Author Topic: SAAF 2015  (Read 44619 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4444
  • Keep walking
    • View Profile
Re: SAAF 2015
« Reply #210 on: July 07, 2015, 02:37:34 pm »
Što se tiče OL vukova tu potpisujem da nisi upravu i to mogu da kažem kao neko ko je protiv svih kombinacija njihovih ofanzivaca igrao. Što se tiče defanzivne jeste slabija. Znam da nisi mislio samo na Novi Sad, ali ni tu nismo saglasni jer sve ekipe imaju izuzetno kvalitetnih domaćih igrača, posebno Beograd, Kragujevac i Novi Sad koji su sve samo nisu statisti. Ono sa čim kubure sve ekipe je domaći QB, to je pozicija za koju treba najviše godina da bi napravio igrača koji će da vodi. Koliko sam čuo priču iz saveza možda bude doneta odluka da uskoro bude dozvoljen samo jedan import. Ova promena na samo dva je po meni dobra.

Slozicemo se da se ne slazemo, po meni bi vecina ovih OL sad iz Vukova sedela na klupi da su tu Pera, Muta, Uzi, Savic, nestor i sl.

Nisam bukvalno mislio da su svi statisti, ali i dalje veliki deo igraca ne kapira i samo "stoji" po terenu.

Sto se tice broja stranaca, ja bih pre tu u nizim ligama smanjio broj ili zabranio strance bas da bi se domaci igraci forsirali i razvijali, gde je razlika osetna.

srecna penzija.

Offline aleksandar

  • Starter
  • **
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: SAAF 2015
« Reply #211 on: July 07, 2015, 03:51:53 pm »
Djomlao, Mardok,

Hvala  ;)

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: SAAF 2015
« Reply #212 on: July 07, 2015, 07:12:41 pm »
el to Aleksandar, zema Mihajla Pupina?

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4444
  • Keep walking
    • View Profile
Re: SAAF 2015
« Reply #213 on: July 07, 2015, 09:41:45 pm »
Zar nije KV ?

Offline aleksandar

  • Starter
  • **
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: SAAF 2015
« Reply #214 on: July 08, 2015, 08:11:31 am »
Da iz KV živi i igra u NS :)

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: SAAF 2015
« Reply #215 on: July 10, 2015, 04:43:45 pm »
Ma omiljeni slazem se da je strasan atleta. Skoro kao braca Pejton plus je raznovrstan. Ali ako pricamo o poziciji QBa ja nisam video boljeg u Srbiji od Mirota.

ja nisam pričao ko je najbolji QB, nego ko je najbolji igrač.

i mislim da je stvarno odlična stvar za domaći AF to što naši najbolji igrači idu u inostranstvo.
a takođe mislim i da klub poput Vukova ne bi smeo da ima većih problema ako im par igrača ode da igra u Njemačku ili Tursku ili ako Popara odluči da okači pads na klin i posveti se dekupažu.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!