Author Topic: NFL Fun Zone  (Read 272025 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1260 on: January 28, 2019, 04:21:29 am »
Jbt Mladenko...  :palm:
Pa ako je LA pun pridoslica, pa cega je pun NYC?  :palm: Pa to je sljam najveci na svetu u tom gradu.
Svaki lopov sanja da ode u NYC.

I kako kazes da Kalifornija nije popularna?
Pa to je najpopularniji stejt u americi. Ima veci godisnji prihod od 3/4 amerike, duplo veci od NYC.
40 miliona stanovnika.
Cele godine izmedju 20 i 30*C.
U poredjenju sa NYC raj na zemljil.
I sta znaci nije nesto popularna u velikim gradovima?
Zbog toga u LA zivi 17.000.000 ljudi jer nije popularno?
Daj bre Mladenko nemoj da zajebavas.

LA, San Fracisco i San Dijego. Mi na East cost nemamo nista ni blizu tome.
Malo Majami, ali on ne moze da se meri ni sa jednim od ta tri grada.
Neću da širim ovde jer je totalno pogrešna tema skroz, ali kad je broj stanovnika neko merilo?

Ja stojim iza ovog što sam rekao prema svom iskustvu a i prema nekim razgovorima sa ostalim življem vodi..  i možemo o ovome i na duže ali na nekom drugom mestu.

Ale

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1261 on: February 03, 2019, 08:40:18 pm »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1262 on: February 24, 2019, 01:02:50 am »


 :hof:

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1263 on: February 24, 2019, 04:11:16 am »
:thumbsup: :D

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1264 on: February 24, 2019, 10:40:33 am »
Dobar :D.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1265 on: February 25, 2019, 06:27:08 pm »
Charles Tillman postao FBI agent :A


Sent from my iPhone using Tapatalk

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1266 on: February 25, 2019, 06:40:08 pm »
Charles Tillman postao FBI agent :A


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jel uspeo? Davno je bila vest da polaže testove za to...

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1267 on: February 25, 2019, 06:40:54 pm »

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1268 on: February 25, 2019, 06:47:28 pm »
Jel uspeo? Davno je bila vest da polaže testove za to...

Da.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1269 on: April 07, 2019, 02:28:58 am »
eno Steratore izjebao Auburn u 1/2 finalu na F4  :rofl:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1270 on: April 07, 2019, 08:44:26 am »
eno Steratore izjebao Auburn u 1/2 finalu na F4  :rofl:

Nisam gledao, sta on? On tamo samo komentarise?

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1271 on: April 07, 2019, 11:20:48 am »

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1272 on: April 07, 2019, 01:06:58 pm »
Nisam gledao, sta on? On tamo samo komentarise?
Sudi


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1273 on: April 07, 2019, 01:14:35 pm »
Sudi



On sinoc nije sudio, ovo je njegov glas kako komentarise kao sto u NFL-u imas Pereiru, Baldina, prosle godine je i on sam to radio za NFL.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1274 on: April 08, 2019, 07:18:10 pm »
nije on sudio?
jebemliga, ja sam samo pratio kretanje reza i u drugom tabu gledao fudbal, a kad sam skontao da će biti zanimljiva završnica upalio sam stream i gledao samo par poslednjih minuta. najpre je virginia imala duplu koju su sudije previdele, pa je bio taj faul. dok je bila frka oko penala i sve to, spominjali su steratorea nekoliko puta a meni se učinilo da je on jedan od sudija. možda je samo ličio, nemam pojma.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1275 on: April 08, 2019, 07:42:30 pm »
Ma nije, on je konsultant koga ukljucuju u prenose, sad za F4 i kao stalni cini mi se. I ok je komentarisao sto sam ja slusao par puta. A sudio je ranije college basket.

Inace veceras finale.  :)

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1276 on: April 26, 2019, 03:16:22 pm »


I Zeleni je sinoć slično reagovao na pikove Packersa... :lol:

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1277 on: April 26, 2019, 03:23:46 pm »
Ja sam se najiskrenije nadao da ce Jones sacekati kraj runde i da ce ga BB maznuti. Godinama nisam video nekog qb oko koga bih vise voleo da pravimo tim u buducnosti. Sad jbg, za razliku od ovog mentola sa snimka, mislim da su Giantsi opasno uradili posao. Videcemo...
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1278 on: April 26, 2019, 03:31:29 pm »
Svi redom su zeleli da uzmu Josh Allena samo Omiljeni kaze da je los igrac...  :palm:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1279 on: April 26, 2019, 06:20:20 pm »
pa Josh Allen bi im bio 1244 puta bolji pick od Jonesa, ali to na znači da je dečko top 5 pick. Ja bih dobro razmislio da li bih ga uzimao i u top10
Gledaj igrača a ne đe ga mockuju


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1280 on: April 26, 2019, 06:53:48 pm »
Ja sam se vise nadao Oliveru nego Allenu, Allen po meni ima bust potencijal. Nadam se da gresim.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1281 on: April 26, 2019, 07:41:37 pm »
Ja sam se najiskrenije nadao da ce Jones sacekati kraj runde i da ce ga BB maznuti. Godinama nisam video nekog qb oko koga bih vise voleo da pravimo tim u buducnosti. Sad jbg, za razliku od ovog mentola sa snimka, mislim da su Giantsi opasno uradili posao. Videcemo...

 :lol:


Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1282 on: April 26, 2019, 08:29:28 pm »
U rukama BB bi bio suvo zlato, naravno da bi morao da ga brusi 2-3 godine ali decko ima ogroman potencijal. Jebes brojke, gledao sam pregled igre i njegove lopte prvenstveno, covek je igrao za jebeni Duke.

Gledaj igrača a ne đe ga mockuju

Secas se kako je to ispalo sa Darnoldom?
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1283 on: April 27, 2019, 12:42:15 am »
Da, jebeš brojke. To i ja kažem. Jer to što ne može da ima 150 yarda protiv Wake Forest ne znači da neće imati 450 yarda protiv pro odbrane.
Koje si njegove utakmice gledao?


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1284 on: April 27, 2019, 05:04:37 pm »
Sinoć sam otišao na spavanje pre nego što je ova legenda izašla na scenu... :lol:

https://twitter.com/NFLonFOX/status/1121971142493753346

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1285 on: April 27, 2019, 06:48:43 pm »
Braate na poslu gledam ovo i umirem od smeha...
Ljudi me gledaju belo....
 

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1286 on: April 27, 2019, 08:21:29 pm »
Da, jebeš brojke. To i ja kažem. Jer to što ne može da ima 150 yarda protiv Wake Forest ne znači da neće imati 450 yarda protiv pro odbrane.
Koje si njegove utakmice gledao?
Gledao sam 3 utakmice, zadnja je bila neki Bowl , Templ ili tako nesto.
Prvo Duke ima ekipu u rangu Pozarevac Outlawsa.
Drugo ...
nema drugo.
Sta mozes da vidis kada igras sa onakvom ekipom, jel ih cini boljim? da cini ih drasticno boljim.
Nema OL, nema trcanja, WR grupa gradjana, lose rute, ispustaju se lopte.
Jedino sto se cuje jeste kako komentator svrsava u gace na njegov stav, pregled igre, drzanje, mehaniku...kako je Meningovska skola i ta sranja.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1287 on: April 27, 2019, 08:29:16 pm »
Mekafi legenda. Verovatno sprema neki stendap.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1288 on: April 27, 2019, 08:53:11 pm »
Cenim omiljenog kao dobrog poznavaoca prilika u college footballu (skoro da je na mom nivou), ali opet, tesko je odupreti se utisku da je lakse biti GM NFL tima sedeci ispred svog kompjutera u Prigrevici nego sedeci ispred front office-a bilo gde u Americi.
Iz Prigrevice mozes opusteno da kazes kako je neko bust odnosno fantastican igrac jer nemas sta da izgubis. Niti si ulozio pare u klub niti u igraca. Niti ces za bilo sta odgovarati.

Hocu da kazem, dok sedis u svom stanu, mozda i mislis kako je Daniel Jones jebac kevi i buduci HoF-er, talenat epskih razmera i covek koji ce oboriti Brejdijeve/Meningove/Favreove rekorde, ali u trenutku kada si na poziciji GM-a i kada zaista moras da biras, kada imas milionsku bazu fanova iza sebe, kada imas celu svlacionicu iza sebe, kada imas tim na berzi gde jedan pogresan potez moze da donese ogromne gubitke i rezove u okviru fransize, kada imas na stolu ugovore za TV prenose od nekoliko stotina miliona dolara koji mogu sutra da padnu u vodu, kada imas gomilu saradnika ciji posao zavisi od tvoje odluke... tesko da ces u takvoj situaciji ladno ispaliti recenicu tipa: Jer to što ne može da ima 150 yarda protiv Wake Forest ne znači da neće imati 450 yarda protiv pro odbrane.


Bas me interesuje kako ce biti docekan Jones u lockeru i koliko dobro treba da igra da bi zasluzio poverenje svojih WR, a nakon toga i cele ekipe.
Sa ovim sto je postovao Niksica mogu samo da ga preliju katranom po glavi i zatrpaju perjem.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Gaga

  • Starter
  • **
  • Posts: 259
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1289 on: April 28, 2019, 12:13:42 am »
Vazno je imati jaku vezu,statsi nisu bitni. :bb

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1290 on: April 30, 2019, 04:16:02 pm »
Cenim omiljenog kao dobrog poznavaoca prilika u college footballu (skoro da je na mom nivou), ali opet, tesko je odupreti se utisku da je lakse biti GM NFL tima sedeci ispred svog kompjutera u Prigrevici nego sedeci ispred front office-a bilo gde u Americi.
Iz Prigrevice mozes opusteno da kazes kako je neko bust odnosno fantastican igrac jer nemas sta da izgubis. Niti si ulozio pare u klub niti u igraca. Niti ces za bilo sta odgovarati.

Hocu da kazem, dok sedis u svom stanu, mozda i mislis kako je Daniel Jones jebac kevi i buduci HoF-er, talenat epskih razmera i covek koji ce oboriti Brejdijeve/Meningove/Favreove rekorde, ali u trenutku kada si na poziciji GM-a i kada zaista moras da biras, kada imas milionsku bazu fanova iza sebe, kada imas celu svlacionicu iza sebe, kada imas tim na berzi gde jedan pogresan potez moze da donese ogromne gubitke i rezove u okviru fransize, kada imas na stolu ugovore za TV prenose od nekoliko stotina miliona dolara koji mogu sutra da padnu u vodu, kada imas gomilu saradnika ciji posao zavisi od tvoje odluke... tesko da ces u takvoj situaciji ladno ispaliti recenicu tipa: Jer to što ne može da ima 150 yarda protiv Wake Forest ne znači da neće imati 450 yarda protiv pro odbrane.


Bas me interesuje kako ce biti docekan Jones u lockeru i koliko dobro treba da igra da bi zasluzio poverenje svojih WR, a nakon toga i cele ekipe.
Sa ovim sto je postovao Niksica mogu samo da ga preliju katranom po glavi i zatrpaju perjem.

tačno ću se usrati  :yawn:

Ja iz Prigrevice poručujem agilnoj upravi Giantsa, ako uopšte čitaju ovaj funzone thread, da se dobro paze tog momka!
Kad biraš QB sa #6 onda tražiš nekog ko krivi i usipa. Jones je jedan od onih .500 QBs koji nemaju baš sjajnu istoriju u NFL. Elway je verovatno jedini takav koji je osvojio Super Bowl.
Od ovih novijih Mahomes je imao sličan winning record na college.
Goff je bio čak i dosta ispod .500
Rosen isto tu negde. Ja sam se plašio da ćemo mi uzeti Rosena prošle godine. On je 5 star recruit koji je otišao da igra na UCLA. Bjaaaži. I to zato što njegovi superbogati roditelji imaju kuću neđe na plaži a u komšiluku je živeo i Mora Jr pa su roditelji bili prijatelji, a Rosen se družio sa ćerkom pa eto kao izabrao da igra kod njenog tate. I zbog ćerke ne ode na USC ili Alabamu ili Notre Dame ili Florda State ili neki drugi powerhouse koji su mu nudili školarinu da se tamo takmiči za titulu protiv najboljih. Ono, Svaka čast UCLA, ali nećemo se zajebavati. Tamo ideš ako si košarkaš a ne 5 star QB recruit.
Cutler je mnogo gubio, ali nije Cutler izabrao Vanderbilt nego je Vanderbilt izabrao Cutlera. Ostale škole su mu nudile školarinu ali valjda da igra kao linebacker i on jbg šta će, ode na Vandy. Ali onda tamo čekaš svaku non-conference tekmu da bi probao skupiti 2-3 pobede u sezoni.

Nisu pobede i odlične druge brojke čvrsta garancija za bilo šta, u smislu da će taj igrač sigurno da rastura i na pro nivou. Ali kada tih pobeda i brojki nema onda to realno jeste razlog da se zapitaš.
Cutler je na kraju ipak sastavio jednu sezonu kada je imao 4-5 pobeda nad SEC ekipama što jeste uspeh i take sezone se pamte na Vanderbiltu.
Russell Wilson je 2 godine baš mnogo gubio pa je treću godinu imao dosta pobeda, pa je čak prešao na Wisconsin i tamo bi se možda borio i za titulu da Cousinsu nije prošao hail mary.
Mahomes je gubio mnogo jer je odbrana bila užasna. Head coach je otpušten jer su gubili mnogo, pa mu je sledeći posao da bude head coach u NFL. Njegova utakmica protiv Soonersa je nešto posebno. Vidi se da je fighter, da je baller
Čak i taj Rosen ima što se kaže signature win protiv Texas A&M. Ludački comeback uz ludačku sreću i ni on sam ne zna kako je to uradio, ali je uradio.
Goff je isto teško šuntavilo od lika i sumnjiv mi je do bola, ali je i on mučenik pobedio i izdominirao odbranu Washingtona koja svake godine ima po 2-3 first roundera. I pobedio je Texasa u gostima i tako neke utakmice. Duke jeste loša ekipa, ali taj Cal je bio još gori.

Da ne dužim više...šta ima taj Daniels? Koji je njegov signature win? Kada je on uzeo loptu i pokazao da je ubedljivo najtalentovaniji igrač na terenu, iako igra u slabijem timu?
QB draftovan sa pick #6 overall mora to da ima, ako mene pitaš.
Jebeni Nate Peterman je na gostovanju pobedio Clemsona sa Watsonom koji je kasnije osvoji titulu i u tom trenutku bio 1389 puta jači tim od Pitta, a Daniel Jones je pobedio Trubiskog i UNC što jeste bila dobra pobeda, ali ništa specijalno. #6 overall pick bi takvih pobeda trebao imati nekoliko i plus da ima još jednu ili nekoliko pobeda nad mnogo zajebanijim protivnikom nego što je UNC.
Meni je bezveze očekivati da igrač koji nije mogao da izdominira ACC konkurenciju maltene ni jednom, sad radi to na NFL nivou na redovnoj bazi.
Ono, sve je moguće. Ali opkladiti se na takvog igrača je zajebana rabota. Posebno kada si NFL GM, i što bi ti rekao, radna mjesta su on the line.

Zato sam se ja našalio sa tom Masterovom hipsterskom ma_jebo_brojke upadicom.
Brojke su meni značajne i dosta govore kad ih staviš u kontekst.
Speaking of which, Jones ima najbolje brojke kad je bio freshman i onda očajne sohomore brojke i 'nako junior brojke. Đe napredak, đe sezona kad je sve koliko toliko kliknulo? Niđe.

pregled terenaTM i ostalo, o tome ne bih naširoko. Ukratko...vrlo dobar size, odnosno frame koji treba popuniti, tj ojačati i veoma mi se dopalo što ume da baca pod pritiskom i čak kad ga drže za noge/telo/ruke i što se ne boji udaraca. Sve ostalo na njemu ne da nije za #6 pick nego ni blizu.
On je meni igrač da ga uzmeš u 2nd round ali da se pitaš da li bi bilo pametnije da si uzeo nekog cornera ili linebackera i idealan igrač da ga uzmeš u trećoj rundi, da bude backup i probaš nešto od napraviti startera u year 3

Propustiti Darnolda i uzeti Daniela Jonesa...ludost.  :w


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1291 on: April 30, 2019, 06:01:45 pm »
TL;DR
Samo me zanima koji GOAT QB je pohadjao Alabamu?
:)

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1292 on: April 30, 2019, 06:07:57 pm »
TL;DR
Samo me zanima koji GOAT QB je pohadjao Alabamu?
:)

Pfff... Neću ni da te udostojim odgovora... :zzz:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1293 on: April 30, 2019, 06:11:44 pm »
Secam se samo Brodie Croylea I John Parker Wilsona ali vise ne igraju :(

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL Fun Zone
« Reply #1294 on: April 30, 2019, 06:18:50 pm »
TL;DR
Samo me zanima koji GOAT QB je pohadjao Alabamu?
:)

 :blink:

pa Namath jebote

Starr i Stabler isto nisu bili hrđavi, moraš se složiti.
Od ovih modernijih Tuica će biti najbolji
Tu i tamo su imali nekog Todda, McCarrona i ostale koji su imali kvalitet i bili draftovani visoko ili relativno visoko.

Nije to tako loše za školu koja važi za sve osim za QBU


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!