Author Topic: NBA  (Read 389044 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2240 on: July 01, 2018, 10:18:48 am »
Pametno Dalas sprema ekipu za post-Dirk eru. Nadam se da će sledeće godine Diandre max ugovor sa njima da potpiše. Denis Smit, Luka, Harison Barns, Diandre, Noel ako uspe konačno da dostigne i zadrži neki pristojan NBA nivo.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2241 on: July 02, 2018, 05:20:40 am »
LeBron James agrees to 4-year, $153.3M deal with Los Angeles Lakers.


Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2242 on: July 02, 2018, 07:52:20 am »
+ Lens Stivenson + Dzavejl Mekgi.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3494
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2243 on: July 02, 2018, 09:37:04 am »
LeBron James agrees to 4-year, $153.3M deal with Los Angeles Lakers.



 :worthy:

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2244 on: July 03, 2018, 11:25:48 am »
Nema svrhe više pratiti NBA, sad kad je i Kazins potpisao za GSW. Stvarno nema smisla.  :)

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2245 on: July 05, 2018, 04:09:30 pm »
Prigrevica stigla u Sixerse.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk


"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2246 on: July 12, 2018, 02:26:21 pm »


Gordon a la Kobe.  :lol:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2247 on: July 26, 2018, 05:33:56 am »
Gledacu uzivo Cartera i Carmela!  :rock: :worthy: :jupi: :cheer: :wub:

  • Free agent Vince Carter has agreed to a one-year deal with the Atlanta Hawks, league source tells ESPN. Hawks want Carter around its young locker room.
  • Carmelo Anthony traded to Atlanta Hawks; Oklahoma City Thunder acquire Dennis Schroder.


Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2248 on: July 26, 2018, 06:59:47 am »
Melo nece da ostane kolko ja znam.
Mike McCarthy je idiot.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4451
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2249 on: July 26, 2018, 08:41:50 am »
Ja negde procitah da ce melo u Hjuston.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2250 on: July 26, 2018, 08:51:59 am »
Da, da, Melo ce u Hjuston. Buyout sa Hawks-ima, i onda ce za veteran's minimum, najverovatnije, u Roketse.

Sent from my TA-1004 using Tapatalk


Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2251 on: July 26, 2018, 11:20:27 am »
Digger  :rock:

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4451
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2252 on: July 26, 2018, 03:14:01 pm »
Ko je bolje prosao u trejdu San Antonio - Tornoto ?  Leonard vs DeRozan, ako nista drugo barem 1 sezonu nece igrati na Zapadu protiv njih (SA).

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2253 on: July 26, 2018, 10:21:23 pm »
Iskreno, mislim da u ovim uslovima, koje je Kawhi nametnuo SA-u, Spursi nikako nisu mogli da izadju kao pobednici. Koliko god ja posle ovoga izgubio neko misljenje o njemu, cinjenica je da je bolji igrac od DeMara. Danny Green, dobar igrac isto, ali proslu sezonu nije bio na nivou od ranije. Krenule su price vec da Kawhi hoce da produzi ugovor u Torontu, ali to su sad nagadjanja, nikad se ne zna, ako bude igrao dobro i stvarno ostane, definitivno su Raptorsi onda bolje prosli. Pritom je Leonard mladji od DeRozana, sto opet ide Raptorsima u korist.

Ja sam uvek za lojalnost i dugovecnost u timovima, bar kad su zvezde u pitanju i kada oni mogu da biraju. Zato neizmerno cenim i postujem Redzija Milera, i Dirka sad (koji je tako uspeo i prsten da uzme). Ali, ovog puta mogu da razumem i potez Masai Ujirija da trade-uje prvu zvezdu tima (iako sam ja zadrto govedo koje bi drzalo svoj tim na okupu pa kud puklo), jer su oni cini se dostigli neki svoj vrhunac sa tim timom i moralo je nesto da se menja, ako su hteli da naprave nesto vise. To je neko moje misljenje bar.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4451
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2254 on: July 27, 2018, 12:47:39 am »
Pa oni smenise trenera godine jbt, sta ces vise od promene.
SA je uspeo u trejdu jedino ako se Kawhi zadrzi na Istoku, jer nije hteo da ostane kod njih, a ovako imaju kakvu takvu ekipu, plus draft pik.
A Toronto se ratosiljao velikog ugovora pa sad moze i Kawhiju da ponudi neke bolje uslove...ako ovaj prihvati.
A i SA je onim bukvalno ucenjivanjem Lejkersa stavio do znanja da ne zeli da ovaj ostane u Konferenciji.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2255 on: July 27, 2018, 09:01:32 am »
Meni deluje da kod ovog trejda niko nije zadovoljan, odnosno da nijedna strana nije izašla kao pobednik. Ajde, možda može da se kaže da je Kavaj izvojevao svoju ličnu pobedu na relaciji sa Popom/SAS i da je zadovoljio sujetu.

Igrajući na Istoku sigurno neće osvojiti još jedan prsten, pitanje je i da li Toronto može do velikog finala pored Bostona/File. Drugu dilemu koju imam u vezi sa njim jeste u kakvom stanju će se vratiti. Što fizički, što mentalno - nije malo u današnje vreme propustiti celu sezonu i vratiti se sa istim nivoom igre; biće potrebno neko vreme da povrati osećaj, oštrinu, kompetitivnost. SAS je dobio ćudljivog igrača, sa dijagnostikovanim depresivnim sindromom koji u PO često zna da bude samo bleda senka igrača iz regularnog dela sezone.

Mogli su bolji posao da naprave sa Bostonom, npr. Kavaj i Grin/pik za Rozira i Džejlena Brauna.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4451
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2256 on: July 27, 2018, 10:28:09 am »
SAS su i bez njega nekako gurali do PO. Mada ni sa njim ne bi bili nesto mnogo konkurentniji ovim divljacima.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2257 on: July 28, 2018, 12:15:46 am »

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2258 on: July 31, 2018, 07:12:10 pm »
Nisam znao gde da stavim, pa neka ga ovde.

Basket 3 na 3

NIJE samo srpska reprezentacija, koja je nedavno osvojila Svetski kup treći put zaredom, odnosno četvrti od ukupno pet šampionata, kolektivno najbolja na planeti, već su i naši basketaši pojedinačno vladari sveta.
Na rang-listi najboljih basketaša prvih deset mesta zauzimaju Srbi: Dejan Majstorović, Stefan Stojačić, Marko Savić, Dušan Domović Bulut, Aleksandar Ratkov, Stefan Kojić, Lazar Rašić, Mihailo Vasić, Nikola Vuković i Marko Ždero.  :worthy: :worthy:
Tek na 11. mestu je "uljez", Slovenac Simon Finzgar, a na 12. opet Srbin Bogdan Dragović.

Što se tiče timova, opet su Srbi glavni. Na prvom mestu je Novi Sad Al Vahda, na drugom Liman Tesla voda, a na trećem Zemun. Beograd je na devetom, a Ralja Intglaktik na 17. mestu.


Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2259 on: July 31, 2018, 10:53:23 pm »
Koliko ovo pije vodu ako ih postavis naspram ekipa sa venice beach-a, Rucker parka, Mosswood parka I ostalih po ju es of ej?

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2260 on: July 31, 2018, 11:02:12 pm »
Ovi ni na Limanu ne mogu da udju u top10.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2261 on: August 01, 2018, 04:11:40 am »
Gde su američki majstori razonode da naprave turnir na venice beach.. 2 najbolje ekipe sa plaže i 2 najbolje po rankingu 3 na 3... pa da vidimo...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2262 on: August 01, 2018, 08:48:24 am »
Koliko ovo pije vodu ako ih postavis naspram ekipa sa venice beach-a, Rucker parka, Mosswood parka I ostalih po ju es of ej?
Ostrugale bi ih crnje s po gasa jbg.
Sad na ovom poslednjem sveckom u 1/4 finalu su igrali protiv Mongolije.
1/2 finale sa Holandijom i tako to.

Dobar je Liman nema sta ali ako budemo hteli ozbiljnije rezultate i protiv crnja morace majka Prigra da formira kaznenu ekspediciju.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2263 on: August 01, 2018, 09:13:34 am »
Koliko ovo pije vodu ako ih postavis naspram ekipa sa venice beach-a, Rucker parka, Mosswood parka I ostalih po ju es of ej?
Ko im brani da se prijave ili da se oganizuju u neku all star ekipicu najboljih sa čamanganskih terena širom USA? Eno, svaki dan mi iskoči na YT "dominacija" nekog njihovog lokalnog heroja u Drew ligi.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2264 on: August 01, 2018, 09:24:00 am »
Sto da se organizuje kad vise zaradi tamo na lokalnom betonu nego Marko Bulat kad osvoji svecko


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2265 on: August 01, 2018, 10:12:15 am »
Ko im brani da se prijave ili da se oganizuju u neku all star ekipicu najboljih sa čamanganskih terena širom USA? Eno, svaki dan mi iskoči na YT "dominacija" nekog njihovog lokalnog heroja u Drew ligi.
ne mozes da poredis drew, organizovni 5 na 5 sa ovim street basket fazonom

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2266 on: August 01, 2018, 12:45:18 pm »
Sto da se organizuje kad vise zaradi tamo na lokalnom betonu nego Marko Bulat kad osvoji svecko
Ih, pa nije sve u novcu. U pravu si donekle, međutim kako stvari stoje 3x3 će biti u Tokiju 2020. Pored finansija koje svakako jesu važan aspekt cele priče i mogućnost da ostane u analima svetskog sporta upamćen i upisan kao osvajač OI medalje nije zanemarljiva.

Nego, kad smo sam već spomenuo u prethodnom postu snimke na YT (a tu mislim i na mixtape-ove), Duke juče organizovao prva merenja za narednu sezonu - frešmen Zion Vilijamson koji je skrenuo pažnju pre par godina prilikom regrutovanja za srednju školu zvanično izmeren sa 2.05m i 130kg. Dečko zver! Ima da izdominira na poziciji niskog krila, levoruk, vidim na IG da i šut šteluje.


Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2267 on: August 01, 2018, 01:17:48 pm »
Ih, pa nije sve u novcu. U pravu si donekle, međutim kako stvari stoje 3x3 će biti u Tokiju 2020. Pored finansija koje svakako jesu važan aspekt cele priče i mogućnost da ostane u analima svetskog sporta upamćen i upisan kao osvajač OI medalje nije zanemarljiva.

pa jeste sve u novcu, pogotovo kod sportova koji su u začetku i ne zna se gde su oni koji su stvarno najkvalitetniji
FIBA može da organizuje svecka prvenstva i da glumi neko ludilo ali dok se tu igra za kikiriki niko normalan neće reći da su to stvarno najbolji basketaneri sveta.

možda OI promene stvari pa i se podigne i kvalitet tog sveckog, ali to je na dugačkom štapu.
fiba je to, oni će pre sjebati i pravu košarku, a kamoli da naprave nešto od novog sporta.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4451
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2268 on: August 01, 2018, 03:00:19 pm »


Nego, kad smo sam već spomenuo u prethodnom postu snimke na YT (a tu mislim i na mixtape-ove), Duke juče organizovao prva merenja za narednu sezonu - frešmen Zion Vilijamson koji je skrenuo pažnju pre par godina prilikom regrutovanja za srednju školu zvanično izmeren sa 2.05m i 130kg. Dečko zver! Ima da izdominira na poziciji niskog krila, levoruk, vidim na IG da i šut šteluje.


Nesto su mi niski ovi obruci, nije to kako treba.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2269 on: August 01, 2018, 07:29:46 pm »
8-foot rims for 3rd and 4th grades (8 to 10 year olds); 9-foot rims for 5th graders; 10-foot rims for 6th grade and above. Ten feet is what the bulk of the international and American kids shoot at, especially once they get to middle school.

10-foot je 3,05m, tako da je visina u srednjoj standardna.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2270 on: August 01, 2018, 07:31:53 pm »
Gde niski, ova zvijer je 205!!!!
Jebeni haker koristi cheat table :)

Online marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2271 on: August 01, 2018, 11:24:20 pm »
Mada mi deluje debeljuskasto. Podseca me na ser Charlsa i mogo bi njega da kopira, mada je on bio nizi.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2272 on: August 03, 2018, 11:10:30 am »
Ser je dosta nizi i svasta je umeo da radi, narocito u postu...ovaj samo zakucava preko svih i to izvodi zakucavanja koja se vidjaju na all star takmicenju u zakucavaju  :rock:
Samo da nastavi da radi na svojoj igri, da ne prodje kao Dvajt Hauard.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2273 on: August 07, 2018, 05:55:17 pm »
Koji mentoli sede u Hawksima jbt. Ne mogu da verujem da su trejdovali Doncica za Janga.  :wall: :wall:


Summer Forecast: 2018-19 NBA Rookie of the Year

Our 2018 Summer Forecast kicks off with the highly anticipated rookie class.

Is Deandre Ayton the savior the Suns brass need him to be? Can Marvin Bagley III double-double his way to Rookie of the Year contention in Sacramento? Will Dallas' Luka Doncic prove to be the best rook of the bunch given his modern-day fit as a 6-8 playmaker?
We asked our ESPN Forecast panelists to rank their top choices for the 2018-19 NBA Rookie of the Year.

Here are the results:


Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4451
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2274 on: August 07, 2018, 06:31:49 pm »
JBG Dalas je tako uzeo i Novickog od Milvokija, videcemo da li su opet uboli.