Author Topic: NHL  (Read 67923 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #35 on: April 18, 2012, 07:02:42 pm »
Ne mora da znaci, ko zna sta jos moze tu da bude.  :D

Gledah jutros, sunce ti kalaisano i Hawks-i.  :dry:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #36 on: April 18, 2012, 09:30:39 pm »
Kojote vuku sudije nesto ove godine.
Mike McCarthy je idiot.

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #37 on: April 18, 2012, 10:07:21 pm »
Kojote vuku sudije nesto ove godine.

Mnogi o tome pricaju.   :huh:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #38 on: April 19, 2012, 12:40:26 am »
Da, u prvoj tekmi su dali gol sa too many men on the ice, u drugoj je opet bilo neko sranje, mislim da je Shaw dobio na glupost match penalty zbog udaranja protivnickog golmana, evo u trecoj Torres poslao Hossu na nosilima sa leda, late hit, noge u vazduhu, nista nije sudjeno.
Mike McCarthy je idiot.

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #39 on: April 19, 2012, 12:49:23 am »
Da 2. i 3. sam i ja sam licno video, nego pominju i pre toga bas dosta. Videcemo, ja se i dalje nadam da mogu Hawks-i dalje.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #40 on: April 19, 2012, 02:34:00 am »
"Take a deep breah, no goals have been scored................. in first 5 secounds"  :lol: :palm:

Jbt, nebitno sta uradimo ovde, ako hocemo nesto podhitno odbrana i Bryz pogotovu moraju da se saberu. Retko kad sam se ovoliko nervirao kad ekipa dobija, i to 3-0 u seriji, da ne poverujes.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Miljenko

  • Rookie
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #41 on: April 19, 2012, 02:41:46 am »
Kakav sasav mec. :w ::)

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #42 on: April 19, 2012, 03:07:07 am »
Boze sacuvaj, ocemo li skupiti jednom 5 igraca na ledu vise od 15 sec u ovoj trecini.  :palm:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #43 on: April 19, 2012, 03:21:49 am »
Prvo sam uzivao. Sad sam vise kao ljut na Pense.
Mike McCarthy je idiot.

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #44 on: April 19, 2012, 03:24:50 am »
Ma smesno bre daju nam 10+ komada da ih vratimo u zivot. Moram posle da gledam LA - VAN, nekih 1-0 da bude da vidim kako izgleda normalna utakmica.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #45 on: April 20, 2012, 01:03:28 pm »
Hawks-i bre u PM !  :wall: :wall: :wall:

Sve utakmice veoma slicne, i jos jedan OT i jos jedan poraz.

Nista, 'ajmo Flyers-i veceras, bar nesto !

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #46 on: April 20, 2012, 01:14:53 pm »
Nek se nose. :rant:
Dve utakmice kuci gube na isti nacin.
'ebo vas hokej u pustinji,bre. :mr.green:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #47 on: April 21, 2012, 02:17:59 am »
Pu jebo, jos smo imali dve stative.  :rant: Nista, 'ajmo dalje, nije lose za prvu trecinu.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #48 on: April 21, 2012, 04:22:58 am »
Huuuuuh, ovo je bilo mnogo teze gledati nego onaj blowout. U jednom trenutku smo ih imali, sada vec postaje zabrinjavajuce.  :dry:
Cekamo tekmu u nedelju u Philly-ju da vidimo sta ce tu da bude.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #49 on: April 24, 2012, 11:46:42 am »
Stenlija na kaktus :dry:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #50 on: April 30, 2012, 07:31:33 pm »
Prvo, fala klincu Kojoti jednu tekmu nisu dobili u OT, kad god sam gledao tako je bilo.   :dry: :dry:

A sad da se vratim na Flyers - Devils. Kod File prvu trecinu nekada glat treba prespavati/preskociti.  :P A sad ozbiljno, generalno nije lose, Briere standardno u PO-u  :rock: , Girox nema sta da se prica, JVR se vraca u formu, napadacki izgleda to dobro kao i uglavnom. Sa druge strane odbrana i Bryz moraju bolje, doduse ne razumem toliko velicanje Brodeur-a i nipodastavanje Bryz-a, pa Brodeur je sam kriv za jedan gol i imao je par diskutabilnih odluka i jeste Bryz primio par "mekih" golova, ali ni odrana se nije pretgrla da mu bas nesto pomogne plus on je sasvim fino branio u prvoj da se NJD-i ne odvoje previse, tako da nije sve tako crno-belo.

No nebitno, idemo da dobijemo ovu seriju...  :cheer:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Dzombica

  • Starter
  • **
  • Posts: 242
  • Costi Forza
    • View Profile
    • NHL Serbia
Re: NHL
« Reply #51 on: May 01, 2012, 09:04:00 pm »
Alexander Radulov and Andrei Kostitsyn suspended for Game 3 by Nashville for breaking team rules!
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's successes or put its failures behind and start again. That's the way life is, with a new game played each time.

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #52 on: May 07, 2012, 04:07:46 am »
Ja sam u depresiji.

I ja sam trenutno.  :dry: :rant:
Ne'am snage da komentarisem.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #53 on: May 09, 2012, 04:23:28 am »
I jos jednom kako izgubiti utakmicu by Flyers. Doktorirali smo i to veceras pogotovu, jos su uvek, ali bas uvek prvi poveli.   :wall:  :dry:  :yawn:
Rekao sam da necu biti nezadovaljan, i nisam, pogotovu za generalno ovako mladu ekipu. Imali smo nezaboravnu seriju protiv Pens-a, ali ostaje gorak ukus posle ove. Nismo toliko losi koliko je to izgledalo. Cestitke Devils-ima, koristili su ama bas svaku gresku.

Od ostalih ekipa bas niko mi se ne svidja i sto se mene tice bas bedak zavrsnica PO-a. Vreme za NBA, ispraticu onako ofrlje nastavak, mozda malo vise NY/Wash i pobednika, juce bila odlicna utakmica. Eh, kad je dotle doslo.  :palm:

P.S. Juce sam samo cekao da li ima jos neko iz Sixers-a za suspenziju posle Girox-a i Hamels-a ludjaka.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #54 on: May 09, 2012, 05:29:36 pm »
Prekjuce je bilo extra u Njujorku.
Bryzgalov :bigfunny:
Sta ces, ona serija protiv Pitsburga je bila bukvalno takmicenje koji ce od golmana biti gori. Nevidjeno interesantna, ali opet suplja.
Devilsi su stegli malo vise drugu rundu i cao zdravo.
Da nemaju Zidlickog ni onu prvu ne bi izgubili.
Mike McCarthy je idiot.

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #55 on: May 23, 2012, 12:24:11 pm »
Konacno i da pogledam jednu tekmu 'vamo, basket bio dosta ranije gotov  :P. Odlicna bila, navijao sam za Kojote da produze to jos malo, ali ipak nista.
Richards i Carter u finalu...  ::) :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #56 on: May 31, 2012, 01:34:58 pm »
Ovi Kingsi nisu bre normalni...  :huh:
Neverovatno kako igraju ovaj PO... :worthy:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #57 on: May 31, 2012, 01:48:51 pm »
Ubise, 9/9 u gostima u ovom PO-u...  :w

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #58 on: May 31, 2012, 02:09:34 pm »
I ovde da se izjasnim da je Zidlicky retard... :D
Mike McCarthy je idiot.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #59 on: June 01, 2012, 10:33:00 am »
ne pratim, al sam video da ga je Jernej Kopitar muno u nadoknadi  :worthy:

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #60 on: June 12, 2012, 02:56:29 am »
Posle par odgledanih samo onako na momente i u pauzama NBA, reko da ogledam ovu celu da vidim mogu li sta Devils-i, a oni se samoubise jos u prvoj trecini :palm: .
Mislim da mogu komotno na spavanje...
« Last Edit: June 12, 2012, 02:59:31 am by Grandilof »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #61 on: June 12, 2012, 03:03:00 am »
Bernier... :palm: :cry:
Mike McCarthy je idiot.

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #62 on: June 12, 2012, 03:11:15 am »
Barem da ga metnu Elias sad...  :(

Edit : Dobro, vise ne. Sad definitivno kraj.
« Last Edit: June 12, 2012, 03:23:47 am by Grandilof »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #63 on: June 23, 2012, 03:44:33 am »
E, vidi nisam cestitao titulu Carter-u i Richards-u...  :P

Nego nisam zbog toga dosao, draft u toku i vidim Marvin tu, pa neka kaze koju rec o ovome sto ga pokupila Fila...

Koje salve zvizduka, doduse razumljivo Pittsburgh, doci ce oni u Filu za 2 godine.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #64 on: June 23, 2012, 04:05:27 am »
Sto se ne uclanis ti lepo na NHL-Serbia, kad i ovako uglavnom samo nas dvojica razgovaramo ovde. :D
O ovom Filinom ne mogu da kazem mnogo. Uzet je sa dvadesetog mesta, a mnogi ga nisu(ukljucujuci i mene) imali u top 30.
Tako da, em nije smatran za nekog velikog prospekta, em je OHL, da je WHL znao bi vise da kazem.
Kad su ga predstavljali rekli su da podseca na Mike Richardsa. :D

Inace je draft mnogo neocekivano protekao, 8 bekova u prvih 10 pikova i veliki trejd Pitsburga koji je poslao Jordana Staala u Carolinu, sad su tamo trojica od cetvoro Staal brace.
Filip Forsberg(nije rodjak sa Peterom) otiso tek sa 11og u Capitalse, a ocekivalo se u prva 3...
Takodje, znaj da je ovo jedan od slabijih draftova poslednjih godina.
Mike McCarthy je idiot.

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #65 on: June 23, 2012, 04:12:25 am »
Da, videh za trade, ludnica :D. A i mene zacudise silni bekovi, kao da nista drugo ne postoji, hvala za info.

A tamo svratim ponekad, samo nikako da se registrujem, valjda cu se nakaniti.  :D


"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #66 on: June 23, 2012, 11:46:16 pm »
Vidi ovi moji trguju sa Marvinovim, stigao i stariji brat Schenn u zamenu za JVR-a !

Hmm, ovde ce vreme pokazati ko je bolje prosao, tj. da li ce Riemsdyk-a zaobici povrede...

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #67 on: September 16, 2012, 12:21:07 pm »

Offline Dzombica

  • Starter
  • **
  • Posts: 242
  • Costi Forza
    • View Profile
    • NHL Serbia
Re: NHL
« Reply #68 on: September 16, 2012, 02:25:40 pm »
Nek idu u picku materinu i sve slicno..
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's successes or put its failures behind and start again. That's the way life is, with a new game played each time.

Offline Dzombica

  • Starter
  • **
  • Posts: 242
  • Costi Forza
    • View Profile
    • NHL Serbia
Re: NHL
« Reply #69 on: October 17, 2012, 08:36:21 pm »
Ostaje samo da se nadamo... .... Ovo je ponuda od sinoc...

50/50 split on hockey-related revenue — as it's currently defined — without a traditional salary rollback, in an effort to preserve an 82-game 2012-13 season beginning on Nov. 2.

Nije jos uvek ono sto bi igraci zeleli, ali bolje nece dobiti, barem do kraja ove sezone..

Sad moraju da vide da ne pokusavaju negde da ih sjebu u ugovoru.. :D Ali, kazu da barem nema rollback-a.. :nznm:
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's successes or put its failures behind and start again. That's the way life is, with a new game played each time.