Author Topic: NHL  (Read 69867 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #105 on: June 13, 2013, 02:00:26 pm »
Strasna prva utakmica.  :rock:
Ja ustajem jutros, bauljam, palim TV da se razbudim kad ono 3OT. :D Dva puta sam provjeravao da li je ispravan sat i da li u uglu pise live!
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #106 on: June 13, 2013, 02:08:01 pm »
Jos kad bi ih Chicago sve dobio. :D
Mnogo su brzi Hawksi, bilo je situacija gde sam ocekivo da ce da daju gol, al stiska se Boston...



Bergeron shot gave me a boner. :D
Mike McCarthy je idiot.

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #107 on: June 16, 2013, 04:56:34 am »
I idemo opet, produzeci... :w

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #108 on: June 20, 2013, 03:54:28 am »
Boze luda tekma, Chicago dosta bolji, ali prvo Lucic smanji, a evo sad ga Hawks-i metnuse odma'  :D

Nego, gledam tikete tamo na vasem forumu  :lol:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #109 on: June 20, 2013, 04:02:55 am »
Da, bice interesantno to. :D
Ja ne bih imao zivaca tako da se kockam.



(Da ne bude da pricamo u prazno, lik odigro da Kane, Toews, Lucic i Krejci daju gol, sad ceka samo Krejcija. :D)
Mike McCarthy je idiot.

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #110 on: June 20, 2013, 05:02:04 am »
Pa da, ovo ce sad da ode u x produzetaka.
Mike McCarthy je idiot.

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #111 on: June 20, 2013, 05:02:13 am »
Jao Boze i ovde i opet produzeci...

Joj cuti, mada sve mirise na to, po pet komada u regularnom delu sad ce im trebati vecnost.  :P

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #112 on: June 20, 2013, 05:33:33 am »
Tako je bre, Seabrook, srecom i nije potrajalo.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #113 on: June 23, 2013, 04:55:15 am »
Valjda ce ovi barem zavrsiti, Kane proradio.  :rock:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #114 on: June 25, 2013, 04:57:47 am »
Sisajte ga! :napalm:
Mike McCarthy je idiot.

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #115 on: June 25, 2013, 05:20:45 am »
Kako fin kraj, bravo Hawks-i !  :thumbsup:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3439
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #116 on: June 25, 2013, 12:40:12 pm »
A u Bostonu muk   :A



Pozdrav za seke sa 0:30 :wub:
Sledece slavlje u februaru 2014!

Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #117 on: October 02, 2013, 05:13:10 am »
Odlicna utakmica Hawks - Caps za otvaranje sezone, a i ostale veceras takodje....

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #118 on: November 28, 2013, 11:53:37 am »
Izgleda da su Red Wings nasli dobtn kombinaciju kada su uparili Nyquist sa Zetterbergom i Franzenom. Datsyuk ce ostati sa Betuzzijem kada se vrate po svemu sudeci.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #119 on: January 13, 2014, 11:55:10 am »
Cast Croby-ju i Ovechkinu, cast Datsyuku i Getzlafu, ali Taveres je konacno poceo da se ostvaruje kao najbolji igrac danasnjice.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #120 on: January 13, 2014, 12:05:27 pm »
Jel igraju glavne njuske na OI ?

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #121 on: January 13, 2014, 12:20:55 pm »
Jel igraju glavne njuske na OI ?

Aha, bice, bice odlican turnir.

Da kazem i koju o Flyers-ima kad sam ovde. Otprilike bio gotovo batalio posle 2 nedelje i onih ne znam, 0-7 na pocetku sezone. Reko' jos jedna sezona koju cu onako gledati tu i tamo i cekati Hawks-e u PO-u, kad ono medjutim... Tamo negde novembar, oni pocese bas dobro da igraju. Sad su imali i 10 pobeda u nizu kod kuce, jes' da su vezali sad 2 poraza, ali bar to lici na nesto sada i mogu do PO lagano u Metropolitan div.

Zaboravih da napisem, Giroux  :rant:, Thorton i Lucic i jos poneki nisu ni upali u tim...  :dry:
« Last Edit: January 13, 2014, 12:28:31 pm by Grandilof »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #122 on: January 13, 2014, 12:26:42 pm »
Da, ja sam ih skoro uhvatio u singlu 2 puta na kladionici - bila kvota preko 3. Znao sam da se Lecavalier vratio posle povrede. Nema ga puno u stats mozda, ali puno znaci za Philu. Phila i Islanders i St Louis naravno su prethodnih nedelja bili da opljackate kladionice, ko zna znanje naravno.  :D
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #123 on: January 13, 2014, 12:29:41 pm »
Ja se sinoc razmisljao da li da opet stavim na Islanders - hteo da stavim 2000. Na kraju stavio 5000 (Pablove pare) na SF protiv Panthersa, a ovde stavio samo 250.  :D
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #124 on: January 13, 2014, 12:32:11 pm »
Znaci tako se trose nasi novci... :pablo:

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #125 on: January 13, 2014, 12:39:03 pm »
Zaboravih da napisem, Giroux  :rant:, Thorton i Lucic i jos poneki nisu ni upali u tim...  :dry:

Martin St Louis ispred svih tih, pa i Girouxa.  ;)

No razlog vise da navijamo za Ruse.  :)
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #126 on: January 13, 2014, 12:58:07 pm »
Da, njega sam, ni sam ne znam kako zaboravio, mada mozemo kod Kanadjana da dodajemo do sutra. Eto, ja sam se nadao da ce Seabrook upasti nekako.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #127 on: January 13, 2014, 01:09:51 pm »
Aj dajte te timove da vidim, mrzi me da trazim

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #129 on: January 13, 2014, 01:21:42 pm »
Steta sto vlasnici Islandersa gotovo sigurno nece da se otvore da naprave kompetentnu ekipu tamo. Nisam siguran ni da im je bilo najpametnije Moulsona da mu trejduju, ako moze jedan Crosby da vuce Kunitza, moze i JT Moulsona.

Rostera sto se tice ima nebuloza na nekim mestima, narocito kod Ceha kojima je izgleda pola drzave u svadji sa trenerom, te umesto Hudlera, Fleischmana, Vrbate i jos nekoliko najboljih igra 42-ogodisnji Petar Nedved.
Kanadom nisam zadovoljan, uspeli su da pozovu Kunitza da igra sa Crosbyjem, zvali su Marleua koji je otprilike 3-4 najbolji napadac svoje ekipe, Nasha koji nije mnogo pokazao ove godine a bio je i povredjen recimo... Nisam siguran ni da je Bergeron tako nezamenljiv. Hamhuis u odbrani iz razloga sto je levak... Ostavili kuci St. Louisa, Girouxa, Neala, Seabrooka, Thorntona...
Rusi nisu zvali Semina, Ameri pozvali gomilu svakakvih ispred Bobby Ryana...
Mike McCarthy je idiot.

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #130 on: January 13, 2014, 03:36:17 pm »
Steta sto Cesima nece igrati ovaj mali Hertl. U liniji sa Jagrom bi bio odlican, ja mislim. Decko je poceo da krade sou od Datsyuka. Bilo bi lepo gledati ga. No ja ne vidim da ovo moze da pobedi neko osim Kanade. Njhova linija sa Crosbyjem ce po meni biti najslabija, sto receno zvuci pomalo kao paradoks, ali je tako. Preveliki broj njihovih napadaca su snazni i u odbrani. Jedino da se nadamo nekoj  caroliji Datsyuka i Rusa, mada mislim da u direktnom okrsaju mozda Svedjani imaju najvise sansi. Slovaci su solidni isto.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #131 on: January 13, 2014, 07:57:29 pm »
Mlad je jos Hertl da pricamo tako nesto. Verovatno bi bio ruki godine da nije povredjen, ovako ce verovatno MacKinnon da uzme to. Mada bi licno uzeo i Torey Kruga u obzir nazalost.

Ne znam, Kanada jeste veliki favorit ali tu se ponovo igra na vecem igralistu. Oni su uzimali zlato oba puta na NHL ledu, ali su i 98' i 06' izduvali na internacionalnom. Svedjani i Rusi su mi najozbijniji Evropljani, praceni Slovacima i Fincima. USA ima kvalitet za medalju, mozda cak i zlato, ali za njih isto vazi sto i za Kanadu.
Mike McCarthy je idiot.

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #132 on: March 19, 2014, 03:33:57 am »
Haha kakva tekma sa Blackhawks-ima, Giroux ga munu za pobedu 4sec pre kraja OT. Zasluzeno posle jedno 4 stative, ponistenog gola (high stick) i Lecavalier sto nije uspeo da gurne pack u prazan gol, doduse imao je i Chicago par sansi. Prethodnu dobili Pingvine sto je uvek slatko. Nista, nastavlja se trka za PO, fino igraju trenutno. Hteo sam da vidim jos Wings-e sa Tornotnom veceras, ali jbg poklopilo se.

Nadam se da ce se neko prikljuciti malo ovde pred PO i sam PO sem Marvina.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #133 on: March 29, 2014, 04:21:10 pm »
Zabrinut sam da li ce Marvin preziveti i ovu sezonu sa Leafs-ima, koji su to magarci majko mila.  :P

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #134 on: March 29, 2014, 04:54:49 pm »
Mike McCarthy je idiot.

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #135 on: March 31, 2014, 12:19:34 am »
Nyquist sine, kakva golchina!
MVP! MVP! MVP!
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #136 on: April 03, 2014, 07:11:52 am »
Haha, kakva utakmica u Detroit-u, Bruins-i trebali da dobiju i sta sve ne i onda Nyquist uvali gol za 3-2 i pobedu Wings-a.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3439
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #137 on: April 22, 2014, 11:57:53 pm »
Odlican PO ove sezone.
Vidim bas se prati... :D
Ovi moji nakon 2 imbecilna poraza uspeli da se vrate,al ce da bude cupavo da kraja.
Ne pamtim izjednaceniji PO, ne samo da nemam blagu predstavu ko bi mogao da uzme Stenlija nego ni ko ce u sledecu rundu... :huh:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #138 on: April 23, 2014, 12:02:56 am »
Vala bas, mrzim kad mi se poklope utakmice kao u nedelju, San Antonio i Flyers-i  :P, moji napravili break i veceras cu pokusati koliko toliko da odgledam.

Hawks-i 2x po 4-3 posle produzetaka  :palm:, jos se nadam da ce Wings-i da mrknu Boston...

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #139 on: April 23, 2014, 12:03:05 am »
Koliko vidim, jedino Montreal ima 3-0 skor.

Videcu da ispratim malo PO bar, kada nisam preterano pratio samu sezonu.