoj sud.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #466 on: March 03, 2016, 03:00:20 pm »
nesto si mi zut u licu, mora da je od hemije u apatinskim bunarima :D ako mene neko pita, vracar ne treba da postoji. to sto je neko napravio stetu vracarskim advokatima kravatasima licimurima i pederima, to cu se osmijehnuti sa radoscu.

ovo sa pekicem i rakovicom sam prvi put procitao jutros. Mislim da je to doduse bilo 1990., ako se radi o prvim visestranackim izborima.


Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #467 on: March 03, 2016, 03:23:22 pm »
to je valjda bilo neko pripetavanje u rakovici, pa se zagazilo i u 1991

a vi u Bg imate i spomenik Momi Kaporu.  :rofl:
video ja svojim očima kad smo imali draft na Adi


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #468 on: March 03, 2016, 03:33:03 pm »
to je valjda bilo neko pripetavanje u rakovici, pa se zagazilo i u 1991

a vi u Bg imate i spomenik Momi Kaporu.  :rofl:
video ja svojim očima kad smo imali draft na Adi

Momo Kapor ceo zivot provede u Beogradu i pisao je o Beogradu, nemam nista protiv. Kad moze u Nisu Stevan Sremac :D

Najvise svrbe beogradske ulice ovih dana doduse, evo nestaje nam knezeva, knjeginja i ostalih zasluznih carica, da ocistimo i ono malo proletera iz '40tih sto su ginuli.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #469 on: March 03, 2016, 03:36:24 pm »
Jebote, kako su bili do jaja ti izbori. Mirko Jovic i SNO...ahhhhhhhhhhh. I onaj predizborni program, kad je svako imao po cuku vremena da izlozi svoju platformu na RTS! Vuk je imao prejeben govor.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #470 on: March 03, 2016, 03:39:23 pm »
Kao i R'n'R partija, samo sto su oni malo skratili izlaganje da bi stigli na Zvezda-Bayern  :D
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #471 on: March 03, 2016, 04:24:44 pm »
Momo Kapor ceo zivot provede u Beogradu i pisao je o Beogradu, nemam nista protiv.

pa to, Momo Kapor i Beograd su match made in heaven. Ne zna se ko je veća žgadija. I ko je veći folirant.

mi u NS smo za vas evropska unija. kreneš od Miletića do Zmaja, pa u park a tamo Mika Antić i Đuro Jakšić. A kod mosta Janika. Pa okreneš nazad sve do Pupina. kod nas nema mesta mediokritetima. štenja među sve samim velikanima.
a sa najvećim ponosom ističemo to što smo valjda jedini grad koji ima ulicu za žrtvu, Mišu Dimitrijevića, a čak bulevar za ubicu, Jašu Tomića. U Rimu i Londonu grizu muda što nemaju takvo što.  :facts:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #472 on: March 03, 2016, 04:28:14 pm »
Da te podsetim da si u svom prvom postu na ovom forumu ponosno izjavio da si iz Prigrevice, "mesta koje je dalo najvise dobrovoljaca u ratovima '91-93!". A sad si Novosadjanin iz Jevropske Unije :D Gori si konvertit od onog niksickog advokata koji je na smenu grobar, slaninar, lalos ili medjed, zavisno kako dune vjetar :D

Online Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #473 on: March 03, 2016, 04:33:01 pm »
Kad bi u Niksicu culi koje mu je svetovno ime, obesili bi ga za muda.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #474 on: March 03, 2016, 05:00:23 pm »
pa sa ponosom, nego kako. mi smo krajišnici i dosta ljudi, mojih zemljaka i komšija, je išlo da se fajtaju i ginu za svoje. i ja sam ponosan na njih, naravno.
nisu kao neki koji su samo pujdali druge da idu. ili koji su išli, ali samo da bi ukrali belu tehniku i sony vcr uređaje.

nego, ko je ono beše po forumu sa "ponosom" pričao da je iz istog plemena kao vrhovni poglavar tih sony-tobisha-grunding lešinara?  :yawn:



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Online Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #475 on: March 03, 2016, 05:08:48 pm »
"Da nema Vasojevica, ne bi bilo ni fukare".

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #476 on: March 03, 2016, 05:20:35 pm »
pa sa ponosom, nego kako. mi smo krajišnici i dosta ljudi, mojih zemljaka i komšija, je išlo da se fajtaju i ginu za svoje. i ja sam ponosan na njih, naravno.
nisu kao neki koji su samo pujdali druge da idu. ili koji su išli, ali samo da bi ukrali belu tehniku i sony vcr uređaje.

nego, ko je ono beše po forumu sa "ponosom" pričao da je iz istog plemena kao vrhovni poglavar tih sony-tobisha-grunding lešinara?  :yawn:

Kako sad krajisnici, sta bi sa svetom zemljom vojvodjanskom, kamo riblji paprikasi :( A sa rahmetli zeljkom delim prezime po mamine linije, al nije iz mog bratstva  :rock:

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #477 on: March 03, 2016, 05:29:22 pm »
Pekic svakako zasluzuje vise od biste u Beogradu, kao i Svetozar Miletic u glavnom gradu administrativnom centru  AP Vojvodine ili prosjak Jusa u Sremskoj Mitrovici.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #478 on: March 03, 2016, 05:34:47 pm »
parafraziraću jednog mog zemljaka po majčinoj liniji: ponosan sam na krajiški rod i vojvođansku domovinu. 

ti to ne shvataš. ti si čas beogradski mangup, čas belgijski monarhista, juče gibraltarski republikanac, danas vrčedinski bojtar, a ko zna šta si sutra...  :yawn:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #479 on: March 03, 2016, 05:36:06 pm »
dosadni ste

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #480 on: March 03, 2016, 05:36:44 pm »
parafraziraću jednog mog zemljaka po majčinoj liniji: ponosan sam na krajiški rod i vojvođansku domovinu. 

ala ti kenjas pa to je strasno...

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #481 on: March 03, 2016, 05:48:05 pm »
ti to ne shvataš. ti si čas beogradski mangup, čas belgijski monarhista, juče gibraltarski republikanac, danas vrčedinski bojtar, a ko zna šta si sutra...  :yawn:

Normalno. Rodjen u centru BGD, zivim u Sumadiji, imam belgijsko drzavljanstvo (jebo kralja doduse), a nisam bio republikanac, nemoj tako, ja sam gibraltarski unionista. Tamo ionako ne postoje republikanci. :D za razliku od tebe, sutra ne znam sta cu biti, ti si izvesno do kraja zivota precanski medjed  :cackalica:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #482 on: March 03, 2016, 07:24:41 pm »
to što ti radiš je legitimno, bar u smislu da zbog toga ne možeš odgovarati pred zakonom, ali zna proizvesti backfire efekat ako kreneš u verbalni napad na nekog sa tezom da je konvertit  :yawn:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #483 on: March 03, 2016, 07:25:54 pm »
to što ti radiš je legitimno, bar u smislu da zbog toga ne možeš odgovarati pred zakonom, ali zna proizvesti backfire efekat ako kreneš u verbalni napad na nekog sa tezom da je konvertit  :yawn:

Ah ne, ja sam striktno oportunista. Semantika!

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #485 on: March 03, 2016, 11:30:56 pm »
Da te podsetim da si u svom prvom postu na ovom forumu ponosno izjavio da si iz Prigrevice, "mesta koje je dalo najvise dobrovoljaca u ratovima '91-93!". A sad si Novosadjanin iz Jevropske Unije :D Gori si konvertit od onog niksickog advokata koji je na smenu grobar, slaninar, lalos ili medjed, zavisno kako dune vjetar :D
Rođen u NS, živim u NS, ako Bog da umreću u NS, otac kao momak došao u NS, nisam advokat, ni laloš a ni međed, klub koji sam voleo su ukrala i preprodala kojekakva govna... I još uvek vidim svoju ćunu, Bogu fala!
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род


Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #487 on: March 05, 2016, 05:48:38 pm »
kakva impresivna izborna lista SNS. dominiraju selektor reketasa i dusan borkovic floyd.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #488 on: March 05, 2016, 06:29:05 pm »
Mislim da je to trend malog vuka. Za prethodne izbore nije mogao da sakupi najjaču ekipu, ali sada stvari dolaze na svoje mesto. Čak je i Međarca uspeo da dovede.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Online Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Nije Njuz
« Reply #489 on: March 05, 2016, 07:18:08 pm »
 Cinimise da sam video Matija Obradovic