Author Topic: NHL  (Read 67915 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
NHL
« on: October 07, 2011, 01:29:43 pm »
Pocela sezona. Reimer, golman Maple Leafs-a, u prvoj utakmici nije dozvolio Habs-ima nijedan gol da postignu. Dosta promena je bilo tokom offseason-a, trebalo bi da bude zanimljiva sezona.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #1 on: October 07, 2011, 01:35:56 pm »
Ne uspeh ovo da otvorim nocas, nebitno, sasvim fin nacin da se otvori sezona - pobedom u Bostonu. :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #2 on: October 07, 2011, 07:47:07 pm »
Toronto se usro u prvoj trecini, ali je posle bio odlican.
GO LEAFS GO!
Mike McCarthy je idiot.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #3 on: October 07, 2011, 08:22:02 pm »
[youtube]PJdxBSxFA2A[/youtube]

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #4 on: November 04, 2011, 11:21:52 am »
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #5 on: November 04, 2011, 12:31:41 pm »
Kako guraju braca Jetsi?  :)


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #6 on: November 04, 2011, 12:38:19 pm »
Manje vise ocekivano, 12. na istoku trenutno...
Mike McCarthy je idiot.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #7 on: December 16, 2011, 05:12:21 am »
Gleda li ko ovo, sem naravno Marvina...  :D

Ja se trudim da ispratim Flyers-e, mlatnuli smo Habs-e i pre toga Caps-e i lepo stojimo na istoku. Za sada moram reci da to izgleda vrlo dobro, lepo igraju i mislim da ce biti jos bolje.
Ono sto ne valja Pronger out for season (post-concussion syndrome)  :( :dry: , vec drugu sezonu propusta vecinu i pitanje koliko ces jos moci da igra. Steta, onako na pocetku se lepo zahuktao, dok nije dobio taj udarac u oko. Dok ce sa druge strane Giroux valjda brzo vratiti u postavu, treba nam.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #8 on: December 16, 2011, 12:53:46 pm »
Vazno da Blackhawksi fino guraju ;)
Meni najvece iznenadjenje Wild-nisam uopste ocekivao da mogu ovako odbro da igraju. Od Kanađana-Toronto igra solidno cele sezone,Oilersi dobro poceli pa stali, Jetsi sve bolji kako sezona odmice :rock:.
Inace, golmani me ubiše u nhl fantasy. :( :angry: Matori Sanford iz raspalog Columbusa mi je najsigurniji goalie :palm:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #9 on: December 16, 2011, 01:14:56 pm »
Jetsi sve bolji kako sezona odmice :rock:.

Takoe bre!!! Trpaj!!!  :rock:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #10 on: December 16, 2011, 01:53:10 pm »
 :lol:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #11 on: February 21, 2012, 01:36:58 pm »
Aj malo da aktiviram ovaj davno zamrli topic  :( na nekih 20-25 utakmica do kraja regularnog dela sezone...
Istok: Rangersi i Boston mi izgledaju kao najveci favoriti za samo finale. Pingvini  ce,kao i uvek, biti zajebani u PO. NJD i Senatori su mi najveca iznenadjenja na istoku; genralno, Ottawa ispade najbolja kanadska ekipa u sezoni :ohmy: Fila ce u PO, ali svaki put kad sam ih gledao izgledali su ocajno. Biće intersantno videti ko ce iz Southeast-a u PO, cele sezone tu poziciju drzi Florida, ali razlika u poenima izmedju njih, Đetsa :) i Capitalsa je bas mala. Đetsi imaju sasvim solidnu sezonu i bas bih voleo da ih vidim u PO u debitanskoj sezoni. Najvece razocarenje-Montreal. Takodje sam mnogo vise ocekivao od Bafala, ocigledno su ih povrede unakazile...
Zapad: Detroit. Razbijaju. Imaju neki neverovatan home win streak ove sezone, ako se ne varam. Ako budu imali prednost domaceg terena kroz ceo PO, ne znam ko bi mogao da ih spreci da uzmu Stenlija. Najprijatnije iznenadjenje su mi Blues. Ne svidja mi se kako moji Blackhawksi igraju u dosadasnjem delu sezone, previse uspona i padova, Crawford bas nesiguran na golu...Najneprijatnije iznenadjenje: Wild. Silovit pocetak sezone i onda krah. Doduse jos mogu u PO, ali licno ne verujem...
Inace, posle silnih peripetija oko prenosa, posle ESPNA i Arena je pocela da prenosi NHL. I to skoro svako vece :rock: Ne znam koji paket su kupili i sta ce pokriti od PO ali ovo za sada je bas dobro+prenosi se razlikuju od ESPN-ovih...
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #12 on: March 14, 2012, 02:55:29 pm »
Evo samo ukratko update posle nekih 20ak dana i sada kad smo jos blizi PO-u...

Istok : Rangersi i dalje guraju odlicno, dok je Boston popustio. Zato Pingvini jebeno rasturaju trenutno  :w i jos im se mozda Crosby vrati. Dalje Senatori i NJD manje vise isto, dok se Fila popravila po meni, Bryz konacno brani odlicno (3 SHO-a u nizu) i generalno dobro je, kako sam ja ocekivao. Capitalsi jure Floridu i dalje, dok su Djetsi malo popustili.

Zapad : Blues i dalje cepa  :worthy:, imaju skor kod kuce skoro kao Detroit koji se malo opustio. Vancouver standardno dobar, kao i Nashville. Blackhawks-i, njih ponajvise pratim pored File pa cu i malo da prokomentarisem. Jeba ga imali su onih ne znam 10 poraza u nizu u sred sezone kad im to bas i nije trebalo, tacno igraju dosta promenljivo, ali sta ga znas dobra su ekipa tako se nadam da ce moci da pocine nesto u PO-u. Sad se valjda i Toews vraca. Za poslednja 2 spota trenutno ludnica : Coyotes, Sharks, Flames, Kings, Avalanche...

P.S. Sad gledam highlighte : STL - CHI, bila dobra tekma, potpuno sam prevideo to.  :(

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #13 on: March 14, 2012, 11:26:00 pm »
Ja sam u depresiji.
Mike McCarthy je idiot.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #14 on: March 15, 2012, 03:28:35 am »
Ja sam u depresiji.
I treba da budes kako igraju ovi tvoji u poslednje vreme, a nije bilo lose do pre ne znam ni ja koliko...

A da nije mozda zbog ovoga i bravure od pre par veceri...  :P

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #15 on: March 15, 2012, 03:44:46 am »
Ne, to je bilo sjajno.
Mike McCarthy je idiot.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #16 on: March 19, 2012, 12:03:04 am »
Ma tako je, bre, ko ce da prekine niz Pens-ima ako ne Phila.  :rock:
Strasna utakmica, fino su se vratili sa 0-2 i onda gol za pobedu u produzetku 0.9 sec pre kraja...  :lol:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #17 on: March 27, 2012, 04:28:32 am »
O Boze, kakva kreteska tekma u Fili protiv TB, da ne poverujes.  :palm:
Mislim tesko ovo sta menja, ali opet. Idemo na Pens-e ili Rangerse svejedno, sto mi se nesto ne svidja.  :dry:
Htedoh juce, prekljuce da pohvalim Blackhawks-e, ali onda gledah ono juce, cccc. :D Valjda ce se Keith, Toews i co. skupiti za PO.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #18 on: March 31, 2012, 12:27:30 am »
Daaaaa, znao sam da sam nesto zaboravio proslu noc dok sam gledao hokej, doduse basket me je omeo posle (Dal - Mia, i naravno posle fail LAL  :D)

Nema veze ovde sto solujem, moram ovo samo za Marvina...

"Let's go Blue Jays !!!:lol:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #19 on: March 31, 2012, 12:54:40 am »
Pa i u pravu su.

GO JAYS!
Mike McCarthy je idiot.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #20 on: April 05, 2012, 02:52:48 pm »
Bez mnogo neizvesnosti na samom kraju. :D
Na Zapadu za PO teoretski jos konkurisu Dalas i Colorado, ne verujem da ce Feniks i San Jose ispustiti prednost...
Na Istoku se sve svelo na trku Vašington-Bafalo. Bas bih voleo da Sabres-i udju,ali raspored u poslednja dva kola:@Fila @Boston :palm:, mada ni Vašingtonu nije lako, ali makar jednu igraju kuci...
PO od srede...
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #21 on: April 08, 2012, 07:40:05 am »
Upravo zavrsi i tekma izmedju Sharks-a i Kings-a gde se SJ vratio od 0-2 u direktnom duelu za 7. mesto. Ono sto jos odgledah Detroit - Chicago, strasna utakmica, Kane i Datsyuk u SHO-u  :rock:

Evo svih parova PO-a :

Istok :
(1) New York Rangers - (8) Ottawa Senators, Regular season series (Senators lead 3-1)
(2) Boston Bruins - (7) Washington Capitals, Regular season series (Capitals lead 3-1)
(3) Florida Panthers - (6) New Jersey Devils, Regular season series (Series tied 2-2)
(4) Pittsburgh Penguins - (5) Philadelphia Flyers , Regular season series (Flyers lead 4-2)

Zapad :
(1) Vancouver Canucks - (8) Los Angeles Kings, Regular season series (Series tied 2-2)
(2) St. Louis Blues - (7) San Jose Sharks, Regular season series (Blues lead 4-0)
(3) Phoenix Coyotes - (6) Chicago Blackhawks, Regular season series (Coyotes lead 3-1)
(4) Nashville Predators - (5) Detroit Red Wings, Regular season series (Series tied 3-3)

Idemo na Pense, verovatno i najjaci duel prvog kola, po bodovima 2. i 3. ekipa Istoka. Slicno je i na Zapadu gde je Central divizija pocepala kao Atlantic ovamo. Pittsburgh sigurno favorit, ali pokazali smo da mozemo da igramo sa njima, eto nocas su nas prvi put dobili od kada su presli u novu dvoranu i to u jednoj beznacajnoj tekmi. Najskoriji primer prosle nedelje tekma gde smo imali 6:3 (dobro ajde 6:4  :D i ona glupa tuca na kraju koju smo bespotrebno poceli posle podlog, ali clean hita).
Ukratko prezadovoljan sam sezonom, posle silnih tumbanja pred pocetak iste. Uprkos kojekakvim povredama, rukijima koji su odigrali fenomenalno, Jagr-u gde smo dobili dosta, Bryz-u koji je pokazao na kraju zasto je doveden, ispalo je tako kako je. Sta god urade, necu biti nezadovoljan.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #22 on: April 08, 2012, 03:28:31 pm »
i ona glupa tuca na kraju koju smo bespotrebno poceli posle podlog, ali clean hita).
O, hvala Bogu, neko normalan.
Mike McCarthy je idiot.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #23 on: April 09, 2012, 01:48:17 pm »
A sta ces...  :D

Nego izasao i PO raspored, evo za 2 dana, Florida i NJ pocinju tek u petak :

Sreda :
Philadelphia Flyers at Pittsburgh Penguins, 7:30 pm
Detroit Red Wings at Nashville Predators, 8:00 pm
Los Angeles Kings at Vancouver Canucks, 10:30 pm

Cetvrtak :
Ottawa Senators at New York Rangers, 7:00 pm
Washington Capitals at Boston Bruins, 7:30 pm
San Jose Sharks at St. Louis Blues, 7:30 pm
Chicago Blackhawks at Phoenix Coyotes, 10:00 pm

Sto znaci Flyers-i vec u sredu pocinju...  :cheer:



"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Miljenko

  • Rookie
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #24 on: April 09, 2012, 02:10:23 pm »
Moji i tvoji otvaraju playoff. Šta lepše poželeti od toga. :P

Offline Dzombica

  • Starter
  • **
  • Posts: 242
  • Costi Forza
    • View Profile
    • NHL Serbia
Re: NHL
« Reply #25 on: April 10, 2012, 05:59:27 pm »
Da postavim i ovde, za ljubitelje hokeja...
http://www.endzone.rs/extrapoint/index.php?topic=366.0 Bracket Challenge na nhl.com, izvolte se pridruziti :D

Obozavam copy->paste...


Quote from: Dzomba
* sva vremena su po americkom ET
nase vreme dobijate tako sto na dato dodate 6h (dakle, CET = ET + 6)



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Zanimljivosti:
• Games 5 and 6 of the Bruins/Capitals series is the only potential back-to-back games in either conference.
• The Canucks and Kings will have a long break should they need five games. They'll have three full off days between Games 4 and 5.
• Should it be necessary, we could have as many as three Games 7s on Apr. 24, 25 or 26.

Quote from: Dzomba
Cet 12.04.2012., Arena 2
04:30 NHL: Los Angeles - Vancouver G1 UZIVO
(jebeni Copa Libertadores)

Pet 13.04.2012., Arena 1
01:30 NHL: Washington - Boston G1 UZIVO


Sub 14.04.2012., Arena 1
01:30 NHL: Philadelphia - Pittsburgh G2 UZIVO


Ned 15.04.2012., Arena 1
01:30 NHL: San Jose - St. Louis G2 UZIVO


To je to za ovu nedelju.. Nadamo se da ce nastaviti u istom ritmu.. :D :yey:
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's successes or put its failures behind and start again. That's the way life is, with a new game played each time.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #26 on: April 14, 2012, 01:56:12 pm »
Koja smo mi ludacka ekipa, majko mila.  :rock: Trenutno, pravo uzivanje za gledanje, neopisivo.
Kakve 2 utakmice su dobili protiv Pens-a uvek vracajuci se iz deficita, standardno za Flyers-e. Nikad ne znas sta je sledece se Danny-jem, Jagr-om i juniorima - iz jednog teksta. :lol:
Mislim da ne bi trebalo ni da se vracaju iz Pittsburgh-a, ocigledno im dobro ide u Consol Energy Center-u.  :P

Nocas sam 2 komada uspeo da propustim  :palm:, prvo na pocetku dok sam spremao da jedem, nisam ni stigao, primili smo gol. Pa onda na pocetku trece, otisao da se umijem polse gola Pingivna i dok sam se vratio vec nereseno, elem evo highlights-a nocasnje ludnice...



Game 1, Briere i Schenn, nocas Claude i Couturier, videcemo sta je sledece.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #27 on: April 14, 2012, 03:16:03 pm »
Ludost od serije. Ja sam 3 propustio. :lol:
Mike McCarthy je idiot.

Offline Dzombica

  • Starter
  • **
  • Posts: 242
  • Costi Forza
    • View Profile
    • NHL Serbia
Re: NHL
« Reply #28 on: April 14, 2012, 08:21:38 pm »
Ja sam propustio 2/3 i 3/3.. :(
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's successes or put its failures behind and start again. That's the way life is, with a new game played each time.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #29 on: April 14, 2012, 10:15:06 pm »
Ja se sve kanim da odgledam bar PO, pa uvek zaboravim za utakmice. Valjda cu se setiti bar Sharks-e da ispratim kad bude prilike. :)

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #30 on: April 15, 2012, 09:29:39 pm »
Ma da li je moguce da smo primili gol u prvih pet min.  :P :palm:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #31 on: April 16, 2012, 02:57:22 am »
Si ziv? :P
Mike McCarthy je idiot.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #32 on: April 16, 2012, 11:12:16 am »
Jedva, boze ludaka majko mila. Pokusavao sam da ostanem budan za Van - LA, ali zaspao sam jos na 3-0 za Pantherse...

Sta se sve sinoc izdesavalo, reuzltati kao da igraju vaterpolo, a ne hokej.  :D Da se ispravim od juce, da li je moguce da Pens-i primaju jos uvek short-handed golove.  :P Pokusavali su na sve nacine, sto se i dalo videti, bilo sta samo da nam prekinu momentum i nekako da se vrate u tekmu, ali sta god oni urade mi mozemo vise, za sada.  :thumbsup: Primamo dosta golova, i iako je to najefikasnija ekipa ima tu dosta traljavih stvari koje treba ispraviti. Ali, sus sta imam da zameram na onakvu utakmicu.  :rock:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Miljenko

  • Rookie
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #33 on: April 16, 2012, 04:58:13 pm »
Jao, kako ovi moji loše igraju. :wall:

Odbrana katastrofalna, Fleury van forme. Napad odličan, ali je teško dobiti tekmu na kojoj primiš 8 komada. :w :palm:

U ostalim vestima. Jebo ove timove, koji imaju duplo manje šuteva od protivnika i izmuljaju pobedu. Juče su bile dve takve tekme, u Detroitu i Los Angelesu.
Nashville je moram priznati igrao fino, u 1.  i 2. trećini. Tokom 3. su jednostavno branili vodjstvo.
Na drugom meču su Canucksi dominirali svih 60 minuta i izgubili 1-0. ::) :ninja:
« Last Edit: April 16, 2012, 05:00:39 pm by Miljenko »

Offline Miljenko

  • Rookie
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #34 on: April 18, 2012, 06:58:55 pm »
Večeras, verovatno sledi kraj sezone, za moje Pingvine. :zvizdanje:

Bar neka bude još jedna spektakularna goleada. :D